ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by Gast 5/4/2023, 17:40

MDMiridije wrote:Domovinski rat je bio rat u kojem su divljaci i barbari napali hrvatsku.

to stoji ,,, al su isti divljaci ,,,sav zapovjedni kadar i sva politička vrhuška ista socijalistička gamad koja se borila za nove otadžbine i na hrvatskoj strani pri čemu su zlouporabili domoljublje i srba i hrvata

hrvatska i srbija nisu nikada ratovale,,,,,,,,, to je samo proforme činjenica

,,,rukovodili ratove su yugonacisti hrvatske i srpske strane ,,,svi su socijalistički rasisti ,,,svaki je za vješala ,,,svi su pravili socijalističku otadžbinu nacionalnog pakovanja


hrvati i srbi su samo zlouporabljeni

a ta ista gamad danas vlada,,,rasistički vlada ,,,,,,,,,,,I BEZ KRVI GAMAD NEĆE OTIĆI SA VLASTI

Gast
Guest


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by marcellus 5/4/2023, 19:38

škutor wrote:
MDMiridije wrote:Domovinski rat je bio rat u kojem su divljaci i barbari napali hrvatsku.

to stoji ,,, al su isti divljaci ,,,sav zapovjedni kadar i sva politička vrhuška ista socijalistička gamad koja se borila za nove otadžbine i na hrvatskoj strani  pri čemu su zlouporabili domoljublje i srba i hrvata

hrvatska i srbija nisu nikada ratovale,,,,,,,,, to je samo proforme činjenica

,,,rukovodili ratove su yugonacisti hrvatske i srpske strane ,,,svi su socijalistički rasisti ,,,svaki je za vješala ,,,svi su pravili socijalističku otadžbinu nacionalnog pakovanja


hrvati i srbi su samo zlouporabljeni

a ta ista gamad danas vlada,,,rasistički vlada
,,,,,,,,,,,I BEZ KRVI GAMAD NEĆE OTIĆI SA VLASTI

sereš po udbaški

_________________
TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45970
2014-04-16


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by Gast 5/4/2023, 20:27

marcellus wrote:
škutor wrote:
MDMiridije wrote:Domovinski rat je bio rat u kojem su divljaci i barbari napali hrvatsku.

to stoji ,,, al su isti divljaci ,,,sav zapovjedni kadar i sva politička vrhuška ista socijalistička gamad koja se borila za nove otadžbine i na hrvatskoj strani  pri čemu su zlouporabili domoljublje i srba i hrvata

hrvatska i srbija nisu nikada ratovale,,,,,,,,, to je samo proforme činjenica

,,,rukovodili ratove su yugonacisti hrvatske i srpske strane ,,,svi su socijalistički rasisti ,,,svaki je za vješala ,,,svi su pravili socijalističku otadžbinu nacionalnog pakovanja


hrvati i srbi su samo zlouporabljeni

a ta ista gamad danas vlada,,,rasistički vlada
,,,,,,,,,,,I BEZ KRVI GAMAD NEĆE OTIĆI SA VLASTI

sereš po udbaški

udba je vodila rat na obe strane,,, i redovito ubijala one koji nisu socijalisti a bili blizu vlasti
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by veber 5/4/2023, 20:30

za škutora bi admin trebao vidjet tko je. jastrjeb i il resorto su ista osoba. čim se tetrjeb ukopčal pojavio se i rižoto.
aboliranog alkića treba zatući pa neka se liječi od alkoholizma.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by Gast 5/4/2023, 20:36

veber wrote:za škutora bi admin trebao vidjet tko je. jastrjeb i il resorto su ista osoba. čim se tetrjeb ukopčal pojavio se i rižoto.
aboliranog alkića treba zatući pa neka se liječi od alkoholizma.


daj mi ime jednog hrvatatskog časnika ,,,a da nije smaknut od hrvatske strane il poginuo časno
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by veber 5/4/2023, 20:48

škutor wrote:
veber wrote:za škutora bi admin trebao vidjet tko je. jastrjeb i il resorto su ista osoba. čim se tetrjeb ukopčal pojavio se i rižoto.
aboliranog alkića treba zatući pa neka se liječi od alkoholizma.


daj mi ime jednog hrvatatskog časnika  ,,,a da nije smaknut od hrvatske strane  il poginuo časno
ne koristi koks jer ćeš završit ko longi na horsu

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by Gast 5/4/2023, 20:50

veber wrote:
škutor wrote:
veber wrote:za škutora bi admin trebao vidjet tko je. jastrjeb i il resorto su ista osoba. čim se tetrjeb ukopčal pojavio se i rižoto.
aboliranog alkića treba zatući pa neka se liječi od alkoholizma.


daj mi ime jednog hrvatatskog časnika  ,,,a da nije smaknut od hrvatske strane  il poginuo časno
ne koristi koks jer ćeš završit ko longi na horsu

znači nema
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by marcellus 5/4/2023, 21:18

škutor wrote:
veber wrote:
škutor wrote:
veber wrote:za škutora bi admin trebao vidjet tko je. jastrjeb i il resorto su ista osoba. čim se tetrjeb ukopčal pojavio se i rižoto.
aboliranog alkića treba zatući pa neka se liječi od alkoholizma.


daj mi ime jednog hrvatatskog časnika  ,,,a da nije smaknut od hrvatske strane  il poginuo časno
ne koristi koks jer ćeš završit ko longi na horsu

znači nema

stara udbaška teza

_________________
TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45970
2014-04-16


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by Gast 5/4/2023, 23:09

šta je udbaška teza
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by mentalitet 6/4/2023, 21:02

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:...lik koji se predstavlja kak ti bosanski zidov mislim mentalni ...ima sa zidovstvom veze ko mile martic sa mozgom

pazi jebote on otvara temu s linkom na domagoja margetića, kojeg ni rođena mater ne uzima ozbiljno

i koji je ono pokazni primjerak udbaša i to glupog




Njega mozda rodjena mater ne uzima zaozbiljno a ja tvrdim za tebe da tvoja rodjena mater nariche po cijeli dan shto te nije abortirala da joj ne sramotish rod i porod.Pazi ovu analogiju,ako si ti u pravu i znash shta Margeticeva rodjena mater misli mada je vec vjerojatno mrtva onda sam i ja u pravu da znam shto tvoja vjerojatno davno mrtva mater misli o tebi.Naravno svaki imalo inteligentniji idiot zna da ti a ni ja ne znamo shta misli neka mrtva zena,ako nishta drugo onda zna da mrtav chovjek ne moze razmishljati.Eto,shalterusho odvratna na ovome primjeru tvojih floskula kojim se sluzish jer da imash imalo mozga prije nego neshto poshaljesh u javni prostor razmislio bi o tome shto si napisao jer na kraju krajeva sada si poznat josh vishe kao idiot koji pishe za idiote naruchene tekstove i mizerno placene da bi ti djeca imala shto jesti.Iz tvojih upisa vrishte gluposti i idiotizam da mene osobno dodje sram shto pripadash ljudskom rodu.
Elem,shto se tiche Margetica barem ono o chemu pishe i govori dokazao je raznim dokumentima i ne pishe o nechemu kao ti izmishljajuci stvari i dogadjaje nego to dokazuje vjerodostojnim originalnim dokumentima pa su chak neki ljudi i procesuirani zbog njega (Sanader) i meni je to dovoljno da ga shvatim ozbiljno i prihvatim kao nekoga koji ugrozava svoj zivot zbog istine,dochim ti si sve suprotno od njega pa u ovom 15_godishnjem periodu koliko si prisutan na ovim glupim forumima ni jednom nisam prochitao neshta pametno ili neshto shto bi lichilo na novinarstvo jer sve shto napishesh je u skladu sa tvojim pokvarenim karakterom pomijeshanim sa neobrazovanjem pa se zato sluzish kafansko ulicharskim prichama i prezentirash ih kao istinu.Chak i neki idioti sa ovoga foruma koji te poznaju u stvarnom zivotu su skuzili koliko si jadan i bijedan i mentalno i fizichkim izgledom.
Dakle smece jedno ljudsko,iznesi neke chinjenice ili neke relevantne dokaze ono shto Margetic govori i pishe pa cu reci sam sebi,jebote chovjek je u pravu iako o tebi imam mishljenje kao o nekom obichnom crvu.Naravno da nikada necesh moci ili znati bilo shto iznijeti ovdje ili bilo kakve dokaze da ga pobijesh i dokazesh suprotno ili ono shto Margetic govori i pishe pa cu reci sam sebi,jebote chovjek je u pravu iako o tebi imam mishljenje kao o nekom obichnom crvu.Naravno da nikada necesh moci ili znati bilo shto iznijeti ovdje ili bilo kom javnom prostoru jer ti nikada i nisi raspolagao chinjenicama nego lazima i izmishljenim spinovima za koje te placaju tvoji gospodari iz sjene, i ne samo tebe nego gomilu pokvarenih takozvanih novinara kojih boli kurac za Hrvatsku i istinu,vec da dobijete neke mrvice ispod stola kao i svaka mala kujica koja kasnije zadovoljno mashe repom,jer kada ne bude ovih gospodara koji pljachkaju Hrvatsku doce drugi pa cete samo prevrnuti kaput i za njih nastaviti trkeljati svoje idiotizme zamlacujuci glupi hrvatski puk.
Evo,daj samo jedno ime iz takozvanog hrvatskog domovinskog rata koji je heroj toga rata a ne uzima mirovinu,koji nije kriminalac vec obichni hrvatski chovjek ili da je neki kurac u bilo kakvoj javoj sluzbi (general,bojnik) a da nije prije toga bio konobar ili vozach kamiona.
Za Admirala Loshu kazesh da je budala i da nema pojma o chemu pricha mada je chovjek bio jedan od kreatora takozvanog domovinskog rata jer je mislio stvarno da se borio za Hrvatsku kao i mnoge druge korisne budale.Mene boli kurac shto je Margetic (mada mi je sumnjiv samim tim shto je Zidov i ne uzimam sve njegove iskaze kao relevantne nego promishljam zashto to bash sada radi) ,udbash,ustasha,chetnik,zidov, shiptar,srbin,hrvat ,musliman ,meni je vazno da govori istinu i ne laze i izmishlja kao ti shalterusho glupa.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by mentalitet 6/4/2023, 21:13

škutor wrote:šta je udbaška teza

Ne smije ti napisati da se ne otkrije jer je doktorirao UDBU u Kumrovcu.Jebo ti sebe kada ne mozesh prepoznati prevrtache po njihovom stilu pisanja.Eto ono smece iz Chapljine je glupa drogirana vreca govana i po njegovim upisima vidish da ga je netko mlatno lopatom po glavi da zaplache jer nije bila dovoljna shaka.Njemu su ovakvi kao shalterusha idoli kao i ostalima takozvanim desnicharima.No ima samo jedan koji je pametan i skidam mu kapu ali necu reci njegov nadimak da ga ne pochnete napadati da je chetnik iako vjerujem da je jedini koji ne prima mirovinu a borio se za Hrvatsku drzavu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by mentalitet 12/4/2023, 18:22

Poslushajte glupi hrvati kako vam jebu mater vashi 'rvatici i pljachkaju vas ko zadnja govna dok vi trabunjate o Vuchicu koji vas nije ukrao ni jedan euro.Poslushajte do kraja pichka vam materina glupa pa onda recite shto hocete o Vuchicu.Boli me kurac za njega nego mi nije jasno kako ste toliko glupi pa stajete na iste grablje sto puta.


Kreatori istine’ – Što je Vesna Vučemilović poručili kolegama s tzv. desnice povodom ponovnog zahuktavanja priče o ‘zajedništvu na desnici’?

https://kamenjar.com/kreatori-istine-sto-je-vesna-vucemilovic-porucili-kolegama-s-tzv-desnice-povodom-ponovnog-zahuktavanja-price-o-zajednistvu-na-desnici/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by mentalitet 12/4/2023, 19:11

mentalitet wrote:Poslushajte glupi hrvati kako vam jebu mater vashi 'rvatici i pljachkaju vas ko zadnja govna dok vi trabunjate o Vuchicu koji vas nije ukrao ni jedan euro.Poslushajte do kraja pichka vam materina glupa pa onda recite shto hocete o Vuchicu.Boli me kurac za njega nego mi nije jasno kako ste toliko glupi pa stajete na iste grablje sto puta.


Kreatori istine’ – Što je Vesna Vučemilović poručili kolegama s tzv. desnice povodom ponovnog zahuktavanja priče o ‘zajedništvu na desnici’?

https://kamenjar.com/kreatori-istine-sto-je-vesna-vucemilovic-porucili-kolegama-s-tzv-desnice-povodom-ponovnog-zahuktavanja-price-o-zajednistvu-na-desnici/


Pa pizda mu materina,imali koji Hrvat da komentira ovo kako vas jebu i pljachkaju ko male majmune.Hej,plin koji je izvadjen u Hrvatskoj i koji je uskladishten u nekom podzemnom skladishtu poskupio sa 20 eura na 120 Eura a da nije ni napushtao to skladishte i to samo putujucim papirima.Pa jebem vam mater idiotsku ,za neku nogometnu utakmicu se poshorate izmedju sebe a gledate ko zadnje tuke kako vam 'rvatici zavlache ruku u dzep i ovdje prichaju o Vuchicu samo da se glupi hrvati ne dosjete.Ma badava i da se dosjete kad je taj narod jedna velika pichketina koja i ne zasluzuje nishta drugo do da ih ovi kriminalci iz njihovih redova jebu ko majmune.Ustvari pade mi misao na pamet dok ovo tipkam"koja je razlika izmedju hrvata i majmuna?"Ja znam ali vam necu reci:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by Gast 12/4/2023, 19:25

mentalitet wrote:
mentalitet wrote:Poslushajte glupi hrvati kako vam jebu mater vashi 'rvatici i pljachkaju vas ko zadnja govna dok vi trabunjate o Vuchicu koji vas nije ukrao ni jedan euro.Poslushajte do kraja pichka vam materina glupa pa onda recite shto hocete o Vuchicu.Boli me kurac za njega nego mi nije jasno kako ste toliko glupi pa stajete na iste grablje sto puta.


Kreatori istine’ – Što je Vesna Vučemilović poručili kolegama s tzv. desnice povodom ponovnog zahuktavanja priče o ‘zajedništvu na desnici’?

https://kamenjar.com/kreatori-istine-sto-je-vesna-vucemilovic-porucili-kolegama-s-tzv-desnice-povodom-ponovnog-zahuktavanja-price-o-zajednistvu-na-desnici/


Pa pizda mu materina,imali koji Hrvat da komentira ovo kako vas jebu i pljachkaju ko male majmune.Hej,plin koji je izvadjen u Hrvatskoj i koji je uskladishten u nekom podzemnom skladishtu poskupio sa 20 eura na 120 Eura a da nije ni napushtao to skladishte i to samo putujucim papirima.Pa jebem vam mater idiotsku ,za neku nogometnu utakmicu se poshorate izmedju sebe a gledate ko zadnje tuke kako vam 'rvatici zavlache ruku u dzep i ovdje prichaju o Vuchicu samo da se glupi hrvati ne dosjete.Ma badava i da se dosjete kad je taj narod jedna velika pichketina koja i ne zasluzuje nishta drugo do da ih ovi kriminalci iz njihovih redova jebu ko majmune.Ustvari pade mi misao na pamet dok ovo tipkam"koja je razlika izmedju hrvata i majmuna?"Ja znam ali vam necu reci:::)))


u toj gamadi koja to čini a i gamadi koja to politički i sudski amenuje nema hrvata ,,, tamo su tvoja bratia


mi hrvati imamo mogućnost samo novim ratom tvoju bratiu skinuti sa vlasti
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by mentalitet 12/4/2023, 19:36

škutor wrote:
mentalitet wrote:
mentalitet wrote:Poslushajte glupi hrvati kako vam jebu mater vashi 'rvatici i pljachkaju vas ko zadnja govna dok vi trabunjate o Vuchicu koji vas nije ukrao ni jedan euro.Poslushajte do kraja pichka vam materina glupa pa onda recite shto hocete o Vuchicu.Boli me kurac za njega nego mi nije jasno kako ste toliko glupi pa stajete na iste grablje sto puta.


Kreatori istine’ – Što je Vesna Vučemilović poručili kolegama s tzv. desnice povodom ponovnog zahuktavanja priče o ‘zajedništvu na desnici’?

https://kamenjar.com/kreatori-istine-sto-je-vesna-vucemilovic-porucili-kolegama-s-tzv-desnice-povodom-ponovnog-zahuktavanja-price-o-zajednistvu-na-desnici/


Pa pizda mu materina,imali koji Hrvat da komentira ovo kako vas jebu i pljachkaju ko male majmune.Hej,plin koji je izvadjen u Hrvatskoj i koji je uskladishten u nekom podzemnom skladishtu poskupio sa 20 eura na 120 Eura a da nije ni napushtao to skladishte i to samo putujucim papirima.Pa jebem vam mater idiotsku ,za neku nogometnu utakmicu se poshorate izmedju sebe a gledate ko zadnje tuke kako vam 'rvatici zavlache ruku u dzep i ovdje prichaju o Vuchicu samo da se glupi hrvati ne dosjete.Ma badava i da se dosjete kad je taj narod jedna velika pichketina koja i ne zasluzuje nishta drugo do da ih ovi kriminalci iz njihovih redova jebu ko majmune.Ustvari pade mi misao na pamet dok ovo tipkam"koja je razlika izmedju hrvata i majmuna?"Ja znam ali vam necu reci:::)))


u toj gamadi koja to čini a i gamadi koja to politički i sudski amenuje nema hrvata ,,, tamo su tvoja bratia


mi hrvati imamo mogućnost samo novim ratom tvoju bratiu skinuti sa vlasti


Ne pakiraj meni da je to moja bratija,to su tvoji 'rvati za koje ste se borili.Kada to sebi priznate onda cete lako doci do rijeshenje problema.Vishe ne mozete reci da su to srbi kada su poznati svi akteri koji vas jebu kao majmune a ti isto nastavi i dalje traziti krivnju u drugima pa zasigurno necesh dozivjeti a ni tvoja djeca da netko od ovih vashih"domoljuba" zavrshi u przunu..No, moram priznati da jedino ti imash muda ovo komentirati iako tipichno kao i svaki 'rvat trazish krivicu u drugom.Zapamti jedno "Za sve shto ti se deshava u zivotu sam si kriv,da li loshe ili dobro"Evo ja,dok ste vi mislili da stvarate hrvatsku drzavu sam davno vidio da ce vas netko guziti pa nisam sebi dozvolio da i mene guze i otishao sam iz te vashe lopovske vukojebine,tako i danas masa mladih hrvata odlazi ostavljajuci vas starchad da krepajete od gladi shto je bozija kazna koju ne vidite. I da ti kazem ,ratom se nishta ne rijeshava ,jer ima drugih boljih metoda kako se to radi.No ,vi ste divljaci pa me ne bi ni chudilo da se koljete izmedju sebe shto bi naravno oprt oni pametniji i pokvareniji iskoristili u svoju korist kako su to i prije znali.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by Eroo 12/4/2023, 19:40

marcellus wrote:
škutor wrote:
MDMiridije wrote:Domovinski rat je bio rat u kojem su divljaci i barbari napali hrvatsku.

to stoji ,,, al su isti divljaci ,,,sav zapovjedni kadar i sva politička vrhuška ista socijalistička gamad koja se borila za nove otadžbine i na hrvatskoj strani  pri čemu su zlouporabili domoljublje i srba i hrvata

hrvatska i srbija nisu nikada ratovale,,,,,,,,, to je samo proforme činjenica

,,,rukovodili ratove su yugonacisti hrvatske i srpske strane ,,,svi su socijalistički rasisti ,,,svaki je za vješala ,,,svi su pravili socijalističku otadžbinu nacionalnog pakovanja


hrvati i srbi su samo zlouporabljeni

a ta ista gamad danas vlada,,,rasistički vlada
,,,,,,,,,,,I BEZ KRVI GAMAD NEĆE OTIĆI SA VLASTI

sereš po udbaški
Vi u ZG, često ne znate pravilno analizirati  i razumjeti komšijsku spiku.
Mentalni, na primjer, piše uglavnom hrvatski, ali se ne skriva i to triba cijeniti.
Pitajte me, pobogu, zato i jesam tu... ;) :D

_________________
עַם יִשְׂרָאֵל חַי
Eroo
Eroo

Posts : 77823
2016-07-22


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by Gast 12/4/2023, 19:54

mentalitet wrote:
škutor wrote:
mentalitet wrote:
mentalitet wrote:Poslushajte glupi hrvati kako vam jebu mater vashi 'rvatici i pljachkaju vas ko zadnja govna dok vi trabunjate o Vuchicu koji vas nije ukrao ni jedan euro.Poslushajte do kraja pichka vam materina glupa pa onda recite shto hocete o Vuchicu.Boli me kurac za njega nego mi nije jasno kako ste toliko glupi pa stajete na iste grablje sto puta.


Kreatori istine’ – Što je Vesna Vučemilović poručili kolegama s tzv. desnice povodom ponovnog zahuktavanja priče o ‘zajedništvu na desnici’?

https://kamenjar.com/kreatori-istine-sto-je-vesna-vucemilovic-porucili-kolegama-s-tzv-desnice-povodom-ponovnog-zahuktavanja-price-o-zajednistvu-na-desnici/


Pa pizda mu materina,imali koji Hrvat da komentira ovo kako vas jebu i pljachkaju ko male majmune.Hej,plin koji je izvadjen u Hrvatskoj i koji je uskladishten u nekom podzemnom skladishtu poskupio sa 20 eura na 120 Eura a da nije ni napushtao to skladishte i to samo putujucim papirima.Pa jebem vam mater idiotsku ,za neku nogometnu utakmicu se poshorate izmedju sebe a gledate ko zadnje tuke kako vam 'rvatici zavlache ruku u dzep i ovdje prichaju o Vuchicu samo da se glupi hrvati ne dosjete.Ma badava i da se dosjete kad je taj narod jedna velika pichketina koja i ne zasluzuje nishta drugo do da ih ovi kriminalci iz njihovih redova jebu ko majmune.Ustvari pade mi misao na pamet dok ovo tipkam"koja je razlika izmedju hrvata i majmuna?"Ja znam ali vam necu reci:::)))


u toj gamadi koja to čini a i gamadi koja to politički i sudski amenuje nema hrvata ,,, tamo su tvoja bratia


mi hrvati imamo mogućnost samo novim ratom tvoju bratiu skinuti sa vlasti


Ne pakiraj meni da je to moja bratija,to su tvoji 'rvati za koje ste se borili.Kada to sebi priznate onda cete lako doci do rijeshenje problema.Vishe ne mozete reci da su to srbi  kada su poznati svi akteri koji vas jebu kao majmune a ti isto nastavi i dalje traziti krivnju u drugima pa zasigurno necesh dozivjeti a ni tvoja djeca da netko od ovih vashih"domoljuba" zavrshi u przunu..No, moram priznati da jedino ti imash muda ovo komentirati iako tipichno kao i svaki 'rvat trazish krivicu u drugom.Zapamti jedno "Za sve shto ti se deshava u zivotu sam si kriv,da li loshe ili dobro"Evo ja,dok ste vi mislili da stvarate hrvatsku drzavu sam davno vidio da ce vas netko guziti pa nisam sebi dozvolio da i mene guze i otishao sam iz te vashe lopovske vukojebine,tako i danas masa mladih hrvata odlazi ostavljajuci vas starchad da krepajete od gladi shto je bozija kazna koju ne vidite. I da ti kazem ,ratom se nishta ne rijeshava ,jer ima drugih boljih metoda kako se to radi.No ,vi ste divljaci pa me ne bi ni chudilo da se koljete izmedju sebe shto bi naravno oprt oni pametniji i pokvareniji iskoristili u svoju korist kako su to i prije znali.

na vlasti je socijalistička rasa bez vire bez nacije bez obiteljskog odgoja

to si ti

a to šta se oni prodaju za hrvate katolike ,, e to čini svaka kurva o poštenju ,,pa i ti o ljudstvu

ti si totalna nula ,,,ka vladajuća socijalistička gamad
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by Eroo 12/4/2023, 20:00

Još malo pa g. Plenkovic preuzima štafetu u NATO-u. 
Fraktila za grješku je manja od 0.02%. Matematika, jebiga... :)

_________________
עַם יִשְׂרָאֵל חַי
Eroo
Eroo

Posts : 77823
2016-07-22


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by Gast 12/4/2023, 20:08

Eroo wrote:Još malo pa g. Plenkovic preuzima štafetu u NATO-u. 
Fraktila za grješku je manja od 0.02%. Matematika, jebiga... :)

to će se moguće dogoditi ako woke rapsodija početa papom pa bidenom ne bude slomljena

vrije opasno ,,, izrael švedska francuska njemačka

soci- rasizam se lomi samo od sebe iznutra


sa druge strane gledajući biti šef nato je administrativna govnarija i pozicija bez ikakve moći , a anemija bi tamo morala slušati one koji mu nisu ideološka bratia


to je bezvezarija ,, samo pamflet floskula

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by Eroo 12/4/2023, 20:20

škutor wrote:
Eroo wrote:Još malo pa g. Plenkovic preuzima štafetu u NATO-u. 
Fraktila za grješku je manja od 0.02%. Matematika, jebiga... :)

to će se moguće  dogoditi ako woke rapsodija početa papom pa bidenom ne bude slomljena

sa druge strane gledajući  biti šef nato je administrativna govnarija i pozicija bez ikakve moći , a anemija bi tamo morala slušati one koji mu nisu ideološka bratia
S Deep State oni imaju veze koliko i ja.
Inače, nije mala stvar biti za njihovim stolom, čak i ako sjediš na pomoćnoj klupi.
Ne razumiješ ti to, ali eto...

_________________
עַם יִשְׂרָאֵל חַי
Eroo
Eroo

Posts : 77823
2016-07-22


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by Gast 12/4/2023, 20:21

Eroo wrote:
škutor wrote:
Eroo wrote:Još malo pa g. Plenkovic preuzima štafetu u NATO-u. 
Fraktila za grješku je manja od 0.02%. Matematika, jebiga... :)

to će se moguće  dogoditi ako woke rapsodija početa papom pa bidenom ne bude slomljena

sa druge strane gledajući  biti šef nato je administrativna govnarija i pozicija bez ikakve moći , a anemija bi tamo morala slušati one koji mu nisu ideološka bratia
S Deep State oni imaju veze koliko i ja.
Inače, nije mala stvar biti za njihovim stolom, čak i ako sjediš na pomoćnoj klupi.
Ne razumiješ ti to, ali eto...

šef nato se manje pita neg sad milanović u HR

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 8 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum