ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Hektorović Wed 10 Feb - 13:42

vuksadinare wrote:Gle generale..nije bitno ko lovu da nego da li je na kvalitetan nacin utrosena..napravis bezvezan film nema drugi put love...mora se reci i da je kod bosnjackih redatelja izrazena puno vise patriotska svijest nego kod vecine nasih..koji snimaju filmove 'mir mir nitko nije kriv'...ili nadju sadrzaj u kojem smo mi krivci...meni smjesno kad se takvi redatelji hvale nagradama..a kad citas nagrade mahom na znj festivalima iz nekih selendri sa ovih prostora ili npr.sa tadjikistanskog festivala za kojeg nitko cuo nije..naravno da ne idu na one najjace festivale jer da odu ne bi usli ni u drugi ni u treci krug...pa odu na festival jagodinskog filma ili bitoljskog

Pa što su i Bošnjačka ljevica i desnica složni oko vitalnih nacionalnih ciljeva i događaja. U biti kod njih se više radi o podjeli između liberalnih i konzervativnih.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Hektorović Wed 10 Feb - 13:48

vuksadinare wrote:Pa bas vecina hrvatskih redatelja rade takve filmove na bazi multi kulti..mir mir niko nije kriv...ali to naprave toliko lose da valjda i sami to znaju..ali dobijenu lovu moraju opravdati sa nagradama pa odu na bitoljski festival gdje film dobije nagradu npr za promicanje multi kulti ili za pomocnog redatelja i onda na sva zvona se tu hvale..i vele onima koji su ih financirali..'gle sto hocete dobili smo nagradu sa medjunarodnog festivala'

Rade ih loše i zastarjelo, ne prate trendove...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by vuksadinare Wed 10 Feb - 13:57

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Gle generale..nije bitno ko lovu da nego da je na kvalitetan nacin utrosena..napravis bezvezan film nema drugi put love ... mora se reci i da je kod bosnjackih urednika izrazena puno vise patriotske svijesti nego kod vecine nasih..koji snimaju filmove 'mir mir nitko nije kriv' ... ili nadju sadrzaj u kojem smo mi krivci ... meni smjesno kad se takvi redaktori hvale nagradama..a kad citas nagrade mahom na znj festivalima iz nekih selendara sa ovih prostora ili npr. sa tadjikistanskog festivala za nikoga čuo nije..naravno da ne ide na one najjače festivale jer da odu ne bi usli ni u drugi ni u treći krug ... pa odu na festival jagodinskog filma ili bitoljskog

Pa što su i Bošnjačka ljevica i desnica složni oko vitalnih nacionalnih ciljeva i događaja. U biti kod njih više radi o podjeli između liberalnih i konzervativnih.
....podjimo samo od ovog..kad je rijec o njihovim obljetnicama iz rata u bh-a...tamo dodje gotovo citav bosnjacka politicka nomenklatura..i oni u vlasti i oni u oprbi bilo ljevica bilo desnica..bilo liberali bilo konzertvativci...ti kod nas to ne mozes vidjeti osim eventualno u vukovaru od kojih njih 50% dodje reda radi da ih se ne bi prozvalo zasto nisu dosli...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by vuksadinare Wed 10 Feb - 14:06

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Pa bas vecina hrvatskih redatelja rade takve filmove na bazi multi kulti..mir mir niko nije kriv...ali to naprave toliko lose da valjda i sami to znaju..ali dobijenu lovu moraju opravdati sa nagradama pa odu na bitoljski festival gdje film dobije nagradu npr za promicanje multi kulti ili za pomocnog redatelja i onda na sva zvona se tu hvale..i vele onima koji su ih financirali..'gle sto hocete dobili smo nagradu sa medjunarodnog festivala'

Rade ih loše i zastarjelo, ne prate trendove...
Pa to i govorim..oni se nisu makli od teme ljubavi srbina i hrvatice i obrnuto..o tome su snimali prije dvadeset godina snimaju i danas..to vise ne zanima nikog ispalo iz trenda...danas publika trazi tu i u svijetu trazi povijesno vidjenje nekog dogadjaja...zasto je do tog doslo i zbog cega...ja sam prije pola godine susreo joska lokasa zasto ne napravi temu o nestalima na bazi istinitog dogadjaja imas svjedoka i tema koliko hoces...i on meni kaze bi ja ali ne mogu bas doci do vise svjedoka..ja mu kazem pa digni se iz ureda htv-a i trazi..odi u udruge raspitaj se..odi u arhivu...nece arhiva i svjedoci doc do tebe..i to je problem treba dignut dupe..nije dovoljna samo volja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by RayMabus Wed 10 Feb - 16:28

Ringo10 wrote:Kad se Jasmila pozabavi i Hrvatima, hoce li je i onda Hrvati podrzavati
Vjerojatno hoce
Ako se i pozabavi neće dva put u uži krug. Nije Oscar rezerviran za tu tematiku. Ovo joj je sad prilika i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Sora Wed 10 Feb - 16:50

prckov wrote:sve sto je tradicionalno ili konzervativno se zabranjuje
ili sto ima mrvu tragova toga u sebi
moraju svi isto mislit


Moj prckovicu 
Po tebi bi dinosaurus po zemlji hodo i dalje 
A mužjaci ženke vukli za kose  uo

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Guest Wed 10 Feb - 17:02

Hektorović wrote:
jastreb wrote:Možemo mi likovati koliko hoćemo,ali samo čekajte pa da vidite kad za par godina,ili mjeseci Bošnjaci snime kakav film o Ahmićima ili hrvatskim logorima i taj će film osvajati nagrade.

Pa Jasmila otvoreno govori kako će se uskoro pozabaviti i sa UZP :)

Eh ... koliko se filmova o Aušvicu i naci pizdarijama u svijetu gledalo ... pesi laju, Švabi idu dalje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by abraham Wed 10 Feb - 17:09

Moj prijedlog Jasmini , ono mutietnichka, multinacionalana i multikonfensionalana , jelte....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Sora Wed 10 Feb - 17:10

prckov wrote:sve sto je tradicionalno ili konzervativno se zabranjuje
ili sto ima mrvu tragova toga u sebi
moraju svi isto mislit
E moj prckovic
Po tebi bi jos uvijek dinosauri hodali zemljom

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Guest Wed 10 Feb - 17:14

Sora wrote:
prckov wrote:sve sto je tradicionalno ili konzervativno se zabranjuje
ili sto ima mrvu tragova toga u sebi
moraju svi isto mislit


Moj prckovicu 
Po tebi bi dinosaurus po zemlji hodo i dalje 
A mužjaci ženke vukli za kose  uo

Eto ... sad muški kupuju silikonske lutke i njih trpaju. Ak ju rasturi samo ju odnese na popravak.

https://www.ussextoy.com/uk/full-body-sex-dolls/love-doll-140-japanese-silicone-sex-dolls-metal-skeleton.html

A mlade cure plaču jer nikad nisu probale doggy&hairpulling ... nemaju s kim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Sora Wed 10 Feb - 17:19

Sovak wrote:
Sora wrote:
prckov wrote:sve sto je tradicionalno ili konzervativno se zabranjuje
ili sto ima mrvu tragova toga u sebi
moraju svi isto mislit


Moj prckovicu 
Po tebi bi dinosaurus po zemlji hodo i dalje 
A mužjaci ženke vukli za kose  uo

Eto ... sad muški kupuju silikonske lutke i njih trpaju. Ak ju rasturi samo ju odnese na popravak.

https://www.ussextoy.com/uk/full-body-sex-dolls/love-doll-140-japanese-silicone-sex-dolls-metal-skeleton.html

A mlade cure plaču jer nikad nisu probale doggy&hairpulling ... nemaju s kim.
dobro je da nisam mlada cura

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by immortal Wed 10 Feb - 17:23

Sovak wrote:
Hektorović wrote:
jastreb wrote:Možemo mi likovati koliko hoćemo,ali samo čekajte pa da vidite kad za par godina,ili mjeseci Bošnjaci snime kakav film o Ahmićima ili hrvatskim logorima i taj će film osvajati nagrade.

Pa Jasmila otvoreno govori kako će se uskoro pozabaviti i sa UZP :)

Eh ... koliko se filmova o Aušvicu i naci pizdarijama u svijetu gledalo ... pesi laju, Švabi idu dalje.
bravo

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Sora Wed 10 Feb - 17:28

:choir

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by immortal Wed 10 Feb - 17:51

Sora wrote:
prckov wrote:sve sto je tradicionalno ili konzervativno se zabranjuje
ili sto ima mrvu tragova toga u sebi
moraju svi isto mislit
E moj prckovic
Po tebi bi jos uvijek dinosauri hodali zemljom
ti si ih zamijenila

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by pizzon Wed 10 Feb - 18:13

marcellus wrote:
pizzon wrote:normalno
samo ga nema u gledanim
mi ne jurimo nagrade
nama je cilj msovna gledanost
to se postize

a ko to vaše propagandno sranje gleda osim četnika iz čikaga?

10. mesto
to ne mogu da uteraju srbi
jebem ja tebi ustsku mater
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by pizzon Wed 10 Feb - 18:13

marcellus wrote:
pizzon wrote:normalno
samo ga nema u gledanim
mi ne jurimo nagrade
nama je cilj msovna gledanost
to se postize

a ko to vaše propagandno sranje gleda osim četnika iz čikaga?
https://www.boxofficemojo.com/date/2021-02-08/?ref_=bo_di_table_1

10. mesto 
nebitno po kojim merilima
to ne mogu da uteraju srbi
jebem ja tebi ustsku mater
u ime svih nevino stradalih
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by RayMabus Wed 10 Feb - 18:18

Eto hit ste u Americi. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by RayMabus Wed 10 Feb - 18:22

Toliko ste plitki da ni sami sebi ne možete dat kritiku da ste usrali film i snimili obično propagadno smeće u kojem u svakom kadru strši šahovnica a časne su Gestapovci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by RayMabus Wed 10 Feb - 18:24

Ukratko jadni ste.

Drago mi je da ne živimo više u istoj državi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by RayMabus Wed 10 Feb - 18:33

Toliko ste maloumni da ta kritika koju su vam filmski kritičari uputili a vezana uz film uopće nije došla do vaših mozgova.

Uopće niste čuli šta su vam rekli. Ne dopire.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Noor Wed 10 Feb - 18:39

pizzon wrote:
marcellus wrote:
pizzon wrote:normalno
samo ga nema u gledanim
mi ne jurimo nagrade
nama je cilj msovna gledanost
to se postize

a ko to vaše propagandno sranje gleda osim četnika iz čikaga?
https://www.boxofficemojo.com/date/2021-02-08/?ref_=bo_di_table_1

10. mesto 
nebitno po kojim merilima
to ne mogu da uteraju srbi
jebem ja tebi ustsku mater
u ime svih nevino stradalih

evo vam nekoliko ideja za nove filmove, gledanost bi garant bila neviđena...
javi Nataši...

Belgrad, die erste Judenfrei Stadt in Europa (ovo bi bio megahit...prvi u europi, eeeeej, prvi!!!)
Dušan from Kragujevac
Šaban from Bečkerek
Estera from Topovske Šupe
Rada from Banjica
Isaac from Sajmište

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 3 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum