ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Eroo 29/7/2022, 12:15

mentalitet wrote:Ovaj zlovenski shupak se sada kurchi mostom kojega su napravili kinezii i financirala EU od Hrvatske chlanarine
Kinezi su bili crnci, mrčavi.

Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Eroo 29/7/2022, 12:23

crvenkasti wrote:Najveći neprijatelj znanju nije neznanje, nego zablude.
Najveći prijatelj znanju je ideja, a ideji radoznalost...
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by dijagram 29/7/2022, 15:34

Eh, Peljeski most, to je bila tema  B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Eroo 30/7/2022, 15:35

dijagram wrote:Eh, Peljeski most, to je bila tema  B-)
Bok, prijatelju, jesi li se već otrijeznio ili te mamurluk još uvijek bije? :D
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Eroo 30/7/2022, 15:35

Pelješki most do sada prešlo 48.000 vozila
30.07.2022.

12:27

Autor: HRT/E.L.S.

https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/peljeski-most-do-sada-preslo-48000-vozila-8782770

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


immortal likes this post

Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by immortal 30/7/2022, 15:40

mentalitet wrote:Ovaj zlovenski shupak se sada kurchi mostom kojega su napravili kinezii i financirala EU od Hrvatske chlanarine,a zaboravlja da je do jucher pljuvao po kineskim sposobnostima i usporedjivao ih sa nekim bantu plemenima.Ta budala i ne zna shto je jucher jeo pa mu treba progledati kroz prste,no ja se tim mostom koji lijepo izgleda ne bi vozio najmanje 6 mjeseci jer ako su svi hrvati statiichari (barem tako tvrdi) kao ovaj zlovenac bolje hodatii na razapetoj zici nego na ovom mostu
koja ljubomora menti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by immortal 30/7/2022, 15:40

Eroo wrote:Pelješki most do sada prešlo 48.000 vozila
30.07.2022.

12:27

Autor: HRT/E.L.S.

https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/peljeski-most-do-sada-preslo-48000-vozila-8782770
da ne povjeruješ

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Eroo 30/7/2022, 21:44

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 3
Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 3
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Službenik 31/7/2022, 08:11

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Eroo wrote:
mentalitet wrote:
marcellus wrote:
mentalitet wrote:
Eroo wrote:Kraljica!  Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 1f60d Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 1f604 

 Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Screenshot-3945

Za tebe,za mene americhka kurvetina.

reče američki shupak

Gledaj,uu USA ne mozesh uci ili dobiti drzavljanstvo ako nisi provjeren uzduz i poprijeko tako da nemash pojma.
Očigledno im nisi objasnio da se namjeravaš vratiti i zajedno s Rusima denacificirati NATO saveznicu Hrvatsku.
Imamo zabilježenu tvoju izjavu, tako da možeš računati i na protjerivanje iz USA :D .

On ce mene protjerati iz  Amerike??!!!
Ne ja, Amerikanci, budaletino nepismena.
Jednostavno, ti si im postao neprijatelj.
Sam si to rekao, šta mene sad gnjaviš...


Kad tebe Slovenci ne istjeraše, onda će Ameri njega nikada, a možda ni tada. Još ako ima američku putovnicu mogu mu pod jaja puvat.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2930
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Šandor Winnetou 31/7/2022, 10:51

Eroo wrote:
mentalitet wrote:Ovaj zlovenski shupak se sada kurchi mostom kojega su napravili kinezii i financirala EU od Hrvatske chlanarine,a zaboravlja da je do jucher pljuvao po kineskim sposobnostima i usporedjivao ih sa nekim bantu plemenima.Ta budala i ne zna shto je jucher jeo pa mu treba progledati kroz prste,no ja se tim mostom koji lijepo izgleda ne bi vozio najmanje 6 mjeseci jer ako su svi hrvati statiichari (barem tako tvrdi) kao ovaj zlovenac bolje hodatii na razapetoj zici nego na ovom mostu

Magarcima nije dozvoljen prelazak preko ovog mosta, tako da ti nemaš problema...
Upravo suprotno, on ne može preko mosta sve i da hoće jer je     MAGARAC.

_________________
Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Šandor Winnetou 31/7/2022, 10:53

mentalitet wrote:
marcellus wrote:
mentalitet wrote:
Eroo wrote:Kraljica!  Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 1f60d Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 1f604 

 Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Screenshot-3945

Za tebe,za mene americhka kurvetina.

reče američki shupak

Znam
Ovo je dovoljno.
Inače znaš ti moj kurac, ti ne znaš gdje si šupalj dok se ne popipaš a kamoli nešto drugo.

_________________
Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Šandor Winnetou 31/7/2022, 10:57

dijagram wrote:Eh, Peljeski most, to je bila tema  B-)
Je dok se nisu pojavile srbende, crvljikasti i mentalni idiot. Sada je to tema gdje se ismijavaju dvije srpske budaletine.

_________________
Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by abraham 31/7/2022, 12:16

Jako mi je drago da je most izgraden.  Njegova vaznost je neprocijenjiva. Politicka a i ekonomska a i za stanje nacije takodjer. Sam most nije nesta revolucionarno niti u kojem pogledu. Lijep most u lijepom krajoliku. Ostalo su subjektivne procijene....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Eroo 31/7/2022, 13:05

Koba wrote:
Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Eroo wrote:
mentalitet wrote:
marcellus wrote:
mentalitet wrote:
Eroo wrote:Kraljica!  Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 1f60d Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 1f604 

 Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Screenshot-3945

Za tebe,za mene americhka kurvetina.

reče američki shupak

Gledaj,uu USA ne mozesh uci ili dobiti drzavljanstvo ako nisi provjeren uzduz i poprijeko tako da nemash pojma.
Očigledno im nisi objasnio da se namjeravaš vratiti i zajedno s Rusima denacificirati NATO saveznicu Hrvatsku.
Imamo zabilježenu tvoju izjavu, tako da možeš računati i na protjerivanje iz USA :D .

On ce mene protjerati iz  Amerike??!!!
Ne ja, Amerikanci, budaletino nepismena.
Jednostavno, ti si im postao neprijatelj.
Sam si to rekao, šta mene sad gnjaviš...


Kad tebe Slovenci ne istjeraše, onda će Ameri njega nikada, a možda ni tada. Još ako ima američku putovnicu mogu mu pod jaja puvat.
Ja sam ne mali temeljni kamen u temeljima ove države. Tako će biti dok budem živ.
Poznato je da Ameri neprijateljima svoje države oduzmu putovnicu, a dotični
je to bio i prije nego šta je dopuzao tamo. Sam tako govori, nije ga nitko tjerao na to.
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Eroo 31/7/2022, 13:20

abraham wrote:Jako mi je drago da je most izgraden.  Njegova vaznost je neprocijenjiva. Politicka a i ekonomska a i za stanje nacije takodjer. Sam most nije nesta revolucionarno niti u kojem pogledu. Lijep most u lijepom krajoliku. Ostalo su subjektivne procijene....
Ni jedan most na svijetu koji si izgradio zadnjih 100 godina nije bio nešta  revolucionarno.
Kod projektiranja koristimo prethodna znanja  i to je to. Ovdje je uvijek bila upitna tehnologija
gradnje, kao i vrijeme potrebno za izgradnju projektiranog.
Ne postoji u Europi ni jedna građevinska firma koja bi imala potrebnu tehnologiju za izgradnju
mosta kakav je današnji Pelješki. Tu mislim prije svega na zabijanje pilota u jednom komadu
dugih  čak 138 m. Tu tehnologiju su Kinezi već imali, a u Europi bi je trebalo projektirati
i izvesti projektirano, onda testirati itd...Ukratko, bez Kineza današnji Pelješki most ne bi bio
još dugo izgrađen. Uvijek je kod ovakvih i sličnih mostova bila upitna izvedivost.
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by dijagram 1/8/2022, 10:59

Eroo wrote:
dijagram wrote:Eh, Peljeski most, to je bila tema  B-)
Bok, prijatelju, jesi li se već otrijeznio ili te mamurluk još uvijek bije? :D
Ne pijem alkohol, nema mamurluka.

Trezveno je najbolje:)

Prvom prilikom idem se provozati doli, vjerojatno najesen kad se maknu turisti.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Eroo 1/8/2022, 12:34

dijagram wrote:
Eroo wrote:
dijagram wrote:Eh, Peljeski most, to je bila tema  B-)
Bok, prijatelju, jesi li se već otrijeznio ili te mamurluk još uvijek bije? :D
Ne pijem alkohol, nema mamurluka.

Trezveno je najbolje:)

Prvom prilikom idem se provozati doli, vjerojatno najesen kad se maknu turisti.
Slavio s limunadom, naravno...trezveno, seveda.:)
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Guest 1/8/2022, 17:42

Kinezi napravili most, Grci grade okolne ceste, eurobogataši ga financirali da im bude ljepše kad nam pokupuju cijelu obalu, a mi se kurčimo.
Fino.
Uzgred budi rečeno Japanci su napravlili samo most od 4 kilometra i ne kurče se njime. Moraš se potrudit da nešto saznaš o tom mostu. Ali to nikoga ni ne zanima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by mentalitet 1/8/2022, 22:58

mortal wrote:
mentalitet wrote:Ovaj zlovenski shupak se sada kurchi mostom kojega su napravili kinezii i financirala EU od Hrvatske chlanarine,a zaboravlja da je do jucher pljuvao po kineskim sposobnostima i usporedjivao ih sa nekim bantu plemenima.Ta budala i ne zna shto je jucher jeo pa mu treba progledati kroz prste,no ja se tim mostom koji lijepo izgleda ne bi vozio najmanje 6 mjeseci jer ako su svi hrvati statiichari (barem tako tvrdi) kao ovaj zlovenac bolje hodatii na razapetoj zici nego na ovom mostu
koja ljubomora menti

Pa jebo te bog u kojeg vjerujesh,a vjerujem da vjerujesh u satanu prije nego u boga,znash li ti chitati sa razumijevanjem.Shto bi bio ljubomoran,dabogda napravili josh 100 takvih.Fino sam napiisao da je lijep ali da sumnjam u kvalitetu projekta ii da vjeruujem da su kinezi savjesno obavili svoj posao,no zna se ako nisi prorachunao dobro kolichinu betona da moze da se urushi a to su tvoji takozvani domoljubi vec dokazali gradeci auto ceste gdje su krali chak i farbu za tunele a da ne govorim kako su krali na Baniji fol obnavljajuci kuce koje je financirala takozvana medjunarodna zajednica.Ovdje se krmachice radi o tome da ste do jucher ismijavali kineske sposobnosti za ovakve projekte a danas ih hvalite na sva usta. Dakle radi se o tom kamenjarskom mentalitetu koji brzo presvlachii kapute a da o mishljenju ne govorim.Takvii ste,ljigavi i prevrtachi ,a da suutra krene denaciifikacija Hrvatske bili bi na chelu i govorili kako ste bili uvijek protiv fashizma.Dakle o tome sam pisao i goni se u sto pizdi materinih sa tim svojim kamenjarskiim forama skretanja sa teme.Dakle,josh jednom ,most je lijepo dizajniran ii ne vjerujem da ga je zlovenac dizajnirao iz glave nego po obichaju nashih vrlih dizajnera uvijek ukradu od dugiih,malo dodaju svoga i eto ti originala.Preko takvog mosta sam vozio hiljadu puta do sada pa me i ne moze neshto impresionirati nego vas seljake kao kada ste prvii puta viidjeli vlak.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Eroo 1/8/2022, 23:10

zoro avenger wrote:Kinezi napravili most, Grci grade okolne ceste, eurobogataši ga financirali da im bude ljepše kad nam pokupuju cijelu obalu, a mi se kurčimo.
Fino.
Uzgred budi rečeno Japanci su napravlili samo most od 4 kilometra i ne kurče se njime. Moraš se potrudit da nešto saznaš o tom mostu. Ali to nikoga ni ne zanima.
Most, Bogu hvala, postoji. Povezuje dva stoljećima odvojena dijela Hrvatske.
To je na prvom mjestu, a sve ostalo je nebitno.
Neka eurobogataši samo grade, neće mostove i ceste nikud onijeti.
Sve su to projekti za buduća pokoljenja.
Dioklecijana nema, ali je njegova palača i dalje u Splitu, na ponos njih
i cjelokupnog naroda. Ima tome sličnog još mnogo.
Svijet nije s nama započeo, niti će s nama završiti...
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Guest 1/8/2022, 23:14

Eroo wrote:
zoro avenger wrote:Kinezi napravili most, Grci grade okolne ceste, eurobogataši ga financirali da im bude ljepše kad nam pokupuju cijelu obalu, a mi se kurčimo.
Fino.
Uzgred budi rečeno Japanci su napravlili samo most od 4 kilometra i ne kurče se njime. Moraš se potrudit da nešto saznaš o tom mostu. Ali to nikoga ni ne zanima.
Most, Bogu hvala, postoji. Povezuje dva stoljećima odvojena dijela Hrvatske.
To je na prvom mjestu, a sve ostalo je nebitno.
Neka eurobogataši samo grade, neće mostove i ceste nikud onijeti.
Sve su to projekti za buduća pokoljenja.
Dioklecijana nema, ali je njegova palača i dalje u Splitu, na ponos njih
i cjelokupnog naroda. Ima tome sličnog još mnogo.
Svijet nije s nama započeo, niti će s nama završiti...
Što je tu je. Most je bio neophodan samo zbog toga što su Neum oduzeli Hrvatskoj. Bio bih sretniji da nema mosta, a da je Neum u RH.
Vratiti Neum Hrvatskoj...E to bi bio posao vrijedan bezbroj mostova. Ovako se moramo radovati nužnim sitnicama poput običnog mosta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uživo: Pelješki most, noćno izdanje - Page 3 Empty Re: Uživo: Pelješki most, noćno izdanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum