ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Page 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by Ra 2/1/2021, 22:54

Ero i Veberu... pobogu...

Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by Ra 2/1/2021, 22:55

kaya wrote:
dijagram wrote:Vratio se iz petrinje preko siska, i nije velika guzva kao prije par dana
Ma to je sat vremena najviše. A i stalno netko ide u tom pravcu..
Kajo hoćeš li da novac pošaljemo tebi putem aplikacije, digneš gotovinu i nosiš Mihi?

jebote jesu zakomplicirali ovi muški  :roll
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by kaya 2/1/2021, 22:55

RayMabus wrote:
danni1 wrote:
RayMabus wrote:Meni je jedino ža šta mu ne mogu poslat trenutno više jer nisan navika na ovako male donacije. U biti lin san. Ispod tisuću kuna ne da mi se izić iz kuće. Al sad knap s lovom a da šaljem općenito a para nemam a ne znam di će to završiti nije mi namjera a ovako ćemo mu napunit rezervoar goriva ( sad 200 i u drugi mjesec još 200 kuna ) i onda znam da neće morat gledat u kazaljku jel na nuli il nije jer ima tamo puno posla a neće ić pješice tako da bar s te strane malo dan ruke.


Evo rekla je ova na hitnoj iz Petrinje da puno ljudi dolazi u Petrinju i da im to stvara probleme. Nemojte ić tamo ako baš ne morate. Radite gužvu.
A lipi moj kom se ti opravdavaš i zašto?

Svaka donacija je vrijedna pa bila i 1kn.  Svatko malo i skupi se.
A šta ja znam. Nisan navika davat tako male donacije. Ono nikad ispod tisuću kuna pa do blizu tri tisuće tako da je meni ovo malo. Al trenutno san u knap s lovon pa onda koliko mogu da sad izguram jer sad će mi već bit lakše pošto mi je 18.12 istekla zadnja rata poreza na stanove od 2500 kuna. 

Neopravdam se nikom nego to meni nije neka lova i nisan navika kad oću nekome pomoć da to nije odma u komadu bar tisuću kuna. Šta je to 200 kuna ? Ništa. Po rezervoara goriva koja će.potrošit više manje brizo pošto takva situacija da mora uvik nešto ić vamo tamo. Zato bar nek bude jedan cili rezervoar pa spreman još 200 kuna u drugim misec kad dođe lova pa će nešto ostat kad platim zaostatke troškova koje imam.
Ray, ne sekiraj se. Vidiš da je čovjek napisao da se ti njegovi dečki voze, pomažu , imaju troškove..
Malo pomogneš, koliko možeš da ne plaćaju to sami jer to su veliki izdaci i ok.
Budeš našao način, ili tako preko ine ili tiska ili nešto treće
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by RayMabus 2/1/2021, 22:58

Gledan sad vijesti. To je još gori u kontinentu. Ne znam kako sad to gori , kad pada snig al kod mene je danas bila kiša znači u najmanju ruku kiša a ima šuta okolo i sad to natopi to je glina , još će iduća dva miseca samo taj šut gnjili raščićavat. To je samo raščićavanje , obnovi se nismo ni približili nit približno.


Last edited by RayMabus on 2/1/2021, 23:00; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by T. 2/1/2021, 22:58

Jbt. papiri i nacrti...
Gledate li opće tv?
Nisu to urbane vile s bazenima nego kocke u cigli...
Za cijenu je*enog nacrta može se dignit etaža u grubo...

_________________
EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by Eroo 2/1/2021, 22:59

danni1 wrote:
Eroo wrote:
danni1 wrote:
veber wrote:nudiš maglu.
E. Trebamo črep, ciglu,grede a ne papire.

prvo da složimo kuću a onda je vi nacrtajte, malo je ladno za čekat papire.
Neće to tako ići.
Ovo kažem na temelju dugogodišnjeg iskustva.
Oštećene kuće će se sanirati po nacrtima za sanaciju, a oni se izrađuju na temelju statičkog proračuna.
U Sloveniji smo pri Vladi imali formirano Tajništvo koje je sve to vodilo. Više puta.
Veliki problemi s potresom i jesu zbog toga što su se kuće gradile u "kućnoj radinosti".
Ma znam.

Znam da su se kuće poslije rata također radile po papirima pa su pale ko kule od karata jer se tih papira nitko nije držao.

U nas je papir samo papir, niko ga ne jebe za suvu šljivu a koči proces jer za njega treba puno vremena. Bar što se tiće privatnih kuća.

Kuće, koje se rade po EUROCODE 8, se ne mogu srušiti prilikom potresa.
Nadzor je taj koji jamči da se objekt gradi ili rekonstruira po projektu.
Za eventualno rušenje odgovaram sa svom svojom imovinom (državna hipoteka!).
Tako je u Sloveniji, a kod vas ne znam.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by veber 2/1/2021, 22:59

Eroo wrote:
veber wrote:nudiš maglu.
nemaju svoje firme.

moraš biti ovlašten.
Ovlašten, nego kako. Firma mi je specijalizirana za sanacije i rekonstrukcije....od studije, proračuna do izvedbe.
zašto nisi u registru?

ili realnije, bio si zaposlenik, sada u mirovini.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by kaya 2/1/2021, 23:00

Ra wrote:
kaya wrote:
dijagram wrote:Vratio se iz petrinje preko siska, i nije velika guzva kao prije par dana
Ma to je sat vremena najviše. A i stalno netko ide u tom pravcu..
Kajo hoćeš li da novac pošaljemo tebi putem aplikacije, digneš gotovinu i nosiš Mihi?

jebote jesu zakomplicirali ovi muški  :roll
Ma on će se vama sigurno javiti i napisati način. Viš da su ti muški komplicirani.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by pokerjocker 2/1/2021, 23:01

Stvarno mi nije jasno da ste takvi cigani pa čak i ovdje gnojite. Daj se saberite i ostavite temu za važnije obavijesti. Debili..
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


T. likes this post

Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by Ra 2/1/2021, 23:02

veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:nudiš maglu.
nemaju svoje firme.

moraš biti ovlašten.
Ovlašten, nego kako. Firma mi je specijalizirana za sanacije i rekonstrukcije....od studije, proračuna do izvedbe.
zašto nisi u registru?

ili realnije, bio si zaposlenik, sada u mirovini.
Ljudi! Alo ljudi!


Molim vas... Možete li na trenutak zaboraviti vašu netrpeljivost?

Imate bezbroj tema za svađu. Dajte da nekako čovjeku proslijedimo novac da može normalno funkcionirati.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by danni1 2/1/2021, 23:02

Ra wrote:
kaya wrote:
dijagram wrote:Vratio se iz petrinje preko siska, i nije velika guzva kao prije par dana
Ma to je sat vremena najviše. A i stalno netko ide u tom pravcu..
Kajo hoćeš li da novac pošaljemo tebi putem aplikacije, digneš gotovinu i nosiš Mihi?

jebote jesu zakomplicirali ovi muški  :roll
Pa da.

zapravo smo sve već dogovorili  sad samo trolamo bezveze.

_________________
EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by veber 2/1/2021, 23:03

i nisi mi odgovorio zakaj ne inox, a zakaj drekštal?

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by RayMabus 2/1/2021, 23:05

kaya wrote:
RayMabus wrote:
danni1 wrote:
RayMabus wrote:Meni je jedino ža šta mu ne mogu poslat trenutno više jer nisan navika na ovako male donacije. U biti lin san. Ispod tisuću kuna ne da mi se izić iz kuće. Al sad knap s lovom a da šaljem općenito a para nemam a ne znam di će to završiti nije mi namjera a ovako ćemo mu napunit rezervoar goriva ( sad 200 i u drugi mjesec još 200 kuna ) i onda znam da neće morat gledat u kazaljku jel na nuli il nije jer ima tamo puno posla a neće ić pješice tako da bar s te strane malo dan ruke.


Evo rekla je ova na hitnoj iz Petrinje da puno ljudi dolazi u Petrinju i da im to stvara probleme. Nemojte ić tamo ako baš ne morate. Radite gužvu.
A lipi moj kom se ti opravdavaš i zašto?

Svaka donacija je vrijedna pa bila i 1kn.  Svatko malo i skupi se.
A šta ja znam. Nisan navika davat tako male donacije. Ono nikad ispod tisuću kuna pa do blizu tri tisuće tako da je meni ovo malo. Al trenutno san u knap s lovon pa onda koliko mogu da sad izguram jer sad će mi već bit lakše pošto mi je 18.12 istekla zadnja rata poreza na stanove od 2500 kuna. 

Neopravdam se nikom nego to meni nije neka lova i nisan navika kad oću nekome pomoć da to nije odma u komadu bar tisuću kuna. Šta je to 200 kuna ? Ništa. Po rezervoara goriva koja će.potrošit više manje brizo pošto takva situacija da mora uvik nešto ić vamo tamo. Zato bar nek bude jedan cili rezervoar pa spreman još 200 kuna u drugim misec kad dođe lova pa će nešto ostat kad platim zaostatke troškova koje imam.
Ray, ne sekiraj se. Vidiš da je čovjek napisao da se ti njegovi dečki voze, pomažu , imaju troškove..
Malo pomogneš, koliko možeš da ne plaćaju to sami jer to su veliki izdaci  i ok.
Budeš našao način, ili tako preko ine ili tiska ili nešto treće
Ne sekiran se. Znam da imaju troškove. Zato i želim to malo olakšat da nisu u minisu i da im nije kazaljka na nuli da se ne misle oće li na rezervi doć do nekoga u ovakvoj situaciji.

Namjera je uzrok. Uopće ne sumnjam u sebe kad nešto odlučim a ne moram ovisiti o slobodnoj volji nekog drugog vezano uz cilj. Ako sam samo ja a odluka je pala onda je to završena stvar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by danni1 2/1/2021, 23:06

T. wrote:Jbt. papiri i nacrti...
Gledate li opće tv?
Nisu to urbane vile s bazenima nego kocke u cigli...
Za cijenu je*enog nacrta može se dignit etaža u grubo...
I to je točno.

Jbga uvijek vrhnje pokupe ovi u uredima i foteljama. Ko nam je kriv što nismo u školu išli. 

priznanje ide onom ko je kuću nacrto ne onom ko ju je izgradio.

_________________
EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by veber 2/1/2021, 23:08

Ra wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:nudiš maglu.
nemaju svoje firme.

moraš biti ovlašten.
Ovlašten, nego kako. Firma mi je specijalizirana za sanacije i rekonstrukcije....od studije, proračuna do izvedbe.
zašto nisi u registru?

ili realnije, bio si zaposlenik, sada u mirovini.
Ljudi! Alo ljudi!


Molim vas... Možete li na trenutak zaboraviti vašu netrpeljivost?

Imate bezbroj tema za svađu. Dajte da nekako čovjeku proslijedimo novac da može normalno funkcionirati.
ako kaja želi. 
ali moramo to organizirat.
ja dam auto.
za put, ne da ga poklonim.

ali dajmo biti skulirani.
ako idemo stvarno jednoj osobi donirat neka to bude svrsishodno.

neka veli što treba.

za pičkaranja imamo dana.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by Eroo 2/1/2021, 23:09

T. wrote:Jbt. papiri i nacrti...
Gledate li opće tv?
Nisu to urbane vile s bazenima nego kocke u cigli...
Za cijenu je*enog nacrta može se dignit etaža u grubo...
Po EUROCODE postoje i tkzv. "jednostavni objekti", koji se moraju izvoditi po propisanim načelima:
ograničena katnost, propisana debljina zidova i njihova površina u odnosu na bruto tloris objekta (u oba smjera),
Izvedba vertikalni i horizontalni armiranobetonskih veza, propisan kvalitet opeke i malte za zidanje,
ograničena veličina otvora ...i još neke sitnice.
Radovi se mogu izvoditi i u vlastitoj režiji ako si najmanje građevinski tehničar.
Mene samo zanima kako možeš u takvoj situaciji dobiti novac od države? Misliš, ono, ja sam potrošio
toliko i toliko, jesam majkemi...daj sad  pare!
S novcem EU to ne ide tako. Ovo vam  najbolje može objasniti Noor, je radi na europskim projektima.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by Ra 2/1/2021, 23:09

kaya wrote:
Ra wrote:
kaya wrote:
dijagram wrote:Vratio se iz petrinje preko siska, i nije velika guzva kao prije par dana
Ma to je sat vremena najviše. A i stalno netko ide u tom pravcu..
Kajo hoćeš li da novac pošaljemo tebi putem aplikacije, digneš gotovinu i nosiš Mihi?

jebote jesu zakomplicirali ovi muški  :roll
Ma on će se vama sigurno javiti i napisati način. Viš da su ti muški komplicirani.
Nakon nekoliko neprospavanih noći, a vjerujem da je još uvijek pod šokom od drmanja,  teško da može svariti ovoliko informacija odjednom. 

Rekao je što treba. 

Nebitno je kome ćemo uplatiti novac, bitno je da mu dođe u ruke.


Tko može otići do njega?
Taj netko može kupiti glupu karticu, staviti u neki stari mobitel ako ga ima, skinuti aplikaciju na taj mobitel, povezati ga s tim brojem, postaviti broj nama da uplatimo, podići prispjele iznose i odnijeti mu i telefon i broj i pare. I da završimo s tim. 

Može li to itko od vas koji ste u Zagrebu? 

Nema veze što vas ne poznajem, poslat ću novac bez beda bilo kome tko ima namjeru otiži tamo. Sumnjam da bi bilo tko od vas iskoristio ovakvu priliku za neku obmanu.

Ima li dragovoljaca???
Taj broj će poslije biti njegov i može svatko proizvoljno uplatiti kad hoće i koliko može.


Last edited by Ra on 2/1/2021, 23:12; edited 1 time in total
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by Ra 2/1/2021, 23:10

Eroo wrote:
T. wrote:Jbt. papiri i nacrti...
Gledate li opće tv?
Nisu to urbane vile s bazenima nego kocke u cigli...
Za cijenu je*enog nacrta može se dignit etaža u grubo...
Po EUROCODE postoje i tkzv. "jednostavni objekti", koji se moraju izvoditi po propisanim načelima:
ograničena katnost, propisana debljina zidova i njihova površina u odnosu na bruto tloris objekta (u oba smjera),
Izvedba vertikalni i horizontalni armiranobetonskih veza, propisan kvalitet opeke i malte za zidanje,
ograničena veličina otvora ...i još neke sitnice.
Radovi se mogu izvoditi i u vlastitoj režiji ako si najmanje građevinski tehničar.
Mene samo zanima kako možeš u takvoj situaciji dobiti novac od države? Misliš, ono, ja sam potrošio
toliko i toliko, jesam majkemi...daj sad  pare!
S novcem EU to ne ide tako. Ovo vam  najbolje može objasniti Noor, je radi na europskim projektima.
Eroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Molim teeeeeeeeeeeeeeee  :_|
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by Eroo 2/1/2021, 23:11

veber wrote:
Ra wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
Ovlašten, nego kako. Firma mi je specijalizirana za sanacije i rekonstrukcije....od studije, proračuna do izvedbe.
zašto nisi u registru?

ili realnije, bio si zaposlenik, sada u mirovini.
Ljudi! Alo ljudi!


Molim vas... Možete li na trenutak zaboraviti vašu netrpeljivost?

Imate bezbroj tema za svađu. Dajte da nekako čovjeku proslijedimo novac da može normalno funkcionirati.
ako kaja želi. 
ali moramo to organizirat.
ja dam auto.
za put, ne da ga poklonim.

ali dajmo biti skulirani.
ako idemo stvarno jednoj osobi donirat neka to bude svrsishodno.

neka veli što treba.

za pičkaranja imamo dana.
5 dana samo pričaš, odnesi čovjeku, za to ti ne treba nitko...sjedi u auto i tamo si za sat vrimena.
Cijelo vrijeme se kurčiš s imovinom...Hic Rhodos- hic salta.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by kaya 2/1/2021, 23:13

veber wrote:
Ra wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
Ovlašten, nego kako. Firma mi je specijalizirana za sanacije i rekonstrukcije....od studije, proračuna do izvedbe.
zašto nisi u registru?

ili realnije, bio si zaposlenik, sada u mirovini.
Ljudi! Alo ljudi!


Molim vas... Možete li na trenutak zaboraviti vašu netrpeljivost?

Imate bezbroj tema za svađu. Dajte da nekako čovjeku proslijedimo novac da može normalno funkcionirati.
ako kaja želi. 
ali moramo to organizirat.
ja dam auto.
za put, ne da ga poklonim.

ali dajmo biti skulirani.
ako idemo stvarno jednoj osobi donirat neka to bude svrsishodno.

neka veli što treba.

za pičkaranja imamo dana.
E aj molim te vodi svoja posla.
Pusti kayu u p materinu
Ok?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by Ra 2/1/2021, 23:13

Molim kica ili Megi da maknu s teme osobe koji zatrpavaju temu pizdarijama
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


T. and pokerjocker like this post

Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO - Page 8 Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum