ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 6/3/2022, 18:47

Nagovorio sam imenjaka na rakiju.... da se zna.


epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 6/3/2022, 18:49

Ebeš imenjaka ak ga moraš nagovarati. To ni pravi imenjak onda

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 6/3/2022, 18:53

RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:Čekamo da bjeloruska vojska krene u opći napad na zapadnu Ukrajinu najviše u smjeru Kieva al i na svim frontama posebno udar na Lavov.

Kokice.
ne smiju!!
Idi tamo pa im to kaži.
znaju oni to

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 6/3/2022, 18:53

MURAL posvećen ruskom predsjedniku Vladimiru Putinu, koji je osvanuo jučer u Beogradu, danas je pošaran.

Danas je netko Putinu nacrtao brkove, crvenim sprejem mu pošarao lice i napisao "Ubica" iznad riječi "brat".


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 92a93a33-4a2e-4520-9c62-acb8dd5275a7
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 18:57

pokerjocker wrote:
vuksadinare wrote:..inace dopisujem se preko fejsa sa jednim nasim dragovoljcem kojeg znam dugo inace je bio profesionalni vojnik..trenutno je na odmoru od nekoliko dana u jednom mjestu gdje im je baza a nije toliko ugrozeno od ruskih napada.. kaze mi nije ruska pjesadija toliki problem koliko jebeno granatiraju i raketiraju..takodjer unistis im nekoliko tenkova i 5ransportera oni ubace odmah nove koliko ih puno imaju cak one manje ostecene niti slepaju i odvlace kao sto je jna to znala ciniti..veli ako se ukri tj oni povuku povuku se najvise zbog nedostatka streljiva a to im ponajveci problem..rusi su unistili raketama nesto ukrajinskih skladista..problem je municija za kalase kojih ima najvise..dok oni koji imaju nato oruzje tu nije toliki problem..za kalase se municijom snabdjevaju od zarobljenih rusa ili unistenih vojnih ruskih konvoja

pitaj tog pacijenta zna li koliko je naših budaletina već poginulo tamo.....navodno oko 200.
ma je oko 2000..mogao si dodat jos dvije nule..puno bolje sam upucen od tebe..nasih u ukrajini nema vise od 50-tak...to sto ti padas na bia informacije ko i rusi tvoj problem..tako bia i rusi danas tvrde da se oko 500 albanaca bori na ukrajinskoj strani..a meni frend kaze da nijednog albanca do sad nije susreo ali je susreo najvise svede,brite,cehe,poljake
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/3/2022, 18:57

mortal wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:
ne smiju!!
Idi tamo pa im to kaži.
znaju oni to
Ne znam ti ja ništa.

Ja nisam general GF s pet zvjezdica nit pripadnik Aštar grupe nit anđeoske hijerarhije znanja.

Ti vidim znaš sve. Znaš recimo da Lukašenko ima brutalne sankcije a nema nafte i plina i ovisi o Putinu i ekonomski sad a i vojno i da je u Rusiji rublja izgubila u 10 dana pola svoje vrijednosti dakle tako je ako ne i gore i u Bjelorusiji i da mu ne izbije unutra nered u državi i spasi svoju guzicu najlakše je poslat tu omladinu da izgine pa šta bude bude.

Eto ti vodi ratove. Ti si najpametnija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 6/3/2022, 18:58

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 630_360_1563370393-1447

Ruska invazija na Ukrajinu stavlja svijet na rub tame

06.03.2022 15:43


Danski dnevni list Berlingske objavio je u subotu poseban broj mišljenja na 16 stranica posvećen ratu u Ukrajini. Našim čitateljima nudimo jednu od uredničkih kolumni Oleksandra Kharčenka.
Od 24. veljače ukrajinska nacija opire se ruskoj kriminalnoj invaziji na njihovu zemlju. Otpor Ukrajinaca superiornim neprijateljskim snagama bio je šok za cijelu Europu i ostatak svijeta. Dok šalju svoje žene, majke i djecu u inozemstvo, preostali muškarci pridružuju se vojsci i teritorijalnim obrambenim snagama, dajući okupatorskim snagama odbijanje koje nije viđeno od Drugog svjetskog rata. Nenaoružani civili blokiraju neprijateljske konvoje oklopne opreme na ulicama sela i gradova, dok neki bacaju molotovljeve koktele na ruske tenkove.
Unatoč činjenici da Kremlj deklarativno gradi svoju vanjsku politiku temeljenu na antifašističkoj retorici, zapravo, svake godine sve više uranja u močvaru neonacizma, podržavajući krajnju desnicu širom svijeta i pretvarajući koncept zloglasnog "ruskog svijeta" u analognu nacističku ideologiju dominantne rase. Ruski šovinizam, netolerancija i transformacija autoritarizma u diktaturu stvorili su u Europi u posljednjih 20 godina prototip Trećeg Reicha, koji prijeti demokracijama u regiji.
Invazija na Ukrajinu odvija se u skladu s Hitlerovim obrascima, uključujući propagandno opravdanje za uzroke agresije. Uskraćivanje prava naroda koji su se oslobodili komunističke diktature na stjecanje neovisnosti i suvereniteta tjera kremaljski režim da uništi države koje su stekle suverenitet nakon raspada Sovjetskog Saveza.
Suočen sa žestokim otporom Ukrajinaca, Vladimir Putin, shvativši kolaps svog blitzkriega, pribjegao je taktici koju su Rusi razradili tijekom godina potpore Asadovom režimu u Siriji: uništenju velikih gradova. Ova taktika ima za cilj prisiliti stanovništvo da pobjegne iz gradova, što smanjuje razinu otpora teritorijalnih obrambenih snaga.
Trećeg dana rata ruske trupe lansirale su balističke sustave Iskander, kao i rakete Grad i Hurricane kako bi napale velike gradove: Kijev, Harkiv, Žitomir, Chernihiv i Odesu. Pogođeni su i stambeni blokovi, škole, vrtići, rodilišta. Okupacijske postrojbe Moskve zapravo čine čin genocida u Ukrajini, zajedno s drugim ratnim zločinima. Prijavljeno je nekoliko slučajeva u kojima su minirani objekti socijalne infrastrukture, a dječje igračke s IED-ovima ostavljene su na ulicama. Dok se ljudi opiru u svojim lokalnim zajednicama, Rusi otvaraju vatru za ubijanje, dok u brojnim regijama čak uzimaju taoce članova obitelji ukrajinskih vojnika kako bi prisilili postrojbe da polože oružje. Međutim, unatoč činjenici da je ruski vojni potencijal mnogo veći od ukrajinskih obrambenih snaga, potonji nanose udarce okupatorskim postrojbama. Dvadeset devet ruskih borbenih zrakoplova i isto toliko helikoptera, preko 800 oklopnih vozila, gotovo 200 tenkova i 6.000 KIA-e - to su brojke koje svjedoče o odlučnosti Ukrajinaca da brane svoju neovisnost i svoj europski izbor.
Povijest se ponavlja, a 83 godine kasnije Europa ponovno svjedoči masovnom ratu koji je pokrenuo diktator, u kojem civili pate i čine se zločini protiv čovječnosti. Ukrajinci su već označili ovaj rušizam - miješajući riječi Rusija i fašizam.
Europska zajednica sada je suočena s izborom: prioritetom demokratskih vrijednosti, poštovanjem međunarodnog prava i sloboda ili koketiranjem s agresorom. Jednom smo se već suočili s tim izborom davne 1939. A odabir potonjeg puta doveo je svijet do globalne katastrofe. Danas nas ruska agresija u Ukrajini tjera da vidimo što su naši djedovi i bake vidjeli u Drugom svjetskom ratu: bombardiranje gradova tepihom, ubojstva civila, propaganda i potpune laži agresora. Kao što se sjećamo, smirivanje Hitlera 1930-ih nikada ga nije navelo da napusti svoju želju za svjetskom hegemoniji.
Hoćemo li zaustaviti Putina danas, zajedno, ili ćemo, nakon što smo progutali Ukrajinu, kao što je Hitler nekoć imao Čehoslovačku i Poljsku, ući u Treći svjetski rat sa svim njezinim strahotama i patnjama?
Još uvijek postoji izbor.







_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 6/3/2022, 18:59

vuksadinare wrote:
pokerjocker wrote:
vuksadinare wrote:..inace dopisujem se preko fejsa sa jednim nasim dragovoljcem kojeg znam dugo inace je bio profesionalni vojnik..trenutno je na odmoru od nekoliko dana u jednom mjestu gdje im je baza a nije toliko ugrozeno od ruskih napada.. kaze mi nije ruska pjesadija toliki problem koliko jebeno granatiraju i raketiraju..takodjer unistis im nekoliko tenkova i 5ransportera oni ubace odmah nove koliko ih puno imaju cak one manje ostecene niti slepaju i odvlace kao sto je jna to znala ciniti..veli ako se ukri tj oni povuku povuku se najvise zbog nedostatka streljiva a to im ponajveci problem..rusi su unistili raketama nesto ukrajinskih skladista..problem je municija za kalase kojih ima najvise..dok oni koji imaju nato oruzje tu nije toliki problem..za kalase se municijom snabdjevaju od zarobljenih rusa ili unistenih vojnih ruskih konvoja

pitaj tog pacijenta zna li koliko je naših budaletina već poginulo tamo.....navodno oko 200.
ma je oko 2000..mogao si dodat jos dvije nule..puno bolje sam upucen od tebe..nasih u ukrajini nema vise od 50-tak...to sto ti padas na bia informacije ko i rusi tvoj problem..tako bia i rusi danas tvrde da se oko 500 albanaca bori na ukrajinskoj strani..a meni frend kaze da nijednog albanca do sad nije susreo ali je susreo najvise svede,brite,cehe,poljake
Ma ja mislim da bi tebe CIA tribala zaposlit ka obavjestajnog velegenika.
Sve neki poznanici punih izvora.
Ja mislim da ti onako blage veze nemas ni o cemu niti postoje ti tvoji izvori ali eto svako trkelja pa mozes i ti

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 19:00

FRANK wrote:
vuksadinare wrote:
pokerjocker wrote:

pitaj tog pacijenta zna li koliko je naših budaletina već poginulo tamo.....navodno oko 200.
ma je oko 2000..mogao si dodat jos dvije nule..puno bolje sam upucen od tebe..nasih u ukrajini nema vise od 50-tak...to sto ti padas na bia informacije ko i rusi tvoj problem..tako bia i rusi danas tvrde da se oko 500 albanaca bori na ukrajinskoj strani..a meni frend kaze da nijednog albanca do sad nije susreo ali je susreo najvise svede,brite,cehe,poljake
Ma ja mislim da bi tebe CIA tribala zaposlit ka obavjestajnog velegenika.
Sve neki poznanici punih izvora.
Ja mislim da ti onako blage veze nemas ni o cemu niti postoje ti tvoji izvori ali eto svako trkelja pa mozes i ti
imas ti nesto protiv mene?..ajmo na pp pa da to rascistimo mogao bi se iznenaditi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 19:01

uostalom sto ja imam raspravljat sa problemima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 6/3/2022, 19:07

vuksadinare wrote:uostalom sto ja imam raspravljat sa problemima...
Što bi reka najveći francuski mislilac i filozof, g. Žan Žak Rusou - ko im jebe mater!

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 6/3/2022, 19:07

Rusi pokazuju današnji ulov


_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 6/3/2022, 19:08

Odkud srpsko nešt na strani Ukrajinaca, kukavna ti majka?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 19:09

AlfaOmega wrote:
vuksadinare wrote:uostalom sto ja imam raspravljat sa problemima...
Što bi reka najveći francuski mislilac i filozof, g. Žan Žak Rusou - ko im jebe mater!
ja da se zamaram sa ljecenim narkomanima koji je ubrisao u kostariku u komunu..ma bjezi..ne treba mi to..nek zivi sa mirom i bogom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 6/3/2022, 19:09

Znači lik je uzea srpsku granatu u ruke, i ni moga da vjeruje da je srpska. Ni moga ni izgovoriti što piše - srpsko oružje.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 6/3/2022, 19:11

Crvenkasti, ringo, pizzon, kukavna vam majka. Prodali ste zemlu za judine škude!

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/3/2022, 19:15

AlfaOmega wrote:Odkud srpsko nešt na strani Ukrajinaca, kukavna ti majka?
Od kuda dopuštenje da bjeloruski Migovi prelete Ukrajinu do Srbije ?

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 F95cb71c-cbfb-4870-a08a-cb63026284e5_w1080_h608_s_b
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/3/2022, 19:19

Nakon šta su ti Migovi došli ovamo nije prošlo tjedan dana i Lukašenko je dobija zabranu letenja civilnim avionima u EU radi nekog klinca, mislim onog iz Grčke šta je preletija preko Bjelorusiju tamo negdje za Baltik pa ga prizemljilo s Migovima.

Dakle Ukrajina pušta te Migove iz Bjelorusije dole i boli ih kurac.

Znači postoji negi dogovor Kieva i Beograda koji vi ne vidite a ja ga kužim.

Eto ti sad te granate kao još jedan dokaz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/3/2022, 19:21

Sad bi bilo najpoštenije da Srbija proda svoje Migove 29 Ukrajini pošto ona više svojih nema.

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 6/3/2022, 19:21

vuksadinare wrote:
AlfaOmega wrote:
vuksadinare wrote:uostalom sto ja imam raspravljat sa problemima...
Što bi reka najveći francuski mislilac i filozof, g. Žan Žak Rusou - ko im jebe mater!
ja da se zamaram sa ljecenim narkomanima koji je ubrisao u kostariku u komunu..ma bjezi..ne treba mi to..nek zivi sa mirom i bogom
Samo laj laj. To je jedino sto i znas.
Samo istina je da veze nemas ni o cemu.ionako si sa safetom pizzonom predmet ruganja i poruge.
Pojma ti nemas opsjednut si sa ratom kojega prizeljkujes jer tako je to kod vas pozadinaca i logisticara sa zg velesajma :cleanteeth

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/3/2022, 19:22

Odo si napraviti još jednu kaficu. Dan je zabavan.

Neka vam Mortalka vodi ratove. Ona sve zna. Ona je đeneral GF s pet zvjezdica.

A ja ću kavicu pit negdi sa strane i smijat se cirkusu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum