ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpsko kupovanje oružja

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Srpsko kupovanje oružja  - Page 14 Empty Re: Srpsko kupovanje oružja

Post by RayMabus 3/5/2022, 00:23

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:Opa

Srpsko kupovanje oružja  - Page 14 FRxOVaWX0AMe7AI?format=jpg&name=large
Pa to su uzeli još prije te kineske dronove.

Imaju i naoružanje za njih, ovo je malo, niskog radarskog odraza i gadno za skinuti.
Ma to su oni radili onaj svoj Pegaz pa im nije išlo pa se onda dogovorili s Kinom da će uzet njihov koji su dosta slični Pegazu pa da im oni tu malo tako pomognu jer oni žele radit vojnu industriju toga tj tih dronova pa da prodaju okolo.

https://en.wikipedia.org/wiki/Pegaz_011

Srpsko kupovanje oružja  - Page 14 1280px-UAV_Pegaz

RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

Srpsko kupovanje oružja  - Page 14 Empty Re: Srpsko kupovanje oružja

Post by mentalitet 3/5/2022, 00:43

Hektorović wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ja se uopće nisan diga na zadnje noge radi ove srpske kupovine.

Čak i ne pratin to toliko koliko inače ovakve stvari pratim.

PZO sistem. Baš me brige.

Dobro ajde, ti nisi ,ali ovi koji se navodno kuze u oruzje samo shto ne svrshavaju kada se radi o francuskim zrakoplovima,znachii zapadnim oruzjima ,kao da navijaju da to Srbiija kupi a ne kinesko ili ne daj boze rusko,o chemu se radi tu ,jebate koja izvrnuta logika.Valjda bi trebali navijati za rusko i kinesko jer je loshije i lakshe ga se sjebe a ne francusko koje je navodno superiornije.Ne kuzim ,da li podsvjesno navijaju da ih srbi ponovno gadjaju avijaciom pa da mogu opet kmechati kako ih taracaju ili shto??Bolestan svijet,druge nema,izgubili kompas shto je stvarni a shto virtualni svijet.Druge nema.

O čemu ti to? Ovaj Kineski PZO je sasvim solidan, druga stvar je sa Ruskom opremom.

Naime Ruska oprema ima problem elektronike. Evo vidimo Su-34 i Su-35 padaju ko kruške od starih BUK-ova, a u teoriji trebali su se pomoću EW odupirati i Eurofighterima i F-35.

Ma to me ne interesira jer smatram da je oruzje nepotrebno poshto i nakon ratova ljudi moraju sjesti za stol i razgovarati,pa zashto onda ne razgovaraju ako treba 100 godina samo da ne bude rata nego se kurche tko ima bolju igrachku za ubijanje.Ta fascinacija oruzjem meni je neshvatljiva a ovdje posebno kako sam vec napisao fascinacija zapadnim oruzjem .Normalno mi je da Srbin bude ljubomoran kada Hrvatska neshto kupuje i obratno ali mi nije normalno to maltene suglasje kada srbi kupuju sa zapada onda nema nikakvih negativnih konotacija na to nego chak odobravanje i podrshka.Jebi ga koliko god poznajem balkanski mentalitet ovo mi je neshto novo i neshvatljivo,a moze biti da sam ispao iz balkanskog kolosijeka pa sam se amerikanizovao i zato ne razumiijem tu obostranu fasciinaciiju.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Srpsko kupovanje oružja  - Page 14 Empty Re: Srpsko kupovanje oružja

Post by Guest 3/5/2022, 13:34

Koja je to komedija od države b92 već par dana piše rat. Nije više specijalna operacija. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpsko kupovanje oružja  - Page 14 Empty Re: Srpsko kupovanje oružja

Post by RayMabus 6/5/2022, 19:59

Predsjednik Srbije rekao je večeras da će predložiti da se uvede obavezni vojni rok u trajanju od 90 dana.

"Na nadležnim vojnim organima je da nam izvedu računicu koliko bi to koštalo. Svaki muškarac može da izdvoji 90 dana za svoju državu".
O tome će, kako je rekao, odlučivati Skupština i Vlada Srbije. Od Vojske Srbije traži da mu ne odgovore "mi nemamo dovoljno kadra za obuku".
"To kao argument ne želim da prihvatim. Neka krenu u obučavanje ljudi, ako do dakvog rješenja dođe".
Naglasio je da će Srbija ostati vojno neutralna, odnosno da neće pristupati NATO-u.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

Srpsko kupovanje oružja  - Page 14 Empty Re: Srpsko kupovanje oružja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum