ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by Gast Sat 4 Feb - 12:08

TO JE DANAS SVIMA JASNO


https://avaz.ba/vijesti/bih/805986/clanovi-predsjednistva-na-nacionalnom-molitvenom-dorucku-u-vasingtonu

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus Sat 4 Feb - 12:21

Vidio sam ja tu vijest al vas nisam tija zamarat s njom.

Danas ti je 4.02.2023

Jučer im se pojavio balon iznad SAD pa im se cijeli Pentagon digao na noge dakle to ti je jučer dok su oni tamo ručali u Washingtonu s Komšićem.

A ovo ti je moj post dan prije toga dakle 2.02.2023 jer sam vidio da su ovi došli tamo pošto su došli dan ranije.

Čitaj :


by RayMabus Thu 2 Feb - 13:57

Amerikanci bi se jebali al da im ne uđe.

Neće to tako ići. I ostatak svijeta se razvija a vi ste se natrpali i trpate se i dalje Latinosima i sve više ličite na Brazil. Fino ostatak svijeta isto razvoj i to ne možete zaustavit i to vam je to.

Boga boli kurac za vaše američke nacionalne interese i šta bi vi htjeli da ostanete hegemon i da takvu situaciju zamrznete vječno pa da možete solit pamet ostalima ( čitaj pod Komšić ). To vrijeme je prošlo.

-
by RayMabus Thu 2 Feb - 14:49

On sidi tamo u kancelariji u nekom uredu u Americi i piše nacionalnu strategiju i onda ima ono stavka Bosna pa piše : građanska BiH, uvući u NATO, poništit RS i konstutivnost itd.

Eto ti sad piši i dalje planove.

Rusija i Kina jačaju savez. Stvara se globalni savez protiv AMERIKE.

AJ Bog.

-
by RayMabus Thu 2 Feb - 15:00

Zapeli su.

Jedna opcija je nastavit a to ide ka nuklearnom sukobu te približavanju Rusije i Kine pri čemu Kina jača a druga je malo stat al onda ovi dobija na vremenu, obnavlja vojsku i proračun te drugi vide da mu je taktika uspila pri čemu i drugi rade to ( npr Kina s Tajvanom ) i imaš lančanu reakciju.

Eto imate izbor.

-
by RayMabus Thu 2 Feb - 15:08

Sad ćemo vidit kome će bit smiješno.

Silujete nas ode u Bosni u zdrav mozak ima već jako dugo i vi ste najjači i hegemon i tko vama šta može.

Eto Bog je da svima slobodnu volju pa tako i vama.

Sad biraj očeš da te puknen desnon ili livon šakon u glavu.



..


Tema :


https://www.ex-iskon-pleme.com/t53959-savjetodavno-tijelo-bijele-kuce-otkrilo-ukrajina-ne-moze-pobijediti-odmah-okoncajte-rat-i-ne-dajte-im-u-nato
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus Sat 4 Feb - 12:25

I šta se desi sutradan dakle 3.02.2023 NAKON šta san ja ovo sve napisa 2.02.203

Desi se ovo :

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  F_27826793_1280

Golemi balon leti iznad osjetljivih lokacija, Amerikanci ga neće rušiti, oglasio se i Peking

SAD prate balon za koji se sumnja da je špijunski uređaj kineskog porijekla nad kontinentalnim dijelom zemlje, što je potencijalno otkriće koje može doprinijeti zaoštravanju napetih američko-kineskih odnosa.
svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  53ba17ed06c1f2efa9e1a8aad979819c






...


PA TI RUČAJ S NJIME I S NJIME DOGOVARAJ :


Podsjetimo, članovi Predsjedništva BiH jučer su se sastali sa pomoćnicom državnog sekretara za odbranu Marom Karlin i višim savjetnikom državnog sekretara za vanjske poslove Sjedinjenih Američkih Država Derekom Cholletom.
Kako je saopćeno iz Predsjedništva BiH, oni su na sastanku sa pomoćnicom državnog sekretara za odbranu, upoznali sagovornicu sa sigurnosnom situacijom u Bosni i Hercegovini i drugim relevantnim temama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by Gast Sat 4 Feb - 12:34

SVAKI POJEDINAC u hrvatskoj vlasti države bih i države hrvatoslavije je --------komšić
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus Sat 4 Feb - 12:35

Evo sad su se i posvađali između sebe :

https://www.index.hr/vijesti/clanak/clanovi-predsjednistva-bih-se-posvadjali-tijekom-zajednickog-posjeta-sadu/2435223.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d


pirat lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus Sat 4 Feb - 12:37

Oni Komšića zovu u Ameriku da bi pomočnica zamjenika ministra obrane SAD s njime pričala o tome šta treba dalje.

Pa je on izglasan muđahedinskim glasovima. Šta će reč nego da je Hrvatska problem.

Eto tebi balon poviše glave i srozavanje odnosa s Kinom pa se NAPUŠITE KURCA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by Gast Sat 4 Feb - 12:43

RayMabus wrote:Oni Komšića zovu u Ameriku da bi pomočnica zamjenika ministra obrane SAD s njime pričala o tome šta treba dalje.

Pa je on izglasan muđahedinskim glasovima. Šta će reč nego da je Hrvatska problem.

Eto tebi balon poviše glave i srozavanje odnosa s Kinom pa se NAPUŠITE KURCA.


komšić je izborno zlo ,,,, al je relevantniji njegov mandat od anemičnog



nijedan hrvat nije glasovao ni za milanče ni za anemiju

to su činila socijalistička gamad

socijalizam je najjači identitet sve stoke koje živi od državnog konta ,,,izuzevši potrebite

to su glasači apokalipse


komšić ima uredniji stav spram nato i usa od sve ostale političke hrvatoslavske gamadi
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus Sat 4 Feb - 12:50

škutor wrote:


komšić ima uredniji stav spram nato  i usa od sve ostale političke hrvatoslavske gamadi
Baš me brige za to ( njihove američke nacionalne interese ).

Nauči čitat moje postove :


by RayMabus Thu 2 Feb - 14:49

On sidi tamo u kancelariji u nekom uredu u Americi i piše nacionalnu strategiju i onda ima ono stavka Bosna pa piše : građanska BiH, uvući u NATO, poništit RS i konstutivnost itd.

Eto ti sad piši i dalje planove.

Rusija i Kina jačaju savez. Stvara se globalni savez protiv AMERIKE.

AJ Bog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus Sat 4 Feb - 13:00

Mene ne zanimaju njihovi ( američki ili bilo čiji ) šugavi imperijalni interesi.

Ja san van reka šta će se desit vidim li Komšića još jednom na toj poziciji.

Reka san da ćete plivat u moru krvi a to je u prevodu da ću vam razmontirat cijeli sistem.

I potpisa se doli i reka ne bio ja to ako to ne bude tako.

Znaš šta piše u potpisu ?

Evo :


Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus Sat 4 Feb - 13:01

Eto ti balon pa se NAPUŠITE KURCA I TI I TAJ MUĐAHEDIN KOJEG SI POZVAO NA RUČAK DA S NJIME PRIČAŠ O BOSNI.


JEBEN VAN MAJKU I TEBI I NJEMU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by Gast Sat 4 Feb - 13:03

američki imperijalni interesi su jedina teoretska pretpostavka opstanka civilizacije

inače će zavladati jedni od tvojih kompletnih socijalista
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus Sat 4 Feb - 13:05

škutor wrote:američki imperijalni interesi su jedina teoretska pretpostavka opstanka civilizacije

inače će zavladati jedni od tvojih kompletnih socijalista
Pa nek se pomlate s Kinezima, Rusima, Kubancima i ostalim socijalistima, komunjarama itd. 

Sretno im.

Ja ću sa strane to gledat. Tv i kokice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by Gast Sat 4 Feb - 13:05

RayMabus wrote:Eto ti balon pa se NAPUŠITE KURCA I TI I TAJ MUĐAHEDIN KOJEG SI POZVAO NA RUČAK DA S NJIME PRIČAŠ O BOSNI.


JEBEN VAN MAJKU I TEBI I NJEMU.

ako ti vidiš da ja negdi branin komšića ,,,onda si ti veća budala od komšića
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus Sat 4 Feb - 13:07

škutor wrote:
RayMabus wrote:Eto ti balon pa se NAPUŠITE KURCA I TI I TAJ MUĐAHEDIN KOJEG SI POZVAO NA RUČAK DA S NJIME PRIČAŠ O BOSNI.


JEBEN VAN MAJKU I TEBI I NJEMU.

ako ti vidiš da ja negdi branin komšića ,,,onda si ti veća budala od komšića
Ne tebi. To se odnosilo na američko ministarstvo obrane i Komšića koji je uzurpirao hrvatsko mjesto zapovijednika OS BiH i Hrvatskoj oduzeo pravo veta kako bi on i Bakir i SDA muđahedini mogli radit islamsku BiH s Turskom i ostalima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by Gast Sat 4 Feb - 13:09

RayMabus wrote:
škutor wrote:američki imperijalni interesi su jedina teoretska pretpostavka opstanka civilizacije

inače će zavladati jedni od tvojih kompletnih socijalista
Pa nek se pomlate s Kinezima, Rusima, Kubancima i ostalim socijalistima, komunjarama itd. 

Sretno im.

Ja ću sa strane to gledat. Tv i kokice.


neće moći

najveći uzročnik današnjeg kolapsa planete je HRVAT..........broz koji je oformio najkriminalniju gamad ,,,nesvrstane

a hrvatoslavska stoka stoji i danas iza broza

nebih se čudioda na s nato raketira ,,,iako smo u nato



avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus Sat 4 Feb - 13:12

škutor wrote:
RayMabus wrote:
škutor wrote:američki imperijalni interesi su jedina teoretska pretpostavka opstanka civilizacije

inače će zavladati jedni od tvojih kompletnih socijalista
Pa nek se pomlate s Kinezima, Rusima, Kubancima i ostalim socijalistima, komunjarama itd. 

Sretno im.

Ja ću sa strane to gledat. Tv i kokice.


neće moći

Dečko...

Ja sam anđeo Prijestolnik a kad se inkarniram onda sam vojni zapovijednik ( jedan od skupa s ostalim anđelima Prijestolnicima ) onoga šta se zove galaktička konfederacija tj savez miroljubljivih svijetova u galaksiji.


Šta ti misliš s kim ti upravo pričaš ?

Čitaj ponovo :


by RayMabus Thu 2 Feb - 15:00

Zapeli su.

Jedna opcija je nastavit a to ide ka nuklearnom sukobu te približavanju Rusije i Kine pri čemu Kina jača a druga je malo stat al onda ovi dobija na vremenu, obnavlja vojsku i proračun te drugi vide da mu je taktika uspila pri čemu i drugi rade to ( npr Kina s Tajvanom ) i imaš lančanu reakciju.

Eto imate izbor.

-
by RayMabus Thu 2 Feb - 15:08

Sad ćemo vidit kome će bit smiješno.

Silujete nas ode u Bosni u zdrav mozak ima već jako dugo i vi ste najjači i hegemon i tko vama šta može.

Eto Bog je da svima slobodnu volju pa tako i vama.

Sad biraj očeš da te puknen desnon ili livon šakon u glavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by Gast Sat 4 Feb - 13:27



Ja sam anđeo Prijestolnik a kad se inkarniram onda sam vojni zapovijednik ( jedan od skupa s ostalim anđelima Prijestolnicima ) onoga šta se zove galaktička konfederacija tj savez miroljubljivih svijetova u galaksiji.



ŠTAJE OVO BOKTEJEBO
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus Sat 4 Feb - 13:31

škutor wrote:

Ja sam anđeo Prijestolnik a kad se inkarniram onda sam vojni zapovijednik ( jedan od skupa s ostalim anđelima Prijestolnicima ) onoga šta se zove galaktička konfederacija tj savez miroljubljivih svijetova u galaksiji.



ŠTAJE OVO BOKTEJEBO
Izaberi nešto. Bog je svima dao slobodnu volju al nije rekao između čega.

Kažeš da neće ratovat.

Evo ja ti kažem da oće.


Jedna opcija je nastavit a to ide ka nuklearnom sukobu te približavanju Rusije i Kine pri čemu Kina jača a druga je malo stat al onda ovi dobija na vremenu, obnavlja vojsku i proračun te drugi vide da mu je taktika uspila pri čemu i drugi rade to ( npr Kina s Tajvanom ) i imaš lančanu reakciju.


I još im balon sutradan doletio kad sam ja ovo napisao.

POZDRAVITE KOMŠIĆA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by Gast Sat 4 Feb - 13:35

[quote="RayMabus"]
škutor wrote:

Ja sam anđeo Prijestolnik a kad se inkarniram onda sam vojni zapovijednik ( jedan od skupa s ostalim anđelima Prijestolnicima ) onoga šta se zove galaktička konfederacija tj savez miroljubljivih svijetova u galaksiji.



ŠTAJE OVO BOKTEJEBO

Izaberi nešto. Bog je svima dao slobodnu volju al nije rekao između čega.


OKLE BOGA IZPIZDEMATERINE U TVOM KARAKTERU ,,,,,,,,,,,,,OKANISE BOGA


ŠTA ZNAČI ONA TVOJA TITULA IMALI NEKI LINK



avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus Sat 4 Feb - 13:38

Prijestolja ( hebrejski ofanim , grčki Thronoi ) , u biblijskoj tradiciji , treći su od devet anđeoskih zborova . Njihovo ime dolazi od prijestolja na kojima sjede; oni su oni koji Božju pravdu provode u djelo , najčišća bića iznad svih iskušenja. 




Prema kabalističkoj tradiciji , svaki anđeoski red, uključujući i onaj prijestolja, sastavljen je od osam anđela čuvara , koji su u renesansi bili povezani s poludekadom svakog zodijačkog znaka , tj. s 5 dijelova od 360° Zodijak , ukupno 72 anđela. Konkretno, anđeli čuvari koji pripadaju prijestoljima bili su smješteni između znakova Blizanaca i Raka , jer su bili zaduženi za doba godine između lipnja i srpnja .  Ispod su imena osam prijestolja ( Shemhamphorash) koji proizlazi iz kabalističke tradicije proučavanja Starog zavjeta: 
  • La'awiyah

  • Kaliy'el

  • Lewuwiyah

  • pehalija

  • Nelka'el

  • Yeyay'el

  • Milahe'el

  • Hahewuyah



Njih kao cjelinu koordinira Tzaphkiel ili Binael, koji se smatra Zaštitnikom ili Arkanđelom 8 anđela koji čine zbor prijestolja.




https://en.wikipedia.org/wiki/Throne_(angel)
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum