ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 7/3/2022, 16:27

AssadNaPodmornici wrote:
ta slika je stara preko tjedan dana.. jbt spam
koliko si ti star

immortal

Posts : 23274
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by niels 7/3/2022, 16:32

Da se razumijemo - događaji na terenu pokazuju da ne treba nitko stisnuti crveno dugme pa da imamo nuklearnu katastrofu.

Nuklearka u Zaporožju je radila sve dok se Rusi nisu približili, to se može ponoviti negdje drugdje, s drukčijim ishodom.

Betonski sanduk iznad bloka elektrane u Černobilu nije neuništiv, a obje strane postaju očajne.

Rusija može doći u iskušenje da ukrajinski otpor nadvlada taktičkim bojevim glavama (reći će da su Amerikanci napravili isto, u Hiroshimi i Nagasakiju).

I naravno, moguće je nakon svega da se ipak stisne crveno dugme u Kremlju.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 7/3/2022, 16:32

AssadNaPodmornici wrote:
niels wrote:Mislim da bi Ukrajinci pristali na neutralnost.

Mislim da bi pristali i da ne raspravljaju oko Donjecka i Luganska, i naravno Krima (ili bi možda bili voljni dati Donjecku i Lugansku status po Z-4 modelu).

Mislim da bi Rusi pristali na povlačenje sa područja zauzetih u operacijama, pod uvjetom prekida međunarodnih sankcija.

Mislim da bi Rusi prihvatili sadašnju vladu u Kijevu, ako u njoj ne bi bilo desničarskih ekstremista, i da bi pristali na skaliranje ukrajinske vojske sukladno njenom neutralnom statusu.

Isto tako, Rusi ne bi mogli spriječiti ulazak Finske i Švedske u NATO, i oni i to znaju.

Ukoliko bi strane sjele s takvom slikom u glavi, onda bi prekid operacija bio moguć. Ako se operacije nastave, čeka nas katastrofa nesagledivih razmjera, bez i sa nuklearnim komponentama.
nažalost jedini i drugi su u situaciji kada ne žele pristati niti popustiti . 
a dok to traje, šansa za nuklearnom eskalacijom je sve veća i veća. pogotovo što se rusija osramotila ovako , pa bi NATO konvencionalno čak i sa manjim snagama mogao im dati po pički u istočnoj Europi, a onda bi Rusija bila prisiljena koristiti nuklearno oružje a to znači svi smo najebali
Zato ih moram pusti da denacifiraju ustaše u Mariupolju.

Bolje i njih pa da može reči kako je denacifirao Ukrajinu il bar te Azov brigade nego da mi denacifira cijelu Europu nuklearnim il biološkim il kemijskim oružjem.

Jbga nekad u ratu kao i u šahu moraš nešto i žrtovat da dobiješ partiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 7/3/2022, 16:33

AlfaOmega wrote:Ruski zahtjevi Ukrima su zapravo sasvim racionalni i ne vidim što ih ne bi prihvatili. Promjena Ustava koja će osigurati neutralnost, piznaš da ni tvoje ono što svakako više ni tvoje i što vojno nećeš nikad vratiti... I šta je problem? U Donbassu su ionak pola populacije etnički Rusi. Što manje ruskih birača, bolje i tebi. 
Što se pak denacifikacije i demilitarizacije tiče, to će Rusi sami sprovesti na terenu. S tim da ni isključeno da Ukrima ostave ono što su zaplijenili ka neki vid budućih vojnih snaga u manjem formatu.
ovisno o procjenama na terenu, raspoloženju vojske, koliko je operativno sposobnih vojnika za kvalitativni učinak na dispoziciji, na koliko je ukrajina u cjelosti spremna žrtava podnijeti, da li je sve obećano od oružja isporučeno, da li postoje dopremne rute, što kaže kontra obavještajna služba u vezi raspoloživosti informacija o stanju u ruskim postrojbama... kad se to sve sagleda ukoliko ukrajina još može izdržati a pri tom nanijeti štetu rusima do kritične točke nemogućnosti provedbe strategijski zacrtanih planova,  koje si ti tu navodio... moja pretpostavka je da rat, tj agresija ide dalje...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 7/3/2022, 16:38

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 630_360_1646666244-552

Ukrajinska vojska zauzela treći sustav Pantsir-S1

07.03.2022 17:18



Oružane snage Ukrajine zauzele su treći ruski samohodni raketni i protuzrakoplovni topnički sustav, Pantsir-S1.
Relevantnu izjavu dao je šef regionalne vojne uprave Mykolaiva Vitalij Kim na Telegramu, javlja britanski dopisnik.
"Više od 10 dana od početka rata, treći sustav Pantsir je neutraliziran. Sada ćemo ga uništiti", rekao je Kim.


Prema Centru za strateške komunikacije i informacijsku sigurnost, izvozna cijena takvog sustava je do 20 milijuna dolara.

Podsjetimo, 24. veljače 2022. ruski predsjednik Vladimir Putin pokrenuo je potpunu invaziju na Ukrajinu, započinjući rat. Ruska vojska granatira i uništava ključne infrastrukturne objekte, pokrećući raketne napade na stambene četvrti u ukrajinskim gradovima i selima.


Last edited by mortal on 7/3/2022, 16:39; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 7/3/2022, 16:39

omni wrote:Mene samo cudi to da Putin kao stari sposobni KGB-ovac nije bio bolje upucen u stanje u Ukrajini, EU...  Ponio se kao zadnji amater, kao da je dosao oz Nigerije pa sjeo na celo Rusije.
radi se o korupciji i cijeloj rusiji. korupcija ide od vrha do dna. šojgou je extremno korumpirani birokrat.  FSB čiji operativci na nižim razinama rade jebački posao , je korumpiran, direktori su svi putinvoi stranački ljudi koji šalju izvješća da udovolje Putina i njegov krug na vrhu. cijeli sustav je truo... kužite zašto je bitno da je DORH neovisan, da u vojsci časnici ne napreduju stranački jer su dio HDZa, i da su nam tajne službe neovisne, inače dobit ćemo Rusiju u RH.. 
a nas je 3.8milijuna, 3,5milijuna hrvata mi ne možemo priuštiti još jednu takvu katastrofu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 7/3/2022, 16:41


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 7/3/2022, 16:41

Kalibri i danas dejstvuju


_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 7/3/2022, 16:41

E gdje to nema korupcije.
Americka vojska je leglo korupcije a o NATO i EU da ne pricamo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 7/3/2022, 16:42

mortal wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
ta slika je stara preko tjedan dana.. jbt spam
koliko si ti star
stavljaš sliku staru tjedan dana, i spamaš vijesti sa indexa .. kao safet o koroni.
svatko od nas može otići na index i 24sata i takve portale i copy pasteati i čitati . ja sam ti stavio twiter profile , eno ti followaj njih, i umjesto mene budi nadobudna i stavljaj slike i vijesti, analize itd.. koga boli kurac šta piše na indexu, 24 sata, svatko od nas može otić i čitati to. 

a usput stavljaš dosta i fake vijesti, ili tu vijest da je "oboren helikopter" -  ja kliknem desni klik na tvoju sliku, i kliknem "search google this image" i prikaže mi da je slika stara tjedan dana. gušiš temu. ti i safet.  aj ray je OK dok ne zablesi o galaktičkoj federaciji

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 7/3/2022, 16:42

Ringo10 wrote:E gdje to nema korupcije.
Americka vojska je leglo korupcije a o NATO i EU da ne pricamo
ima i te kako ima, i dapače ona u USA raste, ali ovo sa Rusijom je iznenadilo sve, i same Ruse i Ukraince i Amere i nas na forumu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 7/3/2022, 16:42

Sve je očitije da zaista ima nešto u toj priči o bio laboratorijama u Ukrajini.


_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Ringo10 likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 7/3/2022, 16:45

O tim.biolabovima se odavno.pricalo.
Ali sad je potvrdjeno.i to gore nego sto se mislilo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 7/3/2022, 16:46

AssadNaPodmornici wrote:
mortal wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
ta slika je stara preko tjedan dana.. jbt spam
koliko si ti star
stavljaš sliku staru tjedan dana, i spamaš vijesti sa indexa .. kao safet o koroni.
svatko od nas može otići na index i 24sata i takve portale i copy pasteati i čitati . ja sam ti stavio twiter profile , eno ti followaj njih, i umjesto mene budi nadobudna i stavljaj slike i vijesti, analize itd.. koga boli kurac šta piše na indexu, 24 sata, svatko od nas može otić i čitati to. 

a usput stavljaš dosta i fake vijesti, ili tu vijest da je "oboren helikopter" -  ja kliknem desni klik na tvoju sliku, i kliknem "search google this image" i prikaže mi da je slika stara tjedan dana. gušiš temu. ti i safet.  aj ray je OK dok ne zablesi o galaktičkoj federaciji
vijest nije sa indexa
pogledaj datum i vrijeme
maloprije objavvljeno
misliš da baš svako djelovanje mora biti popraćeno novom slikom

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 7/3/2022, 16:47

AlfaOmega wrote:Sve je očitije da zaista ima nešto u toj priči o bio laboratorijama u Ukrajini.

Ruska propaganda a i da nije koga boli kurac za labove? Imaš ih po cijelome svijetu pa i u rusiji. Da je to razlog onda su trebali napasti kinu još 2019 kad im je iscurio covid iz laba.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 7/3/2022, 16:48

Ringo10 wrote:O tim.biolabovima se odavno.pricalo.
Ali sad je potvrdjeno.i to gore nego sto se mislilo.
Gore nego u kini? Osim toga ne slušaj rusku propagandu, zdravije za tebe.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 7/3/2022, 16:49

Rat je u tijeku, pokušajte se skoncentrirat na ono bitno. Šta vam se ne sviđa samo priskočite ili stavite korisnika na ignore. Od nekakvog prepucavanja, osobnog kurčenja i moj tata ima veči kurac od tvog tate ovdje nema bitnost jer je rat u tijeku i to je sad na vrhu prioriteta a ne "forumske" igre ega, lječenja vlastith frustracija itd itd itd. Evo ja san Ringa stavija par dana dok ovo traje na ignore jer mi ga se više ne da slušat ( čitat ) jer ko pokvarena gramofonska ploča i uzima mi koncentraciju.



Možete i otvorit neku drugu temu za nešto pa tamo pišite. Ovdje koliko toliko ipak pratimo ratna dejstva šta bi se reklo i tko koga. Nažalost.


Last edited by RayMabus on 7/3/2022, 16:52; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 7/3/2022, 16:49

Noor wrote:

Ukraine war: Russian POW begs for 'mercy' for invading forces https://www.dailymail.co.uk/news/article-10585541/Ukraine-war-Russian-POW-begs-mercy-invading-forces.html?ito=native_share_article-masthead

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 7/3/2022, 16:52

https://www.facebook.com/onlinelivetvcro/videos/5330771066984727
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29498
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 7/3/2022, 17:06

Bivši šef CIA-e David Petraeus izjavio je u intervjuu za američki CNN da su rizici izbijanja neprijateljstava “u Odesi i Moldaviji” sada najveći.
Komentirajući operaciju ruskih snaga u Ukrajini, naglasio je da će zauzimanjem Republike Moldavije (zajedno s nepriznatim Pridnjestrovljem koje graniči s ukrajinskom regijom Odesa i gdje se još od doba raspada SSSR-a i proglašenja moldavske nezavisnosti nalaze ruske vojne snage, op.GN.) i Odese, Rusija početi prijetiti zemljama NATO-a: Rumunjskoj, Poljskoj i baltičkim državama.
-
Petraeus smatra da je ruska vojska odgodila opsadu Kijeva. Prema njegovom mišljenju, poteškoće u napredovanju povezane su s problemima u logistici zbog činjenice da su Ukrajinci prekinuli željezničke veze s Ruskom Federacijom, a ruska vojska je dizajnirana da koristi željeznice za isporuku goriva, streljiva, vode i hrane.
“Ruske snage to mogu pokušati kompenzirati napadom na jugu, gdje postaju jake. Mislim da su Odesa i Moldavija u opasnosti. Odesa i Moldavija sljedeće su kojima prijeti napad Putinove vojske”, zaključuje David Petraeus.
-
Kako je izvijestio ruski medij Eadaily, bivši načelnik rumunjskog Glavnog stožera Stefan Danila kazao je da će “Kijev uskoro pasti” i da bi se mogla pojaviti zajednička rumunjsko-ruska granica, ali da nema opasnosti od invazije na Rumunjsku. Činjenica  je da nema ruske vojne prijetnje Moldaviji sve dok ta republika zadrži neutralni status dogovorena je u Kišinjevu. (Napomena: ovu vijest o izjavi rumunjskog vojnog časnika nismo mogli potvrditi iz drugih izvora.)
-
https://www.geopolitika.news/vijesti/bivsi-direktor-cia-e-rusija-ce-napasti-odesu-i-moldaviju/
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 7/3/2022, 17:07

Ruski zrakoplovi po prvi puta iznad Kryvyi Riha.

Čini mi se Su-25.


_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum