ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 7/3/2022, 16:14

Mislim da je kasno, Rusija je pojea govno, mogli su uci u Donbas vojskom, Krim su vec uzeli i onda postavljati uvjete i pregovarati s te polazne tocke. Da je Ukrajina tada napala prva izbjegli bi bar sankcije (mozda). Ovako su pobili civile, porusili gradove, ojadili mnoge ukrajince, napravili ogromni val izbjeglica. Sada svi imaju razlog da se okrenu clanstvu NATO jbg.

omni

Posts : 7009
2014-04-12


RayMabus, epikur37 and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 7/3/2022, 16:14

I.pitsnje je koliko ovo Rusija moze ekonomski.podnijeti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 7/3/2022, 16:15

AssadNaPodmornici wrote:
Šandor Winnetou wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Azovci napravili zasjedu..  uništena RU tehnika... 

https://twitter.com/GirkinGirkin/status/1500829731608051714

https://twitter.com/GirkinGirkin/status/1500830095963049985

ovdje ima nekoliko T72B3 tenkova + BMP3 oklopnih vozila(ukrainci takve nemaju čisto da ne bude "to su UKR vozila")

naravno nekima "luđacima" je sve ovo namješteno i fotošopirano


kod nikolajeva jedan očuvani ruski pantsir, ukrainci ga zarobili -- koji košta kao 60ak trosobnih stanova u splitu koji imaju pogled na more .. ukrainci su pokupili pun kurac pantsira, rusi im obnavljaju protuzračnu obranu

https://twitter.com/oryxspioenkop/status/1500838422881185798



uništena RU kolona kod Harkova, vjerojatno dio onoga Ukr protunapada ima dva dana
https://twitter.com/GirkinGirkin/status/1500797349878190084
yoda aj probaj svaki link za sebe postati, ovo je teško sve iskomentirati
U svakom slučaju gajba piva ti za trud ne gine ako se kad sretnemo :tu
:tu
pa nije zapratio sam par dobrih izvora i resursa, pa mi čak i ne oduzima puno vremena. copy paste link, i prije toga provjerim u komentarima gdje ekipa često prevede recimo razgovor zarobljenog ruskog pilota, ili su kod ovoga pantsira komentirali kako je vjerojatno i on zapeo u blatu jer je imao loše kineske gume, umjesto kvalitetnih ruskih vojnih - u prijevodu neki ruski general ukrao pare u HDZ điru. 

čitao sam jednu analizu , da je Ruska vojna modernizacija - najveća pljačka u povjesti planete. da su Rusi godišnje trošili stotine milijardi kuna na modernizaciju a Ukrainu napadaju sa primitivnom tehnologijom.. Ruska vojska je bila jedan ogroman mit, još prije ovoga rata ljudi su smatrali da bi Ruska kopnena vojska čak u srazu mogla se nosti i sa  Američkom možda ih i poraziti ,a teško se osramotila..

da je umjesto Ukraine, recimo jedna Turska, rat bi se vodio u Rusiji , Rusija sa ovakvim konvencionalnim snagama defintivno nije prijetnja NATOu, dapače evo Kinezi već gledaju kako će im maznuti Sibir komentirao sam negdje, negdje na twiteru sam vidio isječke iz Kineskih knjiga što uče u školi, da je Sibir dio Kine...
Alfa je godinam pisao kako je Rusija broj 1 kao vojna sila pa onda kina pa tek onda USA, otrježnjenje je gadna stvar kad previše popiješ. U svakom slučaju sad svi oštre kurac na rusiji koja se pokazala kao kurac od ovce a ne svjetska velesila. Da ih je netko napao vjerojatno bi gadno ispušio zbog motivacije no u napadačkom smislu doslovce su probušeni kurton što je pokazala ukrajina svih ovih dana.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 7/3/2022, 16:16

Ringo10 wrote:Za Krim ne znam ali Donbasa se Ukri nece odreci
Iskreno ne bih ni ja na njihovom mjestu
Zelenski da se i pokuša odreći donbasa, njegovi bi ga ukrainci streljali. Krim ionako nije razlog rata, pa jedini i drugi mogu "odgoditi Krim" do daljnjega(čitaj nikada ili ukrainci da čekaju budući raspad rusije koji će se dogoditi kroz par desetljeća). 

ali mogli bi Ukrainci Donbasu dati neku autonomiju, tko im jebe mater.  nešto što smi mi Srbima nudili z-4.  Ioanko ovakva RF vjerojatno neće trajati duže od 50godina, pa mogu sve to nazad prisvojiti..  

RUsi i Ukrainci bi trebali maknuti Krim sa dnevnog reda pregovora, a u Donbasu se naći na pola puta. 
Ukraincima realno i ne treba NATO kada se mogu i sami braniti protiv Rusije.  EU bi Rusija trebala popustiti , EU je ekonomski savez nije vojni

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 7/3/2022, 16:16

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 630_360_1646664922-760

Ukrajinska vojska uništila neprijateljska vozila u okrugu Pryluky

07.03.2022 16:55



Ukrajinska vojska uništila je neprijateljska vozila u okrugu Pryluky, regija Chernihiv, i sada rješava svoje položaje.
Relevantnu izjavu dao je Suspilne Chernihiv na Telegramu, javlja britanski dopisnik.
"Jučer i danas oružane snage Ukrajine radile su u okrugu Pryluky i protjerale neprijatelja iz sela Kolisnyky. Vojna vozila, koja su tamo boravila neko vrijeme, uništena su. Sada rješavamo svoja stajališta u tom smjeru", izjavio je vršitelj dužnosti šefa Vojne uprave Pryluky Volodimir Černov.
Sve teritorijalne zajednice u Okrugu Pryluky su pod ukrajinskom kontrolom. Nije zabilježeno kretanje neprijateljskih snaga.
Podsjetimo, 24. veljače 2022. ruski predsjednik Vladimir Putin pokrenuo je potpunu invaziju na Ukrajinu, započinjući rat. Ruska vojska granatira i uništava ključne infrastrukturne objekte, pokrećući raketne napade na stambene četvrti u ukrajinskim gradovima i selima.
Fotografija: ilustrativno

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 7/3/2022, 16:17

Ringo10 wrote:Sandore sve du to gluposti...
Najgore im je da zaglibe u beskrajan gerilski rat
DDemilitaizirali UKR, istjerali NATO I Ukri bi pristali na neutralnost
I to je to. Jebo ih Donbas
Najgore je rusima, ukrajinci nemaju tu što izgubiti.
Rusi će se na kraju balade povući podvijena repa poraženi i poniženi u svakom pogledu i prisiljeni plaćati godinama ogromnu ratnu reparaciju plus masu ratrnih zločinaca izručiti međunarodnom kaznenom sudu.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 7/3/2022, 16:18

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 630_360_1646663645-769

Neprijateljski helikopter srušen u blizini Vyshhoroda

07.03.2022 16:34



Oružane snage Ukrajine uništile su neprijateljski helikopter u blizini grada Vyshhorod, kijevska regija.
Relevantnu izjavu dale su kopnene snage Oružanih snaga Ukrajine na Facebooku, javlja britanski dopisnik.
"Vyshhorod. Minus jedan neprijateljski helikopter. Zajedno do pobjede!" navodi se u izvješću.
Podsjetimo, između 24. veljače 2022. i 7. ožujka 2022. ukupni borbeni gubici Rusije bili su sljedeći: više od 11.000 osoba, 290 tenkova, 999 oklopnih borbenih vozila, 117 topničkih sustava, 50 više lansirnih raketnih sustava, 23 protuzrakoplovna obrambena sustava, 46 zrakoplova, 68 helikoptera, 454 motorna vozila, tri broda/broda, 60 vatrogasnih prikolica, sedam bespilotnih letjelica.
mk

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 7/3/2022, 16:18

Mozda je.omni u.pravu iako...treba jos sacekati
Mada...bez ovoga bi tesko pristali na neutralnost
Dok je ova banderovska ekipa u Kijevu tesko ce biti dogovor o neutralnosti
Meni je najkrivlje sto sve ide na mlin Anglosaksonaca
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 7/3/2022, 16:19

AssadNaPodmornici wrote:
Šandor Winnetou wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
a Putin se trudi da  im udovolji
Što rat duže traje pokauzje se sve veća jad i bijeda ruske vojske, rusi će tražiti što prije da se izvuku iz ovoga jer je svaki sljedeći dan nova sramota po iste i otkrivanje slabih točaka prvenstveno amerima a onda i svim ostalima.

Recimo ovi pantisiri, ako ih već nemaju ameri će fino platiti ukrajincima za njih, materijali ruskih zrakoplova, legure, i...sve to ide na mlin amerike.
najgore od svega, ako su Rusi u nečemu bili ispred Amerike i NATOa to je bila protuzračna obrana, upravo ovakvi sustavi.. Rusi imaju cijelu tehnologiju ovakvih sustava što su razvijali 50-60godina, a što NATO nije toliko razvija. 

Sada će svi ti sustavi doći Amerima, Njemcima, i njihovim inžinjerima i institutima na proučavanje...
Jebiga, sami pali sami se ubili, bahatost će ih doći glave.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 7/3/2022, 16:19

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 630_360_1646660649-358

Ruski osvajači uništili i oštetili više od 1.500 stambenih kuća

07.03.2022 15:46



Ruska vojska uništila je i oštetila više od 200 škola, 1,5 tisuća stambenih kuća, više od 30 bolnica i ostavila 900 naselja bez struje, vode i usluga grijanja u Ukrajini.
Relevantnu izjavu dao je savjetnik predstojnika Ureda predsjednika Ukrajine Mykhaila Podoliaka na Twitteru, javlja britanski dopisnik.
"Barbari 21. Rusija je oštetila/uništila 202 škole, 34 bolnice, 1500+ stambenih zgrada. 900+ naša naselja su potpuno lišena svjetla, vode, topline. Ruska vojska ne zna kako se boriti protiv drugih vojski. Ali to je dobro u ubijanju civila", napisao je Podoliak.
Podsjetimo, 24. veljače 2022. ruski predsjednik Vladimir Putin pokrenuo je potpunu invaziju na Ukrajinu, započinjući rat. Ruska vojska granatira i uništava ključne infrastrukturne objekte, pokrećući raketne napade na stambene četvrti u ukrajinskim gradovima i selima.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 7/3/2022, 16:20

Šandor Winnetou wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Šandor Winnetou wrote:
yoda aj probaj svaki link za sebe postati, ovo je teško sve iskomentirati
U svakom slučaju gajba piva ti za trud ne gine ako se kad sretnemo :tu
:tu
pa nije zapratio sam par dobrih izvora i resursa, pa mi čak i ne oduzima puno vremena. copy paste link, i prije toga provjerim u komentarima gdje ekipa često prevede recimo razgovor zarobljenog ruskog pilota, ili su kod ovoga pantsira komentirali kako je vjerojatno i on zapeo u blatu jer je imao loše kineske gume, umjesto kvalitetnih ruskih vojnih - u prijevodu neki ruski general ukrao pare u HDZ điru. 

čitao sam jednu analizu , da je Ruska vojna modernizacija - najveća pljačka u povjesti planete. da su Rusi godišnje trošili stotine milijardi kuna na modernizaciju a Ukrainu napadaju sa primitivnom tehnologijom.. Ruska vojska je bila jedan ogroman mit, još prije ovoga rata ljudi su smatrali da bi Ruska kopnena vojska čak u srazu mogla se nosti i sa  Američkom možda ih i poraziti ,a teško se osramotila..

da je umjesto Ukraine, recimo jedna Turska, rat bi se vodio u Rusiji , Rusija sa ovakvim konvencionalnim snagama defintivno nije prijetnja NATOu, dapače evo Kinezi već gledaju kako će im maznuti Sibir komentirao sam negdje, negdje na twiteru sam vidio isječke iz Kineskih knjiga što uče u školi, da je Sibir dio Kine...
Alfa je godinam pisao kako je Rusija broj 1 kao vojna sila pa onda kina pa tek onda USA, otrježnjenje je gadna stvar kad previše popiješ. U svakom slučaju sad svi oštre kurac na rusiji koja se pokazala kao kurac od ovce a ne svjetska velesila. Da ih je netko napao vjerojatno bi gadno ispušio zbog motivacije no u napadačkom smislu doslovce su probušeni kurton što je pokazala ukrajina svih ovih dana.
ma i ja sam Ruse držao jako visoko, jer ekipa realno troši godišnje 250 milijardi $ na vojsku(vrijednost prema američkim cijenama). Ameri troše oko 700 milijardi, ali Ameri imaju pun kurac veću avijaciju, mornaricu 5-10puta veću, više profesionalaca, što znači da Ruska kopnena vojska u realnosti mogla dobiti čak i više para za modernizaciju i novu opremu nego što čak i Ameri dobiijaju. 
A ono u Ukrainu šalju tonu tehnike koja je tu iz hladnog rata.   vojska jede hranu kojoj je istekao rok trajanja. napadaju starijim avionima, totalno nesuklađeni , Ukrainci ih sa sustavima starim po 40-50godina obaraju sa neba. (unatoč tome što su napali Ukrainu bez upozorenja i eliminirali im većinu tih sustava sve jedno gube avione na tone). ko-ordinacija im je očajna. logistika očajna. sve skupa dokaz ogormne korupcije.

kako rekoh stotine milijardi $ (službeno 60-70milijardi €vojni proračun međuim kada uskladiš na ruske troškove to je 200-250milijardi $) , a dobiješ ovu sramotu, da ih Ukraina sa 15milijardi $ vojnim proračun(službeno 5$ samo je UKR dosta jeftina) ovako gazi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 7/3/2022, 16:21

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 630_360_1646057078-578

Ruski osvajači granatirali morsku luku Olvia

07.03.2022 14:22



Ruski osvajači otvorili su vatru na morsku luku Olvia. Žrtve nisu prijavljene.
Ukrajinsko ministarstvo infrastrukture napisalo je na Facebooku.
Primijećeno je da zahvaćeno područje pripada katarskoj tvrtki QTerminals Olvia.
Ministarstvo je podsjetilo da je Rusija od početka velike faze rata protiv Ukrajine također počinila niz agresivnih akcija protiv brodova u Crnom moru, uključujući strane trgovačke brodove.
iy

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 7/3/2022, 16:21

mortal wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 630_360_1646663645-769

Neprijateljski helikopter srušen u blizini Vyshhoroda

07.03.2022 16:34



Oružane snage Ukrajine uništile su neprijateljski helikopter u blizini grada Vyshhorod, kijevska regija.
Relevantnu izjavu dale su kopnene snage Oružanih snaga Ukrajine na Facebooku, javlja britanski dopisnik.
"Vyshhorod. Minus jedan neprijateljski helikopter. Zajedno do pobjede!" navodi se u izvješću.
Podsjetimo, između 24. veljače 2022. i 7. ožujka 2022. ukupni borbeni gubici Rusije bili su sljedeći: više od 11.000 osoba, 290 tenkova, 999 oklopnih borbenih vozila, 117 topničkih sustava, 50 više lansirnih raketnih sustava, 23 protuzrakoplovna obrambena sustava, 46 zrakoplova, 68 helikoptera, 454 motorna vozila, tri broda/broda, 60 vatrogasnih prikolica, sedam bespilotnih letjelica.
mk
ta slika je stara preko tjedan dana.. jbt spam

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by niels 7/3/2022, 16:22

Mislim da bi Ukrajinci pristali na neutralnost.

Mislim da bi pristali i da ne raspravljaju oko Donjecka i Luganska, i naravno Krima (ili bi možda bili voljni dati Donjecku i Lugansku status po Z-4 modelu).

Mislim da bi Rusi pristali na povlačenje sa područja zauzetih u operacijama, pod uvjetom prekida međunarodnih sankcija.

Mislim da bi Rusi prihvatili sadašnju vladu u Kijevu, ako u njoj ne bi bilo desničarskih ekstremista, i da bi pristali na skaliranje ukrajinske vojske sukladno njenom neutralnom statusu.

Isto tako, Rusi ne bi mogli spriječiti ulazak Finske i Švedske u NATO, i oni i to znaju.

Ukoliko bi strane sjele s takvom slikom u glavi, onda bi prekid operacija bio moguć. Ako se operacije nastave, čeka nas katastrofa nesagledivih razmjera, bez i sa nuklearnim komponentama.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 7/3/2022, 16:24

niels wrote:Mislim da bi Ukrajinci pristali na neutralnost.

Mislim da bi pristali i da ne raspravljaju oko Donjecka i Luganska, i naravno Krima (ili bi možda bili voljni dati Donjecku i Lugansku status po Z-4 modelu).

Mislim da bi Rusi pristali na povlačenje sa područja zauzetih u operacijama, pod uvjetom prekida međunarodnih sankcija.

Mislim da bi Rusi prihvatili sadašnju vladu u Kijevu, ako u njoj ne bi bilo desničarskih ekstremista, i da bi pristali na skaliranje ukrajinske vojske sukladno njenom neutralnom statusu.

Isto tako, Rusi ne bi mogli spriječiti ulazak Finske i Švedske u NATO, i oni i to znaju.

Ukoliko bi strane sjele s takvom slikom u glavi, onda bi prekid operacija bio moguć. Ako se operacije nastave, čeka nas katastrofa nesagledivih razmjera, bez i sa nuklearnim komponentama.
nažalost jedini i drugi su u situaciji kada ne žele pristati niti popustiti . 
a dok to traje, šansa za nuklearnom eskalacijom je sve veća i veća. pogotovo što se rusija osramotila ovako , pa bi NATO konvencionalno čak i sa manjim snagama mogao im dati po pički u istočnoj Europi, a onda bi Rusija bila prisiljena koristiti nuklearno oružje a to znači svi smo najebali

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 7/3/2022, 16:24

Mene samo cudi to da Putin kao stari sposobni KGB-ovac nije bio bolje upucen u stanje u Ukrajini, EU...  Ponio se kao zadnji amater, kao da je dosao oz Nigerije pa sjeo na celo Rusije.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

kic likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 7/3/2022, 16:26

Ruski osvajači pucali na švicarskog novinara i opljačkali ga 
07.03.2022, 01:30 :copyright: 
Voditeljica Regionalne vojne uprave Kirovohrada Maria Chorna U regiji Mykolaiv ruski osvajači pucali su na automobil švicarskog novinara Guillaumea Briqueta i opljačkali ga. Novinar ima rane od šrapnela. Najavila je to voditeljica Regionalne vojne uprave Kirovohrada Maria Chorna. Prema njezinim riječima, u večernjim satima, strani novinar Guillaume Briquet stigao je u bolnicu Kropyvnytskyi, koju je granatirala ruska vojska u blizini naselja Vodiano-Loryne u regiji Mykolaiv. Prema novinaru, nakon prelaska ukrajinskog nadzornog punkta koji se nalazi na benzinskoj postaji Premier Oil, krenuo je svojim službenim automobilom u smjeru juga, a samo nekoliko minuta kasnije na njega su pucale postrojbe osvajača iz neposredne blizine. U isto vrijeme, pouzdano su i jasno vidjeli da automobil koristi tisak, na automobilu postoje odgovarajuće oznake. Nakon pucnjave odmah se odvezao uz cestu. Prišle su mu ruske vojne postrojbe, predstavile se i tražile ga. Oduzeli su putovnicu, 3.000 eura u gotovini, osobne stvari, kacigu, materijal snimljen kamerom, prijenosno računalo. Nakon toga, novinar je pušten, sjeo je u automobil i vozio se u smjeru Kropyvnytskyi za medicinsku skrb. Novinar ima rane od šrapnela.



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 En10
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 En210
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 En11

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 7/3/2022, 16:26

Niels je u pravu ali tesko da ce prevladati razum u ovoj trecoj fazi pregovora
Ovo postaje preopasno
Sto se tice Finske i Svedske niko ih ne moze sprijecit
Svedska je prakticno clan NATO. Finska moze ali ne znam koliko im se to isplati


Last edited by Ringo10 on 7/3/2022, 16:28; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 7/3/2022, 16:27

omni wrote:Mislim da je kasno, Rusija je pojea govno, mogli su uci u Donbas vojskom, Krim su vec uzeli i onda postavljati uvjete i pregovarati s te polazne tocke. Da je Ukrajina tada napala prva izbjegli bi bar sankcije (mozda). Ovako su pobili civile, porusili gradove, ojadili mnoge ukrajince, napravili ogromni val izbjeglica. Sada svi imaju razlog da se okrenu clanstvu NATO jbg.
Nema tu više natrag, rusi su usrali ne jedan nego deset kolodvora i šefa i stanicu u jednom jedinom trenu. Ukrajinci ne mogu pristati na priznavanje separatista iz više razloga.
Prvo rusi su nevjerodostojni i nitko im ne može jamčiti da im opet neće pokušati oteti komad teritorija.
Drugo, svi bi prepoznali slabost i šiljili kurac na ukrajinskom teritoriju.
Treće, ako priznaju opravdanost zahtjeva separatističkihih regija priznali bi i svoju krivicu te ne da bi popušili ratnu reparaciju nego bi još morali plaćati separatistima za svu materijalnu štetu i ljudske gubitke.

Jasno je da to Ukrajina nikada neće potpisati i biti će kao kod nas, do istrage ruske ili ukrajinske a ne sumnjam da će i rezultat na kraju biti u korist Ukrajine.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 7/3/2022, 16:27

Assade NATO je nesposoban
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


immortal dislikes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 7/3/2022, 16:27

AssadNaPodmornici wrote:
ta slika je stara preko tjedan dana.. jbt spam
koliko si ti star

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum