ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 31/3/2022, 00:15

red wolf wrote:https://net.hr/danas/svijet/rat-u-ukrajini-35-dan-ruske-invazije-c4afbe80-afea-11ec-9a9b-5e7dc4dce25e

''

Britanski obavještajac: Demoralizirani Rusi sami ruše svoje avione i sabotiraju opremu

23.23 - Demoralizirani ruski vojnici u Ukrajini slučajno su oborili vlastite zrakoplove, sabotirali vlastitu opremu i odbili izvršiti zapovijedi, otkrio je šef britanske kontraobavještajne agencije GCHQ, sir Jeremy Fleming.
Neki će reći propaganda, ali zapamtite jednu stvar, zapadne službe su sve pogodile prije nego se je dogodilo na terenu.

Više-manje. Prognozirali su jako brzi pad zemlje tu su se zeznuli. Debelo su precijenili kvalitetu Ruske vojske. Jebo ti i opremu i zrakoplovstvo i moderne sustave ako ti je generalni pristup isti kao i prije 30-40 godina.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 31/3/2022, 06:53

Vidi ti hrabre amere.


Pentagon explains Black Sea withdrawal
US ships were pulled from the Black Sea in January, ahead of the escalation in Ukraine

Washington made a “prudent decision” to withdraw two US Navy destroyers from the Black Sea in January, and their eventual return will be decided based on national security considerations, the Pentagon said on Wednesday.
The US Navy “routinely” moves ships into or out of the Black Sea, but made the call to withdraw the two Arleigh Burke-class guided missile destroyers sometime in January,
Department of Defense spokesman John Kirby told reporters at the Pentagon daily briefing.

Kirby was commenting on the revelation made by the European Command head, General Tod Wolters, earlier in the day, when he told the House Armed Services Committee that the two destroyers were withdrawn due to the worsening situation in Ukraine.

The US currently has no ships in the Black Sea, but should return to the area “as soon as possible,” Wolters told Congress. Currently, the US military has crewed aircraft flying in the south and drones over the northern part of the sea.
Pulling out was the “prudent” thing to do at the time, Kirby told reporters, “to make it very clear to everybody that the US was not interested in enforcing a conflict by some posture decision that we were making.”


Kirby had no information as to if and when the ships might be going back, but said that such a decision would be made “in the best interest of our national security and that of our allies and partners.”



_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 31/3/2022, 07:01

MDMiridije wrote:
red wolf wrote:https://net.hr/danas/svijet/rat-u-ukrajini-35-dan-ruske-invazije-c4afbe80-afea-11ec-9a9b-5e7dc4dce25e

''

Britanski obavještajac: Demoralizirani Rusi sami ruše svoje avione i sabotiraju opremu

23.23 - Demoralizirani ruski vojnici u Ukrajini slučajno su oborili vlastite zrakoplove, sabotirali vlastitu opremu i odbili izvršiti zapovijedi, otkrio je šef britanske kontraobavještajne agencije GCHQ, sir Jeremy Fleming.
Neki će reći propaganda, ali zapamtite jednu stvar, zapadne službe su sve pogodile prije nego se je dogodilo na terenu.

Više-manje. Prognozirali su jako brzi pad zemlje tu su se zeznuli. Debelo su precijenili kvalitetu Ruske vojske. Jebo ti i opremu i zrakoplovstvo i moderne sustave ako ti je generalni pristup isti kao i prije 30-40 godina.

Ukranici su imali duplo vishe vojske od ruske koja je uglavnom zaobilazila gradove,i polupala im kompletnu vojnu strukturu tako da ih vishe ni sam bog nece sastaviti.ii neka su .Da su prije mjesec dana rekli OK jebo NATO rata ne bi bilo.E sad jebiga svaka odluka nosi sa sobom odredjene posljedice .

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 31/3/2022, 07:57

eto zbog ukrajinaca sad srbija nema od kuda dopremiti sirovu naftu... ugovor koji je imala sa jadranskim naftovodom je suspendiran na neodređeno... a ništa nek zovu brata kepeca da im on pošalje "kamijonima", kad dovozi vojsci u ukrajinu nek poveze i za srbiju koji

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 31/3/2022, 08:04

da smo mi tebi i ostalim četnicima dozvolili da provodiš četničku hajdučiju po zagrebu i vičeš zagreb je srbija onda rata ne bi bilo.... hajde nosi se u pičku materinu

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


kaya and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 31/3/2022, 08:57

Mihail Kasjanov, koji je bio premijer Rusije pod predsjednikom Vladimirom Putinom od 2000. do 2004., govorio je za Sky News o situaciji u Ukrajini i o tome što bi mirovni pregovori mogli značiti. "Mislim da nemamo naznaka da je Putin spreman na bilo kakve ustupke", rekao je.

"On želi voditi inscenirane pregovore s Ukrajinom samo kako bi pokazao cijelom svijetu da želi mir, ali... Mislim da je to jednostavno samo kamuflaža", rekao je.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 31/3/2022, 09:18

što ima nova? je l' još bježe rusi?

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2930
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 31/3/2022, 09:19

GENERAL Éric Vidaud, ravnatelj francuske vojne obavještajne službe, bit će smijenjen s dužnosti jer je odbacio mogućnost invazije Rusije na Ukrajinu, objavio je francuski l'Opinion. Pozivaju se na izvor u Ministarstvu oružanih snaga te kažu kako je Vidaud smijenjen zbog lošeg informiranja i lošeg vladanja temom.
Načelnik francuskog stožera obrane Thierry Burkhard u intervjuu za Le Monde potvrdio je kako je francuska obavještajna služba, što uključuje Vidauda, napravila pogrešnu analizu ruske prijetnje u Ukrajini, usporedivši se sa Sjedinjenim Američkim Državama koje su, kazao je, to učinile kvalitetnije.
Vidaud je šefom obavještajaca, piše francuski medij, imenovan prošle godine nakon što je ranije vodio specijalne operacije. Na mjestu prvog čovjeka obavještajaca mogao bi ga zamijeniti General Jacques de Montgros, zaključuje l'Opinion.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 31/3/2022, 09:21

Tovariš Koba wrote:što ima nova? je l' još bježe rusi?
Ne bježe, eno zauzeli kjev, harkiv, mariupulj, odesu i polako ulaze lavov, skidaju zelenskog do gola i postavljaju svoju vlast, narod ih dočekuje sa cvijećem i ruskim zastavama...sve kako je planirano u prva tri dana :tu

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 31/3/2022, 09:29

mentalitet wrote:Vidi ti hrabre amere.


Pentagon explains Black Sea withdrawal
US ships were pulled from the Black Sea in January, ahead of the escalation in Ukraine

Washington made a “prudent decision” to withdraw two US Navy destroyers from the Black Sea in January, and their eventual return will be decided based on national security considerations, the Pentagon said on Wednesday.
The US Navy “routinely” moves ships into or out of the Black Sea, but made the call to withdraw the two Arleigh Burke-class guided missile destroyers sometime in January,
Department of Defense spokesman John Kirby told reporters at the Pentagon daily briefing.

Kirby was commenting on the revelation made by the European Command head, General Tod Wolters, earlier in the day, when he told the House Armed Services Committee that the two destroyers were withdrawn due to the worsening situation in Ukraine.

The US currently has no ships in the Black Sea, but should return to the area “as soon as possible,” Wolters told Congress. Currently, the US military has crewed aircraft flying in the south and drones over the northern part of the sea.
Pulling out was the “prudent” thing to do at the time, Kirby told reporters, “to make it very clear to everybody that the US was not interested in enforcing a conflict by some posture decision that we were making.”


Kirby had no information as to if and when the ships might be going back, but said that such a decision would be made “in the best interest of our national security and that of our allies and partners.”



 
zakuhali i sad svoje guzice drže po strani i prazne skladišta oružja.
treba se potaknuti vojna industrija na proizvodnju.
kažu odobrit će još milijardu $ ili koliko za obranu ukrajinu.
imaju budale na vostoku europe koji će ginuti za interese kabale u washingtonu.
a sve to proizvođačima oružja plaćaju ameri od poreza.
jebi ga. 
demokracija košta što bi rekao sleepy joe.


Last edited by Tovariš Koba on 31/3/2022, 09:32; edited 1 time in total

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2930
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 31/3/2022, 09:32

Šandor Winnetou wrote:
Tovariš Koba wrote:što ima nova? je l' još bježe rusi?
Ne bježe, eno zauzeli kjev, harkiv, mariupulj, odesu i polako ulaze lavov, skidaju zelenskog do gola i postavljaju svoju vlast, narod ih dočekuje sa cvijećem i ruskim zastavama...sve kako je planirano u prva tri dana :tu

to ti rekli oni iz buzina?
ne bih im baš vjerovao.

;)

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2930
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 31/3/2022, 09:34

sto bi trebali USijanci napravit ? napast rusiju ? cizmom stati na tlo ukrajine ?
ukri imaju ljude i voljni moment s dostavom oruzja samo je pitanje vremena kad ce putko kleknuti na koljena i proglasiti pobjedu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 31/3/2022, 09:42

Tovariš Koba wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Tovariš Koba wrote:što ima nova? je l' još bježe rusi?
Ne bježe, eno zauzeli kjev, harkiv, mariupulj, odesu i polako ulaze lavov, skidaju zelenskog do gola i postavljaju svoju vlast, narod ih dočekuje sa cvijećem i ruskim zastavama...sve kako je planirano u prva tri dana :tu

to ti rekli oni iz buzina?
ne bih im baš vjerovao.

;)
Ma ne, to su vaše riječi, vas rusofila, kakav jebeni buzin?
Gdje nestade ono najjača vojna sila koja za 3 dana dolazi do Berlina a kamoli neće za tri dana zgaziti Ukrainu a kojoj uz to narod kliče sa ruskim zastavama, cvijećem i spuštenih gaća?


Vi rusofili ste baš kretenoidi, ali ono baš van svake konkurencije.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


michaellcmacha and kaya like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 31/3/2022, 09:43

debotoijusto wrote:sto bi trebali USijanci napravit ? napast rusiju ? cizmom stati na tlo ukrajine ?
ukri imaju ljude i voljni moment s dostavom oruzja samo je pitanje vremena kad ce putko kleknuti na koljena i proglasiti pobjedu
Jebiga kad već ne mogu poraziti Ukrainu daj onda amerikance da ih pokidaju :rasta

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 31/3/2022, 09:47

Šandor Winnetou wrote:
Tovariš Koba wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Tovariš Koba wrote:što ima nova? je l' još bježe rusi?
Ne bježe, eno zauzeli kjev, harkiv, mariupulj, odesu i polako ulaze lavov, skidaju zelenskog do gola i postavljaju svoju vlast, narod ih dočekuje sa cvijećem i ruskim zastavama...sve kako je planirano u prva tri dana :tu

to ti rekli oni iz buzina?
ne bih im baš vjerovao.

;)
Ma ne, to su vaše riječi, vas rusofila, kakav jebeni buzin?
Gdje nestade ono najjača vojna sila koja za 3 dana dolazi do Berlina a kamoli neće za tri dana zgaziti Ukrainu a kojoj uz to narod kliče sa ruskim zastavama, cvijećem i spuštenih gaća?


Vi rusofili ste baš kretenoidi, ali ono baš van svake konkurencije.

majmune uznojeni, gdje sam to ja rekao?
da znaš, opet si u kazni.
ne'š dobiti bananu za večeru pa drmaj kavez do ujutro.

;)

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2930
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 31/3/2022, 09:49

debotoijusto wrote:sto bi trebali USijanci napravit ? napast rusiju ? cizmom stati na tlo ukrajine ?
ukri imaju ljude i voljni moment s dostavom oruzja samo je pitanje vremena kad ce putko kleknuti na koljena i proglasiti pobjedu


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 ?u=https%3A%2F%2Fthumbs.gfycat.com%2FScaredPalatableGar-small

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2930
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 31/3/2022, 09:50

prije 2h

Raketni napad na skladište goriva u Dnjipru

Ukrajinski dužnosnici optužili su ruske snage da su izvele raketni napad na skladište goriva u blizini Dnjipra.

“Pogođeno je skladište goriva u Dnjipru”, rekao je guverner regije Dnjepropetrovsk.

Za sada nema izvještaja o žrtvama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 31/3/2022, 09:52

Tovariš Koba wrote:
debotoijusto wrote:sto bi trebali USijanci napravit ? napast rusiju ? cizmom stati na tlo ukrajine ?
ukri imaju ljude i voljni moment s dostavom oruzja samo je pitanje vremena kad ce putko kleknuti na koljena i proglasiti pobjedu


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 ?u=https%3A%2F%2Fthumbs.gfycat.com%2FScaredPalatableGar-small
he he...dobar
a sad mi odgovori na pitanje kad si tako pametan jutri rano
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 31/3/2022, 09:53

Tovariš Koba wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Tovariš Koba wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Tovariš Koba wrote:što ima nova? je l' još bježe rusi?
Ne bježe, eno zauzeli kjev, harkiv, mariupulj, odesu i polako ulaze lavov, skidaju zelenskog do gola i postavljaju svoju vlast, narod ih dočekuje sa cvijećem i ruskim zastavama...sve kako je planirano u prva tri dana :tu

to ti rekli oni iz buzina?
ne bih im baš vjerovao.

;)
Ma ne, to su vaše riječi, vas rusofila, kakav jebeni buzin?
Gdje nestade ono najjača vojna sila koja za 3 dana dolazi do Berlina a kamoli neće za tri dana zgaziti Ukrainu a kojoj uz to narod kliče sa ruskim zastavama, cvijećem i spuštenih gaća?


Vi rusofili ste baš kretenoidi, ali ono baš van svake konkurencije.

majmune uznojeni, gdje sam to ja rekao?
da znaš, opet si u kazni.
ne'š dobiti bananu za večeru pa drmaj kavez do ujutro.

;)
Dobro mi je rođo Ljubo rekao, ne bacaj im srdelice, hrani to samo sa sjenom a ja eto dobrica pa ba opet ispod stola nahranim kvalitetno tuljane.Od sada ide ti navilak sjena pa oš žvakati oš ga pušiti, meni svejedno

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 31/3/2022, 09:57

Šandor Winnetou wrote:
Tovariš Koba wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Tovariš Koba wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Tovariš Koba wrote:što ima nova? je l' još bježe rusi?
Ne bježe, eno zauzeli kjev, harkiv, mariupulj, odesu i polako ulaze lavov, skidaju zelenskog do gola i postavljaju svoju vlast, narod ih dočekuje sa cvijećem i ruskim zastavama...sve kako je planirano u prva tri dana :tu

to ti rekli oni iz buzina?
ne bih im baš vjerovao.

;)
Ma ne, to su vaše riječi, vas rusofila, kakav jebeni buzin?
Gdje nestade ono najjača vojna sila koja za 3 dana dolazi do Berlina a kamoli neće za tri dana zgaziti Ukrainu a kojoj uz to narod kliče sa ruskim zastavama, cvijećem i spuštenih gaća?


Vi rusofili ste baš kretenoidi, ali ono baš van svake konkurencije.

majmune uznojeni, gdje sam to ja rekao?
da znaš, opet si u kazni.
ne'š dobiti bananu za večeru pa drmaj kavez do ujutro.

;)
Dobro mi je rođo Ljubo rekao, ne bacaj im srdelice, hrani to samo sa sjenom a ja eto dobrica pa ba opet ispod stola nahranim kvalitetno tuljane.Od sada ide ti navilak sjena pa oš žvakati oš ga pušiti, meni svejedno

ma ja ... dobro ti je rekao rođo ljubo. 
ali ti nije rekao da bi ti trebao srdelice konzumirati.
ganglije ti se počele sušiti.
al' ako je tebi za tvoje ganglije svejedno i meni je.


;)

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2930
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 31/3/2022, 10:02

Tovariš Koba wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Tovariš Koba wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Tovariš Koba wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Tovariš Koba wrote:što ima nova? je l' još bježe rusi?
Ne bježe, eno zauzeli kjev, harkiv, mariupulj, odesu i polako ulaze lavov, skidaju zelenskog do gola i postavljaju svoju vlast, narod ih dočekuje sa cvijećem i ruskim zastavama...sve kako je planirano u prva tri dana :tu

to ti rekli oni iz buzina?
ne bih im baš vjerovao.

;)
Ma ne, to su vaše riječi, vas rusofila, kakav jebeni buzin?
Gdje nestade ono najjača vojna sila koja za 3 dana dolazi do Berlina a kamoli neće za tri dana zgaziti Ukrainu a kojoj uz to narod kliče sa ruskim zastavama, cvijećem i spuštenih gaća?


Vi rusofili ste baš kretenoidi, ali ono baš van svake konkurencije.

majmune uznojeni, gdje sam to ja rekao?
da znaš, opet si u kazni.
ne'š dobiti bananu za večeru pa drmaj kavez do ujutro.

;)
Dobro mi je rođo Ljubo rekao, ne bacaj im srdelice, hrani to samo sa sjenom a ja eto dobrica pa ba opet ispod stola nahranim kvalitetno tuljane.Od sada ide ti navilak sjena pa oš žvakati oš ga pušiti, meni svejedno

ma ja ... dobro ti je rekao rođo ljubo. 
ali ti nije rekao da bi ti trebao srdelice konzumirati.
ganglije ti se počele sušiti.
al' ako je tebi za tvoje ganglije svejedno i meni je.


;)
Reče glupi rusofil i ostade živ   Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 1f602  Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 1f602  Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 1f602  Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 1f602

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum