ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 6/10/2021, 06:20

niels wrote:
ebenica wrote:
niels wrote:Dakle, ja nisam vjernik. Rođen sam u vjerničkoj obitelji, primio sam sakramente, pročitao sam Bibliju, Katekizam…i danas rado pročitam encikliku, a Glas koncila je u otužnoj atmosferi tiskanih medija kvalitetan, slagao se ili ne. Ali nisam ni sekunde povjerovao u samu radnju :)

Poanta je da ne možeš biti ateist ako ne znaš što je Vjera, a niti možeš primiti sve sakramente prije ispita savjesti. Samo pravi vjernik sumnja, i prihvaća da narav Vjere nije u znanstvenom dokazivanju, već u vjeri u Objavu. Čovjek ne može pojmiti Boga. 

Dakle, ateizam je zahtjevan koliko i pripadnost bilo kojoj institucionaliziranoj crkvi i denominaciji. I mi imamo svoje ispite savjesti, knjige, tražimo se u duhovnome, itd.

Ateisti koji su ateisti iz intelektualne lijenosti i/ili komocije nisu ateisti, nego besprizorni gubici vremena.

I naravno, manire i bahatluk dostojan lokalnog birca u Lazovači.
jel ti lijepo zvučalo kad si pisao? baš onak kvalitetno, bistro :)
znači po tebi nije u redu da netko nakon prvih par rečenica: bog stvori zemlju, svjetlo, adama i evu mu od rebra, od dva sina nasdtane čovječanstvo...nije u redu veliš da netko kaže:
čuj ovo sranje nije za mene. svaka čast svakome ali ovo je teško sranje za mene. nego bi trebao potrošit godine i godine čitajući sranja koja to objašnjavaju da bi nakon godina i godina smio reć: čuj stari pa ovo sranje nije za mene, kaj sam ja radio svih ovih godina? jel to tvoja poruka? jel se to odnosi na sve pore života? cajke npr. moraš preslušat stotine tisuća da bi mogao donijeti svoj sud jer ih inače nisi dovoljno dobro promislio i shvatio? jel ti iamš takav odnos prema svemu u svom životu? ili pošto si ti takav i to te zanimalo sad misliš da jedino tako može i mora biti i da bi svi trebali potrošiti tonu svog života na glupost?
znaš kako izgleda život kad umreš? isto kako je izgledao prije tvog rođenja, postoji, samo ti ne znaš za to.
kretenu. debilu. konju. nabijem te na šanku lokalnog birca u lazovači.

Pozdrav Međugorju i Zokiju :)

(u osnovi, Mamić imitira srpske gangstere, partizane i hajduke iz filmova, to ste shvatili).

Ovome se trese kavez već dva dana. Niti si me razumio, a nisi nešto naročito učtiv pa da pitaš pojašnjenje. Nije sramota nešto ne razumjeti, sramota jest praviti se da shvaćaš, a možeš pitati.

Neću na tvoje živčane ispade i napade na osobnoj razini uzvraćati na isti način - tko zna, možda si privatno sasvim u redu čovjek, a uostalom, nisam ovdje da se svađam na osobnoj razini.

ušao si u godine kad ti se priviđa, koristi lijekove. ja niti sam mamić niti ima nekog kaveza koji bi netko s ovog foruma tresao a pogotovo ne krelac poput tebe.
i ne trebaš mi ti nešto objašnjavati, kretena poput tebe sam se  nagledao i naslušao u životu da bih te tražio objšnjenje.
a veliš baš je lijepo zvučalo kad si pisao o ateizmu kao akademskoj grani za koju su potrebne godine upoznavanja jer to nije osobno iskustvo svakoga posebno, trenutak u kojem netko shvati i svakome je taj trenutak drugačiji....veliš mora zna neprijatelja, čitat glas koncila, potrošit tone štiva drugih ljudi koji su pisali o bogu iako ga kao ni ti osobno nisu vidjeli, pomirisali, opipali, doživjeli...ali njih treba slušat da bi se donijela odluka.

i veliš nisi ti ovdje da se svađaš na osobnoj razini ali te ne iebe pet posto doć' i violator pisat kak ju netko dere a ona se jadna i glupa vraća po još, veliš neka, da je drugačija ti bi joj pomogao.
i veliš nisam se dobro predstavio a možda sam i privatno skroz ok? a tko si iebote ti? nije ti ovo šank lokalne birtije u lazovači di se ti spuštaš i držiš akademska predavanja manje vrijednoj ekipi u mandurama i čekaš da te nude pljugama i cugom jer se tebi po ko zna koji put nije išlo do bankomata a i ti njih častiš sa znanjem pa bi bio red da ti se plati.
čak se i isus iz priče kretao među tim manje važnima i odbačenima a ne među vama akademicima i s vama polemizirao što je vjera. čak i taj lik iz priče je osjećao gadljivost na sranja nego je bio izravan baš poput mene. ja sam tvoj isus kretenu. i jebi si mater, puno pusa sa šanka lokalne birtije iz lazovače. cmokić. :x

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by marcellus 6/10/2021, 08:27

šta si ti htio reć

_________________
Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Sora 6/10/2021, 10:07

Poanta je da ne možeš biti ateist ako ne znaš što je Vjera, a niti možeš primiti sve sakramente prije ispita savjesti. Samo pravi vjernik sumnja, i prihvaća da narav Vjere nije u znanstvenom dokazivanju, već u vjeri u Objavu. Čovjek ne može pojmiti Boga.
Kaže Niels

O budale vjerničke
Uzađite iz svojih špilja
I krenite u život

Dakle Ateist sam zato baš jer znam što je vjera
Vrlo dobro
Vjernici su najgori ljudi što postoje
Kad, sam nakon preboljele a od korone prolazila jednom ulicom skupina KATATOTALIBANA ME VRIJEĐALA
Jer me znaju i ja njih znam

2. Vjera, nije u znanstvenom do kazivanju
  Pa nije
Nema se tu što dokazivati
Ti kao da dokazuje da na dnu pacifičke brazde postoji grob ivice i marice
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by marcellus 6/10/2021, 10:13

Sora wrote:
Dakle Ateist sam zato baš jer znam što je vjera
Vrlo dobro

kurac moj si ti ateist, samo po potrebi

realno si fata

_________________
Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by kic 6/10/2021, 10:13

jasambrend wrote:Zaboravih Kica poslati u kurac, jel' ovo ozbiljan forum il' koji kurac? Kakvi su to nazivi sad opet?
Mi koji godinama ovdje konstruktivno pišemo i držimo se isključivo zadane teme, osjećamo se kao da nas netko cijelo vrijeme malo vuče za nos, a još sam čuo i da su mu dionice skočile nakon kraha Facebooka, a sve to može zahvaliti našem samoprijegoru i trudu...hoćemo isplatu dividende po svakom postu... :protest:

nema para

ps. forumske članarine će još rasti zbog korone i svega, hvala na rzumijevanju

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 200.gif?cid=0679c7ac2zcoq4jnk3zi59f8t7ote1g8ub4lkbmggocs3xu8&rid=200
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by marcellus 6/10/2021, 10:17

kic wrote:
jasambrend wrote:Zaboravih Kica poslati u kurac, jel' ovo ozbiljan forum il' koji kurac? Kakvi su to nazivi sad opet?
Mi koji godinama ovdje konstruktivno pišemo i držimo se isključivo zadane teme, osjećamo se kao da nas netko cijelo vrijeme malo vuče za nos, a još sam čuo i da su mu dionice skočile nakon kraha Facebooka, a sve to može zahvaliti našem samoprijegoru i trudu...hoćemo isplatu dividende po svakom postu... :protest:

nema para

ps. forumske članarine će još rasti zbog korone i svega, hvala na rzumijevanju

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 200.gif?cid=0679c7ac2zcoq4jnk3zi59f8t7ote1g8ub4lkbmggocs3xu8&rid=200

a da tražiš potporu od države? Kad se već dijeli... ili za nekakav razvoj civilnog društva, ima tu ustaša, četnika, partizana, nedojebanih, svašta nešto

diversity

_________________
Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by niels 6/10/2021, 10:35

kic wrote:
jasambrend wrote:Zaboravih Kica poslati u kurac, jel' ovo ozbiljan forum il' koji kurac? Kakvi su to nazivi sad opet?
Mi koji godinama ovdje konstruktivno pišemo i držimo se isključivo zadane teme, osjećamo se kao da nas netko cijelo vrijeme malo vuče za nos, a još sam čuo i da su mu dionice skočile nakon kraha Facebooka, a sve to može zahvaliti našem samoprijegoru i trudu...hoćemo isplatu dividende po svakom postu... :protest:

nema para

ps. forumske članarine će još rasti zbog korone i svega, hvala na rzumijevanju

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 200.gif?cid=0679c7ac2zcoq4jnk3zi59f8t7ote1g8ub4lkbmggocs3xu8&rid=200

Pa što €31.000,00 mjesečno nije dovoljno?!

I još traži ovršnu ispravu prilikom aktivacije...

Sve to od moje sirote mirovine, da nam Maggie vidi Kostariku.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by niels 6/10/2021, 10:39

I po milijunti puta ebenica ja nisam akademski obrazovan čovjek, ja sam autodidakt. Nakupi se u mojim godinama.

Odgoj donosimo iz svoje kuće, od svojih roditelja. Kad god pišeš, prvenstveno i najviše o njima pišeš.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Sora 6/10/2021, 10:43

Ja, neću plaćati forumsku članarinu
Pošto ne dam svoje brojeve kartica
A jel mogu u naturi?.
Da pošaljem gole slike i to

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by marcellus 6/10/2021, 10:58

Sora wrote:Ja, neću plaćati forumsku članarinu
Pošto ne dam svoje brojeve kartica
A jel mogu u naturi?.
Da pošaljem gole slike i to

NE!!!! affraid

_________________
Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by crvenkasti 6/10/2021, 11:20

Ja sam znam da sam glup.
Prije nego što bilo što trebam napraviti ili izgovoriti, bolno sam svjesan da je će to biti totalno idiotski.
Svaki dan moram živjeti s tim.

Jedino kad mi je malo lakše je kad se pravim da sam pametan.

Kad bi postojalo neko mjesto gdje bih se bez straha od izrugivanja mogao praviti da sam pametan, sve vrijeme bih provodio tamo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by prckov 6/10/2021, 11:22

violator wrote:Pa-pa, vibica. Vele da je jutro pametnije od veceri, a ti si definitivno ta jutra moras nabrat'.

Onda ces bit' velik i jak pa ces uskocit' drugovima i pojasnit' kako Hico nije bio katolik po onim istim spomenutim uvjetima desetak stranica unatrag po kojima jest bio katolik. :tu
ma da
zato si ti toliko nabrala tih jutara pa ne smijes odgovorit da ne ispadnes opet glupa
ko da ja to vec ne znam 
i ne samo ja 
i di sam ja to prico o hici, pa ti si skroz pukla  :D
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by prckov 6/10/2021, 11:30

marcellus wrote:
Sora wrote:
Dakle Ateist sam zato baš jer znam što je vjera
Vrlo dobro

kurac moj si ti ateist, samo po potrebi

realno si fata
dobro, al pravicemo se da nije
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 6/10/2021, 12:11

niels wrote:I po milijunti puta ebenica ja nisam akademski obrazovan čovjek, ja sam autodidakt. Nakupi se u mojim godinama.

Odgoj donosimo iz svoje kuće, od svojih roditelja. Kad god pišeš, prvenstveno i najviše o njima pišeš.
ja se niti jednom rječju nisam osvrnuo na tvoje obrazovanje već na to što si teizam i ateizam digao na tu razinu pa po tebi vjernik može biti samo onaj koji duboko razumije materiju, koji je u sebe unio tone štiva
a ateist onaj koji je napravio to isto, studirao vjeru, pa je donio drugačiju odluku. za tebe ne postoje ljudi koji jednostavno vjeruju jer to žele, jer imaju neki razlog za to i ono koji ne vjeruju iz svojih nekih razloga
ili to jednostavno nije za njih, takve si nazvao: Ateisti koji su ateisti iz intelektualne lijenosti i/ili komocije nisu ateisti, nego besprizorni gubici vremena.
ti naravno ne nastupaš na osobnoj razini, ti nisi osoba, tvoje riječi padaju sa neba a ti si samo medij kroz koji se iste kanaliziraju ovdje na forum. iz zraka odjednom nastanu riječi i tvoje istančano nepce, istančano na glasu koncila, se ježi kad se tebi netko obrati grubo i osobno jer ti ne nastupaš na toj razini ti samo prenosiš intelektualnu radišnost za koju ti nisi kriv nego je došlo iz zraka ;) pa onda malo pljucneš violator kak je glupa i jadna...valjda ti je istančano nepce malo zakazalo u toj situaciji. šatro.
ja nisam tvoje dijete da mi držiš prodike koga ja sa svojim pisanjem predstavljam, razumiješ kretenu? za razliku od tebe ja nisam ničiji medij i predstavljam isključivo sebe.
debilu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by niels 6/10/2021, 12:11

I da, ukazivati ću na celulitne valove koji multipliciraju šansu od srčanog udara, a i inače su indikacija kojekakvih komorbiditeta. Njihovo liječenje svi plaćamo, a malo vježbe i razuma prilikom prehrane nije nikada nikoga ubilo.

Sve djevojke na Instagramu zasigurno nisu prostitutke, neke zasigurno jesu. 

Zašto sam išao godinama negdje, u što uopće nisam vjerovao? Jednostavno, majka mi je bila vjernica, a dok sam bil pod njenim krovom, išel sam i radil kaj bi mi se reklo. Iako, majka i ja smo si davno povedali i dal sam joj do znanja kaj mislim o svemu tome, čist da se razmemo.

Kad sam promenil adresu, promenil sam i rutu oko crkve u obilaznu.

Postoje ateisti koji znaju da su ateisti i znaju točno zašto su ateisti. Postoje ignoranti kojima nije bilo zgodno da se gnjave sa svim tim.

Inače, “vjera” je kad vjeruješ u sebe da ćeš odraditi dobar razgovor za posao, ili u svoje dijete, da će proći ispit iz matematike. A onda imaš i nešto što se zove “Vjera”, kao strukturirani koncept heteronomnih uvjerenja koji se razumom ne mogu obuhvatiti, u koje se vjeruje.

Ako toliko ne razumiješ, onda uzalud 20 godina ovdje.

Ili bilo gdje drugdje.


Last edited by niels on 6/10/2021, 12:17; edited 1 time in total
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 6/10/2021, 12:13

prckov wrote:
violator wrote:Pa-pa, vibica. Vele da je jutro pametnije od veceri, a ti si definitivno ta jutra moras nabrat'.

Onda ces bit' velik i jak pa ces uskocit' drugovima i pojasnit' kako Hico nije bio katolik po onim istim spomenutim uvjetima desetak stranica unatrag po kojima jest bio katolik. :tu
ma da
zato si ti toliko nabrala tih jutara pa ne smijes odgovorit da ne ispadnes opet glupa
ko da ja to vec ne znam 
i ne samo ja 
i di sam ja to prico o hici, pa ti si skroz pukla  :D
ti si dugo u australiji pa to izmjenjivanje bosanskog i engleskog te malo zbunjuje a možda i nije to nego tvoje razumijevanje nevezano za jezik.
ona to nigdje nije napisala, pročitaj sto puta dok ne shvatiš kaj piše, jazavac jer apsolutno nigdje ne piše da si ti pisao o hići piše nekaj sasvim drugo.
hrvatski je jednostavan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by niels 6/10/2021, 12:15

ebenica wrote:
niels wrote:I po milijunti puta ebenica ja nisam akademski obrazovan čovjek, ja sam autodidakt. Nakupi se u mojim godinama.

Odgoj donosimo iz svoje kuće, od svojih roditelja. Kad god pišeš, prvenstveno i najviše o njima pišeš.
ja se niti jednom rječju nisam osvrnuo na tvoje obrazovanje već na to što si teizam i ateizam digao na tu razinu pa po tebi vjernik može biti samo onaj koji duboko razumije materiju, koji je u sebe unio tone štiva
a ateist onaj koji je napravio to isto, studirao vjeru, pa je donio drugačiju odluku. za tebe ne postoje ljudi koji jednostavno vjeruju jer to žele, jer imaju neki razlog za to i ono koji ne vjeruju iz svojih nekih razloga
ili to jednostavno nije za njih, takve si nazvao: Ateisti koji su ateisti iz intelektualne lijenosti i/ili komocije nisu ateisti, nego besprizorni gubici vremena.
ti naravno ne nastupaš na osobnoj razini, ti nisi osoba, tvoje riječi padaju sa neba a ti si samo medij kroz koji se iste kanaliziraju ovdje na forum. iz zraka odjednom nastanu riječi i tvoje istančano nepce, istančano na glasu koncila, se ježi kad se tebi netko obrati grubo i osobno jer ti ne nastupaš na toj razini ti samo prenosiš intelektualnu radišnost za koju ti nisi kriv nego je došlo iz zraka ;) pa onda malo pljucneš violator kak je glupa i jadna...valjda ti je istančano nepce malo zakazalo u toj situaciji. šatro.
ja nisam tvoje dijete da mi držiš prodike koga ja sa svojim pisanjem predstavljam, razumiješ kretenu? za razliku od tebe ja nisam ničiji medij i predstavljam isključivo sebe.
debilu.

Ne vrijeđam violator da je glupa ili jadna. Konstatiram da je i glupa i jadna.

Tebi ću docirati koliko hoću iz etera kroz rezonantnu kutiju :) dok god se općenito tako ophodiš prema meni i ostalima.

Stoga ne kmeči, pripremi se i navikni. :)
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

prckov likes this post

Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 6/10/2021, 12:18

niels wrote:
ebenica wrote:
niels wrote:I po milijunti puta ebenica ja nisam akademski obrazovan čovjek, ja sam autodidakt. Nakupi se u mojim godinama.

Odgoj donosimo iz svoje kuće, od svojih roditelja. Kad god pišeš, prvenstveno i najviše o njima pišeš.
ja se niti jednom rječju nisam osvrnuo na tvoje obrazovanje već na to što si teizam i ateizam digao na tu razinu pa po tebi vjernik može biti samo onaj koji duboko razumije materiju, koji je u sebe unio tone štiva
a ateist onaj koji je napravio to isto, studirao vjeru, pa je donio drugačiju odluku. za tebe ne postoje ljudi koji jednostavno vjeruju jer to žele, jer imaju neki razlog za to i ono koji ne vjeruju iz svojih nekih razloga
ili to jednostavno nije za njih, takve si nazvao: Ateisti koji su ateisti iz intelektualne lijenosti i/ili komocije nisu ateisti, nego besprizorni gubici vremena.
ti naravno ne nastupaš na osobnoj razini, ti nisi osoba, tvoje riječi padaju sa neba a ti si samo medij kroz koji se iste kanaliziraju ovdje na forum. iz zraka odjednom nastanu riječi i tvoje istančano nepce, istančano na glasu koncila, se ježi kad se tebi netko obrati grubo i osobno jer ti ne nastupaš na toj razini ti samo prenosiš intelektualnu radišnost za koju ti nisi kriv nego je došlo iz zraka ;) pa onda malo pljucneš violator kak je glupa i jadna...valjda ti je istančano nepce malo zakazalo u toj situaciji. šatro.
ja nisam tvoje dijete da mi držiš prodike koga ja sa svojim pisanjem predstavljam, razumiješ kretenu? za razliku od tebe ja nisam ničiji medij i predstavljam isključivo sebe.
debilu.

Ne vrijeđam violator da je glupa ili jadna. Konstatiram da je i glupa i jadna.

Tebi ću docirati koliko hoću iz etera kroz rezonantnu kutiju :) dok god se općenito tako ophodiš prema meni i ostalima.

Stoga ne kmeči, pripremi se i navikni. :)
meni ćeš popušit kurac jel razumiješ kretenu ili hoćeš da se i tvoje istančano glas koncila nepce zadovolji?
oralno ćeš me zadovoljit. tvoja saliva na mom falusu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 6/10/2021, 12:20

niels wrote: Konstatiram da je i glupa i jadna.

ja konstatiram da si ti jedna usrana glupa stara pederčina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by prckov 6/10/2021, 12:21

ebenica wrote:
prckov wrote:
violator wrote:Pa-pa, vibica. Vele da je jutro pametnije od veceri, a ti si definitivno ta jutra moras nabrat'.

Onda ces bit' velik i jak pa ces uskocit' drugovima i pojasnit' kako Hico nije bio katolik po onim istim spomenutim uvjetima desetak stranica unatrag po kojima jest bio katolik. :tu
ma da
zato si ti toliko nabrala tih jutara pa ne smijes odgovorit da ne ispadnes opet glupa
ko da ja to vec ne znam 
i ne samo ja 
i di sam ja to prico o hici, pa ti si skroz pukla  :D
ti si dugo u australiji pa to izmjenjivanje bosanskog i engleskog te malo zbunjuje a možda i nije to nego tvoje razumijevanje nevezano za jezik.
ona to nigdje nije napisala, pročitaj sto puta dok ne shvatiš kaj piše, jazavac jer apsolutno nigdje ne piše da si ti pisao o hići piše nekaj sasvim drugo.
hrvatski je jednostavan.
cujes bolesnik
moras mi prvo pokazat ovlastenje od tvoje pretpostavljene pa cu tek onda procitat o cemu kevces
kev kev  :D

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by marcellus 6/10/2021, 12:22

ebenica wrote:
meni ćeš popušit kurac jel razumiješ kretenu ili hoćeš da se i tvoje istančano glas koncila nepce zadovolji?
oralno ćeš me zadovoljit. tvoja saliva na mom falusu.

alo intelektualac

ko tebi drmo kavez

_________________
Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 47 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum