ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feministička diktatura

Page 9 of 28 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Next

Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 08:10

Vidiš kako je pametan taj Bog.

On fino između ionosfere i površine planete napravi vibraciju ( Šumanova rezonanca ) i svaki organizam je na neuronskoj bazi povezan s time jer se evolucijski razvio ovdje i s istom je usklađen.

I sad imaš blesavog Homo Sapiensa koji je preratoboran a ima i atomsku i sad će se zapuškarat a on samo okrene tamo prekidač i ta rezonanca se promijeni i bude blaža i rasa bude miroljubivija i tako ima mehanizam da spriječi da se ne samouništi.

Ova mu je dobra.

RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 19/9/2023, 10:51

RayMabus wrote:Dobro.

Ja znam samo dva lika koji mogu mijenjat Šumanovu vibraciju. Kamenje nema dušu tako da u suštini sam planet nije entitet.

Uglavnom ovo Bog radi a prekidače će okrenit jedan anđeo koji je planetarni zaštitnik ove planete.
ali ima cijenu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 19/9/2023, 10:54

RayMabus wrote:Vidiš kako je pametan taj Bog.

On fino između ionosfere i površine planete napravi vibraciju ( Šumanova rezonanca ) i svaki organizam je na neuronskoj bazi povezan s time jer se evolucijski razvio ovdje i s istom je usklađen.

I sad imaš blesavog Homo Sapiensa koji je preratoboran a ima i atomsku i sad će se zapuškarat a on samo okrene tamo prekidač i ta rezonanca se promijeni i bude blaža i rasa bude miroljubivija i tako ima mehanizam da spriječi da se ne samouništi.

Ova mu je dobra.
inače Bog nije zamislio da bude samo mir
mir i nakon što te netko napada, terorizira, otima, ne dozvoljava- brani slobodu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 17:58

Dobro.

Ovo san nešto sinoć čita jer me zanimalo a vezano uz tzv žensku energiju a u osnovi tu se misli na odnose nježnost i grubost itd jer je ta muška energija čvršća ( kruća, grublja ) i po prirodi ratobornija.

To je s jedne strane vezano uz žene i muške al se priča o energiji a planeta nema spol a i uostalom na njoj žive oba spola pa u biti to da se ona kreće ka ženskoj energiji u osnovi oće kreč da se kreće ka nježnijim vibracijama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 18:24

Kako god okreneš ovo gleda neke stvari koji su proces kroz duži period. Neće sad netko tu frekvenciju preko noći okrenit itd nego kroz par desetljeća. To je ako se gleda vremenski proces dakle nešto šta polako se kreže prema toj nježnijoj vibraciji.

Schumann je matematički izračunao da između ionosfere i Zemljine površine postoji rezonantni elektromagnetski val čija frekvencija iznosi 7,83 Hz.

Recimo sad je 7,83 a kroz neki vremenski period će biti nešto niža dakle 7,82 itd, znači dakle proces koji se odvija kroz protok vremena na duži period stalno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 18:29

Cijeli naš biološki sustav, naš mozak i Zemlja rade na istim frekvencijama.“ Nikola Tesla


Schumannova rezonanca je ujedno i frekvencija naših alfa i theta moždanih valova.

Ona savršeno odgovara našem biću i upravo je to jedan od razloga zašto smo tako opušteni kada smo u izravnom kontaktu s površinom planeta, odnosno kada smo u prirodnom okruženju.

Kada je naš mozak „podešen“ na alfa i theta valove, mi smo opušteni, sneni te osjećamo mir. To je stanje meditacije, smirenja i kreativnosti.

Feministička diktatura - Page 9 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 18:31

Tek san se diga. To je ta delta frekvencija ( duboki san ). Odo popit još jednu kavu da se razbudim i dođem u Alfa frekfenciju ( budan, opušten ).

Dobro jutro radni narode Crne Gore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 18:48

Kad bi ovo preveja na razinu muško ženskih odnosa onda ti to ide ovako : Odeš u prošla stoljeća i on toljagu i po glavi i odvuće u pećinu i to je to a danas ako ne želiš bit nježan prema istoj neće ti dat pičke i to je to.

Znači dolazi do te promjene i di ti uvede tu emanicipaciju one inzistiraju na tome i onda ti divljaci iz prošlosti ne prolaze nego samo ti šta im se ulizuju zbog pičke.

Meni kad neka dođe s tom šemom da joj se ulizujem radi pičke ja je odma pošaljem u tri pičke materine i sam to prekinem.

Posljedica toga je da zbog mog agresivnog pristupa ja neću imat potomstvo i taj moj mentalni DNK-a neće ići dalje tj izumire.

A mene za to nije ni brige jer čovijek i nije tijelo, nije ova rasa nego je duh koji je slobodan pa se možeš inkarnirat di god oćeš pa ako ti ne paše ovdje odeš drugi put negdi drugdi i to je sve.

Mala napomena: Imati u vidu da sam ja galaktički general a šta je galaksija a onda vidiš koliko je meni u biti tamo neka planeta samo jedna točkica u moru zvijezda. Dakle to je meni potpuno nebitna stavka di ću se ja inkarnirati ako i kad se na to odlučim tj nisam vezan uz neku planetu grčevito da ću svakakva sranja pušit šta one oće i šta one neće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 19:02

I onda ih hrpa neće da ima s njima posla i onda ti padne natalitet i sad kad ti krahira onda se misli šta ćeš.

Feministička diktatura - Page 9 Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 19:12

RayMabus wrote:Čuj ako se složimo okvirno da je za 50 posto razvoda brakova kriv muškarac a za 50 posto žena onda taj muški pošto je on prouzročio raspad braka treba to i platiti i treba ga oguliti a s druge strane ako je iša jebavat feminističko smeće pa takvoj napravija dite / dicu opet ga triba ogulit za kaznu šta je uopće iša u tako šta gurat kurac.

Pošteno. Šta jest jest.

Feministička diktatura - Page 9 Guillotine1

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 19:13

Sad ćemo sprovest feministički teror.

:popcorn

Čuj ako se složimo okvirno da je za 50 posto razvoda brakova kriv muškarac a za 50 posto žena onda taj muški pošto je on prouzročio raspad braka treba to i platiti i treba ga oguliti a s druge strane ako je iša jebavat feminističko smeće pa takvoj napravija dite / dicu opet ga triba ogulit za kaznu šta je uopće iša u tako šta gurat kurac.

Pošteno. Šta jest jest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 19:14

Inkvizicija je počela.

Feministička diktatura - Page 9 2Q==

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 19:20

Ja ću najviše uživat u ovoj inkviziciji a sad ću vam objasnit i zašto : Dakle ovi napravi dite i sad fino inkvizicija i lov na njega i ostane i bez gaća a ne smi prnit.

Šta je poruka ?

Dragi s ženama u emanicipaciji se nema posla.

JASNO ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 19/9/2023, 19:39

RayMabus wrote:Ja ću najviše uživat u ovoj inkviziciji a sad ću vam objasnit i zašto : Dakle ovi napravi dite i sad fino inkvizicija i lov na njega i ostane i bez gaća a ne smi prnit.

Šta je poruka ?

Dragi s ženama u emanicipaciji se nema posla.

JASNO ?
opet te hvata
nije mi jasno jesi normalan čovjek ili neki vampir
ništa ne radiš, spavaš po danu, budan po noći

ja moram obaviti još stvarčica koje nisam
napravim pauzu pa sjednem , zapalim, virnem na komp...
i tako cijeli dan

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 19:42

Pa šta si ti mislila ?

Da neću nać žrtve i krenit na njih jer san reka da se sa ženama u emanicipaciji nema posla nikakva.

Evo sad će fino krenit inkvizicija na te šta ih oće jebavat i s njima imat dicu.

Davno san van reka i to više puta da ovo ( emanicipacija ) da izvedete na planeti GF svi bi se muški isti sekund povukli i broj rođenih bi bio NULA.

RUŠI SVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 19/9/2023, 19:47

RayMabus wrote:Sad ćemo sprovest feministički teror.

:popcorn

Čuj ako se složimo okvirno da je za 50 posto razvoda brakova kriv muškarac a za 50 posto žena onda taj muški pošto je on prouzročio raspad braka treba to i platiti i treba ga oguliti a s druge strane ako je iša jebavat feminističko smeće pa takvoj napravija dite / dicu opet ga triba ogulit za kaznu šta je uopće iša u tako šta gurat kurac.

Pošteno. Šta jest jest.
obuzdaj se 
ako treba djelovati, djelovanje treba usmjeriti u pravom smjeru
tko je sve to prouzročio kao i sve ostalo loše što se dešava oko nas 
staroistočnjački duhovni vođe bi te prozvali bezumnim

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 19:48

Šta imaš tu usmjeravat ?

Jel napravija dite il više njih nekoj i sad se rastavija ? Je.

Amo guli ga do koske.

Idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 19:52

Šta imam ja tu koga usmjeravat ?

Teško ti je zaradit 200 eura mjesečno za dite koje si napravija ?

PA ONDA KORISTI KONDOM PIČKA TI MATERINA.

Iznos državne alimentacije u Zakonu je propisan kao "50 posto zakonskog minimuma uzdržavanja", a država svake godine u travnju propisuje koliki su iznosi minimalnog uzdržavanja, odnosno koliko iznose minimalni troškovi djeteta. Za 2023. godinu minimalne potrebe djeteta, prema državnoj odluci, za djecu do šest godina iznose 17 posto lanjske prosječne plaće, odnosno 172,67 eura, za dijete od sedam do 12 godina 20 posto prosječne plaće (203,15 eura), a za dijete od 13 do 18 godina 22 posto plaće, odnosno 223,46 eura. Privremeno uzdržavanje odgovara polovici ovih iznosa (od 86 do 112 eura mjesečno), a radna se skupina, doznajemo, zalaže da se iznosi alimentacije udvostruče, odnosno izjednače s iznosom minimalnih potreba djeteta.


AMO VADI PARE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 19:58

Oću da ih gule do koske.

Sutra ja imam kćer i ovoga boli kurac jer neš ti 100 eura i fino joj napravi dite i jebe se njega. Onda ni tih sto eura neće da plati jer mu je i to teško.

NE NE NE

OGULIT ĆU TE DO KOSKE PA ČEŠ MILJARDU PUTA RAZMISLIT OĆEŠ LI GA TU GURAT BEZ KONDOMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 20:10

Iznos državne alimentacije u Zakonu je propisan kao "50 posto zakonskog minimuma uzdržavanja", a država svake godine u travnju propisuje koliki su iznosi minimalnog uzdržavanja, odnosno koliko iznose minimalni troškovi djeteta. Za 2023. godinu minimalne potrebe djeteta, prema državnoj odluci, za djecu do šest godina iznose 17 posto lanjske prosječne plaće, odnosno 172,67 eura, za dijete od sedam do 12 godina 20 posto prosječne plaće (203,15 eura), a za dijete od 13 do 18 godina 22 posto plaće, odnosno 223,46 eura. Privremeno uzdržavanje odgovara polovici ovih iznosa (od 86 do 112 eura mjesečno), a radna se skupina, doznajemo, zalaže da se iznosi alimentacije udvostruče, odnosno izjednače s iznosom minimalnih potreba djeteta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 20:13

Ovaj dio koji san podeblja i sad ću ga ovde opet izdvojit :

Za 2023. godinu minimalne potrebe djeteta, prema državnoj odluci, za djecu do šest godina iznose 17 posto lanjske prosječne plaće, odnosno 172,67 eura

Privremeno uzdržavanje odgovara polovici ovih iznosa (od 86 do 112 eura mjesečno)


Ovo do šest godina se mora hiitno podignit na cijeli iznos.

Ispada da on naprči dite i onda plaća 86 eura mjesečno za to i boli ga kurac i onda ide jebavat opet okolo drugu tako a ona s malin diteton koje nije ni prohodalo ne može ni radit.

Ovo odma diži za puni iznos a on je: za djecu do šest godina iznose 17 posto lanjske prosječne plaće, odnosno 172,67 eura
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 9 Empty Re: Feministička diktatura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 28 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum