ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by dijagram 6/1/2016, 19:14

epikur37 wrote:Molim kolegu trea da se očituje na pitanja....da se ova stavr raspravi?  a i dijagrama zanima pa izvoli ;)
Mene mozete samo pitati,stati u red i pitati, o ratovanju sa srbendama, pa s balincadi.
Mislim, sto reci.
Bude li trebalo sutra,evo me opet,gdje god treba. B-)
Dobro, ti i yoda cete uz mene,ne bojte se:)

dijagram

Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by epikur37 6/1/2016, 19:15

dijagram wrote:
epikur37 wrote:Molim kolegu trea da se očituje na pitanja....da se ova stavr raspravi?  a i dijagrama zanima pa izvoli ;)
Mene mozete samo pitati,stati u red i pitati, o ratovanju sa srbendama, pa s balincadi.
Mislim, sto reci.
Bude li trebalo sutra,evo me opet,gdje god treba. B-)
Dobro, ti i yoda cete uz mene,ne bojte se:)

Gle ako ti vodiš idem, ne bojim se ni yode kao suborca :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by Ringo10 6/1/2016, 19:16

AKo bi RS bio uništen, uslijedio bi udar na preostale Hrvate koji niti imaju obrane niti oružja ni podrške. Izlazak radikaliziranih muslimana na more i presijecanje Hrvatske kod Neuma. Neum je već odavno ono što oni ciljaju.

Iza leđa im je islamistička Turska koja je odjebala Ataturka za sva vremena i smao je pitanje kad će mu poskidati i slike. Radikalizirana situacija u Sandžaku a Kosovo je postalo leglo džihadista. 

Stavar se zelena transferzala koja je stari cilj islamista na Balkanu, i ona doseže do Cazina i granice sa Hrvatskom. Hrvatska time dobija granicu sa ekstremiziranim islamizmom u cijeloj dužini današnje BiH. Preko Turske najezda emigranata na Europu a Hrvatskoj 1000 kilometara granice sa radikalnim islamistima koji imaju otvoren dotok svih mogućih ISILa, AlKaida, AlNusri i slično.

Pa sad možemo da zaključimo je li veća opasnost ovo nabrojano ili polukrepala Srbija sa polukrepalom RS koje krasi katastrofalna demografija i ekonomska katastrofa, mudžosi svuda okolo RS-a, Sandžaklije u stomaku, Kosovo pod nogama, na granici Makedonija koja je pola pod albanskom kontrolom.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by dijagram 6/1/2016, 19:17

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:Molim kolegu trea da se očituje na pitanja....da se ova stavr raspravi?  a i dijagrama zanima pa izvoli ;)
Mene mozete samo pitati,stati u red i pitati, o ratovanju sa srbendama, pa s balincadi.
Mislim, sto reci.
Bude li trebalo sutra,evo me opet,gdje god treba. B-)
Dobro, ti i yoda cete uz mene,ne bojte se:)

Gle ako ti vodiš idem, ne bojim se ni yode kao suborca :D
Naravno da vodim, a vama bih dao takve zadatke da bi brzo bili jedan uz drugoga:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by epikur37 6/1/2016, 19:21

ringo wrote:AKo bi RS bio uništen, uslijedio bi udar na preostale Hrvate koji niti imaju obrane niti oružja ni podrške. Izlazak radikaliziranih muslimana na more i presijecanje Hrvatske kod Neuma. Neum je već odavno ono što oni ciljaju.

Bošnjačka geopolitika ima južnu orijentaciju i izlazak na more kao prioritet, ta neće ići na Valjevo ili Bijeljinu.
ringo wrote:
Iza leđa im je islamistička Turska koja je odjebala Ataturka za sva vremena i smao je pitanje kad će mu poskidati i slike. Radikalizirana situacija u Sandžaku a Kosovo je postalo leglo džihadista. 

Radikalizacija će se nastaviti a sve više i provođenje turske i vehabijske agende preko njih prema sve slabijoj Europi. Posebice jer Ameri drže stranu istoj.

ringo wrote:
Stavar se zelena transferzala koja je stari cilj islamista na Balkanu, i ona doseže do Cazina i granice sa Hrvatskom. Hrvatska time dobija granicu sa ekstremiziranim islamizmom u cijeloj dužini današnje BiH. Preko Turske najezda emigranata na Europu a Hrvatskoj 1000 kilometara granice sa radikalnim islamistima koji imaju otvoren dotok svih mogućih ISILa, AlKaida, AlNusri i slično.

Hrvatska ima fiksaciju na Srbe a Ameri na Ruse....islamisti dođu kao saveznik i otpor rusko-srpskoj opciji.

epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by vuksadinare 6/1/2016, 19:22

Nekako mi pari da dobar dio muja nije bas sklon ratovat poradi islama kao islama...vec bi ratovali radi bosne...ili zato sto mrze srbe...tu bi medju njima moglo biti problema...i to ne bas malih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by Guest 6/1/2016, 19:22

Ringo10 wrote:Da su babi kurac i muda bila bi djed.

Ja sam cijeli rat proveo u Sarajevu i prvih par mjeseci među rajom je vladalo nekakvo poštovanje prema HVOu ali ne i u političkom vrhu muslimana. Propagandna pljuvačina protiv HVO i Hrvata je krenula od Svibnja/Maja 1992. JA samo odmah shvatio šta se sprema i šta oni zapravo hoće. I od toga do danas nisu odustali.

Herceg Bosna je ukinuta, mi smo u poziciji građana 2. reda, mujage dominiraju u svim sferama Fedracije i opet mi njima smetamo, antihrvatska haranga ne prestaje i kad tad cemo imati sranje s njima.

A vi zivitie i dalje u iluzijama.
Hrvati sjeverne Hercegovine koji su stoljećima živjeli tamo ako samo pomisle doći na odmor svojim domovima ili onako turistički na izlet postoji realna opasnost od prijetnji i pucnjave.
Nekakva 'amnestija' ispada kako vrijedi samo za blagdane kad se brojna ekipa iz Mostara i Čapljine zaleti za blagdane prema Neretvici za lokalne svetkovine, Božić i Uskrs. U zadnje 3-4 godine je u Jablanici čovjek u manje od 24 sata nakon što je došao s rodbinom dobio je rafal po svojoj kući tijekom noći. To se mora doći u grupi od 2000 ljudi i biti tamo tjednima a da se ovi ne usude nešto poduzeti.

Toliko o pouzadnosti muslimana, bilo hercegovaćkih bilo bosanskih... Nije to samo da Srbi rade sačekuše po Derventi i Modriči pa napadaju Hrvate.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by Guest 6/1/2016, 19:25

Za Hrvate svaki idući sukob na ovim prostorima bio bi test istine kakav smo narod i je li zaslužujemo uopće postojati.

Izgubili smo toliko toga kroz stoljeća, vječno u defenzivi i pušingu, a najgore od svega nemamo dostojanstva, samopoštovanja i nikakve vizije, s razdorom unutar sebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by dijagram 6/1/2016, 19:26

Sad malo ozbiljno.Nemoguce je biti pasivan u eventualnom sukobu Srba i Bosnjaka u BiH.
Naravno da bi sukob zahvatio i Hrvate u BiH.
Kakva bi bila uloga Hrvatske ovisi o kojecemu.
Pametna nie bila nikada,a zato i izgleda kao kifla.
No svakako bi to bio podesan trenutak za popraviti stanje u BiH za Hrvate, kako teritorijalno, tako i politicki.
Izvjesna bi bila podjela jer sumnjam da bi Bosna nakon takvog rata ostala kao neka cjelovita drzava.
Stoga,valjalo bi zapeti i uzeti sto vise na bojnom polju,a politicki takodjer odigrati igru i zagrabiti optimalno sto se moze.
Kako je u ratu moguc i sasvim suprotan rezultat, nesnalazenjem, nereagiranjem ili mlakim postupcima moguce je potpuno istrebljenje Hrvata iz BiH.
Dva scenarija,za prvi valja ginuti, a za drugi je dovoljno pobjeci u Njemacku.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by dijagram 6/1/2016, 19:28

Fénix wrote:Za Hrvate svaki idući sukob na ovim prostorima bio bi test istine kakav smo narod i je li zaslužujemo uopće postojati.

Izgubili smo toliko toga kroz stoljeća, vječno u defenzivi i pušingu, a najgore od svega nemamo dostojanstva, samopoštovanja i nikakve vizije, s razdorom unutar sebe.
Tocno, i ne volim kad se to jos propagira kao nesto pametno i napredno.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by vuksadinare 6/1/2016, 19:28

Recimo sefer halilovic ajmo rec mentalni sklop mu je jna teorije...ono bratstvo jedinstvo ali da mujo bude sef...dakle vise nacionalno boljsevicki sklop...sad promotrimo npr nekakvog casnika kod bosnjaka islamistickog orjentiranog koji ne zeli nikakvo bratstvo i jedinstvo i koji bh-a vidi cisto islamisticku bez potonjih..moze li se seferov poluateisticki mozak i nacionalisticki u to uklopiti?...ne moze...jer islamisti ne priznaju kao prvo naciju vevc samo musliman..drugo bh ne vidi sa vise nacija vec cisto islamsku sa serijatskim zakonima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by Guest 6/1/2016, 19:29

epikur37 wrote:
I što bi sa svim tim praznim prostorom republike srpske zapadno od Brčkog koji bi "oslobodio"?
Podrinje srbiji i ni milimetra više, ostalo u RH ili neki oblik konfederacije, kako rekoh prioritet je zaštita Hrvata u BIH i osugravanje da srbija ne dođe na puškomet Zagrebu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by jastreb 6/1/2016, 19:29

vuksadinare wrote:Nekako mi pari da dobar dio muja nije bas sklon ratovat poradi islama kao islama...vec bi ratovali radi bosne...ili zato sto mrze srbe. 
A Hrvate jako vole.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by Guest 6/1/2016, 19:32

dijagram wrote:Znam samo da yoda bilda, trenira po splitskim teretanama i bit ce u top formi kad zatreba.
To me veseli:)
otiša do do teretane, zatvorena :D :D :D a ništa za kaznu sam otrča 3km , nije puno, ali samo da nešto napravim za danas

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by jastreb 6/1/2016, 19:32

Fénix wrote:Za Hrvate svaki idući sukob na ovim prostorima bio bi test istine kakav smo narod i je li zaslužujemo uopće postojati.

Izgubili smo toliko toga kroz stoljeća, vječno u defenzivi i pušingu, a najgore od svega nemamo dostojanstva, samopoštovanja i nikakve vizije, s razdorom unutar sebe.
Hrvati u svakom ratu samo gube.

I u ovom ratu mi ne možemo reći da smo pobijedili.

Hrvati su nestali iz svojih rasadišta (Potkozarje,Posavina,teslićki i kotorvaroški kraj,tuzlanski i zenički bazen,Sarajevo,Bihać,srednja Bosna)

U nekom novom ratu izgubili bi tko zna još što.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by Guest 6/1/2016, 19:33

dijagram wrote:
Fénix wrote:Za Hrvate svaki idući sukob na ovim prostorima bio bi test istine kakav smo narod i je li zaslužujemo uopće postojati.

Izgubili smo toliko toga kroz stoljeća, vječno u defenzivi i pušingu, a najgore od svega nemamo dostojanstva, samopoštovanja i nikakve vizije, s razdorom unutar sebe.
Tocno, i ne volim kad se to jos propagira kao nesto pametno i napredno.
Idući put Hrvati prvi put napadaju i idu na sve ili ništa. Dakle, idu anektirati sve što su izgubili stoljećima od Turaka. Prošlost i sadašnjost su pokazale kako Hrvati mogu biti defenzivni i pedantni koliko god žele i onda na kraju izgube što imali, obrane svoje i onda na kraju dobiju presudu kako su krivi i to sve ispadne kataklizma. Ne isplati braniti, već i napadati. Sveci nikada nismo bili a od toga "Hrvat nikad nikoga nije napao niti će napasti" imaš konstantnu štetu.
Ili napadni ili traži novu domovinu za potomke gdje će Hrvatska biti tamo neka xy zemljica iz koje su djed i baka odselili jer ništa nije znala osim obraniti se, dobivati tuđe bitke i na kraju u miru dobiti krivnju zbog toga što ih se napalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by dijagram 6/1/2016, 19:34

Neoliberalni portugalac wrote:
dijagram wrote:Znam samo da yoda bilda, trenira po splitskim teretanama i bit ce u top formi kad zatreba.
To me veseli:)
otiša do do teretane, zatvorena :D :D :D a ništa za kaznu sam otrča 3km , nije puno, ali samo da nešto napravim za danas

bravo, ja 4 neki dan, a nisam potrcao od rata:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by veber 6/1/2016, 19:34

jastreb wrote:
Fénix wrote:Za Hrvate svaki idući sukob na ovim prostorima bio bi test istine kakav smo narod i je li zaslužujemo uopće postojati.

Izgubili smo toliko toga kroz stoljeća, vječno u defenzivi i pušingu, a najgore od svega nemamo dostojanstva, samopoštovanja i nikakve vizije, s razdorom unutar sebe.
Hrvati u svakom ratu samo gube.

I u ovom ratu mi ne možemo reći da smo pobijedili.

Hrvati su nestali iz svojih rasadišta (Potkozarje,Posavina,teslićki i kotorvaroški kraj,tuzlanski i zenički bazen,Sarajevo,Bihać,srednja Bosna)

U nekom novom ratu izgubili bi tko zna još što.
Cetnik, ne seri.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by vuksadinare 6/1/2016, 19:34

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Nekako mi pari da dobar dio muja nije bas sklon ratovat poradi islama kao islama...vec bi ratovali radi bosne...ili zato sto mrze srbe. 
A Hrvate jako vole.
Rekoh kako ko...ovisi s kim smo si dobri bili sa kim nismo...svakako da nas ne vole muslici iz srednje bosne i hercegovine...sarajevo i tuzla zlatna sredina..ipak nas najmanje ne vole kako rekoh muslici iz bihaca,bos broda,dervente,odzaka,orasja,brckog,prijedora
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by dijagram 6/1/2016, 19:37

Fénix wrote:
dijagram wrote:
Fénix wrote:Za Hrvate svaki idući sukob na ovim prostorima bio bi test istine kakav smo narod i je li zaslužujemo uopće postojati.

Izgubili smo toliko toga kroz stoljeća, vječno u defenzivi i pušingu, a najgore od svega nemamo dostojanstva, samopoštovanja i nikakve vizije, s razdorom unutar sebe.
Tocno, i ne volim kad se to jos propagira kao nesto pametno i napredno.
Idući put Hrvati prvi put napadaju i idu na sve ili ništa. Dakle, idu anektirati sve što su izgubili stoljećima od Turaka. Prošlost i sadašnjost su pokazale kako Hrvati mogu biti defenzivni i pedantni koliko god žele i onda na kraju izgube što imali, obrane svoje i onda na kraju dobiju presudu kako su krivi i to sve ispadne kataklizma. Ne isplati braniti, već i napadati. Sveci nikada nismo bili a od toga "Hrvat nikad nikoga nije napao niti će napasti" imaš konstantnu štetu.
Ili napadni ili traži novu domovinu za potomke gdje će Hrvatska biti tamo neka xy zemljica iz koje su djed i baka odselili jer ništa nije znala osim obraniti se, dobivati tuđe bitke i na kraju u miru dobiti krivnju zbog toga što ih se napalo.
U politici ,a i ratu koji je nastavak politike ide se na maksimum da bi se ostvario optimum.
Sami sebe sputavamo, limitiramo, podrivamo itd.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by epikur37 6/1/2016, 19:38

dijagram wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
dijagram wrote:Znam samo da yoda bilda, trenira po splitskim teretanama i bit ce u top formi kad zatreba.
To me veseli:)
otiša do do teretane, zatvorena :D :D :D a ništa za kaznu sam otrča 3km , nije puno, ali samo da nešto napravim za danas

bravo, ja 4 neki dan, a nisam potrcao od rata:)

Dobro nije dase hvalim ja sam u subotu pružio 21 u redovnom treningu..ako bude sreće idem na maraton svetog ante u padovu :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat! - Page 5 Empty Re: Vijeće bošnjačkih intelektualaca: Republici Srpskoj treba objaviti rat!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum