ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sun 2 Jan - 19:48

@Mutavi,  što  je poanta. Samo ukratko.

Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Sun 2 Jan - 19:48

Eroo wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:
Buhaahaa...
Ajd sad primi se Bukvara  pa  nauči  i velika slova.  Koje  isprazno  laprdanje... :D
Za ispraznu tintaru, poput tvoje, da.
Možda tebi takvi odgovori pomažu, ali su beskorisni u raspravi koja je u tijeku.

PS:
 U ZG ne znaju kako potrošiti 600 mio € eu bespovratnih sredstava.
Što  činiš po tom pitanju? Čekaš li i ti da to riješi Plrnky i mrtvi Bandić?
De, de, dignite to svoje lijeno i uplašeno dupe, pomozite narodu...i sebi.

što ja imam s tim? ja nastupam nakon potpisa ugovora i nadzirem da ih potroše sukladno ugovoru i zakonu.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Sun 2 Jan - 19:50

Eroo wrote:
newuser wrote:
Eroo wrote:
Preskočim sve komentare bez dokaza. Laprdanje me ne zanima.
Lauc laprda dok npr pojedinci s ovoga foruma ne laprdaju koji s virusima imaju zajednicko kao hdzeovci s domoljubljem :)
Svaka slucajnost je slucajna  :^0
Čuj, ako si mislio na mene, ja se isključivo bavim s javno objavljenim brojkama, a Lauc s "pričam ti priču".
ti se baviš serviranim napojem, a Lauc znanošću

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Sun 2 Jan - 19:51

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
 Korona novosti i spoznaje - Page 12 1f602
Imaš neko logično objašnjenje zašto je toliko mrtvih baš u Bergamu i nigdje drugo?

Ostali smo se sjetili kako su to  radili  stari gospari  u 14. stoljeću u Dubrovniku: 
-lockdown, karantena i higijena, plus vinski ocat...jedino što smo  mi radije pili dobro vino. :)
Što su to radili, a da nisu radili Bombaj i Kairo. Nešto tu ako smrtonosno odnilo bi milione u navedenim gradovima.
Nameće se zaključak da su nešto radili loše, namjerno ili nenamjerno...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sun 2 Jan - 19:53

newuser wrote:
Eroo wrote:
newuser wrote:
Lauc laprda dok npr pojedinci s ovoga foruma ne laprdaju koji s virusima imaju zajednicko kao hdzeovci s domoljubljem :)
Svaka slucajnost je slucajna  :^0
Čuj, ako si mislio na mene, ja se isključivo bavim s javno objavljenim brojkama, a Lauc s "pričam ti priču".
Nisam ja od onih koji ne poštuju autoritete, dapače, cijenim ih, za razliku od vas kojima je laprdanje svojstveno.
Naravno,ne cijenim neuvjerljive i neargumentirane komentare ma od koga dolazili, pa kad su i od cijenjenog Lauca.  
Postoje javno svima dostupni podatci...Hic Rhodos hic  salta.
Dobro je Lauca vec nazivas cijenjeni. Jos malo i budes ga citirao  :D
Ne, ne, znam ja  da  je  znantvenik par exellence i s te strane ga stvarno cijenim.
Zamjerim mu što ne  koristi  brojeve kad   objavljuje svoje teze i stavove.
Ako matematički šepa neka si potraži pomoćnika kome ne šepa     to je jedina moja  zamjerka.
Jebiga,  iritiraju me  tvrdnje bez evidentnih argumenata.
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Sun 2 Jan - 19:57

Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
Speare Shaker wrote:

“Nature Communication i neki drugi radovi su pokazali da osobe koje su bili u kontaktu s inficiranima, imaju razvijen stanični imunitet.
To je podatak koji je dosad bio nepoznat. Nisu bili pozitivni ni na prisustvo protutijela ni antigenskog brzog teksta.
Kod puno ljudi, koji su imali dilemu zašto jedino oni u obitelji nisu dobili bolest, oni tumače da je jedan od glavnih razloga stanični imunitet”, rekao je profesor Primorac.

https://hr.n1info.com/vijesti/primorac-oni-koji-su-bile-u-kontaktu-s-oboljelima-imaju-stanicni-imunitet/
Pa o tome i pričam.
Taj link sam i sama vec vise puta stavila na temu.
Ali, sve to je kod ponovnog kontakta s virusom.
Primorac je pojasnio upravo to...što se događa kod ponovnog kontakta s virusom.

Gore si napisala da se imunitet može steći tako da se bolest odboluje.
To je točno, ali nije neophodno.
Primorac je samo jasno naveo temeljnu osobinu staničnog imuniteta koji postoji kod ljudi koji jedini u obitelji među zaraženima (kod kojih se razvila puna infekcija) nisu uopće dobili bolest pa je tako nisu ni odbolovali.
Naime, kada je čovjek bio dovoljno dugo u kontaktu sa nekim virusima (virusi iz korona obitelji npr. uzrokuju prehlade), a čim se organizam ponovo susretne sa dovoljno sličnim virusom, memprijske stanice uobičajeno vrlo brzo potaknu razvoj antitijela.
Primjer za to iz RL su metilda i njen muž.
Sin i kći su im imali razvijenu infekciju, a njima ništa.
Očito imaju jak stanični imunitet zbog dovoljno dugog ranijeg susreta ili više njih sa dovoljno sličnim virusima ovome (razlike između mutacija ovog virusa su vrlo male, ne više od 0,5%), vjerojatno putem običnih prehlada koje su uzrokovali virusi iz korona obitelji.
Lauc i Primorac su prije nešto manje od godinu dana napravili istraživanje u Zagrebu koje je to dokazalo, a nešto kasnije je HZJZ isto proveo na razini Hrvatske i dobio na dlaku iste rezultate.
I to je objasnilo relativno blagi razvoj bolesti u Hrvatskoj u tom razdoblju, jer se pokazalo kako je gotovo polovica stanovništva imalo neki oblik imuniteta na infekciju, bilo putem preboljenja bilo putem memorijskih stanica. Tada je vrlo mali broj ljudi bio cijepljen, a dvojac je istraživanje proveo u siječnju mjesecu prije nego je cijepljenje uzelo maha. Mislim da je tada bilo cijepljeno nekih 2% stanovništva Zagreba.
:tu
odbolovati također znači da si bio u kontaktu s virusom, jer da nisi, ne bi ni bio bolestan.
niti je Ero mislio na stanični imunitet, niti sam imala potrebu mu i o tome pisati.
on je napisao da je imunitet zakazao, a na koji način i na što je točno mislio, ni on sam ne zna.



_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sun 2 Jan - 19:58

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Imaš neko logično objašnjenje zašto je toliko mrtvih baš u Bergamu i nigdje drugo?

Ostali smo se sjetili kako su to  radili  stari gospari  u 14. stoljeću u Dubrovniku: 
-lockdown, karantena i higijena, plus vinski ocat...jedino što smo  mi radije pili dobro vino. :)
Što su to radili, a da nisu radili Bombaj i Kairo. Nešto tu ako smrtonosno odnilo bi milione u navedenim gradovima.
Nameće se zaključak da su nešto radili loše, namjerno ili nenamjerno...
Nemoj opet s tim egzotičnim državama, drži se našeg  svijeta,  s kojim smo okruženi.
Italija vam je  tu  na  pragu,  nju  smo potanko analizirali.
Ako imaš slične podatke  iz neke druge države iz našeg okruženja, samo ih postavi,
pa ćemo ih skupa analizirati.
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Sun 2 Jan - 19:58

Eroo wrote:@Mutavi,  što  je poanta. Samo ukratko.
Friziranje

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Noor likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Sun 2 Jan - 20:00

Eroo wrote:
newuser wrote:
Eroo wrote:
Čuj, ako si mislio na mene, ja se isključivo bavim s javno objavljenim brojkama, a Lauc s "pričam ti priču".
Nisam ja od onih koji ne poštuju autoritete, dapače, cijenim ih, za razliku od vas kojima je laprdanje svojstveno.
Naravno,ne cijenim neuvjerljive i neargumentirane komentare ma od koga dolazili, pa kad su i od cijenjenog Lauca.  
Postoje javno svima dostupni podatci...Hic Rhodos hic  salta.
Dobro je Lauca vec nazivas cijenjeni. Jos malo i budes ga citirao  :D
Ne, ne, znam ja  da  je  znantvenik par exellence i s te strane ga stvarno cijenim.
Zamjerim mu što ne  koristi  brojeve kad   objavljuje svoje teze i stavove.
Ako matematički šepa neka si potraži pomoćnika kome ne šepa     to je jedina moja  zamjerka.
Jebiga,  iritiraju me  tvrdnje bez evidentnih argumenata.
jel?! baš super :D
mene tabele i grafovi bez linka

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sun 2 Jan - 20:09

Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
Pa o tome i pričam.
Taj link sam i sama vec vise puta stavila na temu.
Ali, sve to je kod ponovnog kontakta s virusom.
Primorac je pojasnio upravo to...što se događa kod ponovnog kontakta s virusom.

Gore si napisala da se imunitet može steći tako da se bolest odboluje.
To je točno, ali nije neophodno.
Primorac je samo jasno naveo temeljnu osobinu staničnog imuniteta koji postoji kod ljudi koji jedini u obitelji među zaraženima (kod kojih se razvila puna infekcija) nisu uopće dobili bolest pa je tako nisu ni odbolovali.
Naime, kada je čovjek bio dovoljno dugo u kontaktu sa nekim virusima (virusi iz korona obitelji npr. uzrokuju prehlade), a čim se organizam ponovo susretne sa dovoljno sličnim virusom, memprijske stanice uobičajeno vrlo brzo potaknu razvoj antitijela.
Primjer za to iz RL su metilda i njen muž.
Sin i kći su im imali razvijenu infekciju, a njima ništa.
Očito imaju jak stanični imunitet zbog dovoljno dugog ranijeg susreta ili više njih sa dovoljno sličnim virusima ovome (razlike između mutacija ovog virusa su vrlo male, ne više od 0,5%), vjerojatno putem običnih prehlada koje su uzrokovali virusi iz korona obitelji.
Lauc i Primorac su prije nešto manje od godinu dana napravili istraživanje u Zagrebu koje je to dokazalo, a nešto kasnije je HZJZ isto proveo na razini Hrvatske i dobio na dlaku iste rezultate.
I to je objasnilo relativno blagi razvoj bolesti u Hrvatskoj u tom razdoblju, jer se pokazalo kako je gotovo polovica stanovništva imalo neki oblik imuniteta na infekciju, bilo putem preboljenja bilo putem memorijskih stanica. Tada je vrlo mali broj ljudi bio cijepljen, a dvojac je istraživanje proveo u siječnju mjesecu prije nego je cijepljenje uzelo maha. Mislim da je tada bilo cijepljeno nekih 2% stanovništva Zagreba.
:tu
odbolovati također znači da si bio u kontaktu s virusom, jer da nisi, ne bi ni bio bolestan.
niti je Ero mislio na stanični imunitet, niti sam imala potrebu mu i o tome pisati.
on je napisao da je imunitet zakazao, a na koji način i na što je točno mislio, ni on sam ne  zna.


Ne muljaj, imuni sustav je otkazao, nije  se  uspio obraniti  od napada virusa i ljudi su  umirali od  covida.
Šta sad tu miješaš memorijske  stanice B  i T, ako žrtve prije toga nisu  bile  u kontaktu sa ovakvim virusom.
Preživjeli su oni čiji imuni sustav  nije otkazao, izborio se i takvi su preživjeli zarazu.
Na koji način?  Očigledno  ni znanstvenicima nije jasno na koji način. Da  im je jasno onda bi pravili 100%
učinkovito  cjepivo. Možda ti znaš na koji način? Objavi i ako uspiješ dobit ćeš Nobelovu  nagradu. :)
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sun 2 Jan - 20:10

Noor wrote:
Eroo wrote:
newuser wrote:
Dobro je Lauca vec nazivas cijenjeni. Jos malo i budes ga citirao  :D
Ne, ne, znam ja  da  je  znantvenik par exellence i s te strane ga stvarno cijenim.
Zamjerim mu što ne  koristi  brojeve kad   objavljuje svoje teze i stavove.
Ako matematički šepa neka si potraži pomoćnika kome ne šepa     to je jedina moja  zamjerka.
Jebiga,  iritiraju me  tvrdnje bez evidentnih argumenata.
jel?! baš super :D
mene tabele i grafovi bez linka
Lažeš ko pas.
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Sun 2 Jan - 20:11

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:

Ostali smo se sjetili kako su to  radili  stari gospari  u 14. stoljeću u Dubrovniku: 
-lockdown, karantena i higijena, plus vinski ocat...jedino što smo  mi radije pili dobro vino. :)
Što su to radili, a da nisu radili Bombaj i Kairo. Nešto tu ako smrtonosno odnilo bi milione u navedenim gradovima.
Nameće se zaključak da su nešto radili loše, namjerno ili nenamjerno...
Nemoj opet s tim egzotičnim državama, drži se našeg  svijeta,  s kojim smo okruženi.
Italija vam je  tu  na  pragu,  nju  smo potanko analizirali.
Ako imaš slične podatke  iz neke druge države iz našeg okruženja, samo ih postavi,
pa ćemo ih skupa analizirati.
Egzotične zemlje nisu imale ni karantenu ni higijenu, a uz veliku gustoću stanovništva nabijenih u gradove bili su kandidat za višestruko strašnije scene od onih iz Bergama. To je izostalo.
Teorija ti ne drži vodu. Smisli drugu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sun 2 Jan - 20:12

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:@Mutavi,  što  je poanta. Samo ukratko.
Friziranje
Imaš keks! Može i kocka šeqera. :D
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sun 2 Jan - 20:14

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Što su to radili, a da nisu radili Bombaj i Kairo. Nešto tu ako smrtonosno odnilo bi milione u navedenim gradovima.
Nameće se zaključak da su nešto radili loše, namjerno ili nenamjerno...
Nemoj opet s tim egzotičnim državama, drži se našeg  svijeta,  s kojim smo okruženi.
Italija vam je  tu  na  pragu,  nju  smo potanko analizirali.
Ako imaš slične podatke  iz neke druge države iz našeg okruženja, samo ih postavi,
pa ćemo ih skupa analizirati.
Egzotične zemlje nisu imale ni karantenu ni higijenu, a uz veliku gustoću stanovništva nabijenih u gradove bili su kandidat za višestruko strašnije scene od onih iz Bergama. To je izostalo.
Teorija ti ne drži vodu. Smisli drugu.
Nebavim se s egzotičnim  državama,  čije stanovništvo prebrojavaju s dronovima ...znaš  ono, mreža,  kao bakterije.   :D
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Sun 2 Jan - 20:22

Eroo wrote:
Noor wrote:
Speare Shaker wrote:

Gore si napisala da se imunitet može steći tako da se bolest odboluje.
To je točno, ali nije neophodno.
Primorac je samo jasno naveo temeljnu osobinu staničnog imuniteta koji postoji kod ljudi koji jedini u obitelji među zaraženima (kod kojih se razvila puna infekcija) nisu uopće dobili bolest pa je tako nisu ni odbolovali.
Naime, kada je čovjek bio dovoljno dugo u kontaktu sa nekim virusima (virusi iz korona obitelji npr. uzrokuju prehlade), a čim se organizam ponovo susretne sa dovoljno sličnim virusom, memprijske stanice uobičajeno vrlo brzo potaknu razvoj antitijela.
Primjer za to iz RL su metilda i njen muž.
Sin i kći su im imali razvijenu infekciju, a njima ništa.
Očito imaju jak stanični imunitet zbog dovoljno dugog ranijeg susreta ili više njih sa dovoljno sličnim virusima ovome (razlike između mutacija ovog virusa su vrlo male, ne više od 0,5%), vjerojatno putem običnih prehlada koje su uzrokovali virusi iz korona obitelji.
Lauc i Primorac su prije nešto manje od godinu dana napravili istraživanje u Zagrebu koje je to dokazalo, a nešto kasnije je HZJZ isto proveo na razini Hrvatske i dobio na dlaku iste rezultate.
I to je objasnilo relativno blagi razvoj bolesti u Hrvatskoj u tom razdoblju, jer se pokazalo kako je gotovo polovica stanovništva imalo neki oblik imuniteta na infekciju, bilo putem preboljenja bilo putem memorijskih stanica. Tada je vrlo mali broj ljudi bio cijepljen, a dvojac je istraživanje proveo u siječnju mjesecu prije nego je cijepljenje uzelo maha. Mislim da je tada bilo cijepljeno nekih 2% stanovništva Zagreba.
:tu
odbolovati također znači da si bio u kontaktu s virusom, jer da nisi, ne bi ni bio bolestan.
niti je Ero mislio na stanični imunitet, niti sam imala potrebu mu i o tome pisati.
on je napisao da je imunitet zakazao, a na koji način i na što je točno mislio, ni on sam ne  zna.


Ne muljaj, imuni sustav je otkazao, nije  se  uspio obraniti  od napada virusa i ljudi su  umirali od  covida.
Šta sad tu miješaš memorijske  stanice B  i T, ako žrtve prije toga nisu  bile  u kontaktu sa ovakvim virusom.
Preživjeli su oni čiji imuni sustav  nije otkazao, izborio se i takvi su preživjeli zarazu.
Na koji način?  Očigledno  ni znanstvenicima nije jasno na koji način. Da  im je jasno onda bi pravili 100%
učinkovito  cjepivo. Možda ti znaš na koji način? Objavi i ako uspiješ dobit ćeš Nobelovu  nagradu. :)
:cry
aj ne trkeljaj više majketi


Last edited by Noor on Sun 2 Jan - 20:24; edited 1 time in total

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 2 Jan - 20:23

Eroo wrote:



Da  im je jasno onda bi pravili 100% učinkovito  cjepivo.

Ne samo da ne postoji 100% učinkovito cjepivo za bilo koje bolesno stanje nego takvo nije niti moguće smisliti i proizvesti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Sun 2 Jan - 20:26

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
Nemoj opet s tim egzotičnim državama, drži se našeg  svijeta,  s kojim smo okruženi.
Italija vam je  tu  na  pragu,  nju  smo potanko analizirali.
Ako imaš slične podatke  iz neke druge države iz našeg okruženja, samo ih postavi,
pa ćemo ih skupa analizirati.
Egzotične zemlje nisu imale ni karantenu ni higijenu, a uz veliku gustoću stanovništva nabijenih u gradove bili su kandidat za višestruko strašnije scene od onih iz Bergama. To je izostalo.
Teorija ti ne drži vodu. Smisli drugu.
Nebavim se s egzotičnim  državama,  čije stanovništvo prebrojavaju s dronovima ...znaš  ono, mreža,  kao bakterije.   :D
Zašto se ne baviš? Misliš da je u indiji umrlo desetak miliona za koje se ne zna?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by n_razbojnik Sun 2 Jan - 20:29

https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/bubas-cjepiva-protiv-covid-a-u-hrvatskoj-100-posto-stite-protiv-umiranja-528221

Nego što bi sa ovom prikopametnom, jel barem pao nečasni otpust iz službe?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram Sun 2 Jan - 20:33

n_razbojnik wrote:https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/bubas-cjepiva-protiv-covid-a-u-hrvatskoj-100-posto-stite-protiv-umiranja-528221

Nego što bi sa ovom prikopametnom, jel barem pao nečasni otpust iz službe?

Dobro, bubas nije namjerno bubnula, njoj tako reklo i ona rekla i,..tako.

Struka svoje zna:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sun 2 Jan - 20:34

Noor wrote:
Eroo wrote:
Noor wrote:
Za ispraznu tintaru, poput tvoje, da.
Možda tebi takvi odgovori pomažu, ali su beskorisni u raspravi koja je u tijeku.

PS:
 U ZG ne znaju kako potrošiti 600 mio € eu bespovratnih sredstava.
Što  činiš po tom pitanju? Čekaš li i ti da to riješi Plrnky i mrtvi Bandić?
De, de, dignite to svoje lijeno i uplašeno dupe, pomozite narodu...i sebi.

što ja imam s tim? ja nastupam nakon potpisa ugovora i nadzirem da ih potroše sukladno ugovoru i zakonu.

Nastupi  prije,gotovanka, ne čekaj  da  ti gotovo dođe  na  astal....
Takav vam je i gradonačelnik. On radi  što? Kontrolira  što?
600 mio  bespovratnih sredstava treba potrošiti do  kraja lipnja.
Imaš  li ideju kako?


Last edited by Eroo on Sun 2 Jan - 20:35; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram Sun 2 Jan - 20:35

Nema gnjeca s nivim vijestima, samo se smuca po placi:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum