ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by vuksadinare 12/3/2022, 17:14

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:

Takav ustaša a plaši se atomske bombe.
cigo mir

Pusi kurac rolling stone.
eke snita are gutra

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by RayMabus 12/3/2022, 17:16

RayMabus wrote:Koju god verziju priče okreneš poanta je da se na Mađare ne može osloniti i na njih računati nego u se i u svoje kljuse.
Ovo je zaključak i to smo završili.

Povjerenje je narušeno a povjerenje jednom izigrano teško se vraća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by Hartmann 12/3/2022, 17:17

vuksadinare wrote:
Hartmann wrote:
vuksadinare wrote:kakve supcine...

No valjali su vam kad su preko njih isle brutalne kolicine pjesackog i protuoklopnog oruzja i municije iz Rusije?? to zaboravljeno??

Tvoj komentar najbolje opisuje samog tebe..
budalo svetojevska..i sad zbog toga nek nas rokne atomska..bolje nas nego njih..koji si ti imbecilcina
..Ma nece nesrico... :comfort ..nece,,, :h5

_________________
Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by Hartmann 12/3/2022, 17:18

vuksadinare wrote:pa jebote koja logika..ono aj vi primite raketu za nas jer smo vam mi nekad prodali par tisuca kalasa u ime zahvalnosti..koji je ludjak ovaj snajperist svetoje
Previse si ogorcen.Primit cete vi jos stosta...Ovo vam je bilo samo upozorenje,onako..da se malo zamislite :rasta

_________________
Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by vuksadinare 12/3/2022, 17:19

Hartmann wrote:
vuksadinare wrote:
Hartmann wrote:

No valjali su vam kad su preko njih isle brutalne kolicine pjesackog i protuoklopnog oruzja i municije iz Rusije?? to zaboravljeno??

Tvoj komentar najbolje opisuje samog tebe..
budalo svetojevska..i sad zbog toga nek nas rokne atomska..bolje nas nego njih..koji si ti imbecilcina
..Ma nece nesrico... :comfort ..nece,,, :h5
svetoje..izgubljen si slucaj....sreca tvoja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by vuksadinare 12/3/2022, 17:19

Hartmann wrote:
vuksadinare wrote:pa jebote koja logika..ono aj vi primite raketu za nas jer smo vam mi nekad prodali par tisuca kalasa u ime zahvalnosti..koji je ludjak ovaj snajperist svetoje
Previse si ogorcen.Primit cete vi jos stosta...Ovo vam je bilo samo upozorenje,onako..da se malo zamislite :rasta
cedo mir..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by RayMabus 12/3/2022, 17:27

U Mađarskoj će se 3. travnja 2022. održati parlamentarni izbori za izbor Narodne skupštine.

https://en.wikipedia.org/wiki/2022_Hungarian_parliamentary_election

Danas je 12.03.2022

Dakle oko tri tjedna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by RayMabus 12/3/2022, 17:34

Ruska ofenziva na Ukrajinu će se nastaviti i ta iduća tri tjedna pa mađarski birači mogu birati dal da daju glas ovome koji je za Putina i koji ne zna branit nebo iznad Mađarske ili nekom drugom.

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Napad-17-dan
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by Hartmann 12/3/2022, 17:36

vuksadinare wrote:
Hartmann wrote:
vuksadinare wrote:pa jebote koja logika..ono aj vi primite raketu za nas jer smo vam mi nekad prodali par tisuca kalasa u ime zahvalnosti..koji je ludjak ovaj snajperist svetoje
Previse si ogorcen.Primit cete vi jos stosta...Ovo vam je bilo samo upozorenje,onako..da se malo zamislite :rasta
cedo mir..
Bas t ifale,kad ih stalno spominjes... :rasta

_________________
Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by RayMabus 12/3/2022, 17:40

15:52: Po informacijama koje stižu s ukrajinske strane, ruske zračne snage napale su ciljeve u zapadnoj Ukrajini raketama zrak-zemlja. Najmanje šest dalekometnih bombardera Tupoljev Tu-95 upotrijebilo je rakete zrak-zemlja protiv ciljeva u Lucku i Ivano-Frankivsku, objavila je Ukrajina. U Lucku je, kako u subotu izvješćuju mediji, pogođena tvornica u kojoj se popravljaju motori borbenih zrakoplova, a napadnut je i središnji ukrajinski grad Dnipro

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/britanci-ruske-zracne-snage-koriste-glupe-bombe-sad-prosirilo-sankcije-rusiji-i-na-kriptovalute-1570232 - www.vecernji.hr

Moglo bi ovo i do Budimpešte ako budu imali svoj aerodrom u Ukrajini bliže Mađarskoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by vuksadinare 12/3/2022, 18:47

Hartmann wrote:
vuksadinare wrote:
Hartmann wrote:
Previse si ogorcen.Primit cete vi jos stosta...Ovo vam je bilo samo upozorenje,onako..da se malo zamislite :rasta
cedo mir..
Bas t ifale,kad ih stalno spominjes... :rasta
jel istina da si snajperom skidao musice u letu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by T. 12/3/2022, 19:09

vuksadinare wrote:kakve supcine...
Mađari su očito procijenili da im letjelica ne predstavlja opasnost i nisu poduzeli ništa...
Mađari nisu krivi što smo se doveli u situaciju da nismo u stanju braniti svoj zračni prostor...
Mađari nisu u obvezi braniti naš zračni prostor...
Za sve ostalo obratiti se hdz-u...

_________________
Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by kaya 12/3/2022, 19:31

Govna, mislili rusko pa nek leti, da se ne zamjerimo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by abraham 12/3/2022, 19:48

Pratili su oni moj kurac. Inace , dobra retorika iliti umiljato janje dvije majke doji. U Budimpesti na ljeto u pride brigadi. kila jebenog mozga.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by RayMabus 12/3/2022, 19:51

U se i u svoje kljuse.

Jedva čekan da Rusi bombardiraju Budimpeštu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by abraham 12/3/2022, 19:59

Madari nebitni u cijeloj prici. Ok , bitno je da se na njih bas ne racuna. Ostalo???? Nekada ni gazenje tenkovima nije dovoljno da dodes pameti. NATO se mora zapitati o potrebi ovakovih "partnera". Bolje je da ih se pusti niz vodu. Ok hocete biti neutralni idite van iz pakta. Iskljuciti ih iz svih obavjestajno organizacijskih aktivnosti. Mogucnost odavanja tj "curenja" je velika. Dobro i za NATO i za Madare...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by RayMabus 12/3/2022, 20:08

Rusi tribaju tu Mađarsku cilu izbombardirat. Fino sve im je plato i udri.

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Z

Decembren, Budimpešta i tako sve redom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by vuksadinare 12/3/2022, 20:10

T. wrote:
vuksadinare wrote:kakve supcine...
Mađari su očito procijenili da im letjelica ne predstavlja opasnost i nisu poduzeli ništa...
Mađari nisu krivi što smo se doveli u situaciju da nismo u stanju braniti svoj zračni prostor...
Mađari nisu u obvezi braniti naš zračni prostor...
Za sve ostalo obratiti se hdz-u...
..mogli su javiti ali nisu...dakle nisu nam zeljeli dobro
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by vuksadinare 12/3/2022, 20:11

abraham wrote:Madari nebitni u cijeloj prici. Ok , bitno je da se na njih bas ne racuna. Ostalo???? Nekada ni gazenje tenkovima nije dovoljno da dodes pameti. NATO se mora zapitati o potrebi ovakovih "partnera". Bolje je da ih se pusti niz vodu. Ok hocete biti neutralni idite van iz pakta. Iskljuciti ih iz svih obavjestajno organizacijskih aktivnosti. Mogucnost odavanja tj "curenja" je velika. Dobro i za NATO i za Madare...
tocno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by RayMabus 12/3/2022, 20:24

Nadan se da će Orban izgubit izbore za tri tjedna.

Danas je ovi sa Tu 95 bombadira zapadnu Ukrajinu a da produži malo eto ga u Mađarskoj a ona plato. 

Nema obrane od toga.

Pa njega vojska triba streljat jer se proda Putinu i finacira mu vojni stroj kupnjom plina i nafte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by vili40 12/3/2022, 20:52

srbi sjede na dvije ili tri stolice i to je jasno ko dan ali neki slabo vide da i Orban sjedi na barem dvije.On je isto teškom mukom osudio agresiju na Ukrajinu i pridružio se sankcijama ali oni su u EU i NATO-u pa nisu mogli drugačije kako su to napravili srbi.I zašto već dugo vremena šuruju sa vučićem i otvoreno podržavaju dodika,to nikom nije sumnjivo?Sve je to ruski pravac.I gle smijeha,plenki veli da je orban od njega saznao da je letjelica preletjela cijelu mađarsku i pala na zagreb...hahaha..koji je to lažljivi glumac,letjelica velika ko lovački avion preletjela cijelu mađarsku a predsjednik to sazna tek drugi dan onako u časkanju na pauzi.Ajd se ti onda pouzdaj u takvog saveznika.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..' - Page 2 Empty Re: Madjari priznali:'Brigo moja prijedji na drugoga..'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum