ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by pizzon 10/2/2021, 09:59

mortal wrote:
pizzon wrote:ma dara je super
izbila u prvih 20 
bosanskog nema ni u 100
dara vrsi svoju misiju
masovnost
razbit će vam se o glavu, o važnost, o slavu, o ponos...........................
smradovi koji ste na civile noževima nasrtali
molim ,
you talk to me ?

pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by immortal 10/2/2021, 10:00

dzango wrote:
marcellus wrote:
pizzon wrote:normalno
samo ga nema u gledanim
mi ne jurimo nagrade
nama je cilj msovna gledanost
to se postize

a ko to vaše propagandno sranje gleda osim četnika iz čikaga?
Četnici iz Milvokija, Pitsburga...
šaka jada u odnosu na broj srpskih partizana koji vam ne bi dopustio da izgmižete iz rupa
dok ste bili u ratu protiv Hrvata ratovali ste vi i između sebe
kasnije vam krive Oluje , Bljeskovi....
samo pali, sami se ubili

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by immortal 10/2/2021, 10:17

pizzon wrote:
mortal wrote:
pizzon wrote:ma dara je super
izbila u prvih 20 
bosanskog nema ni u 100
dara vrsi svoju misiju
masovnost
razbit će vam se o glavu, o važnost, o slavu, o ponos...........................
smradovi koji ste na civile noževima nasrtali
molim ,
you talk to me ?
srbima općenito

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Hektorović 10/2/2021, 11:56

jastreb wrote:Možemo mi likovati koliko hoćemo,ali samo čekajte pa da vidite kad za par godina,ili mjeseci Bošnjaci snime kakav film o Ahmićima ili hrvatskim logorima i taj će film osvajati nagrade.

Pa Jasmila otvoreno govori kako će se uskoro pozabaviti i sa UZP :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by jastreb 10/2/2021, 11:59

Hektorović wrote:
jastreb wrote:Možemo mi likovati koliko hoćemo,ali samo čekajte pa da vidite kad za par godina,ili mjeseci Bošnjaci snime kakav film o Ahmićima ili hrvatskim logorima i taj će film osvajati nagrade.

Pa Jasmila otvoreno govori kako će se uskoro pozabaviti i sa UZP :)
Pa sasvim očekivano.

Zapad takvo što jedva čeka.

Ljubimci Zapada ,a zna se koji,su dežurni pozitivci i vječite žrtve.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by vuksadinare 10/2/2021, 12:11

Budimo realni..bošnjaci pametnije rade sto se tice propagandnog filma nego mi i srbi..oni kad rade film u fokus stave zrtvu...snimaju filmove na stvarnim dogadjajima...njihovi redatelji koliko sam citao na scenariju rade vise godina...obilaze svjedoke,arhive..nije im izvor samo youtube...plus sto sarajevo dugo izdasno financira takve projekte makar za drugo nemali love...zbanicka je za ovaj film pripremu radila pet godina...pomno se biraju glumci koji mogu odigrati karakterne uloge..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Hektorović 10/2/2021, 12:15

vuksadinare wrote:Budimo realni..bošnjaci pametnije rade sto se tice propagandnog filma nego mi i srbi..oni kad rade film u fokus stave zrtvu...snimaju filmove na stvarnim dogadjajima...njihovi redatelji koliko sam citao na scenariju rade vise godina...obilaze svjedoke,arhive..nije im izvor samo youtube...plus sto sarajevo dugo izdasno financira takve projekte makar za drugo nemali love...zbanicka je za ovaj film pripremu radila pet godina...pomno se biraju glumci koji mogu odigrati karakterne uloge..

Ne Bošnjaci, nego konkretno Jasmila. Niti je Jasmila SDA opcija, nego građanska liberalna opcija.

Ona je skužula formulu. Sama je dovoljno u trendu sa zapadom da zna kako formulirati film na jedan woke način što jako dobro prolazi u zapadnim kulturnim krugovima.



Sarajevo uopće ne financira izdušno, štoviše, lova je Europska preko raznih kulturnih fondova.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Ringo10 10/2/2021, 12:21

Kad se Jasmila pozabavi i Hrvatima, hoce li je i onda Hrvati podrzavati
Vjerojatno hoce
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by vuksadinare 10/2/2021, 12:24

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Budimo realni..bošnjaci pametnije rade sto se tice propagandnog filma nego mi i srbi..oni kad rade film u fokusu stave zrtvu ... snimaju filmove na stvarnim dogadjajima ... njihovi urednici koliko sam citao na scenariju rade vise godina ... obilaze svjedoke, arhive..nije im izvor samo youtube ... plus sto sarajevo dugo izdano financiranje takve projekte makar za drugo nemali love ... zbanicka je za ovaj film priprema radila pet godina ... pomno se biraju glumci koji mogu igrati karakterne uloge ..

Ne Bošnjaci, nego konkretno Jasmila.

Ona je skužula formula. Sama je dovoljno u trendu sa zapada da zna kako formulirati film na jedan woke način što jako dobro prolazi u zapadnim kulturnim krugovima.



Sarajevo uopće ne financira izdušno, štoviše, lova je Europska preko raznih kulturnih fondova.
Ok ... ali lovu rasporedjujem pametno ... nije samo jasmila mada se ona za ovakve filmove slicnog sadrzaja izdvojila..dok mi recimo bacamo lovu na filmove po istinitom dogadjaju ali vise akcijskog sadrzaja sto ne ostavi takav utisak mislim propagandni ... primjerice josko lokas snima serijal 'nestali' na cisto akcijskom karakteru i nema veze sa stvarnim dogadjajima..ako hoce snimat na tu tematiku ima temu za to ohohoho ... proboj iz vukovara, hrv.kostajnice, slunja ... film broj 55 je ok film..ali isto akcijski..je baziran na istinitom dogadjaju..ali fali mu uvod..u sadrzajnom smislu..srbi sa druge strane pak robuju mitomaniji i njihov fokus je da oblate drugi narod..nije im fokus zrtva..kao zrtva ... osim ono SF horor masakriranja..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by vuksadinare 10/2/2021, 12:31

Inace tradicijski je da bh-a snima dobre filmove...meni osobno njihovi filmovi iz bivse yuge su meni najbolji...serije im nisu bile bas dobre ali filmovi da...ocito da nisu htjeli da izgube tu tradiciju u kvaliteti bar u ne nekom jakom obliku...oni ne bacaju lovu na sapunjare kao mi pa i druge drzave sa ovog prostora...po meni jako pametno rade u filmskoj industriji..neovisno jel film propagandni ili nije...ako nemaju bas uspjeha na drugim poljima tu imaju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by vuksadinare 10/2/2021, 12:34

Npr...srbi su htjeli kopirat sa ovim filmom na jedan nacin sindlerovu listu i ispala losa kopija...puno bi bolje prosli da su isli kopirat npr.film 'crne ptice' iz bivse yu koji je radjen po prici logorasa zidova iz logora stara gradiska..ali jbg srbi moraju robovat mitomaniji na ovakvim temama i to ti je
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Hektorović 10/2/2021, 12:36

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
Sarajevo uopće ne financira izdušno, štoviše, lova je Europska preko raznih kulturnih fondova.
Ok ... ali lovu rasporedjujem pametno ... nije samo jasmila mada se ona za ovakve filmove slicnog sadrzaja izdvojila..dok mi recimo bacamo lovu na filmove po istinitom dogadjaju ali vise akcijskog sadrzaja sto ne ostavi takav utisak mislim propagandni ... primjerice josko lokas snima serijal 'nestali' na cisto akcijskom karakteru i nema veze sa stvarnim dogadjajima..ako hoce snimat na tu tematiku ima temu za to ohohoho ... proboj iz vukovara, hrv.kostajnice, slunja ... film broj 55 je ok film..ali isto akcijski..je baziran na istinitom dogadjaju..ali fali mu uvod..u sadrzajnom smislu..srbi sa druge strane pak robuju mitomaniji i njihov fokus je da oblate drugi narod..nije im fokus zrtva..kao zrtva ... osim ono SF horor masakriranja..


Za ovaj film nije dobila lovu iz BiH

Zašto? Kultura je na kantonalnoj, a ne državnoj ili federalnoj razini, a kantoni jednostavno nemaju love za financiranje filmske industrije i zadnjih 10 godina de facto ništa nisu isfinancirali.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Hektorović 10/2/2021, 12:38

vuksadinare wrote:Npr...srbi su htjeli kopirat sa ovim filmom na jedan nacin sindlerovu listu i ispala losa kopija...puno bi bolje prosli da su isli kopirat npr.film 'crne ptice' iz bivse yu koji je radjen po prici logorasa zidova iz logora stara gradiska..ali jbg srbi moraju robovat mitomaniji na ovakvim temama i to ti je

Niti Hrvatska niti Srbija ne mogu sa državne razine odraditi filmove koji će proći na zapadu. Uvijek će to za zapadnjake biti nacionalistički kić.

Zašto? Jednostavno nisu woke, ne razumiju kulturne trendove i diskurs zapada.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by vuksadinare 10/2/2021, 12:44

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
Sarajevo uopće ne financira izdušno, štoviše, lova je Europska preko raznih kulturnih fondova.
Ok ... ali lovu rasporedjujem pametno ... nije samo jasmila mada se ona za ovakve filmove slicnog sadrzaja izdvojila..dok mi recimo bacamo lovu na filmove po istinitom dogadjaju ali vise akcijskog sadrzaja sto ne ostavi takav utisak mislim propagandni ... primjerice josko lokas snima serijal 'nestali' na cisto akcijskom karakteru i nema veze sa stvarnim dogadjajima..ako hoce snima na tu tematiku ima temu za to ohohoho ... proboj iz vukovara, hrv.kostajnice, slunja ... film broj 55 je ok film..ali isto akcijski..je baziran na istinitom dogadjaju..ali fali mu uvod..u sadrzajnom smislu..srbi sa druge strane pak robuju mitomaniji i njihov fokus je da oblate drugi narod..nije im fokus zrtva..kao zrtva ... osim ono SF horor masakriranja ..


Za ovaj film nije dobio lovu iz BiH

Zašto? Kultura je na kantonalnoj, ne državnoj ili saveznoj razini, kantoni jednostavno nemaju ljubav za financiranje filmske industrije u posljednjih 10 godina, faktički ništa nisu isfinancirani.
Gle generale..nije bitno ko lovu da nego da li je na kvalitetan nacin utrosena..napravis bezvezan film nema drugi put love...mora se reci i da je kod bosnjackih redatelja izrazena puno vise patriotska svijest nego kod vecine nasih..koji snimaju filmove 'mir mir nitko nije kriv'...ili nadju sadrzaj u kojem smo mi krivci...meni smjesno kad se takvi redatelji hvale nagradama..a kad citas nagrade mahom na znj festivalima iz nekih selendri sa ovih prostora ili npr.sa tadjikistanskog festivala za kojeg nitko cuo nije..naravno da ne idu na one najjace festivale jer da odu ne bi usli ni u drugi ni u treci krug...pa odu na festival jagodinskog filma ili bitoljskog
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by vuksadinare 10/2/2021, 12:48

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Npr...srbi su htjeli kopirat sa ovim filmom na jedan nacin sindlerovu listu i ispala losa kopija...puno bi bolje prosli da su isli kopirat npr.film 'crne ptice' iz bivse yu koji je radjen po prici logorasa zidova iz logora stara gradiska..ali jbg srbi moraju robovat mitomaniji na ovakvim temama i to ti je

Niti Hrvatska niti Srbija ne mogu sa državne razine odraditi filmove koji će proći na zapadu. Uvijek će to za zapadnjake biti nacionalistički kić.

Zašto? Jednostavno nisu woke, ne razumiju kulturne trendove i diskurs zapada.
Pa bas vecina hrvatskih redatelja rade takve filmove na bazi multi kulti..mir mir niko nije kriv...ali to naprave toliko lose da valjda i sami to znaju..ali dobijenu lovu moraju opravdati sa nagradama pa odu na bitoljski festival gdje film dobije nagradu npr za promicanje multi kulti ili za pomocnog redatelja i onda na sva zvona se tu hvale..i vele onima koji su ih financirali..'gle sto hocete dobili smo nagradu sa medjunarodnog festivala'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Serbinho-3 10/2/2021, 12:55

Snimaju filmove, ali nemaju vakcine...

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by marcellus 10/2/2021, 13:01

dzango wrote:
marcellus wrote:
pizzon wrote:normalno
samo ga nema u gledanim
mi ne jurimo nagrade
nama je cilj msovna gledanost
to se postize

a ko to vaše propagandno sranje gleda osim četnika iz čikaga?
Četnici iz Milvokija, Pitsburga...

dobro, istina.

_________________
Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by vuksadinare 10/2/2021, 13:02

Serbinho-3 wrote:Snimaju filmove, ali nemaju vakcine ...

...pa oni su prokuzeni..ni ne treba im bas...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by prckov 10/2/2021, 13:10

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Npr...srbi su htjeli kopirat sa ovim filmom na jedan nacin sindlerovu listu i ispala losa kopija...puno bi bolje prosli da su isli kopirat npr.film 'crne ptice' iz bivse yu koji je radjen po prici logorasa zidova iz logora stara gradiska..ali jbg srbi moraju robovat mitomaniji na ovakvim temama i to ti je

Niti Hrvatska niti Srbija ne mogu sa državne razine odraditi filmove koji će proći na zapadu. Uvijek će to za zapadnjake biti nacionalistički kić.

Zašto? Jednostavno nisu woke, ne razumiju kulturne trendove i diskurs zapada.

wokizam je neomarksisticki proizvod frankfurtske skole
nije on u trendu nego se wokizam namece kroz institucije jer ih drze ljevicari
ostalo se zabranjuje
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by prckov 10/2/2021, 13:23

sve sto je tradicionalno ili konzervativno se zabranjuje
ili sto ima mrvu tragova toga u sebi
moraju svi isto mislit

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Hektorović 10/2/2021, 13:42

vuksadinare wrote:Gle generale..nije bitno ko lovu da nego da li je na kvalitetan nacin utrosena..napravis bezvezan film nema drugi put love...mora se reci i da je kod bosnjackih redatelja izrazena puno vise patriotska svijest nego kod vecine nasih..koji snimaju filmove 'mir mir nitko nije kriv'...ili nadju sadrzaj u kojem smo mi krivci...meni smjesno kad se takvi redatelji hvale nagradama..a kad citas nagrade mahom na znj festivalima iz nekih selendri sa ovih prostora ili npr.sa tadjikistanskog festivala za kojeg nitko cuo nije..naravno da ne idu na one najjace festivale jer da odu ne bi usli ni u drugi ni u treci krug...pa odu na festival jagodinskog filma ili bitoljskog

Pa što su i Bošnjačka ljevica i desnica složni oko vitalnih nacionalnih ciljeva i događaja. U biti kod njih se više radi o podjeli između liberalnih i konzervativnih.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara - Page 2 Empty Re: Film o genocidu Srba nad Bošnjacima ušao u uži krug izbora za Oskara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum