ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by ljubo1212 7/1/2023, 22:12

taj čovjek umire od libije, ima već par godina, hebga, a navodno ozbiljna tema

ljubo1212

Posts : 2050
2015-08-02


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 7/1/2023, 22:32

prema ovom što vidim na telegramu izgleda da su ukri razbili rusku ofenzivu na Soledar nakon početnih ruskih uspjeha.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19763
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 7/1/2023, 23:09

ljubo1212 wrote:taj čovjek umire od libije, ima već par godina, hebga, a navodno ozbiljna tema
ošo joda na kvasinu.
wagner je umro 1883e
par dana prije nego je osnovao hdz

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 7/1/2023, 23:23

Pričamo o zapadnim tenkovima.....jeste zaboravili nekakve T72?


Da vas podsjetim........45 tenkova T72 poslana su prošle godine u Američkom paketu na remont u Češku a SAD financira nadogradnju i modernizaciju istih. U sklopu ove aktivnosti, dodatnih 45 tenkova T72 poslala je i Nizozemska, koji također prolaze modernizaciju.


Tenkovi T-72 dobivaju novu opremu i poboljšani oklop u tvornici u Šternberku. U modernizaciji sudjeluje i 150 ukrajinskih djelatnika zaposlenih u tvrtki Excalibur Army. 


Veliki dio ovih 90 tenkova uskoro kreće put Ukrajine....

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Fb_img64

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 7/1/2023, 23:24

Premijer Poljske Morawiecki i ministar obrane Poljske najavili su da će sutra u 15.20 sati održati zajedničku konferenciju za medije.

Pretpostavljam da je u svezi sa prebacivanjem Leoparda II za Ukrajin

Ukoliko su dobili odobrenje od strane Njemačke u redu, ako njemačka ne dozvoljava, imam osjećaj da će Poljaci isporučiti  na svoju ruk

Ionako su prešli na Američko naoružanje i naoružanje Južne Koreje i   ne ovise njima, po cijenu kazni.  Njemačka bi se mogla naći u problemima oko tenkova jer bi i Danska i Finska mogli slijediti Poljski primjer a prodaja budućih tenkova zemljama EU bi postala vrlo nesigurna u budućnosti za Njemačku vojnu industriju

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Fb_img65

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 7/1/2023, 23:27

Ova karta (@bradyafr) prikazuje mjesta dosadašnjih udara na zračne luke koji su oštetili ruske zrakoplove i uništili streljivo koji bi moglo ugroziti Ukrajinu.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Fb_img66

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 7/1/2023, 23:27

Ukrajinski branitelji napredovali su bliže Kreminni u Luganskoj oblasti. Novo u izvješću ukrajinskog vojnog zapovjedništva je kako ruske okupacijske snage granatiraju položaje u blizini naselja Kuz'myne. 


Kuz'myne su udaljene svega 6,5 km od centra grada Kreminna. Od predgrađa duplo manje.......


Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Fb_img67

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 7/1/2023, 23:28

Piše:. Domagoj Franić


Bahmut / Soledar


Bahmut: Situacija za napeta, ali stabilna. Ruske snage pokušavaju se infiltrirati u grad s istoka, ali su odbijene. Najžešće borbe nastavljaju se u smijeru smjeru jug/jugozapad.


Soledar: vode se teške borbe. U posljednjih nekoliko sati bilo je više od 10 pojedinačnih borbenih okršaja koji se i dalje vode.


Ruske snage trpe velike gubitke u oba područja zbog svojih frontalnih napada na utvrđene položaje.


Obrana je stabilna.


U privitku je karta, na kojoj možete vidjeti da je cijeli Bahmut pod kontrolom Ukrajinaca. Crveno područje je ono koje rusi napadaju i u kome su prisutni prema Soledaru koji je djelomično u njihovim rukama. Nakon čišćenje tijekom noći, koje je provela Ukrajinska 46. zračno desantna brigada, novih pomaka nije bilo.


Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Fb_img68

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 7/1/2023, 23:30

Opasno oružje protiv Putina......ne puca, ne eksplodira ali bi mu u danom trenutku moglo jako nauditi......


Poradi vrlo lošeg ekonomskog stanja i zapadnih sankcija, rusija se suočava sa nemogućnošću daljnjeg financiranja suludog rata.


A za rat se uvijek mora imati, za narod ne. Narod su potrošne sluge.


Rusija se priprema uvesti paušalna plaćanja za vojne potrebe. Uvesti će se prvenstveno na proizvođače ugljena i gnojiva, kao i sve državne tvrtke Ruske Federacije. Prethodno će im se dividenda odrediti iznad 50% neto dobiti. 


Uz njihovu pomoć Kremlj navodno pokušava riješiti proračunske probleme koji su u zemlji nastali zbog sankcija i smanjenih prihoda od energije. U dekretu ruske vlade takva se mjera naziva "mobilizacija prihoda". 


Postoje predviđanja da bi "ratna pljačka" mogla odnijeti i do 50% neto prihoda navedenih tvrtki a samim time i milijuna rusa u njima zaposlenim.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Fb_img69

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 7/1/2023, 23:33

Hektorović wrote:[size=38] [/size]

Čekaj, pa šta im nije nagrada puštanje na slobodu?

 Prošli 6 mjeseci ukrjainskog pakla i nazad u ćuzu?

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 7/1/2023, 23:47

Ukrajinska vojska upozorava da Putin planira mobilizirati do pola miliona novih vojnika u pripremi za novu ofanzivu u Ukrajini.

Govoreći za njemačku novinsku stranicu T-Online, Andriy Chernyak, predstavnik ukrajinske vojne obavještajne službe, rekao je da vjeruju da će mobilizacija biti objavljena 15. januara, nakon pravoslavnog Božića.
Chernyak je procijenio da će biti mobilisano 500.000 ljudi, a najviše će biti pogođeni oni koji žive u gradovima poput Moskve i Sankt Peterburga.
Vadym Skibitsky, zamjenik šefa ukrajinske vojne obavještajne službe, rekao je da će regruti biti korišteni u napadima koji će početi u proljeće na istoku i jugu Ukrajine.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 B_230111

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by T. 7/1/2023, 23:50

ovo je gotovo...
dolazi 50 bradleya...

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 60810
T.
T.

Posts : 17388
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 7/1/2023, 23:59

T. wrote:ovo je gotovo...
dolazi 50 bradleya...
kaj četnici plazite vun?
ovo je bilo gotovo 24.02.2022.
nadam se da će razvući ovo i da tatarska stoka krepa.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 8/1/2023, 00:05

ljubo1212 wrote:taj čovjek umire od libije, ima već par godina, hebga, a navodno ozbiljna tema
fala kurcu dogode se greške, zoka je srbin inače odličan pro-ruski izvor, možda je on pogriješio , a možda je i prenio meme.. a sada lipo odskakutaj na zeminu temu i spamaj tamo

veber suzdrži se od osobnih napada


Last edited by AssadNaPodmornici on 8/1/2023, 00:21; edited 1 time in total

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 8/1/2023, 00:08

veber wrote:
T. wrote:ovo je gotovo...
dolazi 50 bradleya...
kaj četnici plazite vun?
ovo je bilo gotovo 24.02.2022.
nadam se da će razvući ovo i da tatarska stoka krepa.

50 je početak.
do kraja godine će ih biti 500 komada. eventualno se Ruski BMP3 može po parametrima usporediti sa BradleyM2 a Rusija ih sigurno nema niti 200-300 u Ukraini, niti ih proizvodi, jer sam negdje čitao mislim da je Hektorovic stavio, da su zbog "kompliciranosti" se fokusirali na proizvodnju starijih verzija BMP2

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by T. 8/1/2023, 00:11

veber wrote:
T. wrote:ovo je gotovo...
dolazi 50 bradleya...
kaj četnici plazite vun?
ovo je bilo gotovo 24.02.2022.
nadam se da će razvući ovo i da tatarska stoka krepa.
znademo svi čemu se nadaš...
samo što će završiti jednako kao i 1945. ...

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 60810
T.
T.

Posts : 17388
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha 8/1/2023, 07:37

T. wrote:
veber wrote:
T. wrote:ovo je gotovo...
dolazi 50 bradleya...
kaj četnici plazite vun?
ovo je bilo gotovo 24.02.2022.
nadam se da će razvući ovo i da tatarska stoka krepa.
znademo svi čemu se nadaš...
samo što će završiti jednako kao i 1945. ...
završit će kako se ti ne nadaš

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha 8/1/2023, 07:38

https://twitter.com/i/status/1611394326441111552

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha 8/1/2023, 13:04

https://twitter.com/i/status/1611675272444784642

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 8/1/2023, 18:27

AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
T. wrote:ovo je gotovo...
dolazi 50 bradleya...
kaj četnici plazite vun?
ovo je bilo gotovo 24.02.2022.
nadam se da će razvući ovo i da tatarska stoka krepa.

50 je početak.
do kraja godine će ih biti 500 komada. eventualno se Ruski BMP3 može po parametrima usporediti sa BradleyM2 a Rusija ih sigurno nema niti 200-300 u Ukraini, niti ih proizvodi, jer sam negdje čitao mislim da je Hektorovic stavio, da su zbog "kompliciranosti" se fokusirali na proizvodnju starijih verzija BMP2

BMP2 sa pojednostavljenom verzijom Epoha borbenog modula i nekakvim reaktivnim oklopom. 

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 2196366aab303ac6

57mm top i 4 korneta ili bulata
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 8/1/2023, 18:35

Ovi debili iz Ruskog ministarstva obrane tvrde kako su pobili 500 Ukrajinaca u Kramatorsku. Vjerojatno je Putin to izvješće i dobio na stolu jutros.

Naravno danas su Ukrajinci poveli novinare na teren i pokazali kako su ovi sve promašili... haha








 
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 5 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum