ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  - Page 3 Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus 5/2/2023, 21:38

Šta je dobro za lovca nije dobro za patku.

Vratija se Bečirović iz SAD i odma da BiH mora pobljšati i osnažiti veze sa SAD.

Dakle jasno mi je šta ste mu rekli.

Problem je šta ste to isto rekli i Komšiću a on je uzeo moje mijesto.

Sad ćete fino ratovat i s Kinom i Rusijom a obje su nuklearne sile pa ćemo pričat o tome a šta ako vas obje njukaju i pošalju u TRI PIZDE MILE MATERINE.

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  - Page 3 Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus 5/2/2023, 22:10

Koje sranje jebate.

Pozvali njega u Ameriku i onda za stol pomoćnica obrane da NJEMU objasni šta Amerika oće.

A kad ono balon. Kineski. S propelama. Vama doletio poviše glave.

Aj ća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  - Page 3 Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by RayMabus 5/2/2023, 22:19

Smijem se.

I Bog se isto smije.

Vi očito ne shvačate onaj dio kad ja kažem da sam anđeo Prijestolnik a oni su božji autoritet.

U prevodu da vam nacrtam : Taj Bog je nešto ko vama kad vam dođe prijatelj u kuću pa pijete kavu skupa.

Shvaćate taj dio da sam ja božji autoritet.

Očito ne. Moran van nacrtat. JA S NJIM PIJEN KAVU KO DOBAR DAN.

Sad ćete fino cijelu flotu i vojsku okrenit prema Kini a to je Pacifik i zapadna obala.

DALEKO JE VAMA BOSNA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI  - Page 3 Empty Re: svi hrvatski vladari u povjesti su KOMŠIĆI

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum