ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 4 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by mentalitet 13/3/2022, 20:29

vili40 wrote:i mađari i NATO pratili putanju leta,priznali i sami i sad:
1.nisu to đubre ni pokušali srušiti
2.nisu čak ni obavijestili hrvatsku stranu da im stiže pošiljka nego mađari ispratili do granice a vi tamo preko se nadajte najboljemu
3.mađari su govna u koja ne možeš imati povjerenja nego ona uzdaj se use i u svoje kljuse


Ohoho vidim velike pomake na forumu i tii sii doshao pameti.Samo onaj glupi vuk nece niksda jer mu fali pola mozga.

mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 4 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by melkior 13/3/2022, 21:59

Ovaj dron je pao 500 m zračne udaljenosti od mene. Ja spavao ko top, nisam ništa čuo. Btw, NATO bez SAD-a je tigar od papira, na Baltiku i u Poljskoj obrana još nešto i drži, ali ove sve zemlje južnije od Poljske su Putinu na izvolte. Zahvaljujući ovim našim budalama na vlasti koji se javno hvale da šalju oružje za Ukrajinu. pa ako šalješ, šuti, što se kurčiš? Šalji lijekove, hranu, ma možeš slati i vojnu pomoć, ali ne moraš to razglašavati na sva zvona. Bože moj, na vlasti su nam stvarno pikzibneri.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum