ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feministička diktatura

Page 18 of 28 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Next

Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 20:50

Umoran san od tih priča.

Roditelji vuću svoje a one opet vuću svoje i na kraju ti koji bi triba upravljat s time i koga triba pitat šta ćemo toga se zaobilazi in radi mu se iza leđa jer su unuci roditeljima bitniji.

Evo sad baš tri sata proveja u kuhinji pa s materom priča. Jesmo se mi posvadili i ja s njome ne pričam al u osnovi opet možemo normalno pričat i po tri ure u komadu i smijat se i nema problema. Nije ona toliko loša, ok je sve al je u kurcu s takvim pristupima i nekakvim ucijenama nečega šta je već moje i uvlačenje drugih u nešto šta ne triba jer je bolesna u glavu da dobije unuka od mene.

I onda mi u zadnju dođe da će ona i otac dovodit turiste u kuću jer je dole sređeno ko restoran i da će oni to naplačivat. Popizdija odma i reka da ne može. Sad ću ja tu stat napet oće li ili neće doć tura turista u kuću. A tko će to čistit ? Opet moja stara a ja je ne želim u kući vidit. Ima svoje stanove pa nek živi u njima. Ima svoj stan kraj sestre i ima svoje nekretnine u Splitu i na otoku i onda opet dolazi vamo s nekim svojim šemama a potiran san je ća prije nekih 12 godina iz kuće jer mi je došla s malim nečakom i s pričom da ako se ja ne oženim da će on sve naslijedit. Pa je dobila batina kad je sestra pokupila maloga a mi ostali sami. Otada joj je ulaz zabranjen. Već me jednom zajebala i opet joj neki kurac ne da mira i ide mi solit pamet i ucijenjivat me s nečim šta je po naslijedstvu moje. I još malome puni glavu a reka san joj da sestrinu obitelj ne uključuje u naše svađe. Popizdija san taj dan na nju. To joj je bilo zadnje šta je izjavila i nakon toga naglavačke izletila iz kuće.

RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 20:56

Sad fino nema ništa, ja se neću oženit, nema potomaka s moje strane i završena rasprava.

I onda još vidiš kakve su te ženske i ta razmišljana pa kad shvatiš da bi bija u sendviću između roditelja i nje i tog potomka kojeg bi napravija i da na kraju si ti taj koji ne bi ima pravo glasa nit išta e onda je gotovo.

A mo razlaz svi i svi odjebite i jedni i drugi i treći i četvrti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 21:00

Ovako sam miran. Nema žene, nema tog unuka ili tih unuka. Nema ni te šeme di će me roditelji ucijenjivat s tim pričama a na kraju meni ništa a oni svi sebe gledaju i šta oni oće a nitko mene ne pita šta ja oću nego ti si muško i lako je za tebe ( to ka bitnija je tvoja žena i naš unuk nego ti jer tebe uzimamo zdravo za gotovo ).

I onda fino batine, leti iz kuće i ajde razlaz.

Nema dice i ja gazda i sad fino skoro pa pedeset godina i to je to i eto kako je za mene lako i šta se može bez mene.

NE MOŽE SE NIŠTA BEZ MENE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 21:05

I onda još na takvu situaciju di oni tako razmišljaju dovest još neku ludu u kuću pa joj napravit dite pa bit u sendviću na milost i ne milost bolesnicima kojima je bitniji unuk nego ja pa samim tim i ona s tim unukom a ne ja , pa nema šanse nikakve.

I sad jedu govna kad su shvatili šta su napravili i da su ostali bez potomstva u muškoj liniji a ne znaju di će s nekretninama.

E pa tako ćemo mi raspravljat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 21:24

Sestri prepišu stan kad se udala jer njoj triba. Dobro nema problema. Mene zajebu na nekoj drugoj stvari koju oni oće i ja ostanem bez te love šta san nešto mislija.

Nakon tog zajeba normalno da im ništa ne virujen. Priča im je ti si muško mi ćemo tebi sve ostavit a u biti lažu a onda kad se bude dililo sestrin stan ne ulazi u to pa ona dobije stan viška a ja pušing.

Onda kažu oženi se a ja gledan okolo kako te ženske skaću na te nekretnine ko blesave pa onda ja njima da oću stan na sebe a oni vrte očima jer tko je vidija tebi išta dat pa da ti to prodaš il šta ja znam da mi više ne kontroliramo nego ti pričaju priče za malu djecu.

I onda fino ništa i kad su vidili da ništa onda ucijene i kad su došli s ucijenama fino šaka u glavu i leti iz kuće. Dar mar odma nasta. Ucijenjuješ me s mojim i to još puniš glavu malom nečakau i radiš pripreme za svađu tu između njega i mene kad odraste. Naprokida san je tu večer kad je sestra maloga pokupila i mi ostali sami tako da je na hitnoj završila a iz hitne više u kuću se nikad nije vratila.

KOGA ĆEŠ TI JEBAVAT U ZDRAV MOZAK ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 21:29

I sad fino svi pojeli govno.

Mater izletila iz kuće ( ima svoje stanove tako da nije na ulici uopće ) i ja ne diram nit idem tamo jer san živi i pusti druge da žive, znači imaš svoje pa seri sama sebi šta god oćeš a ne meni.

Potomstva nema s moje strane. Nekretnine se iznajmlju, ja ne radim a i nemam za koga i godinu idu i ja ću čekat dok netko od vas ne umre i idemo na sud i ja tražim svoj dio i šta je moje na papiru to je to.

To ti je kad imaš debile od roditelja pa onda dođu s idejom da su žene bitnije od muških jer one rađaju unuke pa ćemo mi tebe zajebat s nekakvim pričama pa zajebali i sebe i mene i tu neku žensku i nema ni dice i gasi mušku liniju.

Eto šta ste me fino zajebali. Baš ste odlično me zajebali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 21:40

Vidiš kako oni razmišljaju: sestra se udala pa njoj triba dat stan.

Znači to izlazi iz diobene mase.

Tebe ćemo zajebat nekakvim pričama, ti si muško, samo skoči na neku i napravi nam unuka pa ćemo mi tebi sve ostavit a u osnovi neće ništa napravit jer ne žele muškome dat ništa jer nisu sigurni kako će on s time nego eto kao dat ćemo tebi i ženi pa vi koristite a bit će naše.

Znači sestra ako se rastavi ima svoje a ja ako se rastavim nemam svoje nego će dat ženi radi unuka a tebe tko jebe plus sestrin stan ne ulazi u diobenu masu jer su ga prepisali na nju a ovo ostaje i dalje pod zajedničko.

Super.

Eto nema žene ni te djece a ti leti iz kuće i zabrana pristupa i raspad obitelji.

BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 21:45

I onda još vidiš kakve su te ženske i da kad ne kažeš da imaš onda nešto glume a kad im izlistaš šta imaš odma bi dite same dakle to bi se jebalo za nekretninu odma samo da je se dočepa pa vidiš njih ( svoje roditelje ) sa tim stavom pa onda zaključiš da si ti u sendviču ako nemaš prije nego šta ga nekoj zakucaš svoj stan jedan na jedan pa onda oni neće da daju a kako oni tako onda ja fino ništa ženske i sad se vataju za glavu i žale.

Kad ste takvi u kurcu onda ćemo tako: gasi mušku liniju, nema potomaka s te strane jer su zajeb.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 21:54

I onda su na kraju dobili nadrkanog sina koji im je od života napravio PAKAO.

Eto sad nema niko ništa.

Matere san se odreka, nit smi u kuću nit s nekretnine s očeve strane.

Izgubila sina jer san je se odreka.

Amo dalje.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 21:57

Ja iman prijavu i od policije jer san staroga napa. Da stvar bude zanimljivija sa sam zva policiju i bolija me kurac i evo sad ćeš imat sranje i sad iman i tu prijavu a nikad kažnajvan prije za ništa.

E sad znaš kakvi san im PAKAO od života napravio jkad san nju tako isprebija a onda iman još i prijavu jer san njega napa.

TOLIKO ŠTA ĆETE VI UŽIVAT U ŽIVOTU I KOGA ĆETE VI PRAVIT BUDALOM.

NAPRAVIJA SAN I OD ŽIVOTA TEŠKO SRANJE.

PLUS GAŠENJE MUŠKE LINIJE I NEMA POTOMAKA.

MENI KAD STANEŠ NA ŽULJ JEDEŠ GOVNA CIJELI ŽIVOT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 22:11

Taj feminizam nikad ne bi vidio svijetlo dana da ne postoje i muški koji onda rade sljedeće: ćeri daj jer je žensko pa ona kao ide iz kuće a sinu ne daj ništa dok ne napravi unuka a i onda mu nećemo dat ništa jer nam je bitniji taj unuk dakle i žena od njega.

Usto od sestre stan ne ulazi u diobenu masu pa i tu sin puši a nikad ni neće dobit svoju nekretninu jer mu mi pričamo bajke za malu djecu da će on jednog dana sve naslijedit a za života neće dobit ništa a neće sve naslijedit nego će ostavit pola sestri pola tebi plus sestra odma ima stan viška.

U biti zajeb.

Isprokida ih obo dvoje a staru izbacija iz kuće naglavačke kad mi je došla s malim nečakom i da ako se ja ne oženim da će on sve naslijedit dakle ucijenjuje me s mojim i to pred njime i njemu puni uši od malih nogu kako bi pripremila teren za rat između nas dvojice a reka san joj da ne uvlači ni sestru ni njenu obitelj u to i opet dolazi s time jer oće napravit rat i ucijenu pa da je dobila krvave batine isti dan i izletila naglavačke iz kuće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 22:19

Tako da u biti umisto da ti meni nametneš tu feminističku diktaturu ja vas oboje naprokidan, dobijete nadrkanog sina za ciuli život, morate odat po jajima jer ne znate oće li mi puknit film, ne smite mi se ni obratit prije nego šta dignete ruku, mater izgubi sina jer ju je se isti odrekne, dice i žene nema, gasimo mušku liniju...itd.

I šta ste sad dobili s time šta ste me išli pravit budalom i zajebat ?

Ništa.

Dobili ste sranje od života a ne da fino uživate pod stare dane jer van je sin puka ka kokica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 22:22

I sad će meni tu neka kenja doć srat ?

Probit ću je odma dva puta šakon i letit će odma kroz zatvoreni prozor ISTI SEKUND.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 22:35

Dva roditelja debila došli na ideju kako će sina zajebat i da žene pošto su one vezane uz unuke vladaju a sin da jede govna.

Na kraju sin reagira pa je odletilo sve u tri pm.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 22:40

I to su ti neki roditelji ?

Gleda kako će sina zajebat i sve dat ženama jer one rađaju unuke a tebi nikad ništa a njima sve i tko tebe jebe.

Pucale su kosti kad san reagira.

Ma mrš u pm govnjari jedni obični.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 23:00

Sidimo sad u kužini i stara kako smo komentirali ovog jednog moje godište da ima četvero dice, jedno iz prvog braka a još troje iz drugog i da kako on onako debeo a moj sin onako lip ništa.

To meni govori maloprije a kako bila još jedna osoba tu nisan tija ništa reč.

PA JEBEN TI MATER ŠUGAVU DA TI JEBEN MATER ŠUGAVU, VLASTITOG SINA SI ZAJEBALA I ONDA SI GA JOŠ DOŠLA UCIJENJIVAT NEKRETNINAMA I SAD KUKAŠ KAKO NEMAŠ UNUKA OD NJEGA A DRUGI KOJI NI PRIBLIŽNO NIJE OVAKO ZGODAN IMA IH ČETVERO TJ ČETVERO DICE.

ŠUGO JEDNA BOLESNA SVE SI SAMA ZASRALA JER SI MISLILA DA MOŽEŠ UZET ČETIRI KANTUNA KUĆE I DA JE TO NORMALNO DOK TI NISAN SVAKU KOST POLOMIJA I IZBACIJA TE IZ KUĆE I ODREKA TE SE JER IDEŠ VLASTITOG SINA ZAJEBAT SMEĆE FEMINISTIČKO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 23:10

Taman posla da još pored tebe koja si se usudila uzet četiri kantuna kuće ( dakle da ja nemam pravo glasa ) i zajebala me da još doveden jednu takvu ludu u kuću pa da me vas dvi oboje jebete u zdrav mozak.

NIT ĆE TA A NIT ĆEŠ TI VIŠE ODE PRISMRDIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 23:29

One bi vladale ( to ti u praksi znači da muški nema pravo glasa i da one drže sva četiri kantuna kuće ili nekretnina ako ih je više ).

Dobit ćeš dva brzinska nokauta u glavu odma. Nećeš ni gubicu uspit zatvorit koliko će ti brzo i jako doletit.

Pa ćemo vidit kome ćeš ti vladat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 23:32

I to su razlozi zašto ja neću da imam posla s njima plus šta su te ženske isto u kurcu pa su emanicipirane pa misli da ona tebi može držat prodrike u braku i šta ona oće i ovo i ono i onda ćete jebavat u zdrav mozak i svašta nešto.

Letila bi kroz zatvoreni prozor ISTI SEKUND.

Trpit ta njihova bolesna sranja di su one umislile da će one VLADAT MENOM I MENI UZIMAT PRAVO GLASA I MOJA OSNOVNA PRAVA U KUĆI.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 23:40

To šta vi izvodite kad ste dobile pravo glasa pa onda sad očete sve a to u prevodu znači sva četiri kantuna kuće a to u prevodu znači da muški nemaju nikakva prva...

TO DOLE IZVEDI ONOME U AFRICI PA ĆEŠ VIDIT KAD TE IZVUĆE USRI BILA DANA NA SRI SELA I ISPRED SVIJU NJIH DOBRO NAPROKIDA DA CILO SELO VIDI.

TO NJEMU NAPRAVI PA ĆEŠ VUIDIT KAKO TO ZAVRŠAVA I KAKO SE TA BOLEST RIJEŠAVA PO KRATKOM POSTUPKU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 23:44

SAD ĆEMO VAM TE KMICE NATRPAT U NJEMAČKU I TO TAMO DI JE SRCE EMANICIPACIJE U EUROPI ODAKLE SE TA BOLESNA IDEOLOGIJA ŠIRI OSTATKOM KONTINENTA PA ĆEŠ VIDIT KAKO ĆEŠ ZAVRŠITI KAD NJEMU DOĐEŠ S TOM PRIČOM DA JE SVE TVOJE I DA ĆEŠ TI KAKO ĆEŠ TI A ON NEĆE NIŠTA I TKO NJEGA ŠTA PITA JER SI TI ODLUČILA VLADAT I UZET SVA ČETIRI KANTUNA KUĆE.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 18 Empty Re: Feministička diktatura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 28 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum