ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by marcellus 4/4/2023, 18:49

mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:dingo tko je veci jebac ti ili mentalni?
Izgleda niko nije procitao moj tekst u kojem dajem analizu broja zrtava Jasenovca

Pa kad je neozbiljan,to sve iznosiš od oka.Napravi neku stručnu ekspertizu kao što sam ja prije par godina,pa onda da vidimo.
Ima ovdje par forumaša koji mogu potvrdit kako sam došao do izračuna.
Neozbiljan!!!???
Hajmo ovako...u NDH je 1941 zivjelo oko 2 milijuna Srba
Dakle skoro svaki drugi Srbin u NDH je stradao u Jasenovcu
Ne,već je bilo bliže 3 miljona.
NDH je imala politiku trećinu protjerat,trećinu pokrstit i trećinu pobit i skoro su uspjeli u tome,s tim da su nakon rata protjerani i prekršteni vratili na svoja ognjišta i vjeru pradjedova.

Dobro,definitivno te vishe ne uzimam ozbiljno nego nekoga tko se zajebava i zabavlja brojkama ,u prevodu drogirani provokaror shto i nije neobichno za hrvate:::))

Mada se meni pari da si naumio zaspamati ovu temu koja nije o Jasenovcu nego o usranom takozvanom "Domovinskom ratu"!

bosna svijećice.

marcellus

Posts : 45991
2014-04-16


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by mentalitet 4/4/2023, 18:56

marcellus wrote:
mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:dingo tko je veci jebac ti ili mentalni?
Izgleda niko nije procitao moj tekst u kojem dajem analizu broja zrtava Jasenovca

Pa kad je neozbiljan,to sve iznosiš od oka.Napravi neku stručnu ekspertizu kao što sam ja prije par godina,pa onda da vidimo.
Ima ovdje par forumaša koji mogu potvrdit kako sam došao do izračuna.
Neozbiljan!!!???
Hajmo ovako...u NDH je 1941 zivjelo oko 2 milijuna Srba
Dakle skoro svaki drugi Srbin u NDH je stradao u Jasenovcu
Ne,već je bilo bliže 3 miljona.
NDH je imala politiku trećinu protjerat,trećinu pokrstit i trećinu pobit i skoro su uspjeli u tome,s tim da su nakon rata protjerani i prekršteni vratili na svoja ognjišta i vjeru pradjedova.

Dobro,definitivno te vishe ne uzimam ozbiljno nego nekoga tko se zajebava i zabavlja brojkama ,u prevodu drogirani provokaror shto i nije neobichno za hrvate:::))

Mada se meni pari da si naumio zaspamati ovu temu koja nije o Jasenovcu nego o usranom takozvanom "Domovinskom ratu"!

bosna svijećice.

Pa nisam ja toliko pametan kao ti da znam shto chovjek misli dok od njega neshto ne prochitam.Nego i za tebe vrijedi pichkice jedna,Da li je Gotovina ratni profiter i kriminalac ili je 'rvatski 'eroj?Ajmo pichkice ,samo jednom nemoj biti podguzna zunzara.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5221
2020-07-05


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by IL Risorto 4/4/2023, 18:58

mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:dingo tko je veci jebac ti ili mentalni?
Izgleda niko nije procitao moj tekst u kojem dajem analizu broja zrtava Jasenovca

Pa kad je neozbiljan,to sve iznosiš od oka.Napravi neku stručnu ekspertizu kao što sam ja prije par godina,pa onda da vidimo.
Ima ovdje par forumaša koji mogu potvrdit kako sam došao do izračuna.
Neozbiljan!!!???
Hajmo ovako...u NDH je 1941 zivjelo oko 2 milijuna Srba
Dakle skoro svaki drugi Srbin u NDH je stradao u Jasenovcu
Ne,već je bilo bliže 3 miljona.
NDH je imala politiku trećinu protjerat,trećinu pokrstit i trećinu pobit i skoro su uspjeli u tome,s tim da su nakon rata protjerani i prekršteni vratili na svoja ognjišta i vjeru pradjedova.

Dobro,definitivno te vishe ne uzimam ozbiljno nego nekoga tko se zajebava i zabavlja brojkama ,u prevodu drogirani provokaror shto i nije neobichno za hrvate:::))

Mada se meni pari da si naumio zaspamati ovu temu koja nije o Jasenovcu nego o usranom takozvanom "Domovinskom ratu"!
Ochituj se o tome i o Gotovini kao ovaj Sharic ako imash muda.

DOMAGOJ MARGETIĆ - TKO JE ANTE GOTOVINA?
https://www.youtube.com/watch?v=Z2NlyaLLDsk


Šta se imam očitovat o tome,kad su moje stavovi o tome dobro poznati na forumu,onaj Spare Sheaker me doslovno mrzi zbog toga.
Gotovina,sitni kriminalac po inostranstvu kojem dobro došao rat kao i ostalim ratnim profiterima i mafijašima.Da je pravde završio bi u zatvoru,ali Hrvati napravili dil sa sudom i žrtvovali bosansku katolčad,čuvenu šestorku,u zamjenu za Gotovinu,Čermaka i Markača.


Od njih jedino Markač častan,za razliku od ova dva mafijaša.

U ostalom,godinam tu drobim,pregledaj moje stare postove pa se uvjeri.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11212
2015-07-23


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by IL Risorto 4/4/2023, 19:00

Jučer on meni zaspama i zaćata onu duhovnu temu a sad mene proziva za spamanje,pa gdje je tu logika.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11212
2015-07-23


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by IL Risorto 4/4/2023, 19:05

Osim toga,radio sam znanstvenu disertaciju s doktorom Deretićom po pitanju par tema,među ostalim i oko Jasenovca i genocida u NDH.

Deretićev izračun je uvelike nadilazio moj,došli smo do razlike skoro od pola miljona.
Ne znam na temelju kojih podataka je on zbrojio oko 1 500 000 srpskih žrtava na prostoru NDH,te oko 3 miljona na prostoru kompletne Jugoslavije.
I onda kad za mene kažu da pretjerujem.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11212
2015-07-23


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by marcellus 4/4/2023, 19:05

Ringo10 wrote:
IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:dingo tko je veci jebac ti ili mentalni?
Izgleda niko nije procitao moj tekst u kojem dajem analizu broja zrtava Jasenovca

Pa kad je neozbiljan,to sve iznosiš od oka.Napravi neku stručnu ekspertizu kao što sam ja prije par godina,pa onda da vidimo.
Ima ovdje par forumaša koji mogu potvrdit kako sam došao do izračuna.
Neozbiljan!!!???
Hajmo ovako...u NDH je 1941 zivjelo oko 2 milijuna Srba
Dakle skoro svaki drugi Srbin u NDH je stradao u Jasenovcu

Prema službenim podacima SFRJ, Srbije i Hrvatske (minimalno se razlikuju) u WW2 je ukupno poginulo nešto preko 500.000 Srba. Ukupno. Računajući one koji su poginuli u travanjskom ratu, bombardiranu beograda, u četnicima, u partizanima, u logorima (svim), civile koje su ubili što ujkani, što čejeni, što partizanen banditen.

U cijeloj Jugi, ukupno milijun žrtava svih nacionalnosti, nešto malo preko. Hrvata 250.000 (uglavnom nakon rata ali se pribrojilo ratnim žrtvama jbga)

Što se Jasenovca tiče - srbe se tamo ubijalo masovno, ali samo do proljeća 1942. Bunila se crkva, crveni križ je ušao u logor, javnost je gunđala, pa su smanjili doživljaj. Kako se ubijalo uglavnom "na ruke", toljaga metak i to, nekakve komore i pećice su srbska izmišljotina, jednostavno ne bi stigli pobit više od nekoliko desetaka tisuća da su ne znam šta radili.

Na kraju su još od međunarodnog CK dobivali pakete pa je deda od jedne moje bivše (Židov) koji je bio u Jasenovcu (poznavao sam ga) slao ovima koji su gladovali u Zagrebu slal.

Inače mrzio je partizane više nego ujkane. Uzeli su mu praktički cijelu ulicu u centru Zagreba, čudo toga u Slavoniji, ostavili jedan stan. Bila jebeno bogata židovska obitelj. Mala je na kraju otišla u Ameriku. Pa vidla na CNN-u kad su Svrbi granatirali Zagreb za Oluje  da su pogodili baš tu kuću di je taj stan.

_________________
TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45991
2014-04-16


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by mentalitet 4/4/2023, 19:10

IL Risorto wrote:Jučer on meni zaspama i zaćata onu duhovnu temu a sad mene proziva za spamanje,pa gdje je tu logika.

Dobro,dobro,skuzio sam ,nadji neku drugu zrtvu,eno ti Marchelo njega treba razuvjeravati,samo shto je taj upglu ko kurac i tvrdoglav kao onaj Shejker .Stara komunjarska bagra.Presvuku kaput dok si reko keks pa ce sutra ako budu imali kakve koristi prichati i trkeljati za 360 stupnjeva sasvim neshto drugo i tvrditi da se to ne kosi sa njihovim predhodnim razmishljanjem i tvrdnjama.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5221
2020-07-05


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by IL Risorto 4/4/2023, 19:10

marcellus wrote:
Što se Jasenovca tiče - srbe se tamo ubijalo masovno, ali samo do proljeća 1942. Bunila se crkva, crveni križ je ušao u logor, javnost je gunđala, pa su smanjili doživljaj. Kako se ubijalo uglavnom "na ruke", toljaga metak i to, nekakve komore i pećice su srbska izmišljotina, jednostavno ne bi stigli pobit više od nekoliko desetaka tisuća da su ne znam šta radili.

Više mi je pun k... ovog neoustaškog revizionizma.
Sam Petar Brzica se hvalio kako je on lično dnevno klao po hiljadu Srba. A on je samo jedan.
Gdje su Luburić,Majstorović,Šakić.
Fra Sotona je najviše klao nejač ali tek nakon što ih je silovao.

Daj me,naj me,to što ti navodiš su mjesečno.


Pobili ste miljon Srba i niste se nikad nikom ispričali za tako nešto,kao ni Turci za genocid nad Armencima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11212
2015-07-23


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by marcellus 4/4/2023, 19:12

da spomenem da je lik s dorćola koji je svojevremeno pisao ovdje, drag dečko inače jednom smo se napušili ko stoka kad se vraćao s mora doma u nizozemsku gdje se bavio uzgojem ljekovitog bilja, inače je zbrisao od regrutacije devesprve, na popisu žrtava jasenovca našao svog pradedu kockara koji je zaglavio u beču početkom rata u nekoj kafanskoj svađi oko kurvi / love

_________________
TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45991
2014-04-16


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by marcellus 4/4/2023, 19:13

IL Risorto wrote:
Sam Petar Brzica se hvalio kako je on lično dnevno klao po hiljadu Srba. A on je samo jedan.
Gdje su Luburić,Majstorović,Šakić.
Fra Sotona je najviše klao nejač ali tek nakon što ih je silovao.

je, hvalio se... nisu bili baš tak marljivi.

_________________
TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45991
2014-04-16


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by IL Risorto 4/4/2023, 19:16

marcellus wrote:
IL Risorto wrote:
Sam Petar Brzica se hvalio kako je on lično dnevno klao po hiljadu Srba. A on je samo jedan.
Gdje su Luburić,Majstorović,Šakić.
Fra Sotona je najviše klao nejač ali tek nakon što ih je silovao.

je, hvalio se... nisu bili baš tak marljivi.
 Hm,ne znam,ali to mi nekako zvuči kao da si razočaran. scratch
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11212
2015-07-23


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by marcellus 4/4/2023, 19:20

IL Risorto wrote:
marcellus wrote:
IL Risorto wrote:
Sam Petar Brzica se hvalio kako je on lično dnevno klao po hiljadu Srba. A on je samo jedan.
Gdje su Luburić,Majstorović,Šakić.
Fra Sotona je najviše klao nejač ali tek nakon što ih je silovao.

je, hvalio se... nisu bili baš tak marljivi.
 Hm,ne znam,ali to mi nekako zvuči kao da si razočaran. scratch

samo konstatiram kak stoje stvari. Usput, pol tih u jasenovcu su bile mujage.

_________________
TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45991
2014-04-16


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by IL Risorto 4/4/2023, 19:22

Ma,ne znam kako ste  me uopće navukli na Jasenovac.
U ovom velikom tjednu,umjesto da se bavim duhovnim stvarima,vi mi opet nametnete Jasenovac.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11212
2015-07-23


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by vuksadinare 4/4/2023, 19:31

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:mene samo zanima misljenje mentalnog...on je ekspert za argumente uz dodatak jebem ti mater ili sam sve zivo jebav'o

Gledaj,ja se ne bi nikad igrao brojkama jer se na takav nachin zrtve ubijaju po ko zna koji puta.Da je Hrvatskoj stalo do istine onda bi osnovala jednu medjunarodnu neovisnu komisiju i rijeshila taj problem za sva vremena te mrtve ostavila u bozijem miru a zivima zachepila labrnju da se ne shutaju vishe brojevima.Ajde ja sam izgleda neumoljivi vjernik u ljude i njihov osjecaj za pravdu pa pishem ovakve bajke.Meni je sve jasno i necu govoriti o brojevima ali taman i da se Jasenovac zanemari chinjenica da su 'rvati imali logor za djecu je nepobitna istina pa svakog normalnog hrvata treba da bude sramota zbog toga da su jedini na svijetu imali logor za djecu.Poznavao sam jednog Branka koji je nosio onu shiltachu kapu u sred ljeta.Bilo mi je to glupo pa sam mu jednom namjerno skinuo tu kapu i vidio mu na chelu istetovirano slovo U.Iako stariji chovjek pocheo je da plache kao malo dijete.Meni je bilo neugodno i pocheo sam ga tjeshiti govoreci mu da to nije nishta i da mladost ludost postoji kod svih nas pri sazrijevanju i odrastanju misleci da je to on sam sebi dao istetovirati.Medjutim isprichao mi je prichu kako je bio u logoru za tu djecu u Jastrebarskom za koji do tada nisam chuo a nakon toga dogadjaja pocheo sam da promatram ljude oko sebe jako pazljivo i studiozno.Ne bih mu povjerovao u tu prichu da nije bio sam na ovom svijetu bez igdje ikog svoga,Pomalo je bio i zashao u alkoholizam i chesto puta se nisam mogao osloniti na njega jer je radio neke stvari za mene u poslu kojim sam se tada bavio.Dakle taj dogadjaj je u meni promijenio sve prema 'rvatima i ovim putem im jebem sjeme zlochinachko.Zato sam i otishao iz Hrvatske jer da sam ostao ja bi zasigurno ubio takvih koliko god bih mogao bez griznje savjesti a taj nasilnichki osjecaj me nije napustio ni dan danas pa chekam da krene denacifikacija Hrvatske da im se najebem mamare zlochinachke a ti si jedan od njih ako do tada ne odapnesh papke prirodnim putem.
...ostavim ti kljuc ispod tepiha..mozes uci..a kako ces izaci..e to je drugi par tvojih opanaka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100000
2015-09-08


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by marcellus 4/4/2023, 19:35

vuksadinare wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:mene samo zanima misljenje mentalnog...on je ekspert za argumente uz dodatak jebem ti mater ili sam sve zivo jebav'o

Gledaj,ja se ne bi nikad igrao brojkama jer se na takav nachin zrtve ubijaju po ko zna koji puta.Da je Hrvatskoj stalo do istine onda bi osnovala jednu medjunarodnu neovisnu komisiju i rijeshila taj problem za sva vremena te mrtve ostavila u bozijem miru a zivima zachepila labrnju da se ne shutaju vishe brojevima.Ajde ja sam izgleda neumoljivi vjernik u ljude i njihov osjecaj za pravdu pa pishem ovakve bajke.Meni je sve jasno i necu govoriti o brojevima ali taman i da se Jasenovac zanemari chinjenica da su 'rvati imali logor za djecu je nepobitna istina pa svakog normalnog hrvata treba da bude sramota zbog toga da su jedini na svijetu imali logor za djecu.Poznavao sam jednog Branka koji je nosio onu shiltachu kapu u sred ljeta.Bilo mi je to glupo pa sam mu jednom namjerno skinuo tu kapu i vidio mu na chelu istetovirano slovo U.Iako stariji chovjek pocheo je da plache kao malo dijete.Meni je bilo neugodno i pocheo sam ga tjeshiti govoreci mu da to nije nishta i da mladost ludost postoji kod svih nas pri sazrijevanju i odrastanju misleci da je to on sam sebi dao istetovirati.Medjutim isprichao mi je prichu kako je bio u logoru za tu djecu u Jastrebarskom za koji do tada nisam chuo a nakon toga dogadjaja pocheo sam da promatram ljude oko sebe jako pazljivo i studiozno.Ne bih mu povjerovao u tu prichu da nije bio sam na ovom svijetu bez igdje ikog svoga,Pomalo je bio i zashao u alkoholizam i chesto puta se nisam mogao osloniti na njega jer je radio neke stvari za mene u poslu kojim sam se tada bavio.Dakle taj dogadjaj je u meni promijenio sve prema 'rvatima i ovim putem im jebem sjeme zlochinachko.Zato sam i otishao iz Hrvatske jer da sam ostao ja bi zasigurno ubio takvih koliko god bih mogao bez griznje savjesti a taj nasilnichki osjecaj me nije napustio ni dan danas pa chekam da krene denacifikacija Hrvatske da im se najebem mamare zlochinachke a ti si jedan od njih ako do tada ne odapnesh papke prirodnim putem.
...ostavim ti kljuc ispod tepiha..mozes uci..a kako ces izaci..e to je drugi par tvojih opanaka

to je rekao blago zadro...

_________________
TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45991
2014-04-16


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by vuksadinare 4/4/2023, 19:35

IL Risorto wrote:
mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:dingo tko je veci jebac ti ili mentalni?
Izgleda niko nije procitao moj tekst u kojem dajem analizu broja zrtava Jasenovca

Pa kad je neozbiljan,to sve iznosiš od oka.Napravi neku stručnu ekspertizu kao što sam ja prije par godina,pa onda da vidimo.
Ima ovdje par forumaša koji mogu potvrdit kako sam došao do izračuna.
Neozbiljan!!!???
Hajmo ovako...u NDH je 1941 zivjelo oko 2 milijuna Srba
Dakle skoro svaki drugi Srbin u NDH je stradao u Jasenovcu
Ne,već je bilo bliže 3 miljona.
NDH je imala politiku trećinu protjerat,trećinu pokrstit i trećinu pobit i skoro su uspjeli u tome,s tim da su nakon rata protjerani i prekršteni vratili na svoja ognjišta i vjeru pradjedova.

Dobro,definitivno te vishe ne uzimam ozbiljno nego nekoga tko se zajebava i zabavlja brojkama ,u prevodu drogirani provokaror shto i nije neobichno za hrvate:::))

Mada se meni pari da si naumio zaspamati ovu temu koja nije o Jasenovcu nego o usranom takozvanom "Domovinskom ratu"!
Ochituj se o tome i o Gotovini kao ovaj Sharic ako imash muda.

DOMAGOJ MARGETIĆ - TKO JE ANTE GOTOVINA?
https://www.youtube.com/watch?v=Z2NlyaLLDsk


Šta se imam očitovat o tome,kad su moje stavovi o tome dobro poznati na forumu,onaj Spare Sheaker me doslovno mrzi zbog toga.
Gotovina,sitni kriminalac po inostranstvu kojem dobro došao rat kao i ostalim ratnim profiterima i mafijašima.Da je pravde završio bi u zatvoru,ali Hrvati napravili dil sa sudom i žrtvovali bosansku katolčad,čuvenu šestorku,u zamjenu za Gotovinu,Čermaka i Markača.


Od njih jedino Markač častan,za razliku od ova dva mafijaša.

U ostalom,godinam tu drobim,pregledaj moje stare postove pa se uvjeri.
..a ti si bilmez kome se opravdavas..liku koji vadi 'argumente' kao da zna napamet memorandum
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100000
2015-09-08


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by IL Risorto 4/4/2023, 19:37

vuksadinare wrote:..a ti si bilmez kome se opravdavas..liku koji vadi 'argumente' kao da zna napamet memorandum
Ne opravdavam,samo nastojim bit pristojan i učtiv.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11212
2015-07-23


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by vuksadinare 4/4/2023, 19:38

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:mene samo zanima misljenje mentalnog...on je ekspert za argumente uz dodatak jebem ti mater ili sam sve zivo jebav'o

Gledaj,ja se ne bi nikad igrao brojkama jer se na takav nachin zrtve ubijaju po ko zna koji puta.Da je Hrvatskoj stalo do istine onda bi osnovala jednu medjunarodnu neovisnu komisiju i rijeshila taj problem za sva vremena te mrtve ostavila u bozijem miru a zivima zachepila labrnju da se ne shutaju vishe brojevima.Ajde ja sam izgleda neumoljivi vjernik u ljude i njihov osjecaj za pravdu pa pishem ovakve bajke.Meni je sve jasno i necu govoriti o brojevima ali taman i da se Jasenovac zanemari chinjenica da su 'rvati imali logor za djecu je nepobitna istina pa svakog normalnog hrvata treba da bude sramota zbog toga da su jedini na svijetu imali logor za djecu.Poznavao sam jednog Branka koji je nosio onu shiltachu kapu u sred ljeta.Bilo mi je to glupo pa sam mu jednom namjerno skinuo tu kapu i vidio mu na chelu istetovirano slovo U.Iako stariji chovjek pocheo je da plache kao malo dijete.Meni je bilo neugodno i pocheo sam ga tjeshiti govoreci mu da to nije nishta i da mladost ludost postoji kod svih nas pri sazrijevanju i odrastanju misleci da je to on sam sebi dao istetovirati.Medjutim isprichao mi je prichu kako je bio u logoru za tu djecu u Jastrebarskom za koji do tada nisam chuo a nakon toga dogadjaja pocheo sam da promatram ljude oko sebe jako pazljivo i studiozno.Ne bih mu povjerovao u tu prichu da nije bio sam na ovom svijetu bez igdje ikog svoga,Pomalo je bio i zashao u alkoholizam i chesto puta se nisam mogao osloniti na njega jer je radio neke stvari za mene u poslu kojim sam se tada bavio.Dakle taj dogadjaj je u meni promijenio sve prema 'rvatima i ovim putem im jebem sjeme zlochinachko.Zato sam i otishao iz Hrvatske jer da sam ostao ja bi zasigurno ubio takvih koliko god bih mogao bez griznje savjesti a taj nasilnichki osjecaj me nije napustio ni dan danas pa chekam da krene denacifikacija Hrvatske da im se najebem mamare zlochinachke a ti si jedan od njih ako do tada ne odapnesh papke prirodnim putem.
...ostavim ti kljuc ispod tepiha..mozes uci..a kako ces izaci..e to je drugi par tvojih opanaka

to je rekao blago zadro...
da...ja sam malo modificirao prema njegovom 'umu' da shvati znacenje te recenice...mislim znam sto me slijedi..'jebem ti mater'...'ja sam ti jebavo zenu'..i tu mu 'misao' zavrsava
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100000
2015-09-08


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by veber 4/4/2023, 19:41

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:..a ti si bilmez kome se opravdavas..liku koji vadi 'argumente' kao da zna napamet memorandum
Ne opravdavam,samo nastojim bit pristojan i učtiv.
alkohol te ubija.
slab si.
čim te puste s psihijatrije ubiješ se ko konj.

probaj s horsom, možda se ubiješ i prestaneš biti terert društvu.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by IL Risorto 4/4/2023, 19:43

veber wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:..a ti si bilmez kome se opravdavas..liku koji vadi 'argumente' kao da zna napamet memorandum
Ne opravdavam,samo nastojim bit pristojan i učtiv.
alkohol te ubija.
slab si.
čim te puste s psihijatrije ubiješ se ko konj.

probaj s horsom, možda se ubiješ i prestaneš biti terert društvu.

Pa kad vidim tebe,odjednom mi onaj  Škutor djeluje puno normalniji.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11212
2015-07-23


Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by omni 4/4/2023, 20:03

mentalitet wrote:
omni wrote:
IL Risorto wrote:
omni wrote:
IL Risorto wrote:Nije da ja vjerujem ili nevjerujem,već sam prije par godina sam radio istraživanja,te sam ih na ovom ili na starom forumu objavio.
Pusti sad Istru,Baranju,tu nikad nije ni bilo Srba,stvar je u tome da je veći dio BiH,Banije,Korduna,Like,gdje su stvarno živili Srbi,bili pod ustaškim terorom.
Dovoljno je spomenut samo Kozaru,a gdje su Glina,Gospić,Jadovno.


Bok te,pa ustaše su bile u samom predgrađu Beograda.

Ma,malo sam i rekao,bilo je tu preko miljon žrtava.
Predgradju? Setali su se po Beogradu cak stovise, baka Milka od druga Nenada pricala kaze bace cigaretu ispred sebe i kad dotrci neki srbin zakolju ga i pojedu odmah. Neke su primamljivali rakijom. Nejac drhtala kad se prosetaju terazijama, cim izvade paklu cigareta organizirali su se zbjegovi do kafane. Ma trista meleona pa nek se svet slika. I ove Ruse stradale u Ukrajini uracunat jer su i to srbi.

Daj budimo ozbiljni.Tebi je do sprdačine na ovako turobnim temema.
Pokojnu baku Milku nazivas neozbiljnom? Mozda je bila malo pripita dok je pricala svoja turobna sjecanja ali ja sam joj vjerovao iako nisam Ustasa nego obicni fasist. Sasvim sam ozbiljan i turoban.Eto ja bih uveo zakon da se na svim hrvatskim nogometnim utakmicama kleci za meleonske srbske zrtve.

Znash,uvjerio sam se u svome zivotu da postoji neka bozija pravda pa ti savjetujem ako si bilo kakav vjernik da se ne rugash bilo chijim zrtvama jer koliko sam primijetio karma je jebena stvar i ne vraca se onima koji tule i ponishtavaju tudju patnju nego  se vraca njihovim najmilijima.Ako je od bilo koga ,Boga ,prirode,neke jebene energije ili tko zna shto je to nepravedno je jer bi se trebalo vracati onima koji to zastupaju i podrzavaju .Dakle tebi bi trebalo odsjeci sve prste na rukama pa valjda ne bi dolazio vishe u situaciju da ismijavash zrtve onih koji su ti u rodu bili.A ako to ne pali i ne daje rezultate vaditi mozak i baciti svinjama .
Samo oponasam kako prosjecan srbin srpskom antologijom govori o jasenovcu, ako ti u tomu vidis ruganje zrtvama onda si u pravu jer se samo srbin moze narugati svojim zrtvama i razbacivati brojkama. Ako ne kuzis pitaj rod ;)
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT" - Page 6 Empty Re: TAKOZVANI "DOMOVINSKI RAT"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum