ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feministička diktatura

Page 16 of 28 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next

Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal Wed 20 Sep - 13:14

jednom mi je moj sin u povjerenju rekao da je našao curu koja ima treće oko
da joj roditelji to prakticiraju
inače smo stalno razgovarali o svemu i svačemu 
ja sam mu rekla sine ajde si bolje nađi curu koja ima onu stvar

immortal

Posts : 23238
2014-04-16


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal Wed 20 Sep - 23:40

prevladala sam te na ovoj temi??

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus Wed 20 Sep - 23:41

Uopće ne meditiram ( u tom budističkom smislu i te njihove vježbe ) a nit znam puno u budizmu. O budizmu znam samo površno koliko sam pročita preko interneta i to je sve.

Nešto si falila u vezi mene jer ja nisan u tim filmovima a odma san ti reka da tu knjigu ne čitaš a ti se toga uvatila ko pijan plota.

Sam budizam kao takav mi uopće nije previše zanimljiv osim kao povijesna činjenica i eventualno za pročitat na brzinu nešto preko interneta da se informiram bolje o tome o čemu pričaju tj onako kad mi nešto tu nije jasno pa pročitam o čemu je riječ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus Wed 20 Sep - 23:50

Ja u životu nikad nisan pročita nit jednu jedinu knjigu iz budizma a nit radim te njihove meditacije a nit sam ih radio a najvjerovatnije nit neću a nit me to zanima a nit me ima zašto zanimat.

Općenito taj lik Buda ima veze s GF pa tu i tamo nekad na internetu nešto pročitam šta je on napisa prije par tisuća godina čisto da vidim o čemu je riječ.

To je cila moja veze s tim budizmom dakle uopće nema veze osim tog mog istraživanja tu i tamo kad mi nešto nije jasno da vidim o čemu je on priča tj šta je stavija na papir a u svezi nečega prije par tisuća godina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus Wed 20 Sep - 23:58

immortal wrote:
sad ćeš vidjeti kad ja i ostatak forumaša pročitamo više knjiga od tebe pa budemo tebi nadređeni
samo ćeš slušati i odrađivati
naredba 1 oženi se stvori sebi potomstvo
naredba 2 slušaj ženu i djecu
naredba 3 radi!
...
Bi ja rado al sam samo nalečiva na neke ludače i na kraju skužija da smo u emanicipaciji i odma diga ručnu kočnicu. Zasralo se i sad jbga. Lagano kafica i sve četiri u zrak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus Thu 21 Sep - 0:08

Ne postoji razlog da se ja bavim tim budizmom jer to iz moje točke gledišta ovako izgleda: Neki moj prika iz GF je prije par tisuće godina se tu inkarnira i ovim debilima dole ostavija neke zapise.

Dakle ja mogu samo pročitat šta je on njima ostavija ako me nešto zanima tu i ništa više.

Dakle čisto informativno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus Thu 21 Sep - 0:10

Žene su se emanicipirale i onda više nije to to i ostavit će iza sebe demografsku pustoš.


U Hrvatskoj se rodilo 33.883 djece, gotovo 3000 manje nego 2021. godine, dok je istovremeno umrlo 56.979 osoba: prirodnim putem lani se, dakle, stanovništvo Hrvatske smanjilo za grad veličine Vukovara. Četrdeset godina ranije, 1982., u RH se rodilo 66.737, a umrlo je 50.100 ljudi.

Ove godine ne treba očekivati pozitivne pomake - štoviše, situacija bi mogla biti još gora nego 2022. U prvih pet mjeseci 2023. rođeno je, prema preliminarnim podacima, još 800 djece manje nego u istom periodu lani.

U 2023. bi moglo biti i gore
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus Thu 21 Sep - 0:16

U Hrvatskoj se rodilo 33.883 djece, gotovo 3000 manje nego 2021. godine

U prvih pet mjeseci 2023. rođeno je, prema preliminarnim podacima, još 800 djece manje nego u istom periodu lani.

Znači ove godine će ih bit još 1600 manje a to ispada nekih 32,300 djece rođeno i to je taj trend opadanja i mi smo za dvije najviše tri godine spali na ispod 30 tisuća s tendencijom daljnjeg pada po toj liniji s takvim brojkama.

Šta je to ?

Demografska pustoš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus Thu 21 Sep - 0:24

1997 godine rođeno 55 tisuća djece a već 2001 godine ta brojka pada na 40 tisuća i u tako nastavlja do 2012 više manje da bi nakon toga počela padat još niže ispod toga i ide na 30 tisuća.

Ove generaije od 2001 godine sad imaju 20-ak godina i njih je malo dakle pola od toga su žene dakle 20 tisuća i vidimo da nije samo iseljavanje čimbenik pada broja rođenih nego i te nove generacije koje ih je manje.

Prevedeno: Generacije kojih je manje ( oko 20 tisuća žena ) a s stopom rađanja od 1,5 po ženi sigurno neće roditi 40 tisuća djece a šta bi bila stopa rađanja od 2 djeteta po ženi nego samo 30 tisuća a šta je stopa rađanja od 1,5 djece po ženi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus Thu 21 Sep - 0:37

Po ovome ispada da mi u najboljem slučaju ako održimo natalitet na 30 tisuća rođenih to je to.

No ima jedan problem jer već od 2013 godine broj rođenih pada ispod 40 tisuća i sad ide prema 30 tisuća :

https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Croatia

E sad na ovih 30 tisuća ( ne računajući uopće iseljavanje ) dobiješ 15 tisuća žena pa ako i one rađaju po stopi od 1,5 djece po ženi koliko je to onda ?

Deset tisuća rođenih u Hrvatskoj godišnje.

Prevedeno: BY BY HRVATSKA
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus Thu 21 Sep - 1:32

Meni su zanimljive izjave naših političara s kojima oni bacaju prašinu narodu u oči da će se ljudi počet jebavat sami od sebe pa da će natalitet opet porasti itd i tako te priče.

Ja uopće ne znam šta meni kao pojedincu znači to jel se u Hrvatskoj rodilo pesto ili pedeset tisuća djece ?

To u mom životu ne igra ništa nit će utjecati na to oću li ja ići na to da pravim djecu ili ne.

Ne znam uopće odakle im takve zamisli da će ljudi sami od sebe odjednom počet štancat dicu jer je pao natalitet ?

Uostalom koji ljudi kad dolaze generacije kojih je manje plus imaš i iseljavanje mladih ?

A koji to ljudi ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus Thu 21 Sep - 2:00

Unište ljudski resurs i onda mrtvi ladni pričaju kako će se ljudi počet jebavat i štanat dicu jer je pao natalitet.

E stvarno svašta. Prvo koji ljudi kad ih je sve manje a drugo i dalje smo u emanicipaciji a one zahtjevne neće svakoga i da rađaju a muški neće opet to u kući. Znači koji to ljudi uopće ? Ako se neki par i odluči na to jer pada natalitet to je na razinin statističke greške i opet ništa od toga jer svaka nova generacija je brojčano manje dakle i manji broj rođenih.

Pa o kojim vi to ljudima uopće govorite ?!?!?!?!?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus Thu 21 Sep - 2:09

Ovo će se srokat za koju godinu i to vrlo brzo ispod 29 tisuća rođenih s tendencijom daljnjeg pada pa će ti šta tvrde da će se ljudi počet razmnožavat sami od sebe jer je pao natalitet umuknit i sami se povuć s javne govornice jer će i sami vidit da su govorili gluposti.

Normalno da se neće to desiti a razlozi su sljedeći :

- Pojedinca uopće ne zanima jel rođeno pesto il pedeset tisuća djece u državi jer njega muče njegovi osobni problemi a to koliko se djece rodilo u društvu mu ništa ne znači

- emanicipacija

- slaba i nesigurna financijska situacija ( ovdje još nadodat da ovo potiče iseljavanje mladih )

- dolazak generacija koje su brojčano manje dakle i žena za rađanje pa manje žena = manje i rođenih
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus Thu 21 Sep - 2:22

Dok god imate takve koji mrtvi ladni izjavljuju da će ljudi počet sami štancat djecu jer je pao natalitet stvari se neće popraviti a sad ću vam objasniti i zašto: da bi riješio problem prvo tribaš shvatit da uopće i postoji a ovi koji ovo ovako mrtvi ladni izjavljuju očito da ga uopće nisu ni svjesni.

Ako ti nisi svjestan da problem uopće i postoji pa kako ćeš ga uopće i riješiti ?

Dakle amo prvo na ispod 29 tisuća rođenih pa da takve eliminiramo jer s njima se ne može riješiti problem dok god takvi postoje i da takvi uopće takvo šta izjavljuju otvoreno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal Thu 21 Sep - 2:39

dijete je dijete a Hrvatsko dijete je Hrvatsko dijete
natalitet je skup sve djece rođene u Hrvatskoj

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal Thu 21 Sep - 2:42

RayMabus wrote:Ne postoji razlog da se ja bavim tim budizmom jer to iz moje točke gledišta ovako izgleda: Neki moj prika iz GF je prije par tisuće godina se tu inkarnira i ovim debilima dole ostavija neke zapise.

Dakle ja mogu samo pročitat šta je on njima ostavija ako me nešto zanima tu i ništa više.

Dakle čisto informativno.
pitam se kakav ćeš ti zapis ostaviti
sigurno dolje emancipacija

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus Thu 21 Sep - 2:44

immortal wrote:
RayMabus wrote:Ne postoji razlog da se ja bavim tim budizmom jer to iz moje točke gledišta ovako izgleda: Neki moj prika iz GF je prije par tisuće godina se tu inkarnira i ovim debilima dole ostavija neke zapise.

Dakle ja mogu samo pročitat šta je on njima ostavija ako me nešto zanima tu i ništa više.

Dakle čisto informativno.
pitam se kakav ćeš ti zapis ostaviti
sigurno dolje emancipacija
Neću ostavit nikakv zapis jer svrha moje inkarnacije ovdje nije to nego da osobno dođem i izvidim stvari.

Ja sam general GF s pet zvjezdica.

To tu u prevodu znači da nakon mene tu dolazi moja flota.

Prvo dođem ja, znači inkanriram se osobno na neku planetu, osobno i pobliže izvidim stvari i onda nakon toga dolazi moja flota.


Last edited by RayMabus on Thu 21 Sep - 2:45; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal Thu 21 Sep - 2:44

RayMabus wrote:Uopće ne meditiram ( u tom budističkom smislu i te njihove vježbe ) a nit znam puno u budizmu. O budizmu znam samo površno koliko sam pročita preko interneta i to je sve.

Nešto si falila u vezi mene jer ja nisan u tim filmovima a odma san ti reka da tu knjigu ne čitaš a ti se toga uvatila ko pijan plota.

Sam budizam kao takav mi uopće nije previše zanimljiv osim kao povijesna činjenica i eventualno za pročitat na brzinu nešto preko interneta da se informiram bolje o tome o čemu pričaju tj onako kad mi nešto tu nije jasno pa pročitam o čemu je riječ.
a taj lik čije si upise stavljao , pisac knjiga Aštar ....
nije budist
iz kojeg je on svijeta
morat ću malo istražiti, nisam imala vremena

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal Thu 21 Sep - 2:46

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:Ne postoji razlog da se ja bavim tim budizmom jer to iz moje točke gledišta ovako izgleda: Neki moj prika iz GF je prije par tisuće godina se tu inkarnira i ovim debilima dole ostavija neke zapise.

Dakle ja mogu samo pročitat šta je on njima ostavija ako me nešto zanima tu i ništa više.

Dakle čisto informativno.
pitam se kakav ćeš ti zapis ostaviti
sigurno dolje emancipacija
Neću ostavit nikakv zapis jer svrha moje inkarnacije ovdje nije to nego da osobno dođem i izvidim stvari.

Ja sam general GF s pet zvjezdica.

To tu u prevodu znači da nakon mene tu dolazi moja flota.

Prvo dođem ja, znači inkanriram se osobno na neku planetu, osobno i pobliže izvidim stvari i onda nakon toga dolazi moja flota.
za par mil. godina ?

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus Thu 21 Sep - 2:46

immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:Ne postoji razlog da se ja bavim tim budizmom jer to iz moje točke gledišta ovako izgleda: Neki moj prika iz GF je prije par tisuće godina se tu inkarnira i ovim debilima dole ostavija neke zapise.

Dakle ja mogu samo pročitat šta je on njima ostavija ako me nešto zanima tu i ništa više.

Dakle čisto informativno.
pitam se kakav ćeš ti zapis ostaviti
sigurno dolje emancipacija
Neću ostavit nikakv zapis jer svrha moje inkarnacije ovdje nije to nego da osobno dođem i izvidim stvari.

Ja sam general GF s pet zvjezdica.

To tu u prevodu znači da nakon mene tu dolazi moja flota.

Prvo dođem ja, znači inkanriram se osobno na neku planetu, osobno i pobliže izvidim stvari i onda nakon toga dolazi moja flota.
za par mil. godina ?
Za 50 godina.

Za nekakvih pola stoljeća ćemo vas otvoreno kontaktirat.

Sad su mi 44 godine i jednog dana ću umrijeti i onda ću se inkarnirati na obližnju planetu GF i kad odrastem krećem s flotom ovamo.


Last edited by RayMabus on Thu 21 Sep - 2:48; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal Thu 21 Sep - 2:47

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:Ne postoji razlog da se ja bavim tim budizmom jer to iz moje točke gledišta ovako izgleda: Neki moj prika iz GF je prije par tisuće godina se tu inkarnira i ovim debilima dole ostavija neke zapise.

Dakle ja mogu samo pročitat šta je on njima ostavija ako me nešto zanima tu i ništa više.

Dakle čisto informativno.
pitam se kakav ćeš ti zapis ostaviti
sigurno dolje emancipacija
Neću ostavit nikakv zapis jer svrha moje inkarnacije ovdje nije to nego da osobno dođem i izvidim stvari.

Ja sam general GF s pet zvjezdica.

To tu u prevodu znači da nakon mene tu dolazi moja flota.

Prvo dođem ja, znači inkanriram se osobno na neku planetu, osobno i pobliže izvidim stvari i onda nakon toga dolazi moja flota.
za par mil. godina ?
Za 50 godina.
a koja je njihova svrha, cilj

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 16 Empty Re: Feministička diktatura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 28 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum