ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Građanski rat u Rusiji - tema

Page 9 of 27 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 27  Next

Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by Šandor Winnetou Sat 24 Jun - 12:29

abraham wrote:
Šandor Winnetou wrote:
IL Risorto wrote:
debotoijusto wrote:
IL Risorto wrote:Bogami,nisam očekivao da bi ovako brzo moglo doć ovog.

Moram sad potražit stare postove i piskaranja,koja vjerojatno nitko nije uzimao ozbiljno :D

Novi svjetski poredak nema alternative a svi koji su se radovali kako je američko povlačenje iz Afganistana,početak kraja liberalno globalnog svjetskog poretka,sad će plakat i škrgutat zubima,jer onakva Rusija u koju su polagali sve nade,više ne postoji.

Ipak,možda ne bi bilo dobro da dođe do raspada Rusije,bolje bi bilo kad bi tu veliku državu inkorporirali u okrilje liberalno demokratskog poretka a za to na vlast u Rusiji trebaju doći zdrave,demokratske snage.

Adio i Lukašenko .

ae... a tek kad za par godina NATO pomogne rusima u obuzdavanju kineza sto nadiru stepom B-)
svijet je lopta sarena
Rusa je previše malo,da bi kontrolirali tako ogromnu državu,tim više što ima mnogo onih koji jedva čekaju da se izvuku iz njihovog zagrljaja.Osim toga,Kina i Japan mogli bi pokušat vratit ono što im je Staljin oteo.
Zašto ne, rusi su ti koji su posegnuli kao za svojim teritorijima u Ukrajini pa se istim aršinom mogu ravnati i kina i Japan.
Japan nece nista vracati ali za Kinu nisam siguran. Naime kao isvaki totalitarni ustroj , uvjet postojanja je neprijatelj. Unutarnji ili spoljni. Padom ekonomije se moze ocekivati zostravanje . Mislio sam da ce biti Taiwan ali ukoliko Rusija bude preslaba moze se ocekivati i taj scenario. Osim toga ako rusi imaju logisticke probleme u Europi koja ima infrastrukturu kako je tek katastrofalno stanje na istoku. Na to sve dolazi i ogroman broj kosookih "rusa" itd, itd.
Protivnika se najviše udara dok je u nokdaunu i ako tko misli išta u tom smjeru sam će procjeniti može li iz toga udarca profitirati. Jedina stvar je hoće li ameri povući uzde i sprječiti takvo što.

Šandor Winnetou

Posts : 19763
2017-12-31


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by Šandor Winnetou Sat 24 Jun - 12:30

RayMabus wrote:Ukrajinci upravo oslobađaju Bahmut. Nema nikoga tamo a oni Čečeni su i onako samo Putinova žandamerija a ne borci.

Zbogom Šojgu.
Imaš info ili nagađaš?

_________________
Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19763
2017-12-31


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by RayMabus Sat 24 Jun - 12:32

Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:Ukrajinci upravo oslobađaju Bahmut. Nema nikoga tamo a oni Čečeni su i onako samo Putinova žandamerija a ne borci.

Zbogom Šojgu.
Imaš info ili nagađaš?
Imam info.

Piše ti ovdje:

Ovi glupi Šojgu pokrenija tenkovski napad i ovi opet popušili i Ukri zauzeli te položaje.

A ja ga jučer popodne napad jer i dalje priča o tenkovima a ne pat poziciji. Kad ti radiš napad onda ti triba tri puta više vojske a oni se brane. Sad će mu bit rasulo u Rusiji jer meni treba pat pozicija kakva takva a oni i dalje upiru tenkove.

Može se žrtovat cijeli taj prostor zapadnog Luganska i Donjecka ako je to cijena da Šojgu padne. Nemam nikakvih problema s tim.

To su moje procijene da njega nakon one jučer izjave da će slat opet tenkove dakle napad a ne pat pozicija njega treba maknit jer će zasrat sve i izgubit će i pat poziciju a to je Rusiji sasvim dovoljno za nekakvu pobjedu a ne tamo nekakvi napadi tenkovima dalje.

Ovi kopneni prostor u zapadnom Lugansku ne izbija na Azovsko more pa gubitkom tog teritorija a zbog čega će Šojgu past ja ne gubim ama baš ništa tj dobivam jer se kretena miče nakon toga. A upravo je te položaje Wagner napusti i sad će to padat i krenuo na njega u Rusiju.


Enlarge this imageClick to see fullsize
Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 1280px-2022_Russian_invasion_of_Ukraine.svg
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by IL Risorto Sat 24 Jun - 12:34

Očekujem izvandrednu presicu predsjednika Srbije,te kako će obavjestit srbijansku javnost da je napokon došlo vrijeme da Srbija uvede sankcije Rusiji lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by RayMabus Sat 24 Jun - 12:34

Seoska najveća seoska sam lola jaaaaaaa

beer :chiefi
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by Šandor Winnetou Sat 24 Jun - 12:35

RayMabus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:Ukrajinci upravo oslobađaju Bahmut. Nema nikoga tamo a oni Čečeni su i onako samo Putinova žandamerija a ne borci.

Zbogom Šojgu.
Imaš info ili nagađaš?
Imam info.

Piše ti ovdje:

Ovi glupi Šojgu pokrenija tenkovski napad i ovi opet popušili i Ukri zauzeli te položaje.

A ja ga jučer popodne napad jer i dalje priča o tenkovima a ne pat poziciji. Kad ti radiš napad onda ti triba tri puta više vojske a oni se brane. Sad će mu bit rasulo u Rusiji jer meni treba pat pozicija kakva takva a oni i dalje upiru tenkove.

Može se žrtovat cijeli taj prostor zapadnog Luganska i Donjecka ako je to cijena da Šojgu padne. Nemam nikakvih problema s tim.

To su moje procijene da njega nakon one jučer izjave da će slat opet tenkove dakle napad a ne pat pozicija njega treba maknit jer će zasrat sve i izgubit će i pat poziciju a to je Rusiji sasvim dovoljno za nekakvu pobjedu a ne tamo nekakvi napadi tenkovima dalje.

Ovi kopneni prostor u zapadnom Lugansku ne izbija na Azovsko more pa gubitkom tog teritorija a zbog čega će Šojgu past ja ne gubim ama baš ništa tj dobivam jer se kretena miče nakon toga. A upravo je te položaje Wagner napusti i sad će to padat i krenuo na njega u Rusiju.


Enlarge this imageClick to see fullsize
Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 1280px-2022_Russian_invasion_of_Ukraine.svg
Nije ti dobar taj info, wagner je predao položaje ruskoj vojsci i povukao se iz Bahmuta, ja bi volio da je istina ovo što pišeš no nije baš tako.

_________________
Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19763
2017-12-31


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by RayMabus Sat 24 Jun - 12:44

Mornarica uvijek ima glavnu riječ u nekoj vojsci ako ta država dakle i vojska ima mornaricu.

Šojugu je jučer opet počeo pričati o slanju tenkova dakle upire napad a mornarici to ne treba nego ničija zemlja i pat pozicija da zaštit Azovsko more i plovidbeni put.

Uza sve to debil ne zna da napadom treba tri puta više vojske koju Rusija nema jer triba držat obranu da on umisto a se on brani a oni troše tri puta više vojske za napad priča opet o tenkovima.

Ide mu smjena.

Šta god da taj lik sad izvede ne može tu više biti i zapovijedati vojskom.

ZBOGOM ŠOJGU


Last edited by RayMabus on Sat 24 Jun - 12:46; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by veber Sat 24 Jun - 12:45

abraham wrote:
Šandor Winnetou wrote:
IL Risorto wrote:
debotoijusto wrote:
IL Risorto wrote:Japan nece nista vracati ali za Kinu nisam siguran. Naime kao isvaki totalitarni ustroj , uvjet postojanja je neprijatelj. Unutarnji ili spoljni. Padom ekonomije se moze ocekivati zostravanje . Mislio sam da ce biti Taiwan ali ukoliko Rusija bude preslaba moze se ocekivati i taj scenario. Osim toga ako rusi imaju logisticke probleme u Europi koja ima infrastrukturu kako je tek katastrofalno stanje na istoku. Na to sve dolazi i ogroman broj kosookih "rusa" itd, itd.
Japan stalno inzistira na povratku kurila.
njemačka na povratku koenigsberga. desit će se danas, sutra, za pol stoljeća.
nije bitno, bitno je da se vrate.

u rusiji će krenut pizdarije i porobljeni narodi će usprkos imperijalizmu i kolonijalizmu od strane rusa vratiti svoje države.

jedino trebaju biti pametni pa organizirati dobre traktorijade i svu stoku vratiti u štagalj-rusiju.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by marcellus Sat 24 Jun - 12:47

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/wagner-ide-prema-moskvi-objavljene-snimke-sukoba-s-vladinim-trupama-prigozin-odgovorio-putinu-15348695

kako netko lijepo reče, mislim tre, ne možeš imat DVIJE vojske na istom teritoriju


_________________
Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45977
2014-04-16


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by IL Risorto Sat 24 Jun - 12:47

Pitanje je do kad će i Kadirov lizat Putinove opanke,jer većina Čečena mrze Ruse iz dna duše za sve ono što su im napravili za vrijeme,,specialne vojne operacije u Groznom''
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by IL Risorto Sat 24 Jun - 12:49

Možda je napokon došlo vrijeme da se ukloni i ono Bjelorusko brkato krme.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by veber Sat 24 Jun - 12:50

RayMabus wrote:Mornarica uvijek ima glavnu riječ u nekoj vojsci ako ta država dakle i vojska ima mornaricu.

Šojugu je jučer opet počeo pričati o slanju tenkova dakle upire napad a mornarici to ne treba nego ničija zemlja i pat pozicija da zaštit Azovsko more i plovidbeni put.

Uza sve to debil ne zna da napadom treba tri puta više vojske koju Rusija nema jer triba držat obranu a on umisto a se on brani a oni troše tri puta više vojske za napad priča opet o tenkovima.

Ide mu smjena.

Šta god da taj lik sad izvede ne može tu više biti i zapovijedati vojskom.

ZBOGOM ŠOJGU
rusija nikada nije bila država s mornaricom. imaju dva tobogan nosača i dvije fregate.

glupi kreteni koji tvrde da sutra mogu biti u parizu, vidjeli smo kaj se desilo njihovom železu.
a obična raketa im potopila komandni brod.

glupi tatari, još gluplji im predvodnik koji misli da je pobjedio u drugom ratu.

spušili su prije dvije godine.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 24 Jun - 12:50



Strelom gađali K52 helikopter o voronježu. čuje se neka eksplozija. nadajmo se da je oboren , jer i K52 aligatori najviše uništavaju Američki i Njemački(u Ukrajinskoj vojsci naravno) oklop u Zaporožju i zbog toga Ukrajinci ne napreduju.. što se više potroše međusobno to bolje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by immortal Sat 24 Jun - 12:50

eno i srbi pišu da Putin neće dugo ostati predsjednik

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23270
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by dijagram Sat 24 Jun - 12:53

Najbolje poslati tzv.JNA , oni imaju iskustva u razdvajanju zaracenih strana.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18831
2015-08-09


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by Šandor Winnetou Sat 24 Jun - 12:55

marcellus wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/wagner-ide-prema-moskvi-objavljene-snimke-sukoba-s-vladinim-trupama-prigozin-odgovorio-putinu-15348695

kako netko lijepo reče, mislim tre, ne možeš imat DVIJE vojske na istom teritoriju

Nisam ja, ero. Ja sam rekao da je vrag došao uzeti svoje budući da su sa njim tikve sadili.
U svakom slučaju lijepa vijest uz želju i pozdrave i jednima i drugima
dabogda vas voda odnijela i podavila sve ko štakore.

_________________
Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19763
2017-12-31


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by RayMabus Sat 24 Jun - 12:56

dijagram wrote:Najbolje poslati tzv.JNA ,  oni imaju iskustva u razdvajanju zaracenih strana.
pirat lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by RayMabus Sat 24 Jun - 13:00

Surovkinova linija se drži. Tamo nisu Wagnerovci. Prostor u koje ukrajinsko zapovijedništvo sad može poslati bataljune koje drži u pričuvi je Bahmut i to tamo.

Ide skidanja debila koji upiru i dalje tenkove tj napad a ne pat poziciju.

Meni treba pat pozicija i ne zanima me tko mi je na putu.

ZBOGOM ŠOJGU


Last edited by RayMabus on Sat 24 Jun - 13:00; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by Šandor Winnetou Sat 24 Jun - 13:00

immortal wrote:eno i srbi pišu da Putin neće dugo ostati predsjednik
izneverio ih, ništa od zauzimanje odese pa moldavije pa rumunjske pa kosova i na kraju RSK.

_________________
Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19763
2017-12-31


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by AlfaOmega Sat 24 Jun - 13:03

Pizdarije su u Rostovu. Čini se da su Wagnerovci ipak napali HQ Južne komande vojske, iako je Prigožin jutros snjimljen kak "postiže dogovor" sa Yevkurovim (koji je inače zamjenik ministra odbrane). Bit će da je Yevkurov dobija naredbu iz Kremlja da krene u boj što je i posluša.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by RayMabus Sat 24 Jun - 13:04

AlfaOmega wrote:Pizdarije su u Rostovu. Čini se da su Wagnerovci ipak napali HQ Južne komande vojske, iako je Prigožin jutros snjimljen kak "postiže dogovor" sa Yevkurovim (koji je inače zamjenik ministra odbrane). Bit će da je Yevkurov dobija naredbu iz Kremlja da krene u boj što je i posluša.
Njihov problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Građanski rat u Rusiji - tema - Page 9 Empty Re: Građanski rat u Rusiji - tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 27 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum