ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by marcellus Wed 5 Jan - 20:00

a ta socijalistička cjepiva su bila sigurna samo zato jer nije bilo interneta na kom bi se o tome raspravljalo, i jer bi novinara koji bi posumnjao vjerojatno dočekao otkaz na stolu... kamoli pisao o nuspojavama.


marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Wed 5 Jan - 20:04

marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:

jelda, pa od tih cjepiva je mojoj generaciji ostajao čajni tanjurić na ramenu, danas ona s kojima smo mi cijepljeni šezdesetih ne bi dobila odobrenje ni u kazahstanu.  Vlade ne komentiraju one koji se nisu cijepili jer ih nema, ne možeš dijete upisat u školu ako nije cijepljeno...
i? kako je ta estetska nepravda utjecala na tvoj život? si se srušio na nekom sportskom terenu? u prijenosu vijesti uživo? razvio miokarditis?
šta? bilo ti je neugodno na plaži?

pa kaj? Pa tolko su bila "Ispitana i sigurna". Nuspojave ono... a nije i da niko nije umro. Jel imaš ti pojma što je sve prije 50 godina bilo u jebenim cjepivima? Misliš da ih je neko kontrolirao? Nije bilo europskog centra i tih sranja, svaka država je svoja cjepiva sama odobravala, a juga je puštala svaki kurac. Moš mislit ispitanosti... kurca bi se danas dao s tim cijepit.

ovo cjepivo za covid, kakvo god da je, je ipak sigurnije od svega s čim su nas cijepili ko djecu.
dajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ne bulazni.
PRESTANI LAGAT.

nitko od nas nije obolio niti imao neku nus pojavu od cjepiva koja smo primili kao djeca.

bogtejebo
kada sam treba ići u afriku primio sam pet njih.
isprobanih
sigurnih
nakon 5 godina nije mi nikaj

bulazniš po partijskoj dužnosti.

(pogledaj fil Gladijator, povjesni šrot-nadlakticu Rusell Crowa, on se ne buni na "tanjuriće")

sereš nargumentirano za judine škude.
odi u pm.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Wed 5 Jan - 20:08

marcellus wrote:a ta socijalistička cjepiva su bila sigurna samo zato jer nije bilo interneta na kom bi se o tome raspravljalo, i jer bi novinara koji bi posumnjao vjerojatno dočekao otkaz na stolu... kamoli pisao o nuspojavama.

ti bi trebao s erom do psihijatra.


bolestan si.

ali ne fizički. psihički.

ne piši o nečem o čemu nemaš pojma.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by immortal Wed 5 Jan - 20:10

veber wrote:
marcellus wrote:a ta socijalistička cjepiva su bila sigurna samo zato jer nije bilo interneta na kom bi se o tome raspravljalo, i jer bi novinara koji bi posumnjao vjerojatno dočekao otkaz na stolu... kamoli pisao o nuspojavama.

ti bi trebao s erom do psihijatra.


bolestan si.

ali ne fizički. psihički.

ne piši o nečem o čemu nemaš pojma.
istina Marcel  :tu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 5 Jan - 20:13

marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:

jelda, pa od tih cjepiva je mojoj generaciji ostajao čajni tanjurić na ramenu, danas ona s kojima smo mi cijepljeni šezdesetih ne bi dobila odobrenje ni u kazahstanu.  Vlade ne komentiraju one koji se nisu cijepili jer ih nema, ne možeš dijete upisat u školu ako nije cijepljeno...
i? kako je ta estetska nepravda utjecala na tvoj život? si se srušio na nekom sportskom terenu? u prijenosu vijesti uživo? razvio miokarditis?
šta? bilo ti je neugodno na plaži?

pa kaj? Pa tolko su bila "Ispitana i sigurna". Nuspojave ono... a nije i da niko nije umro. Jel imaš ti pojma što je sve prije 50 godina bilo u jebenim cjepivima? Misliš da ih je neko kontrolirao? Nije bilo europskog centra i tih sranja, svaka država je svoja cjepiva sama odobravala, a juga je puštala svaki kurac. Moš mislit ispitanosti... kurca bi se danas dao s tim cijepit.

ovo cjepivo za covid, kakvo god da je, je ipak sigurnije od svega s čim su nas cijepili ko djecu.
ta cjepiva s kojima su tebe cijepili kao dijete se i dalje koriste.
drugo, da su u bivšoj državi sportaši padali po terenima ili se voditelji rušili po televizijama kao posljedice tog cjepiva ludi komunisti bi onoga tko je isto izmislio strijeljali kao narodnog neprijatelja.
treće: nije riječ o nikakvim tanjuričima, nekima se jedva vidi a nekima je ožiljak 7-8 milimetara u presjeku, žene padaju na ožiljke i s obzirom na tvoju fizionomiju gliste tebi to i treba jer te jedino to čini muškim..i na tvoju žalost nisu ti ih dali više, možda bi mogao srat da su ti to ožiljci od metka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Wed 5 Jan - 20:16

mutava baštarda wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:evo samo da podsjetim sve antivaxere na temi s čim su sve do sad cijepljeni i s koliko doza kojeg cjepiva...

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Cjepiv10


hvala, nema na čemu
opet pišeš o stvarima o kojima nemaš pojma.
Korona novosti i spoznaje - Page 40 Img_2665
Korona novosti i spoznaje - Page 40 Img_2664
Korona novosti i spoznaje - Page 40 Img_2663
Hvala, nema na čemu

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram Wed 5 Jan - 20:16

dijagram wrote:Italija 190 000 50% vise od nas.

Irska 17 500   dvostruko vise od nas.

Ocekujem Francusku na cca 300 000 novih, jos nisu dali podatke.

:coffee

Francuska 330 000.

2,5 puta vise nego mi

Sigurno onih 10 % necijepljenih , sunce im jebem:)

yoda
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


kic and michaellcmacha like this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by n_razbojnik Wed 5 Jan - 20:18

marcellus wrote:a ta socijalistička cjepiva su bila sigurna samo zato jer nije bilo interneta na kom bi se o tome raspravljalo, i jer bi novinara koji bi posumnjao vjerojatno dočekao otkaz na stolu... kamoli pisao o nuspojavama.

Danas imamo internet i faktograf, pa su nuspojave ono što faktčekeri kažu

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Wed 5 Jan - 20:26

mortal wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:a ta socijalistička cjepiva su bila sigurna samo zato jer nije bilo interneta na kom bi se o tome raspravljalo, i jer bi novinara koji bi posumnjao vjerojatno dočekao otkaz na stolu... kamoli pisao o nuspojavama.

ti bi trebao s erom do psihijatra.


bolestan si.

ali ne fizički. psihički.

ne piši o nečem o čemu nemaš pojma.
istina Marcel  :tu
zanimljiv je taj internet.
marc je novi guru
dajte odjebite s debilanama.
tanjurićima na ramenima.
milanović je prebolio kugu.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 5 Jan - 20:26

dijagram wrote:
dijagram wrote:Italija 190 000 50% vise od nas.

Irska 17 500   dvostruko vise od nas.

Ocekujem Francusku na cca 300 000 novih, jos nisu dali podatke.

:coffee

Francuska 330 000.

2,5 puta vise nego mi

Sigurno onih 10 % necijepljenih , sunce im jebem:)

yoda
imunitet krda :cat1 greenstars
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by n_razbojnik Wed 5 Jan - 20:30

dijagram wrote:
dijagram wrote:Italija 190 000 50% vise od nas.

Irska 17 500   dvostruko vise od nas.

Ocekujem Francusku na cca 300 000 novih, jos nisu dali podatke.

:coffee

Francuska 330 000.

2,5 puta vise nego mi

Sigurno onih 10 % necijepljenih , sunce im jebem:)
Žestok odgovor babojebcu, sutra milion Francuza sa sinptomima prehlade smrče po Parizu

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by debotoijusto Wed 5 Jan - 20:31

Ovo je nenormalno, čekamo satima, nitko ništa ne zna. Kaos je. Što liječnici obiteljske medicine ne naprave trijažu i pošalju samo kronične bolesnike ili one s jakim simptomima? Dolaze mladi bez ikakvih znakova bolesti i ovdje su samo radi covid potvrda pa stariji, koji mogu i umrijeti, ne mogu doći na red. U redu su se skoro ljudi potukli. golema nervoza vlada... Svi povlače veze da bi se testirali, a neki idu i plaćati kod privatnika. Mislim da je pola Splita zaraženo. Dućani i teretane su prazni, cijeli grad je uhvatila korona...', napisao nam je jedan od građana koji je dobar dio dana proveo čekajući na testiranje. Slična priča je jučer došla iz Trogira. gdje je, nakon što se netestirani pred punktom nisu htjeli razići, morala intervenirati i policija.





Javljaju nam se i Omišani, kojih se jutros tristotinjak natiskalo kod Studenca gdje se vrši uzimanje PCR briseva. Omišanin K.B. nam prepričava: 'Već u 7.30 sati je u redu bilo nekih 350 ljudi. Nakon što je testiranje počelo, u dvadesetak minuta je obavljeno 100 - 120 testova. nakon čega nam je poručeno da je to to za danas, da je to maksimalan broj koji mogu zaprimiti. Ljudi su se pobunili, ali uskoro i razišli - uključujući mene. Ipak, kad sam ponovo tu prolazio sat vremena nakon, vidio sam da se neki stranci testiraju. Prišao sam i pitao mogu li i ja, jer imam potrebnu uputnicu, na što mi je rečeno da njima treba za put i da su oni platili. Onda sam, eto, i ja ponudio da platim i tek sam tada testiran. Doduše, mislim da nije u redu da se meni, koji uredno plaćam osnovno i dopunsko zdravstveno, ta usluga dodatno zaračunava i žaliti ću se HZZO-u i tražiti da mi vrate mojih 380 kuna.'






Sličnu priču ima A.L. iz Dugog Rata. Njemu i supruzi je obiteljska liječnica, po pozitivnom antigenskom testu, izdala digitalnu uputnicu i oni su se isti dan, u ponedjeljak, zaputili u Omiš na testiranje. Od tamo ih je, zbog gužve, vratilo pa su idući dan okušali sreću u Splitu, kraj turske kule. Tamo su im pak rekli, unatoč tome što nije bilo drugih zainteresiranih, da ne mogu pristupiti PCR testu ako se nisu putem interneta zabilježili za svoj termin. Par je opet u srijedu neuspješno probao u Omišu pa na Zavodu u Vukovarskoj u Splitu, gdje su dobili isti odgovor kao i na turskoj kuli. Kad je supružnik upitao bi li mu odobrili testiranje da plati, djelatnicu mu je odgovorila da - bi. 'Ako se prijave simptomi ili kontakt sa zaraženim onda se treba čekati par dana na test, a ukoliko je u pitanu posao ili put, onda se odmah dolazi na red', ozlojađen je naš sugovornik koji je, napokon, uspio zakazati termin za sutra - u Makarskoj.





Željka Karin, šefica splitskog Zavoda za javno zdravstvo, nudi pak nešto drugačiju priču. 'Nema govora da itko može doći i samo platiti test na licu mjesta. Iznimke su, jasno, stranci koji se vraćaju kući, pomorci koji idu raditi i oni s avionskim kartama. Osim toga, nije ni sama uputnica besplatna jer je HZZO plaća u punom iznosu od 380 kuna. Dakle, ne postoji poticaj za dodatnom naplatom usluge. Što se tiče same organizacije, naša organizacija je izvrsna, ali što više trebamo učiniti da objasnimo ljudima da ne mogu dolaziti bez narudžbe? Nitko nema punktova kao mi; sedam okolo po županiji, dva u gradu i jedan na aerodromu. Treba to sve i pokrit, znate', kaže Karin.

Nastavlja kako su upravo oni i upozoravali da će doći do ovog napregnuća sustava, ali da ih ljudi, s glavama u blagdanskoj čaroliji, nisu htjeli slušati. 'Pogledajte slike sa božićnih i novogodišnjih proslava. Ljudi se trljaju na hrpi, grle, pjevaju... I sad se odjednom svi čude što su zaraćeni. Mi imamo samo onoliko kapaciteta koliko imamo i možemo mi sad ići okolo uzeti bezbroj briseva, ali ljudi moji, treba to sve i obraditi - i to isti dan! Pa primi uzorke s Hvara, Brača, Imotskog, pa ih obilježi sve, pusti virus da odstoji 2 sata, pa kreni testirat... Moji kolege rade od šest do dva ujutro svaki dan. To je dvadeset sati dnevno... Ljudi, uozbiljimo se...'





'Da ne govorim da postoje i druge bolesti osim covida s kojima se moramo baviti. Pa nećemo valjda sada ostaviti te ljude da se sami snalaze jer bi neki dvadesetogodišnjaci, koji i, nakon feštavanja prošli tjedan, čine najveći broj onih koji se testiraju. I sad takvi dižu halabuku, a jasno je da samo žele doći do te svoje covid potvrde. Njih ne zanima i nikada ih nije zanimalo konačno zaustaviti ovu pandemiju koja se već svima popela na vrh glave... Ako netko ima blage simptome i dođe na red za osam - devet dana i bude negativan, neka bude sretan što je živ i zdrav i što nikoga nije zarazio. A, ako mu je zaista do do okončavanja ove nenormalne situacije, neka se onda lijepo cijepi', poručuje Karin.





debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Wed 5 Jan - 20:33

dijagram wrote:
dijagram wrote:Italija 190 000 50% vise od nas.

Irska 17 500   dvostruko vise od nas.

Ocekujem Francusku na cca 300 000 novih, jos nisu dali podatke.

:coffee

Francuska 330 000.

2,5 puta vise nego mi

Sigurno onih 10 % necijepljenih , sunce im jebem:)

yoda

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Img_2667

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by n_razbojnik Wed 5 Jan - 20:36

Ero se čudi kako velika smrtnost , a ovi ne mogu ni bris nosa uzet, u Europi se milijuni ljudi dnevno testiraju samo je u Vililandu debakl s istima

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Wed 5 Jan - 20:37

mutava baštarda wrote:
dijagram wrote:
dijagram wrote:Italija 190 000 50% vise od nas.

Irska 17 500   dvostruko vise od nas.

Ocekujem Francusku na cca 300 000 novih, jos nisu dali podatke.

:coffee

Francuska 330 000.

2,5 puta vise nego mi

Sigurno onih 10 % necijepljenih , sunce im jebem:)

yoda

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Img_2667

Indija i S Afrika roditelji delte i omikrona nemaju epidemiju
Fašistička Australija ima ljetnu epidemiju.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram Wed 5 Jan - 20:39

Gotovo je, trobonjaca svira kraj utakmice, dobro jos malo produzetka i tocka.

Zalihe cjepiva koje nisu iskoristene koristit ce capak i bubas umjesto stolica.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nikakve-stroze-mjere-nece-zaustaviti-omikron-svi-ce-se-ovim-sojem-prirodno-imunizirati-i-to-ce-biti-kraj-15142303
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Wed 5 Jan - 20:44

na skijanju je najbolja stvar kada pada kiša.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben Wed 5 Jan - 21:04

Idemo u lockdown do ožujka!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Wed 5 Jan - 21:04

n_razbojnik wrote:Ero se čudi kako velika smrtnost , a ovi ne mogu ni bris nosa uzet, u Europi se milijuni ljudi dnevno testiraju samo je u Vililandu debakl s istima
kaže čeka se testitanje 5-6 dana...katastrofa
pa i je, ali na račun sustava, svaki val spektakularno najavljuju, pa i ovaj peti, koji se spojio s četvrtim, struka kaže, ali su i dalje totalno nepripremljeni, neorganizirani i neefikasni u PM

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben Wed 5 Jan - 21:06

Noor wrote:
n_razbojnik wrote:Ero se čudi kako velika smrtnost , a ovi ne mogu ni bris nosa uzet, u Europi se milijuni ljudi dnevno testiraju samo je u Vililandu debakl s istima
kaže čeka se testitanje 5-6 dana...katastrofa
pa i je, ali na račun sustava, svaki val spektakularno najavljuju, pa i ovaj peti, koji se spojio s četvrtim, struka kaže, ali su i dalje totalno nepripremljeni, neorganizirani i neefikasni u PM
Snig iznenodi zimske službe

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Wed 5 Jan - 21:08

aben wrote:
Noor wrote:
n_razbojnik wrote:Ero se čudi kako velika smrtnost , a ovi ne mogu ni bris nosa uzet, u Europi se milijuni ljudi dnevno testiraju samo je u Vililandu debakl s istima
kaže čeka se testitanje 5-6 dana...katastrofa
pa i je, ali na račun sustava, svaki val spektakularno najavljuju, pa i ovaj peti, koji se spojio s četvrtim, struka kaže, ali su i dalje totalno nepripremljeni, neorganizirani i neefikasni u PM
Snig iznenodi zimske službe
tako otprilike

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 40 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum