ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/3/2022, 13:04

A dobro Rusija je dugoročno pušiona jer ju je Europa označila kao opasnost poviše svoje glave koju treba eliminirat al ovo s Ukrajinom je kako sad stvari stoje ipak neka pat situacija.

NATO se neće uključivat a oni praktički nemaju mornaricu a i ovo aviona će istrošit tako da Đavelini i Stingeri i onda ga lomiš tako i ne može cilu Ukrajinu držat nego će ič na istok i obalni pojas i spojit se sa Tranisitrijom i tako neka pat šema pa pregovori i tako unedogled.

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 21/3/2022, 13:44

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Screenshot-2152

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 21/3/2022, 13:48

michaellcmacha wrote:
Ringo10 wrote:Rusi su istjerali NATO iz UKR
A to je prva pobjeda
konjino, nato nije ni bio u ukrajini... da je kojim slučajem bio, a rus ipak napao, u ovom trenutku rusi bi još bili u bjelorusiji i na krimu
Recimo da nije bilo Nato Pakta u banja luci nigdi ziva cetnika isto nebi bilo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 21/3/2022, 13:49

Nato je kurac od vojske pa njih su u afganistanu i vijetnamu pobjedili cobani u sandalama

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 21/3/2022, 13:50

crvenkasti wrote:Besplatan poklon forumašima - uništeni ruski tenk

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 544b3953-dc40-469e-a078-254e4f2e19a7?auto=compress&crop=edges&fit=crop&fm=jpeg&h=630&w=1200&s=8f2ee20ceaee6569cd2c6f4f141da21a
Vraća...i zahvaljujem.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Screenshot-2153
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 21/3/2022, 13:52

Kao sto sam i sam osudio rusko divljastvo tako osudjujem i zapadno divljastvo koje zabranjuje citati Dostojevskoga Tolstoja Gogolja Puskina Jesenjina.
A najjace idu glupi ameri koji zabranjuju i Cajkovskoga koji uopce mije bija Rus nego Ukro

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 21/3/2022, 13:52

crvenkasti wrote:Besplatan poklon forumašima - uništeni ruski tenk

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 544b3953-dc40-469e-a078-254e4f2e19a7?auto=compress&crop=edges&fit=crop&fm=jpeg&h=630&w=1200&s=8f2ee20ceaee6569cd2c6f4f141da21a
Podsjeca me na neciju bezaniju.
Ah da zlocinacko srpsku

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 21/3/2022, 13:54

Ringo10 wrote:Rusi su istjerali NATO iz UKR
A to je prva pobjeda
pišeš notorne gluposti
tek će sad, kad se kepeca neutralizira, na ovaj ili onaj način, Ukrajina u narednom razdoblju ući, ne samo u EU, nego i u NATO

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 21/3/2022, 13:57

michaellcmacha wrote:.. itekako je ogroman broj država prema ukrajini koja je izložena ruskoj agresiji nastupio prijateljski, itekako je većina oružja opreme i svga neophodnog za vođenje obrambenog rata poslana bez ikakvih preduvjeta, to će tako biti i ubuduće, cijeli zapadni svijet, je bez puno kalkulacija poduzeo mjere i radnje koje rusija javno deklarira kao nevojni ali neprijateljski čin prema rusiji i na tom spisku je 50 država
to je tak ako vjeruješ u bajke, u dobročinitelje.

https://www.forbes.com/sites/sergeiklebnikov/2022/03/04/war-stocks-are-surging-as-russia-ukraine-conflict-rages-on-lockheed-martin-northrop-up-20/?sh=82a3e0c43f00

ali cijeli svijet u tome vidi samo dobar biznis i što duže to traje, ništa ne smije naštetiti biznisu. isto kao i kod korone. onog trena kad se dovoljno zaradi dogodit će se primirje. nikakav nato i nikakav opči rat protiv rusije i nikakve zapadne velesile. ukrajina će ostat razjebana, tko je umro umro je, to je svijet u kojem mi živimo. i zapamti ovo kaj sam ti sad rekao i sjeti se toga za koji mjesec.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 21/3/2022, 13:58

Noor wrote:
Ringo10 wrote:Rusi su istjerali NATO iz UKR
A to je prva pobjeda
pišeš notorne gluposti
tek će sad, kad se kepeca neutralizira, na ovaj ili onaj način, Ukrajina u narednom razdoblju ući, ne samo u EU, nego i u NATO
ma realno Ukraincima ne treba NATO. nakon što su već sada ovima nanjeli takve sjebane gubitke, nema šanse da ih RU ikada napadne u budućnosti. pogotovo što rat bude više trajao to će sve moderniji zapadni sustavi dolaziti u UKR. 
Rusija je ovdje u 20dana izgubila ogromnu količinu tehnike u čiju je proizvodnju i modernizaciju ulagala doslovno desetljeća i desetljeća. Ukraincima protiv ovakve Rusije i ne treba NATO. 

Da je kojim slučajem umjesto Ukraine , bila Turska koja ima 150 modernih zrakoplova , pun kurac balističih i krstarećih projektila, modernu PZO, vjerojatno na stotine ovih dronova, rat bi se već sada vodio na tlu Bjelorusije i Kurska

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 21/3/2022, 13:59

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Screenshot-2154
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 21/3/2022, 14:00

Noor wrote:
Ringo10 wrote:Rusi su istjerali NATO iz UKR
A to je prva pobjeda
pišeš notorne gluposti
tek će sad, kad se kepeca neutralizira, na ovaj ili onaj način, Ukrajina u narednom razdoblju ući, ne samo u EU, nego i u NATO
je, i afganistan je oslobođen prije 20 godina i ostavili su ga oslobođenog. prozori su od marmelade.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 21/3/2022, 14:00

RayMabus wrote:A dobro Rusija je dugoročno pušiona jer ju je Europa označila kao opasnost poviše svoje glave koju treba eliminirat al ovo s Ukrajinom je kako sad stvari stoje ipak neka pat situacija.

NATO se neće uključivat a oni praktički nemaju mornaricu a i ovo aviona će istrošit tako da Đavelini i Stingeri i onda ga lomiš tako i ne može cilu Ukrajinu držat nego će ič na istok i obalni pojas i spojit se sa Tranisitrijom i tako neka pat šema pa pregovori i tako unedogled.
budemo vidjeli kako će se razvijati "operacija" osvajanja Odese, tu bi se obrana trebala bazirati na dubokom rasporedu tamo prema mikolaivu kako bi ruse što je moguće više usporili, s tim da bi im morao netko i odozgo sa sjevera pripomoći tako da ruse napada sa desnog boka... napad s mora, pa za nadati se da su one dijelove obale koje su pogodne za desant dobro minirali i da taj prostor imaju s čime artiljerijski pokriti.... moraju imati na umu da se desant može izvesti i na nepogodnim pozicijama, tako da i to moraju imati osigurano... ukoliko bi odesa pružila žestok i učinkovit otpor, zapadne države bi trebale razmotriti neku opciju intervencije, najbolje bi bilo upravo tu kod odese da se angažiraju i da se pokrene izbacivanje agresora iz ukrajine... a šupak nek proba upotrijebit nuklearno oružje....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 21/3/2022, 14:01

Noor wrote:
Ringo10 wrote:Rusi su istjerali NATO iz UKR
A to je prva pobjeda
pišeš notorne gluposti
tek će sad, kad se kepeca neutralizira, na ovaj ili onaj način, Ukrajina u narednom razdoblju ući, ne samo u EU, nego i u NATO
A sta ce tamo... evo mi usli nakon sto su rekli milosevicu i kadijevicu da imaju 3 tjedna da rjese hrvatsku i nakon sto su nas zaustavili 22 km od banja luke prijeteci nam udarima.
Uostalom Eu je ionako bezbozni lgbt kurac a nato je svoju snagu dokaza u afganistanu odakle su ih potirali cobani

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 21/3/2022, 14:01

AssadNaPodmornici wrote:
Noor wrote:
Ringo10 wrote:Rusi su istjerali NATO iz UKR
A to je prva pobjeda
pišeš notorne gluposti
tek će sad, kad se kepeca neutralizira, na ovaj ili onaj način, Ukrajina u narednom razdoblju ući, ne samo u EU, nego i u NATO
ma realno Ukraincima ne treba NATO. nakon što su već sada ovima nanjeli takve sjebane gubitke, nema šanse da ih RU ikada napadne u budućnosti. pogotovo što rat bude više trajao to će sve moderniji zapadni sustavi dolaziti u UKR. 
Rusija je ovdje u 20dana izgubila ogromnu količinu tehnike u čiju je proizvodnju i modernizaciju ulagala doslovno desetljeća i desetljeća. Ukraincima protiv ovakve Rusije i ne treba NATO. 

Da je kojim slučajem umjesto Ukraine , bila Turska koja ima 150 modernih zrakoplova , pun kurac balističih i krstarećih projektila, modernu PZO, vjerojatno na stotine ovih dronova, rat bi se već sada vodio na tlu Bjelorusije i Kurska
da, ali kraj povampirene Rusije, Ukrajina ne može i ne smije ostati nezaštićena
jedino ako Putinov nasljednik smanji apetite i stavi se u svoje okvire, bez zijevanja na bivše sovjetske republike

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 21/3/2022, 14:02

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:.. itekako je ogroman broj država prema ukrajini koja je izložena ruskoj agresiji nastupio prijateljski, itekako je većina oružja opreme i svga neophodnog za vođenje obrambenog rata poslana bez ikakvih preduvjeta, to će tako biti i ubuduće, cijeli zapadni svijet, je bez puno kalkulacija poduzeo mjere i radnje koje rusija javno deklarira kao nevojni ali neprijateljski čin prema rusiji i na tom spisku je 50 država
to je tak ako vjeruješ u bajke, u dobročinitelje.

https://www.forbes.com/sites/sergeiklebnikov/2022/03/04/war-stocks-are-surging-as-russia-ukraine-conflict-rages-on-lockheed-martin-northrop-up-20/?sh=82a3e0c43f00

ali cijeli svijet u tome vidi samo dobar biznis i što duže to traje, ništa ne smije naštetiti biznisu. isto kao i kod korone. onog trena kad se dovoljno zaradi dogodit će se primirje. nikakav nato i nikakav opči rat protiv rusije i nikakve zapadne velesile. ukrajina će ostat razjebana, tko je umro umro je, to je svijet u kojem mi živimo. i zapamti ovo kaj sam ti sad rekao i sjeti se toga za koji mjesec.

Je biznis dobar....u kojem sve strane trpe financijske gubitke. Bravo srećo  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 21/3/2022, 14:03

ebenica wrote:
Noor wrote:
Ringo10 wrote:Rusi su istjerali NATO iz UKR
A to je prva pobjeda
pišeš notorne gluposti
tek će sad, kad se kepeca neutralizira, na ovaj ili onaj način, Ukrajina u narednom razdoblju ući, ne samo u EU, nego i u NATO
je, i afganistan je oslobođen prije 20 godina i ostavili su ga oslobođenog. prozori su od marmelade.
Ma talibani ih izmlatili ko picke.
Pa u ww2 jedan njemacki vojnik je u prosjeku ubijao 28 americkih dok i sam nebi poginuo.
Legendarni Heinrich Severloh je u 6 sati potamanio 1300 americkih zlocinaca na Normandiji.
A da je imao dovoljno logistike Rommel bi odavno u atlantik izbacio onu hvalisavu americku budaletinu Pattona

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 21/3/2022, 14:04

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:.. itekako je ogroman broj država prema ukrajini koja je izložena ruskoj agresiji nastupio prijateljski, itekako je većina oružja opreme i svga neophodnog za vođenje obrambenog rata poslana bez ikakvih preduvjeta, to će tako biti i ubuduće, cijeli zapadni svijet, je bez puno kalkulacija poduzeo mjere i radnje koje rusija javno deklarira kao nevojni ali neprijateljski čin prema rusiji i na tom spisku je 50 država
to je tak ako vjeruješ u bajke, u dobročinitelje.

https://www.forbes.com/sites/sergeiklebnikov/2022/03/04/war-stocks-are-surging-as-russia-ukraine-conflict-rages-on-lockheed-martin-northrop-up-20/?sh=82a3e0c43f00

ali cijeli svijet u tome vidi samo dobar biznis i što duže to traje, ništa ne smije naštetiti biznisu. isto kao i kod korone. onog trena kad se dovoljno zaradi dogodit će se primirje. nikakav nato i nikakav opči rat protiv rusije i nikakve zapadne velesile. ukrajina će ostat razjebana, tko je umro umro je, to je svijet u kojem mi živimo. i zapamti ovo kaj sam ti sad rekao i sjeti se toga za koji mjesec.

Je biznis dobar....u kojem sve strane trpe financijske gubitke. Bravo srećo  Basketball
ti očito ne razumiješ rat niti si ikad čuo za ratno profiterstvo. nije ti to zagarantirano samo za balkan. afganistan je sjebavao ameriku financijski i možeš reć' da je "trpjela" ali igrači nisu i zato je to trajalo, radi igrača.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 21/3/2022, 14:05

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Photo_2022-03-21_11-44-41

Artjem Bonov - elitni bataljon Azov.

Dok god Ukrajina ima ovakve borce, ne mora se plašiti pišljivih Rusa.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 21/3/2022, 14:07

Opet kazem smijesno mi je ovo oko rusije 
Svi nesto osudjuju 
A nije da nismo znali tko su
Prije 81 godinu jedan je veliki covjek na noge digao najslavniju vojsku ikada.
Tada je zapad pomagao rusima 
Eto vam sada

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 21/3/2022, 14:15

...amerikanci nisu osobito neki borci na tlu..imaju nekoliko specijalnih postrojbi od kojih su najbolje zelene beretke i rendzeri i to je uglavnom to..ostalo pjesastvo baci u vodu..jedino sto imaju oruzje i uglavnom se oslanjaju na zrakoplovstvo i mornaricu...pa sto japanaca je dva mjeseca branilo marshalovo otocje a napadalo ih je 15 000 amerikanaca..i da ovi nisu iz zraka i topovnjaca preorali otocje ne bi ga ni do danas osvojilo...sa druge strane ni rusi nisu bog zna sto ali za razliku od amera ne libe se zrtvovat pjedinca da dostignu cilj i ne pustaju suze za njima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum