ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NU2-Gari Kasparov

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by L'âme 3/1/2016, 16:33

crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:Crveni,obrnuto je ustvari..oboje pogrijesismo,provjerih..8-)

wa' R ya ta'kin'about?
izguglala da je otac bio Zidov,a mati Armenka koja je svoje prezime,u originalu Kasparjan (ili sl) promijenila u njegovu rusku verziju Kasparov,a isto je mali Gari uzeo nakon razvoda roditelja.


Last edited by maggie13 on 3/1/2016, 16:34; edited 1 time in total

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by L'âme 3/1/2016, 16:33

crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:Ja sam ga dosta razumjela.
Inace,ocekivani odgovori u svezi Palestine.
Ipak mu je mama Zidovka.
;-)

i otac mu je Armenac, a on kaže da je Rus, a izjašnjava se kao Hrvat.

Ovo Hrvat mu dođe onako, zajebancija.
Ali lijepo je, opušta..
ne,izjasnjava se kao Rus..Hrvat je drzavljanstvom..eto,barem se on ne naljuti kad predsjednica rece onomad da smo Hrvati..;-)

Rekao: "Ja Horovat. Ja doma" i počeo se smijati.
Čuo sam.
a,sto nije bilo titlovano?! Sad si me zbunio :D

"Ja Horovat. Ja doma" je čisti hrvatski, kajkavski. Ne treba titl.
Da,originalni Titin slang :P

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by Kermit 3/1/2016, 16:34

Neoliberalni portugalac wrote:
jastreb wrote:Inače previše je sklon SAD-u.

No nije popustio na (po meni) malo provokatrivna pitanja Ace o "okupiranim područjima" ,Gazi isl.

Ne da gari na Izrael.

Gari je židov, ruski židov, stoga je logičan njegov otklon od Putina, Rusije, i sklonost USA i zabrana kritike Izraelu.

Jedino ovi forumski židovi(navodni :D ) svi svršavaju na rusiju i mrze USA, dok pravi židovi nevole rusiju i kunu se u USA.. ali ok ;D na forumu svatko može biti šta hoće
Kako mrze Rusiji a Putin najomiljeniji u Izraelu?

Kako god dok razmišljaš o svojim nebulozama Kasparov je izdajica i plaćenik kao i njego patron Khodorkovski, a zvanje istoga je bilo koordinarano sa ambasadom u Buzinu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by abraham 3/1/2016, 16:35

Da i?? Covjeku se svidja rvtaska slobodnom voljom a ne da se mora primoravati.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by Guest 3/1/2016, 16:36

Khodorkovsky's father was Jewish

Gari Kasparov rođen je kao Hari Vajnštajn (Weinstein) (ruski:Гарри Вайнштейн) Otac mu je bio Židov, a majka Armenka


pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by Guest 3/1/2016, 16:36

nisam gledao nediljom u 2, kako gari kasaprov govori Hrvatski?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by L'âme 3/1/2016, 16:37

Pitaj crvenog...on govori ruski :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by Ringo10 3/1/2016, 16:38

Neoliberalni portugalac wrote:
jastreb wrote:Inače previše je sklon SAD-u.

No nije popustio na (po meni) malo provokatrivna pitanja Ace o "okupiranim područjima" ,Gazi isl.

Ne da gari na Izrael.

Gari je židov, ruski židov, stoga je logičan njegov otklon od Putina, Rusije, i sklonost USA i zabrana kritike Izraelu.

Jedino ovi forumski židovi(navodni :D ) svi svršavaju na rusiju i mrze USA, dok pravi židovi nevole rusiju i kunu se u USA.. ali ok ;D na forumu svatko može biti šta hoće
DA, to je  hvala Rusiji što su sve do 2. sv. rata Židovi bili apsolutno povlašćena kasta u SSSR i što su tada postali najobrazovanija etnička skupina u svijetu.

To je hvala Rusiji što je preko milijun i pol Židova našlo utočište u Rusiji pred Hitlerovim hordama, jer dok bi dočekali slavne zapadne saveznike ne bi ostao ni jeda jedini Židov u Europi.

I što su blesavi Rusi prvi podržali i pomogli stvaranje Izraela ...

I tako to.

Hvala Bogu da bar na ovome forumu ima Židova koji misle drukčije.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by Guest 3/1/2016, 16:38

crvenkasti je isto Židov, onda kad nije Hrvat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by Guest 3/1/2016, 16:39

Ringo10 wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
jastreb wrote:Inače previše je sklon SAD-u.

No nije popustio na (po meni) malo provokatrivna pitanja Ace o "okupiranim područjima" ,Gazi isl.

Ne da gari na Izrael.

Gari je židov, ruski židov, stoga je logičan njegov otklon od Putina, Rusije, i sklonost USA i zabrana kritike Izraelu.

Jedino ovi forumski židovi(navodni :D ) svi svršavaju na rusiju i mrze USA, dok pravi židovi nevole rusiju i kunu se u USA.. ali ok ;D na forumu svatko može biti šta hoće
DA, to je  hvala Rusiji što su sve do 2. sv. rata Židovi bili apsolutno povlašćena kasta u SSSR i što su tada postali najobrazovanija etnička skupina u svijetu.

To je hvala Rusiji što je preko milijun i pol Židova našlo utočište u Rusiji pred Hitlerovim hordama, jer dok bi dočekali slavne zapadne saveznike ne bi ostao ni jeda jedini Židov u Europi.

I što su blesavi Rusi prvi podržali i pomogli stvaranje Izraela ...

I tako to.

Hvala Bogu da bar na ovome forumu ima Židova koji misle drukčije.

ovisi carska rusija je progonila židove..

onda ih i staljin nije volio, i njegovi nasljedinci.. bila je bežanija iz SSSRa.. a općenito su ih lokalci tamanili u baltičkim zemljama, bjelorusiji, ukrainci, vjerojatno i djelovima rusije- samo rusi su krivnju prebacili na ukraince, bjelorusije itd..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by Kermit 3/1/2016, 16:40

Eo sa wiki leaksa: 


C O N F I D E N T I A L SECTION 01 OF 03 MOSCOW 003037 SIPDIS E.O. 12958: DECL: 12/18/2019 TAGS: PGOV, PHUM, PINR, KDEM, ECON, RS SUBJECT: OPPOSITION LEADER KASPAROV OPTIMISTICALLY PREDICTS INEVITABLE CHAOS IN RUSSIA Classified By: Ambassador John R. Beyrle for reasons 1.4 (b, d) 1. (C) Summary: In a December 11 meeting with Ambassador Beyrle, opposition leader Garry Kasparov gave an upbeat assessment of how his Solidarity political movement is positioned to exploit the "inevitable chaos"... pa opet: When the Ambassador inquired whether this process amounted to the creation of a democratic reserve for a time when political space exists for a real opposition, Kasparov went a step further. In his view, Solidarity is emulating a Bolshevik model -- organizing to fill a power vacuum. 


Malo o cijepanju Rusije na koje se čak ambasador čudi: 


Kasparov also suggested a "peaceful divorce" of the Caucasus in response to the threat of Islamic radicalism. When the Ambassador countered that cutting the region out of Russia would almost certainly create a greater threat, and the Russian government would be better off trying to address the short and long-term causes of instability there, Kasparov responded that many Russians no longer want to pay the high costs associated with such efforts. The average Russian citizen is tired of the problem, sees no hope of improvement, and wants it to simply go away. 


a na kraju Gari se nada (kao i njegovi prethodnici ala Trocki i Lenjin):


 Without the "inevitable chaos" which he predicts will swallow the present regime, it is difficult to imagine a scenario in which Solidarity's present leadership rises to power. 


https://wikileaks.org/plusd/cables/09MOSCOW3037_a.html
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by crvenkasti 3/1/2016, 16:40

Što to ovaj plaćenik blebeće?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by Ringo10 3/1/2016, 16:41

crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:Ja sam ga dosta razumjela.
Inace,ocekivani odgovori u svezi Palestine.
Ipak mu je mama Zidovka.
;-)

i otac mu je Armenac, a on kaže da je Rus, a izjašnjava se kao Hrvat.

Ovo Hrvat mu dođe onako, zajebancija.
Ali lijepo je, opušta..
ne,izjasnjava se kao Rus..Hrvat je drzavljanstvom..eto,barem se on ne naljuti kad predsjednica rece onomad da smo Hrvati..;-)

Rekao: "Ja Horovat. Ja doma" i počeo se smijati.
Čuo sam.
a,sto nije bilo titlovano?! Sad si me zbunio :D

"Ja Horovat. Ja doma" je čisti hrvatski, kajkavski. Ne treba titl.
On je kita Marjanova a ne Hrvat. Nije mi jasno kako šahovski genij može biti takva kretenčina. Sve je stekao u toj Rusiji koju mrzi iz dna duše.

On Hrvat ... meni uopće nije na ponos to što je nas odabrao za svoja izdrkavanja. Nama bi bio korisniji dobar odnos sa Rusijom od svih Kasparovljevih idiotarija.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by Kermit 3/1/2016, 16:42

abraham wrote:Da i?? Covjeku se svidja rvtaska slobodnom voljom a ne da se mora primoravati.
Moš mislit naređenje iz ambasade da se njihovom špiji da naša putovnica, a slobodna volja kao i onomad Legiji
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by L'âme 3/1/2016, 16:42

Crveni,jesi isao uspoređivat Titine govore s Kasparovljevim nastupom..
Priznaj da jesi :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by abraham 3/1/2016, 16:42

Od baltickih zemalja do crnog mora se protezala "slobodna zona" gdje su protjerivani zidovi u carskoj Rusiji. Sirine cc 100 km. Zidovi se masovno iseljavali u Prusku gdje su poslije imali dobar dio casnickog kadra. Porganjani poslije u vrijeme CCCP i varsavskog pakta. Iz Poljske zadnji val protjeran 1968-me.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by crvenkasti 3/1/2016, 16:43

Ako si protiv Rusa, automatski si i Hrvat. To je prirodno.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by Ringo10 3/1/2016, 16:43

Neoliberalni portugalac wrote:
Ringo10 wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
jastreb wrote:Inače previše je sklon SAD-u.

No nije popustio na (po meni) malo provokatrivna pitanja Ace o "okupiranim područjima" ,Gazi isl.

Ne da gari na Izrael.

Gari je židov, ruski židov, stoga je logičan njegov otklon od Putina, Rusije, i sklonost USA i zabrana kritike Izraelu.

Jedino ovi forumski židovi(navodni :D ) svi svršavaju na rusiju i mrze USA, dok pravi židovi nevole rusiju i kunu se u USA.. ali ok ;D na forumu svatko može biti šta hoće
DA, to je  hvala Rusiji što su sve do 2. sv. rata Židovi bili apsolutno povlašćena kasta u SSSR i što su tada postali najobrazovanija etnička skupina u svijetu.

To je hvala Rusiji što je preko milijun i pol Židova našlo utočište u Rusiji pred Hitlerovim hordama, jer dok bi dočekali slavne zapadne saveznike ne bi ostao ni jeda jedini Židov u Europi.

I što su blesavi Rusi prvi podržali i pomogli stvaranje Izraela ...

I tako to.

Hvala Bogu da bar na ovome forumu ima Židova koji misle drukčije.

ovisi carska rusija je progonila židove..

onda ih i staljin nije volio, i njegovi nasljedinci.. bila je bežanija iz SSSRa.. a općenito su ih lokalci tamanili u baltičkim zemljama, bjelorusiji, ukrainci, vjerojatno i djelovima rusije- samo rusi su krivnju prebacili na ukraince, bjelorusije itd..
MA šta ti znaš, samo ponavljaš debilne mantre iz CIA propagandne kuhinje. Čuj Staljin ih nije volio, a bili su apsolutno najbrojnija skupina u NKVD, a u početku i u PArtiji. Staljin je samo taj debalans doveo u red.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by Ringo10 3/1/2016, 16:44

Neoliberalni portugalac wrote:
Ringo10 wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
jastreb wrote:Inače previše je sklon SAD-u.

No nije popustio na (po meni) malo provokatrivna pitanja Ace o "okupiranim područjima" ,Gazi isl.

Ne da gari na Izrael.

Gari je židov, ruski židov, stoga je logičan njegov otklon od Putina, Rusije, i sklonost USA i zabrana kritike Izraelu.

Jedino ovi forumski židovi(navodni :D ) svi svršavaju na rusiju i mrze USA, dok pravi židovi nevole rusiju i kunu se u USA.. ali ok ;D na forumu svatko može biti šta hoće
DA, to je  hvala Rusiji što su sve do 2. sv. rata Židovi bili apsolutno povlašćena kasta u SSSR i što su tada postali najobrazovanija etnička skupina u svijetu.

To je hvala Rusiji što je preko milijun i pol Židova našlo utočište u Rusiji pred Hitlerovim hordama, jer dok bi dočekali slavne zapadne saveznike ne bi ostao ni jeda jedini Židov u Europi.

I što su blesavi Rusi prvi podržali i pomogli stvaranje Izraela ...

I tako to.

Hvala Bogu da bar na ovome forumu ima Židova koji misle drukčije.

ovisi carska rusija je progonila židove..

onda ih i staljin nije volio, i njegovi nasljedinci.. bila je bežanija iz SSSRa.. a općenito su ih lokalci tamanili u baltičkim zemljama, bjelorusiji, ukrainci, vjerojatno i djelovima rusije- samo rusi su krivnju prebacili na ukraince, bjelorusije itd..
MA šta ti znaš, samo ponavljaš debilne mantre iz CIA propagandne kuhinje. Čuj Staljin ih nije volio, a bili su apsolutno najbrojnija skupina u NKVD, a u početku i u PArtiji. Staljin je samo taj debalans doveo u red.

Evo šta kažu sami pošteni i objektivni Židovski povjesničari

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3342999,00.html


Last edited by Ringo10 on 3/1/2016, 16:51; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by crvenkasti 3/1/2016, 16:47

maggie13 wrote:Crveni,jesi isao uspoređivat Titine govore s Kasparovljevim nastupom..
Priznaj da jesi :D

Ja sam Hrvat i znam kajkavski, što i jest izvorni hrvatski jezik.

Kasnije su nam nametnuli srpski da ga zovemo hrvatski.


Last edited by crvenkasti on 3/1/2016, 16:48; edited 1 time in total (Reason for editing : 6)
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by L'âme 3/1/2016, 16:50

[quote="crvenkasti"]
maggie13 wrote:Crveni,jesi isao uspoređivat Titine govore s Kasparovljevim nastupom..
Priznaj da jesi :D [/quote

Ja sam Hrvat i znam kajkavski, što i jest izvorni hrvatski jezik.

Kasnije su nam nametnuli srpski da ga zovemo hrvatski.
nametnuli su Srbima hrvatski jer je bolje zvucao nego onaj njihov bugarski,verzija bez padeza..budi sretan sto si se svakako izvukao,sad si samo stariji govornik..posto si Hrvat:D
Nego,govori li Gari 'hrvatski' k'o i Tito,isti naglasak? 8-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

NU2-Gari Kasparov - Page 2 Empty Re: NU2-Gari Kasparov

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum