ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 41 of 50 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 45 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 2/5/2022, 10:37

Dobro nismo svi isti, ja mrzim okupatore i ubojice a teta violeta ih voli ako su rusi, čečeni ili četnici.
Ne znam kako stoji s nacistima, možda su joj isto cool.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 2/5/2022, 10:38

pa dobro oni su bar imali fora uniforme...

mislim, nitko ne mašta o tome da ga seksualno iskorištava netko obučen kao čečen

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45977
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 2/5/2022, 10:39

violator wrote:
crvenkasti wrote:
MDMiridije wrote:
red wolf wrote:Navodno je ranjen general Gerasimov, načelnik Glavnog stožera Oružanih snaga Rusije u napadu na generalštab u Izjumu...

Vjerojatnije je da taj tuca kamenje gumenim čekićem negdje već mjesec dana nego da je na frontu ali ajde. Ako je tako, lijepo!

Primijetio sam da ti koristiš izraz "lijepo" u posve pogrešnom kontekstu.

Lijepo je cvijeće, izlazak sunca, gola žena.

A ne mrtvi vojnici.

Sad si me na nesto podsjetio, a nema nuzne veze s ovim tvojim komentarom. Jesi li primijetio kako ponekad koristimo izraz "strašno lijepo/dobro"? Bas mi je fascinantna ta istovremena upotreba ove dvije rijeci. Sto mislis zasto je tome tako? Nesto je toliko lijepo da nadilazi uobicajenu svakodnevicu, nadilazi uobicajeno iskustvo pa postaje "strašno" jer prelazi u domenu nepoznatog? Ili je uzbudjenje pri pogledu na nesto lijepo toliko intenzivno da se po jakosti usporedjuje sa strahom..? Ili..?

To je ona naša životinjska i divljačka strana. Pobijediti i uživati u smrti i krvi.
Oni koji su bili takvi, ti su preživjeli i nastavili vrstu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29495
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 2/5/2022, 10:47

marcellus wrote:pa dobro oni su bar imali fora uniforme...

mislim, nitko ne mašta o tome da ga seksualno iskorištava netko obučen kao čečen
😅
A gle, ipak ih je šivao boss.
A nije im baka splela kao čečenima, i četnicima.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 2/5/2022, 10:59

crvenkasti wrote:
violator wrote:
crvenkasti wrote:
MDMiridije wrote:
red wolf wrote:Navodno je ranjen general Gerasimov, načelnik Glavnog stožera Oružanih snaga Rusije u napadu na generalštab u Izjumu...

Vjerojatnije je da taj tuca kamenje gumenim čekićem negdje već mjesec dana nego da je na frontu ali ajde. Ako je tako, lijepo!

Primijetio sam da ti koristiš izraz "lijepo" u posve pogrešnom kontekstu.

Lijepo je cvijeće, izlazak sunca, gola žena.

A ne mrtvi vojnici.

Sad si me na nesto podsjetio, a nema nuzne veze s ovim tvojim komentarom. Jesi li primijetio kako ponekad koristimo izraz "strašno lijepo/dobro"? Bas mi je fascinantna ta istovremena upotreba ove dvije rijeci. Sto mislis zasto je tome tako? Nesto je toliko lijepo da nadilazi uobicajenu svakodnevicu, nadilazi uobicajeno iskustvo pa postaje "strašno" jer prelazi u domenu nepoznatog? Ili je uzbudjenje pri pogledu na nesto lijepo toliko intenzivno da se po jakosti usporedjuje sa strahom..? Ili..?

To je ona naša životinjska i divljačka strana. Pobijediti i uživati u smrti i krvi.
Oni koji su bili takvi, ti su preživjeli i nastavili vrstu.
Ma jok, to je strna strana kada ti četnik ili rus hoće oteti nešto, u ija, ruši a ti ne daš pa ne daš i braniš do besvjesti. Kužiš? Ne, jer nisi nikada branio , srbiju nitko neće..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 2/5/2022, 11:02

kaya wrote:Dobro nismo svi isti, ja mrzim okupatore i ubojice a teta violeta ih voli ako su rusi, čečeni ili četnici.
Ne znam kako stoji s nacistima, možda su joj isto cool.


Doista nismo iste. Ne mrzim nikoga. A definitivno se ne rajcam nad mrtvacima opisujuci ih izrazima "prekrasno". Vidis, iako si ljubiteljica zivotinja, smjestam te na istu onu ravan s bolesnicima koji drze preparirane zivotinjske glave po zidovima.

Isti ste tip ljudi, samo razlicita vrstu bica ushiceno promatrate sa "zidova".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 2/5/2022, 11:10

Ne otimaju Rusi nikome nista.
Cijeli Jugoistok Ukrajine je ruska zemlja koju su boljsevici oteli od Rusije I prikalemili tada novoformiranoj Ukrajinskoj SSR.
Sada Rusi to vracaju nazad je Ukri nisu vrijedni da to posjeduju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21653
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 2/5/2022, 11:11

violator wrote:
kaya wrote:Dobro nismo svi isti, ja mrzim okupatore i ubojice a teta violeta ih voli ako su rusi, čečeni ili četnici.
Ne znam kako stoji s nacistima, možda su joj isto cool.


Doista nismo iste. Ne mrzim nikoga. A definitivno se ne rajcam nad mrtvacima opisujuci ih izrazima "prekrasno". Vidis, iako si ljubiteljica zivotinja, smjestam te na istu onu ravan s bolesnicima koji drze preparirane zivotinjske glave po zidovima.

Isti ste tip ljudi, samo razlicita vrstu bica ushiceno promatrate sa "zidova".
jesi ljubitelj cetnika?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99834
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 2/5/2022, 11:17

violator wrote:
kaya wrote:Dobro nismo svi isti, ja mrzim okupatore i ubojice a teta violeta ih voli ako su rusi, čečeni ili četnici.
Ne znam kako stoji s nacistima, možda su joj isto cool.


Doista nismo iste. Ne mrzim nikoga. A definitivno se ne rajcam nad mrtvacima opisujuci ih izrazima "prekrasno". Vidis, iako si ljubiteljica zivotinja, smjestam te na istu onu ravan s bolesnicima koji drze preparirane zivotinjske glave po zidovima.

Isti ste tip ljudi, samo razlicita vrstu bica ushiceno promatrate sa "zidova".
Pa zato što nemaš osjećaj za pravdu. To je kao da sudac ne želi kazniti masovnog ubojicu nego ga voli. Onako, dođe mu berkowitz na klupu a on osjeća simpatiju za njega.Ne bi išlo. Mada masovne možeš prepoznati, glorificiraju nasilje ranije, ovako kao ti i neki koji podržavaju agresiju.
Vezano za životinje i glave , djelomično si u pravu. Mrzim i zlostavljače životinja, ali njihovu glavu bi  preparirala kao primjer što će se desiti ponavljačima.


Last edited by kaya on 2/5/2022, 11:24; edited 1 time in total
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 2/5/2022, 11:20

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Sad ćemo fino embargo na naftu a onda malo kasnije i na ruski plin i bodljikava žica i bacti ključ. U međuvremenu zelena energija, elektični autići i dobavljači energenata iz drugih država a ne Rusije.

Europa neće više hraniti čudovište na svojim granicama.

kupi si šleper svijeća trebat će ti. a i zaprežna kola i jednog tovarića.
Zašto bi kupio šteriku kad sam kupio ručnu solarnu ploču koju priko dana samo okačim na taracu a kad padne noć stavim dole ispod tarace i cijelu noć gori a kad prođem onda još više osvijetli ?

Dođe nekakvih sto kuna a ima je već godinama i radi non stop.

htio sam ti napisati prije ali ti štancaš postove u totalnom neredu.

ti bi solarnu ploču? a lupio bi embargo Rusiji.onda ti to neće ić ako lupiš embargo Rusiji pa-pa sa solarnim panelima. preostaje ti voštana svijeća.

Major countries in silicon production worldwide in 2021(in 1,000 metric tons)

Russia is the second-largest producer of silicon in the world, with its production estimated at 580 thousand metric tons in 2021.
to što je druga po količini je u stvari njen problem... ona sama ne zna što će sa ferosilicijem, a od nje će ga malo tko kupovati... radije od kine, norveške ili brazila... tak da si ga malo mašio... ;)

mašio si ti jer ne znaš što je silicij a što ferosilicij.  silicij  Si metaloid ima svojstva metala i nemetala koristi se za proizvodnju poluvodiča a ferosilicij FeSi je ferolegura koristi se kao deoksidator u proizvodnji čelika.

ja sam pisao o siliciju a tebi omražena Rusija je drugi po veličini svjetski prozvođač čistog silicija.

tipkat ćeš ti za par godina na drvenoj tabli i mobitelom od bukve :D
pričaš gluposti, zapad ima od koga uvoziti i silicij i ferosilicij, a da ga nikad više od rusije ne kupi i ne uveze, samo dva proizvođača zajedno na zapadu ga proizvode više od rusije, a uz njih imamo još 5 država na zapadu koje ga proizvode u dostatnim količinama za izvoz... tak da tebi omiljena rusija ne bude kruha jela od tog silicija, pogotovo jer je direktni proizvodni i izvozni suparnik kini, a kina će im jebati matter ako bude trebalo kad to tezgarske okolnosti nametnu... ;)

Cuj meni je nejasan taj pojam zapad. Odgovori mi molim te sto je to zapad? Jel to neki kolokvijalni naziv za USA i USA kolonije? Znam da znas pa nema sanse da TI nesto neznas :))))))

Ako ja pricam gluposti onda mi objasni zasto su skocile cijene energenata cijene zitarica cijene rijetkih metala i jos stosta ako taj famozni zapad ima sve u dovoljnim kolicinama i bez da sve to uvozi iz Rusije???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 2/5/2022, 11:24

kaya wrote:
violator wrote:
kaya wrote:Dobro nismo svi isti, ja mrzim okupatore i ubojice a teta violeta ih voli ako su rusi, čečeni ili četnici.
Ne znam kako stoji s nacistima, možda su joj isto cool.


Doista nismo iste. Ne mrzim nikoga. A definitivno se ne rajcam nad mrtvacima opisujuci ih izrazima "prekrasno". Vidis, iako si ljubiteljica zivotinja, smjestam te na istu onu ravan s bolesnicima koji drze preparirane zivotinjske glave po zidovima.

Isti ste tip ljudi, samo razlicita vrstu bica ushiceno promatrate sa "zidova".
Pa zato što nemaš osjećaj za pravdu. To je kao da sudac ne želi kazniti masovnog ubojicu nego ga voli. 
Vezano za životinje i glave , djelomično si u pravu. Mrzim i zlostavljače životinja, ali njihovu glavu bi  preparirala kao primjer što će se desiti ponavljačima.

Haha znaci svi koji mrze imaju osjecaj za pravdu. Ili nemozes imati osjecaj za pravdu ako ne mrzis nikoga.

Wow ovo je sasvim novi level idiotizma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 2/5/2022, 11:25

Ringo10 wrote:Ne otimaju Rusi nikome nista.
Cijeli Jugoistok Ukrajine je ruska zemlja koju su boljsevici oteli od Rusije I prikalemili tada novoformiranoj Ukrajinskoj SSR.
Sada Rusi to vracaju nazad je Ukri nisu vrijedni da to posjeduju

Ne, to je ukrajinska zemlja koju ruski četnici pokušavaju okupirati.

to što su ovi prije sto godina radili nije nikog briga


prije sto godina je i zemun bio hrvatski, jebiga

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45977
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by ljubo1212 2/5/2022, 11:29

kaya wrote:
kaya wrote:Vezano za životinje i glave , djelomično si u pravu. Mrzim i zlostavljače životinja, ali njihovu glavu bi  preparirala kao primjer što će se desiti ponavljačima.
a što bi jedan lovac koji drži do sebe trebao skupljati? magnetiće za frižider valjda  Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 1f600
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2050
2015-08-02


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 2/5/2022, 11:30

Sve te gradove su osnovali ruski carevi i generali
To je Novorusija
A onda su Lenjin i boljsevici osnovali Ukrajinu i cijelu Novorusiju prikacili Ukrajini.
Sad ce Rusi to lijepo uzeti natrag.
A Ukri nek slave svoga Banderu ...jebo ih on
Zapadnu Ukrajinu vratiti Poljskoj...Staljin je tesko zajebo stvar kad je to uzeo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21653
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by ljubo1212 2/5/2022, 11:32

kako je lepo biti glup i računati povijest samo od onoga što ti paše
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2050
2015-08-02


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 2/5/2022, 11:34

Postoji nešto što se zove "emocionalna inteligencija".
Ne možemo kontrolirati kad i zašto ćemo se uzbuditi, osjetiti strah ili ushićenje.

Ono što možemo je razviti svoj um tako da prepoznaje vlastita (a i tuđa) emocionalna stanja. Biti emocionalno inteligentan znači steći iskren odnos prema samom sebi i imati točan uvid kako emocije utječu na na tvoje mentalno stanje.

Kad naučiš preooznati svoje emocije, onda možeš i uvježbati svoje reakcije i ponašanja te kontrolirati kako one utječu na tvoju svakodnevnicu.

Ako osjetiš uzbuđenje i navalu adrenalina kad vidiš raskomadano tijelo, tada znaš da to nije isto kao i kad osjetiš ljepotu i uzbuđenje zbog seksa.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29495
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 2/5/2022, 11:35

Lvov, Vinica, Ivano-Frankovsk, Zitomir i jos neki gradovi pripadaju Poljskoj.
Poljaci to znaju I potajno likuju radi ovoga. Dobit ce sve to natrag...na pladnju.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21653
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 2/5/2022, 11:38

ljubo1212 wrote:
kaya wrote:
kaya wrote:Vezano za životinje i glave , djelomično si u pravu. Mrzim i zlostavljače životinja, ali njihovu glavu bi  preparirala kao primjer što će se desiti ponavljačima.
a što bi jedan lovac koji drži do sebe trebao skupljati? magnetiće za frižider valjda  Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 1f600

pa dobro ima tih magnetića i s glavom draže i velikom srbijom i to...

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Draza10

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45977
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 2/5/2022, 11:39

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
red wolf wrote:
Gnječ wrote:
red wolf wrote:I ako do sada niste shvatili trenutak vremena u kojem živite, Ukrajina ne može niti smije pasti...Ovo je više za one koji sanjaju ruske mokre snove...Nažalost, njihovo otriježnjenje je bilo bolno...

šta ti blebećeš koji kurac jebo te Biden u prkno. Ukrajina je već pala ali od strane USA a ne od Rusije. Ukrajina je postala USA kurva.
Ne. Ukrajina je već sada dio Zapada. Rusija će to biti nakon što bude na koljenima.

jebe se zapadu za Ukrajinu. jel me pratiš što pišem? JEBE SE ZAPADU ZA UKRAJINU. jer da je zapadu i malo stalo do Ukrajine ne bi zapad toliko agitirao za rat ne bi pumpao oružje ukro nacistima nego bi ih prisilio da sjednu za pregovarački stol. ali zapadu je stalo razjebati Rusiju pa makar žrtvovali i zadnjeg ukropa.
jebo te čovjek kad te čita rekao bi da ti je stalo do ukrajine i ukrajinaca... ti ko zoki koji se slomio od borbe za BiH hrvate... ;)...
rusiju treba razjebati pod svaku cijenu, eto upravo makar i tebe jednom pod stare i bolesne dane HV pozvao da i ti daš svoj obol, pa da ti srce bude na mjestu... ;))

Jel to pokusavas prosiriti sukob i izvan granica foruma :)))) pa znas da mene ne treba puno nagovarati i provocirati da ti jebem majku u .... ..... e tu gdje su tockice dolaze dvije carobne rijeci koje kad se izgovore ili napisu preokrenu situaciju u vrlo vrlo dijabolicno stanje opasno po zivot. Ti znas jako dobro koje su te dvije carobne rijeci jelda miha? :)))

Jel to trazis miha :)))) vidim ti bi se malo igrao valjda ti je dopizdilo zivjeti na onom rvackom otoku.

Ajd skonimo tvoju narcisoidnu sociopatsku crtu pa mi odgovori zasto se mora Rusiju razjebati pod SVAKU CIJENU?

Sto je osobno tebi Rusija napravila da si stao na stranu onih koji zele Rusiju razjebati POD SVAKU CIJENU?

I ne brini za HV ta tvoja psihopatska rvacka pseta kako ih gospodari ameri zovu junkyard dogs imati ce puno zajebanijih problema od toga da mene ili bilo koga traze. Ali mogu se okladiti ca ces ti imati vremena i krenuti u svetu likvidaciju kao samoprozvani likvidator cistiti teren od neprijateljskih hrvata i hrvatica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 2/5/2022, 11:41

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Screenshot-2508

Eroo
Eroo

Posts : 78001
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 2/5/2022, 11:42

ljubo1212 wrote:kako je lepo biti glup i računati povijest samo od onoga što ti paše

Bas lijepo od tebe sto si se pohvalio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 41 of 50 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum