ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 19/3/2022, 23:32

Neko je spomenuo Jemen
Slicno kao sa Donbasom
Kad je Zapad protiv nekog rezima ili vlade, nad tim narodom se moze sprovoditi pokolj, genocid istrebljenje , najzvjerskiji zlocini, to na Zapadu nailazi na apsolutnu ignoranciju, na medijski zid
A ako nekoga Zapad voli taj neko moze da radi sta hoce
U slucaju Jemena taj narod zastite nema

Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 23:32

RayMabus wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:
Ja sam sretan šta je Mariupolj pao i to kao humanitarna katastrofa jer sad će totalni pritisak na Srbiju da uvede sankcije Putinu.

Đango zeru si glup.
Bićeš još srećniji kada padne Kiev. Biće još veća humanitarna katastrofa.
Pa puca mi kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 19/3/2022, 23:33

kaya wrote:Vidiš taj zapad je 10 dana prije napada tog manijaka rekao što će napraviti i da je pitanje sata. A tvoji prepošteni rusi su tvrdili da je to medijska propaganda protiv njih od zapada, kakav napad, ne pada im na pamet.
Znali su jer su to pripremili i priželjkivali. Znali su da Rusi neće dozvoliti NATO na svojim granicama. Zašto Finska nije zatražila prijem u NATO? Zato što su pametniji od Ukrajinaca i nisu spremni da ginu za tuđe interese. Nisu spremni da nestanu u tuđem ratu sa Rusima.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 19/3/2022, 23:36

Neki ne shvacaju ili nece da shvate koliko je nakazan i monstruozan rezim u Kijevu koji j uspostavljen Majdanom
Tu ne mislim na jednu kreaturu Zelenskog koji je postavljen da zamazuje oci
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 19/3/2022, 23:36

dzango wrote:
kaya wrote:
dzango wrote:
Jok. To je jeftina propaganda za intelektualno limitirane jedače medijskih govana.
Propaganda? U stvari ne uništavaju gradove, nisu napali ukrajinu a ukrajinci se vesele njihovom dolasku i mašu tenkovima . Zapad laže sve, jel to?
Normalno da je propaganda. Da li se u ratu uništavaju zgrade i gradovi? Je l' to nešto novo? Šta su milsili na Majdanu? Da se u ratu neće uništavati gradovi? Da ih Zapad neće podmetnuti i žrtvovati za svoje ciljeve? Da Zapad neće ratovati sa Rusijom do poslednjeg Ukrajinca? Hoće. To su tražili i to su i dobili. Što više razaranja i više srušenih gradova, to bolje za Zapad i propagandu. Što više optisanih Ukrajinaca mrzi Ruse, to bolje Bolje će da zaginu za Zapad i bolje će zapadni mediji da nahrane govnima svoje konzumente.
mi se usrdno nadamo da ćete vi biti potka za potkusurivanje s ove strane i da ćemo svi mi zajedno vama učiniti ono što rusi rade ukrajincima jer ste vi opasnost za nas , za europu... kao što je ukrajina za ruse...... pošto vas mi najbolje poznamo naša preporuka će biti da vas se nemilice ubija, a da u konačnici ne ostane kamen na kamenu u smrdiji... evo bit će baš lijepo gledati kako srpski civili doživljavaju istu sudbinu kao i ukrajinci, jebiga tko vam je kriv kad ste odlučili biti ruska marioneta na tlu europe....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 23:37

Ringo10 wrote:Neki ne shvacaju ili nece da shvate koliko je nakazan i monstruozan rezim u Kijevu koji j uspostavljen Majdanom
Tu ne mislim na jednu kreaturu Zelenskog koji je postavljen da zamazuje oci
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 19/3/2022, 23:47

michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
kaya wrote:
Propaganda? U stvari ne uništavaju gradove, nisu napali ukrajinu a ukrajinci se vesele njihovom dolasku i mašu tenkovima . Zapad laže sve, jel to?
Normalno da je propaganda. Da li se u ratu uništavaju zgrade i gradovi? Je l' to nešto novo? Šta su milsili na Majdanu? Da se u ratu neće uništavati gradovi? Da ih Zapad neće podmetnuti i žrtvovati za svoje ciljeve? Da Zapad neće ratovati sa Rusijom do poslednjeg Ukrajinca? Hoće. To su tražili i to su i dobili. Što više razaranja i više srušenih gradova, to bolje za Zapad i propagandu. Što više optisanih Ukrajinaca mrzi Ruse, to bolje Bolje će da zaginu za Zapad i bolje će zapadni mediji da nahrane govnima svoje konzumente.
mi se usrdno nadamo da ćete vi biti potka za potkusurivanje s ove strane i da ćemo svi mi zajedno vama učiniti ono što rusi rade ukrajincima jer ste vi opasnost za nas , za europu... kao što je ukrajina za ruse...... pošto vas mi najbolje poznamo naša preporuka će biti da vas se nemilice ubija, a da u konačnici ne ostane kamen na kamenu u smrdiji... evo bit će baš lijepo gledati kako srpski civili doživljavaju istu sudbinu kao i ukrajinci, jebiga tko vam je kriv kad ste odlučili biti ruska marioneta na tlu europe....
Ko vi? Ujke, Šiptari i Balije? Nesoj i genetski otpad od zla oca i još gore majke. Ajde jajare.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 23:49

Srbija će se sama sjebat. Pogledaj koji je to rezon : Ukrajina ne priznaje Kosovo, ovo im nikad ništa loše nisu napravili a oni veličaju napad Rusije na njih i još se s time hvale na sva zvona.

Ja nemam riječi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 19/3/2022, 23:52

RayMabus wrote:Srbija će se sama sjebat. Pogledaj koji je to rezon : Ukrajina ne priznaje Kosovo, ovo im nikad ništa loše nisu napravili a oni veličaju napad Rusije na njih i još se s time hvale na sva zvona.

Ja nemam riječi.
Ni Srbija ne priznaje Donbas. Ukrajina je nevažna i već je precrtana. Ovo nije rat Rusije sa Ukrajinom. Ovo je rat Rusije sa NATO.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 23:54

Ja san protiv rata. Kad je bilo ono 2014 godine onda san uplatija dici iz Donbasa da dođu na more da nisu takve traume bar, da malo ublažimo to sve.

Ja mogu shvatit rat je vojska ratuje ok , dobro al ovo s napadima na gradove, civile i to...nađite neku riječ za to al to je loše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 19/3/2022, 23:55

Da, ovo je rat Rusije i NATO pri cemu su ovi blesavi Ukri samo orudje, instrument NATOa
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 19/3/2022, 23:57

Normalno da je loše. Ali gde su mislili da će da ratuju? Na livadama i poljima? Ratovi u gradovima su bolji i za medije. Lepše za slikanje.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 23:59

Ringo10 wrote:Da, ovo je rat Rusije i NATO pri cemu su ovi blesavi Ukri samo orudje, instrument NATOa
Moga je to Putin malo profesionalnije izvest ako ćemo već o tome. Prvo pošalješ nekoga da ubije vođu, dakle obezglaviš ga i onda upadaš u protivnički tabor.

A šta je ovo ? Ovo je sranje živo.

Slušan jutros ruskog ambasadora u BiH i ja to isto tvrdin za Komšića samo šta Židovi ( krug 99 ) nisu mogli stavit Židova pošto mora bit nekakvi Hrvat kao hrvatski član predsjedništva pa su pronašli Komšića a tako i Zelenko tamo.

Židovska posla.

RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 20/3/2022, 00:00

Problem je sto nikad niko nije vidio scene pokolja iz Donbasa, jer to dirigirani i orkestrirani mediji ne smiju da prikazuju
Scene su grozne, krv na sve strane, ljudi raskomadani
lesevi bez glava...
Rusi ne smiju ostaviti taj rezim u zivotu. Taj monstrum mora biti unisten do kraja.
A oni banderovci i Hitlerovci Azov, Ajdar, Tornado, Desni Sektor sa svojim eskadronima smrti ...tu prema njima milosti ne smije biti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 20/3/2022, 00:07

ovdje se samo prica a nis se ne pije
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 20/3/2022, 00:08

Ringo10 wrote:Problem je sto nikad niko nije vidio scene pokolja iz Donbasa, jer to dirigirani i orkestrirani mediji ne smiju da prikazuju
Scene su grozne, krv na sve strane, ljudi raskomadani
lesevi bez glava...
Rusi ne smiju ostaviti taj rezim u zivotu. Taj monstrum mora biti unisten do kraja.
A oni banderovci i Hitlerovci Azov, Ajdar, Tornado, Desni Sektor sa svojim eskadronima smrti ...tu prema njima milosti ne smije biti
To nema veze. Nije bilo na CNN i nije slikano kako Rus na ruševini svoje kuće kaže kako mrzi Ukrajince. Da je tako urađeno, onda bi bio problem. Ovako nije. Nije servirano kao porcija medijskih govana koju će glupa masa lako da proguta. Oni ne vole da se zamaraju vlastitim razmišljanjem i rasuđivanjem. Popaju govna koja im se serviraju i idemo dalje.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 20/3/2022, 00:09

debotoijusto wrote:ovdje se samo prica a nis se ne pije
Ko kaže?

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 20/3/2022, 00:09



Tako sa stokom, diplomat iz zemlje koja je dozvolila invaziju sa svog teritorija....tako tako, svakom govnu pokazati koliko je bitan i koliko je zapravo govno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 20/3/2022, 00:12

A šta je tu je. Kad su se već zapucali, pratimo dalje. Neće se ovo baš tako zaustavit.

Volija bi da se maknu civili a vojska nek se rešeta, tko in jebe mater.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 20/3/2022, 00:14

dzango wrote:
RayMabus wrote:Srbija će se sama sjebat. Pogledaj koji je to rezon : Ukrajina ne priznaje Kosovo, ovo im nikad ništa loše nisu napravili a oni veličaju napad Rusije na njih i još se s time hvale na sva zvona.

Ja nemam riječi.
Ni Srbija ne priznaje Donbas. Ukrajina je nevažna i već je precrtana. Ovo nije rat Rusije sa Ukrajinom. Ovo je rat Rusije sa NATO.
Ovo je rat rusije sa ukrajinom a rusija moli boga i prijeti na svakodnevnoj bazi zapadu da se nato ne umiješa. Jer ako se umiješa znaju da su gotovi. Zato je rusiji rat sa nato neželjeni rat. 
E sad što vi imate potpuno iskrivljenu stvarnost je već nešto drugo i tu nema pomoći . Vama ona ratuje sa nato a hitler svaki dan daje izjave da će bacat bombe ako se nato umiješa..


Last edited by kaya on 20/3/2022, 00:16; edited 1 time in total
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


michaellcmacha, Noor and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 20/3/2022, 00:15

Ringo10 wrote:Neki ne shvacaju ili nece da shvate koliko je nakazan i monstruozan rezim u Kijevu koji j uspostavljen Majdanom
Tu ne mislim na jednu kreaturu Zelenskog koji je postavljen da zamazuje oci
Mislim stvarno. Ti si puko u glavi i to je to.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum