ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 4/1/2022, 21:55

Noor wrote:
Eroo wrote:
newuser wrote:
Ero na aparatimah  :kuku
ITALIJA: ...najnovije

Indikativan  omjer je umrlih među necijepljenima i cijepljenima s booster dozom.

U  populaciji u kojoj je 12.73% necijepljenih je bilo 994 umrle osobe,
a u populaciji 48.49%  cijepljenih s buster dozom  je  bilo umrlih 62.

Križni račun:

Među necijepljenima je smrtnost   bila : (48.49x994)/(12.73x62) = 61.1x veća 
među necijepljenima nego cijepljenim s booster  dozom.

Svaki komentar je suvišan.

PS: Očigledno booster doza funkcionira. Za sada.
Stručnjak koji je radio na cjepivu: Cijepiti ljude svakih 6 mjeseci nije održivo

"Ne možemo cijepiti planet svakih četiri do šest mjeseci. To nije održivo niti se to može financirati", rekao je profesor Andrew Pollard, direktor Oxfordske grupe za cjepivo i šef britanskog Odbora za cijepljenje i imunizaciju, u intervjuu objavljenom u Daily Telegraphu.

Za sada je to samo jedno mišljenje. Da objavljeno  je na BBC ili Guardian, ne sjećam se, pod rubrikom "coronavirus"
Bogate države  će čuvati svoju populaciju, naći će načina...
Naravno, imamo  razloga biti zabrinuti, posebno ako još uvijek ne znamo koliko  će virus
zaobilaziti imuni sustav kod cijepljenih booster dozom....to još uvijek ne znamo.
Posebno ne  znamo kako će to izgledati po  pitanju broja  hospitaliziranih i umrlih.
Opasno  je ako bi pao zdravstveni sustav, jer bi uvelo države u kaos, koji smo već vidjeli u provinci Bergamo i Brescia.

Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 4/1/2022, 22:16

Eroo wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:
ITALIJA: ...najnovije

Indikativan  omjer je umrlih među necijepljenima i cijepljenima s booster dozom.

U  populaciji u kojoj je 12.73% necijepljenih je bilo 994 umrle osobe,
a u populaciji 48.49%  cijepljenih s buster dozom  je  bilo umrlih 62.

Križni račun:

Među necijepljenima je smrtnost   bila : (48.49x994)/(12.73x62) = 61.1x veća 
među necijepljenima nego cijepljenim s booster  dozom.

Svaki komentar je suvišan.

PS: Očigledno booster doza funkcionira. Za sada.
Stručnjak koji je radio na cjepivu: Cijepiti ljude svakih 6 mjeseci nije održivo

"Ne možemo cijepiti planet svakih četiri do šest mjeseci. To nije održivo niti se to može financirati", rekao je profesor Andrew Pollard, direktor Oxfordske grupe za cjepivo i šef britanskog Odbora za cijepljenje i imunizaciju, u intervjuu objavljenom u Daily Telegraphu.

Za sada je to samo jedno mišljenje. Da objavljeno  je na BBC ili Guardian, ne sjećam se, pod rubrikom "coronavirus"
Bogate države  će čuvati svoju populaciju, naći će načina...
Naravno, imamo  razloga biti zabrinuti, posebno ako još uvijek ne znamo koliko  će virus
zaobilaziti imuni sustav kod cijepljenih booster dozom....to još uvijek ne znamo.
Posebno ne  znamo kako će to izgledati po  pitanju broja  hospitaliziranih i umrlih.
Opasno  je ako bi pao zdravstveni sustav, jer bi uvelo države u kaos, koji smo već vidjeli u provinci Bergamo i Brescia.
santa ma znate, boostati se stalno
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 4/1/2022, 22:51

newuser wrote:
Eroo wrote:
Noor wrote:
Stručnjak koji je radio na cjepivu: Cijepiti ljude svakih 6 mjeseci nije održivo

"Ne možemo cijepiti planet svakih četiri do šest mjeseci. To nije održivo niti se to može financirati", rekao je profesor Andrew Pollard, direktor Oxfordske grupe za cjepivo i šef britanskog Odbora za cijepljenje i imunizaciju, u intervjuu objavljenom u Daily Telegraphu.

Za sada je to samo jedno mišljenje. Da objavljeno  je na BBC ili Guardian, ne sjećam se, pod rubrikom "coronavirus"
Bogate države  će čuvati svoju populaciju, naći će načina...
Naravno, imamo  razloga biti zabrinuti, posebno ako još uvijek ne znamo koliko  će virus
zaobilaziti imuni sustav kod cijepljenih booster dozom....to još uvijek ne znamo.
Posebno ne  znamo kako će to izgledati po  pitanju broja  hospitaliziranih i umrlih.
Opasno  je ako bi pao zdravstveni sustav, jer bi uvelo države u kaos, koji smo već vidjeli u provinci Bergamo i Brescia.
santa ma znate, boostati se stalno
I  onda ću opetč itat ikako vas gledam s'visoka. 
I primjera  u Italiji vidimo da necijepljeni imaju 61x veću smrtnost od cijepljenih s booster dozom.
Kako  će to izgledati u slučaju "florone" to treba pitati vašega kolegu Yodu, on  ima riješenje za vas:-Pocrkajte!
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 4/1/2022, 23:18

Naša stvar ako pocrkamo...
Vi ćete dočekat barem 120 godina na boosterima...

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 32 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 4/1/2022, 23:37

Noor wrote:Stručnjak koji je radio na cjepivu: Cijepiti ljude svakih 6 mjeseci nije održivo

"Ne možemo cijepiti planet svakih četiri do šest mjeseci. To nije održivo niti se to može financirati", rekao je profesor Andrew Pollard, direktor Oxfordske grupe za cjepivo i šef britanskog Odbora za cijepljenje i imunizaciju, u intervjuu objavljenom u Daily Telegraphu.

Svaka 3 mjeseca idealno.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 4/1/2022, 23:39

BTW, ove is Astra-Zenece je Pfizer u ključnom trenutku dobro pokopao negativnom medijskom kampanjom kakve se uglavnom koriste u politici.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 5/1/2022, 00:05

Malo sam pogledao današnju smrtnost u nekoliko zapadnih država i  to  pretvorio na poredivih  1 milijun stanovnika, 
a dodao sam pored procjepljenost tih država s booster dozama. Usput sam dodao i HR, ali za booster nemam podataka.
Svjestan sam toga da  se ipak radi  samo o jednom danu i jednom podatku,  ali je indikacija utjecaja boster doze na 
smrtnost  indikativna.Posebnoostupa UK sa svojim visokim postotkom i malim brojem  umrlih na 1M st.

Korona novosti i spoznaje - Page 32 87
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 5/1/2022, 02:22

Korona novosti i spoznaje - Page 32 2bcf7c10
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 5/1/2022, 05:58

Korona novosti i spoznaje - Page 32 92
Korona novosti i spoznaje - Page 32 93

****
Korona novosti i spoznaje - Page 32 94
****

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/macron-izvan-kontrole-zelim-raspi-iti-necijepljene-to-mi-je-strategija-idem-do-kraja-oni-nisu-gradani-15141977



Ništa ja drugo nisam govorio cijelo vrijeme.   
Imam pravo živjeti sigurno i nitko mi to pravo ne  smije uskraćivati. 
Takva  dva prava u jednom su trnutku došla  ukonflikt. 
Riješenje je u ovome što predlaže Macron...
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 5/1/2022, 06:09

PS: 
S visoko procijepljenošću, plus booster  doze,   hospitalizacija i smrtnost
su  drastično smanjeni  kod takvih država. 
Usprkos i 5x većoj virulentnosti Omikrona  kod visoko procijepljenih  se
ne očekuje veća hospitalizacija i smrtnost.
U takvim državama se čuje i prijedlog da  se karantena  onih s blažim  simptomima
smanji sa 10 na 5 dana, ili  će se urušti gospodarstvo. 
Naime, nedostaje radne  snage  na  svim poljima...od policije do radnika za čistoću,
a da ne spominjem zdravstveni kadar.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 5/1/2022, 06:54

Korona novosti i spoznaje - Page 32 1f9cea10
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 5/1/2022, 09:47

UK broj aktivnih slučajeva u 5 dana narastao sa 1,8 milijuna na 3 milijuna a broj kritičnih sa 868 na 883...
Zanemariv porast od 15tak slučajeva
U francuskoj je u istom razdoblju broj aktivnih sa 1 milijun narastao na 2,2 milijuna, a broj kritičnih je ostao isti u broj u ovih 5 dana 3333.
U francuskoj jedino nije najjasnije od kud 351 umrli... Iz bazena kritičnih očito nisu, logičan zaključak bi onda bio da su umrli svi oni koji su potpuno zaštićeni sa dvije ili čak i tri doze...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 5/1/2022, 09:53

michaellcmacha wrote:UK broj aktivnih slučajeva u 5 dana narastao sa 1,8 milijuna na 3 milijuna a broj kritičnih sa 868 na 883...
Zanemariv porast od 15tak slučajeva
U francuskoj je u istom razdoblju broj aktivnih sa 1 milijun narastao na 2,2 milijuna, a broj kritičnih je ostao isti u broj u ovih 5 dana 3333.
U francuskoj jedino nije najjasnije od kud 351 umrli... Iz bazena kritičnih očito nisu, logičan zaključak bi onda bio da su umrli svi oni koji su potpuno zaštićeni sa dvije ili čak i tri doze...
tzv. 'slučajevi' ili 'aktivni' ili 'asimptomatski' su bespredmetne kategorije u ovoj tzv. pandemiji...
izmišljeno u svrhu održavanja psihoze straha prikazivanje besmislenih brojeva na dalekoglednicama...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 5/1/2022, 09:54

Oni očito ravno sa testiranja završe u ledari, jer su kritični svi na broju... A tu možemo dopustiti nagađanja da ima i poneki necijepljeni, s obzirom da preciznijih podataka o statusu istih nema

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 5/1/2022, 09:58

T. wrote:
michaellcmacha wrote:UK broj aktivnih slučajeva u 5 dana narastao sa 1,8 milijuna na 3 milijuna a broj kritičnih sa 868 na 883...
Zanemariv porast od 15tak slučajeva
U francuskoj je u istom razdoblju broj aktivnih sa 1 milijun narastao na 2,2 milijuna, a broj kritičnih je ostao isti u broj u ovih 5 dana 3333.
U francuskoj jedino nije najjasnije od kud 351 umrli... Iz bazena kritičnih očito nisu, logičan zaključak bi onda bio da su umrli svi oni koji su potpuno zaštićeni sa dvije ili čak i tri doze...
tzv. 'slučajevi' ili 'aktivni' ili 'asimptomatski' su bespredmetne kategorije u ovoj tzv. pandemiji...
izmišljeno u svrhu održavanja psihoze straha prikazivanje besmislenih brojeva na dalekoglednicama...
Ma jasno, ali i takvi kakve ih prezentiraju ne idu njima u prilog... Jer na 3 milijuna slučajeva imati samo 883 kritična i 48 umrlih je očut znak da tu termin pandemija, epidemija, raspad zdravstvenog sustava i slične akrobacije nemaju mjesta
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 5/1/2022, 10:01

Evo kod nas, čak i kod nas hubol treba raspustiti, a šmitovu bi trebsalo i kazniti jer je potpuno neosnovano u vrijeme dok su se brojevi hospitaliziranih iz dana u dan smanjivali, oni tj ona drečala kako će se sustav raspasti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 5/1/2022, 10:11

Necijepljenima će se  konačno treba pokazati gdje  im je mjesto,  odnosno gdje im nije mjesto u društvu. Svoje teorije neka međusobno razmnjenjuju, ali neka se samo maknu  iz javnog prostora. Macron zna što govori, uslijedit će i drugi slično..O ovome što je obećao Macron necijepljenima ja ovdje pišem već duže vrijeme i zbog toga moji komentari nekima nisu simpatični. Nema to veze s nekakvim "fašizmom", kako nas vole obmetavati necijepljeni, već razumnom pristupu problemima koje svakodnevno živimo. Znanost se trudi pronaći način  kako izađi iz toga, onda to sve  kvari glasna i arogantna manjina. To će jednom morati prestati.  U svim ratovima se uvijek desi da se ukidaju
neka  građanska  prava, pa će i u ovom kako izgleda morati.Macron je u pravu..
Mile, povedi kolo... pirat
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 5/1/2022, 10:21

Hrvatska  danas: Pritisak na sustav je visok. Na testiranje se čeka 6-7 dana.

A  još nije ni počelo.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 5/1/2022, 11:00

Eroo wrote:Korona novosti i spoznaje - Page 32 92
Korona novosti i spoznaje - Page 32 93

****
Korona novosti i spoznaje - Page 32 94
****

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/macron-izvan-kontrole-zelim-raspi-iti-necijepljene-to-mi-je-strategija-idem-do-kraja-oni-nisu-gradani-15141977



Ništa ja drugo nisam govorio cijelo vrijeme.   
Imam pravo živjeti sigurno
i nitko mi to pravo ne  smije uskraćivati. 
Takva  dva prava u jednom su trnutku došla  ukonflikt. 
Riješenje je u ovome što predlaže Macron...


Pa zatvori se u atomsko skloniste, povedi ondje i svoju kraljevsku obitelj, i rijesio si problem.


Sto se debilceka Macrona tice, cuj, njemu su njegovi sugradjani - neprijatelji. A onda ce se dicit' antifasistickom bastinom. Pljuc!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 5/1/2022, 11:03

violator wrote:
Eroo wrote:Korona novosti i spoznaje - Page 32 92
Korona novosti i spoznaje - Page 32 93

****
Korona novosti i spoznaje - Page 32 94
****

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/macron-izvan-kontrole-zelim-raspi-iti-necijepljene-to-mi-je-strategija-idem-do-kraja-oni-nisu-gradani-15141977



Ništa ja drugo nisam govorio cijelo vrijeme.   
Imam pravo živjeti sigurno
i nitko mi to pravo ne  smije uskraćivati. 
Takva  dva prava u jednom su trnutku došla  ukonflikt. 
Riješenje je u ovome što predlaže Macron...


Pa zatvori se u atomsko skloniste, povedi ondje i svoju kraljevsku obitelj, i rijesio si problem.


Sto se debilceka Macrona tice, cuj, njemu su njegovi sugradjani - neprijatelji. A onda ce se dicit' antifasistickom bastinom. Pljuc!
tocno, gdje ces vece sigurnosti nego u atomskom sklonistu, zašvasa iznutra vrata i to je to

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 5/1/2022, 11:05

Noor wrote:
violator wrote:
Eroo wrote:Korona novosti i spoznaje - Page 32 92
Korona novosti i spoznaje - Page 32 93

****
Korona novosti i spoznaje - Page 32 94
****

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/macron-izvan-kontrole-zelim-raspi-iti-necijepljene-to-mi-je-strategija-idem-do-kraja-oni-nisu-gradani-15141977



Ništa ja drugo nisam govorio cijelo vrijeme.   
Imam pravo živjeti sigurno
i nitko mi to pravo ne  smije uskraćivati. 
Takva  dva prava u jednom su trnutku došla  ukonflikt. 
Riješenje je u ovome što predlaže Macron...


Pa zatvori se u atomsko skloniste, povedi ondje i svoju kraljevsku obitelj, i rijesio si problem.


Sto se debilceka Macrona tice, cuj, njemu su njegovi sugradjani - neprijatelji. A onda ce se dicit' antifasistickom bastinom. Pljuc!
tocno, gdje ces vece sigurnosti nego u atomskom sklonistu, zašvasa iznutra vrata i to je to

Pa da! :D Usput je pomogao i nama. :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum