ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by jastreb Wed 30 Dec - 12:11

Robote imaju Japanci i to od davnina.

Nije mi znano zašto se njihovo postojanje skriva.

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Hqdefault

jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by RayMabus Wed 30 Dec - 12:15

RayMabus wrote:Ja mislim da je ovo uz onaj automatizirani pzo robot od 20 mm isto prava stvar :

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 800px-Two_M116_75mm_Howitzers_in_Chengkungling_20111009

Caliber 75 mm 

https://en.wikipedia.org/wiki/M116_howitzer

[th]Elevation[/th][th]Traverse[/th][th]Rate of fire[/th][th]Muzzle velocity[/th][th]Effective firing range[/th]
+5° to +45°
3–6 rounds per minute (sustained)
381 m/s (1,250 ft/s)
9,600 yards (8,778 meters)
Ovo govno bi se isto moglo isprogramirati tako da se automatizira i onda iza ekran i sužiš mu polje gađanja na 200 puta 200 metara a to se nalazi do 8 km naprijed i onda robot s kamerom to snima iz bliza i prenosi sliku iz real vremena a drugi robot mali s mitraljezom ide naprjed da isprovocira da ovi uzvrate vatru ....a kad uzvrate ovaj odma bira kordinate unutar tih 200 puta 200 metara i precizno gađa toga šta je uzvratio vatru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by kic Wed 30 Dec - 12:15

jastreb wrote:Robote imaju Japanci i to od davnina.

Nije mi znano zašto se njihovo postojanje skriva.

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Hqdefault
napokon prava pitanja druže !

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Neon-genesis-evangelion-B7K
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by Yehudi Wed 30 Dec - 12:18

Neoliberalni portugalac wrote: 1-ma da, 10 robota ubili 70 islamista bez gubitaka..

 2-ako je to istina, to znači da je rat u Siriji gotov za mjesec dana, jer sa takvim omjerom napadači/obrana, znači da je doslovno za mjesec dana gotov rat u siriji .. odmah dovesti stotinjak robota iz rusije, i završiti rat u siriji za mjesec dana..

 3-iako je već doduše trebao rat biti gotovo u prva tri dana, ali prošlo je tri mjeseca..

 4-sada par bespilotnih vozila, bez gubitaka ubiju 70dobro naoružanih, i obučenih islamista..

u ostalom , svi ti roboti imaju video zapis, mogu komodno rusi pustiti video zapis online, pa da vidimo kako se bore i ubijaju 70ljudi bez gubitaka

 1-  DA jesu. I da su ih 50 ubili dovoljno a ostazak oni prašinari koji su išli iza.

 2- Tako samo mala dica razmišljaju.
 
    Prvi je put da su korišteni tako masovno pa sam siguran da je i teren pažljivo

  odabran. Znači sve ovisi o konfiguraciji terena.

   Inače zašto Ameri ne uzmu 100 dronova i konačno više jednom, nakon 14 god.

    ne završe taj rat u Afganistanu????'   A ?

  Vidiš kako naivno razmišljaš.

  
 3- I dronovi iz zraka ubiju grupu islamista, svatova ili već čega pa to ne osporavaš.

       A ta ideja od 3 dana .....to je tvoja interpretacija.

 4- Video ćemo možda  viditi za par dana.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by jastreb Wed 30 Dec - 12:19

Japanski roboti. To su savršeni strojevi za ratovanje.

Iz upravljačke letjelice koja se obično nalazi u glavi robota upravlja se čitavim mehanizmom.

Robot može hodati,trčati,letjeti,te roniti,a naoružan je laserskim oružjem, raketama raznog dometa i sastava i mehaničkim pomagalima.

Ove ruske smijurije prema jednom japanskom robotu izgledaju kao igračke.

No to je vjekovna tajna koju japanci ljubomorno čuvaju.

Koliko je čuvaju najbolje pokazuje činjenica da ih nisu upotrijebili ni u 2.svj.ratu.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by Guest Wed 30 Dec - 12:20

dobro čekamo taj video, do sada i rusi i ameri su puštali videa gdje uništavaju iz zraka protivnika.. nema potreba da ovako nešto nebude..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by jastreb Wed 30 Dec - 12:21

Evo jednog kratkog klipa koji prikazuje kako otprilike izgleda robot i neke njegove borbene karakteristike:

jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by abraham Wed 30 Dec - 12:21

Meni je bitno da Rusi u svim ovim akcijama nisu ubili niti jednog civila. ne ubili vec ranili. ne,ne... Nisu to oni nesposobni jameri sta u biti samo civile tuku, ako tuku.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by epikur37 Wed 30 Dec - 12:23

ne može yoda ruse nikako, veći reusofob  od ere
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by RayMabus Wed 30 Dec - 12:24

Usput receno ovakve robote kakve Rusi rade lako je odhebat .....samo iskopaš jarak il postaviš bodljikavu žicu tj prirodnu prepreku koju oni ne mogu preci.

Mali roboti koji su necujni , ne ocekuješ ih , mogu se probiti kroz prepreke negdje su zakon .....onda oni ispovociraju drugu stranu da otkrije svoj položaj a onda prorade haubice 75 mm i pzo automatizirani topovi od 20 mm .....i to je to.


Last edited by RayMabus on Wed 30 Dec - 12:26; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by gargamel0101 Wed 30 Dec - 12:24

gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by jastreb Wed 30 Dec - 12:29

Gargamel sjećaš se tih crtaća?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by RayMabus Wed 30 Dec - 12:30

Ratna taktika je bitna. Vrijeme odgovora vatre pzo automatiziranih strojnica je manje od 10 sekundi a ovih automatuizranih haubica od 75 mm dometa i 8 km je možda niti 15 sekundi ....precizni za popizdit .....uglavnom ovo sam idejno razvio za BIH po kojoj mi se ne ratuje tj ne trckara mi se po tim njihovim šumama vamo tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by jastreb Wed 30 Dec - 12:32

abraham wrote:Meni je bitno da Rusi u svim ovim akcijama nisu ubili niti jednog civila. ne ubili vec ranili. ne,ne... Nisu to oni nesposobni jameri sta u biti samo civile tuku, ako tuku.
Neki dan sam gledao dokumentarac o Islamskoj državi.

Vidjeti ovdje:



Pogledati malo i vidjeti što izjavljuju dražesna dječica u filmu. 

Što se mene smatra ondje civila nema.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by prckov Wed 30 Dec - 12:33

Lako je amerima, oni prdnu i izleti gargamel i zabije se u protivnicki tenk

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by gargamel0101 Wed 30 Dec - 12:34

jastreb wrote:Gargamel sjećaš se tih crtaća?
Voltron, Sabre Rider and the Star Sheriffs, Robotech: The Macros Saga ima to još nekih kojim se imena ne mogu sjetiti.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by T. Wed 30 Dec - 12:38

gargamel0101 wrote:
jastreb wrote:Gargamel sjećaš se tih crtaća?
Voltron, Sabre Rider and the Star Sheriffs, Robotech: The Macros Saga ima to još nekih kojim se imena ne mogu sjetiti.
to se gledalo na onim italijanskim kanalima prije rata još, retequatrro i canale5, najbolji je prijem bio u jutro rano, pa prije škole.....
T.
T.

Posts : 17407
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by gargamel0101 Wed 30 Dec - 12:43

Totenkopf wrote:
gargamel0101 wrote:
jastreb wrote:Gargamel sjećaš se tih crtaća?
Voltron, Sabre Rider and the Star Sheriffs, Robotech: The Macros Saga ima to još nekih kojim se imena ne mogu sjetiti.
to se gledalo na onim italijanskim kanalima prije rata još, retequatrro i canale5, najbolji je prijem bio u jutro rano, pa prije škole.....
Ako se ne varam neke je prenosila i bivša državna televizija. Znam da sam MAcrosa i Voltrona gledao i skuplja sličice, a ostale se sam gledao u njemačkoj.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by jastreb Wed 30 Dec - 12:45

gargamel0101 wrote:
jastreb wrote:Gargamel sjećaš se tih crtaća?
Voltron, Sabre Rider and the Star Sheriffs, Robotech: The Macros Saga ima to još nekih kojim se imena ne mogu sjetiti.
Osim Voltrona ,za ostale nisam čuo.

ja sam pak gledao Mazingu, daltaniusa,Vultusa 5,Daikenga,Jeeg Robota...
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by T. Wed 30 Dec - 12:47

e mazinga, mazinga je bio glavni, od kada nisam čuo to ime, koje tjera strah u kosti....

_________________
Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 60810
T.
T.

Posts : 17407
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by gargamel0101 Wed 30 Dec - 12:47

jastreb wrote:
gargamel0101 wrote:
jastreb wrote:Gargamel sjećaš se tih crtaća?
Voltron, Sabre Rider and the Star Sheriffs, Robotech: The Macros Saga ima to još nekih kojim se imena ne mogu sjetiti.
Osim Voltrona ,za ostale nisam čuo.

ja sam pak gledao Mazingu, daltaniusa,Vultusa 5,Daikenga,Jeeg Robota...
Ostale sam gledao u Njemačkoj tako da.... Uglavnom poprilično sam siguran da je bivša državna televizija emitirala Macros i voltron crtiće.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest  - Page 3 Empty Re: Revolucija ratovanja: Ruski roboti promijenili povijest

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum