ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by michaellcmacha 2/1/2021, 17:08

EVO KAKO SAM POJEDINIM FORUMSKIM KOLEGICAMA I KOLEGAMA REKAO UKOLIKO SE STVORE OKOLNOSTI DA BIH USTREBAO VAŠU KONKRETNIJU POMOĆ, JA ĆU VAM SE OVAKO JAVNO OBRATITI...
PA OVAKO. 
MOJ BRAT I MOJ SREDNJI SIN (18) VEĆ 3 DANA I 3 NOĆI BEZ PREKIDA SA SVOJIM VOZILIMA U SVOM ARANŽMANU RAZVAŽAJU POMOĆ PO BANIJSKIM SELIMA, 
MOJ NAJMLAĐI SIN (15) SA SUSJEDOVIM SINOM (16) VEĆ 2 DANA OD JUTRA DO KASNIH SATI VOLONTIRA U PROSTORU ŽUPANIJSKOG CENTRA ZA PRIHVAT POMOĆI NA POSLOVIMA ISTOVARA, UTOVARA, SORTIRANJA ROBE. I EVO VEĆ NAKON TA 3 DANA ISCRPILO NAS JE FINANCIJSKI TANKANJE GORIVA U VOZILA, 
PA DA SKRATIM, UKOLIKO IMA NETKO VOLJAN DA PRIPOMOGNE SA NEKIM NOVČANIM PRILOGOM...
Jebiga mislio sam da ovo, bar kad sam ja u pitanju, neće biti na dnevnom redu, ali prevarilo me... Toliko je ovo sve izvan moje kontrole, mog voljnog momenta i mojih mogućnosti, da se osjećam, loše kao nikad do sada.... Svakako a nikako... Sad tek vidim u kakvom strahu i neizvjesnosti je moja mati bila, kad sam ja odlazio, tamo gdje je grmilo, a sad na jedan sličan način odlaze ovi moji klinci, a ja strepim da im se nešto ne dogodi... A oni meni kažu ko i ja što sam mojoj majci na njen upit "pa jel baš moraš", govorio "pa moram mati", a tako sad i oni meni "pa moramo stari"..
 Jebiga sory ekipa morao sam ovo s vama podijeliti, ne zbog sebe, nego zbog Mihe, Rafe, i Mari-ja, na koje sam neizmjerno ponosan...
Oni su u potrebi kako bi mogli raditi ono što smatraju da je ispravno i za što se osjećaju pozvanima svojom voljom... 
S obzirom da su ukupno 3 ekipe svaki na svojoj strani, ako odlučite pripomoći najlakše nam je rješavati problem s gorivom preko Air Cash kodova...
Eto... To je to... Dalje ne znam što bih rekao....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


kic, omni and n_razbojnik like this post

Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by RayMabus 2/1/2021, 17:14

Nešto si zaboravio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by kic 2/1/2021, 17:15


nisam koristio aircash, sta ne bi stavio broj računa samo?

svaka čast momcima inače
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Maggie19 likes this post

Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by michaellcmacha 2/1/2021, 17:17

Najstarijeg sina mi svako jutro oko 6 otpeljamo na nasip gdje sad vrši sanaciju istog i onda na večer odemo po njega... Za njega nam nije problem gorivo jer je blizu, ali zato dolazi sav doslovno do brade blatnjav i mokrih nogu, jer do samog mjesta sanacije doslovno prolaze kroz živo blato... Tako da bih za njega trebao nekakve gojzerice da su nečemu, broja 43,5

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by RayMabus 2/1/2021, 17:21

A da staviš žiro račun.

Rekao sam svoju situaciju , ne radim al mi porez na stanove ističe krajem ove godine i da tek tamo u drugi mjesec ću imat mogućnost da imam viška para. Sad mi je ostalo tisuču kuna do kraja mjeseca al nije mi problem izdvojiti 200 kuna ako ti to šta znači.

Stavio žiro račun , adresu i kome oćeš da se šalje i gotovo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by michaellcmacha 2/1/2021, 17:22

Pa mogu staviti, ali Miha je u Sisku a odlazi s jedne strane prema Petrinji i dalje prema glini i dvoru, brat pak je u Mošćenici i on ode na drugu stranu, tak da se mi u stvari uopće ne vidimo... Ja sam tek jučer, kad mi je cijenjeni kolega dopremio šator, prvi put bio kod staraca u Mošćenici...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by RayMabus 2/1/2021, 17:26

A pa morat ćeš stavit ako oćeš pare. Svoj žiro račun , adresu i nemoraš svoje ime , moš od žene , diteta , mislim da ne moraš nit ime stavljat. 

Žiro račun moraš.

U kome šaljem napišem Za pomoć Sisku u potresu , adresu možeš stavit i žiro račun je najbitniji


Ne tribaš nit ime davat. Žiro račun je bitan. Ako nemaš ti pitaj ženu. Ima ona sto posto neki.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


kic and Maggie19 like this post

Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by Guest 2/1/2021, 17:27

RayMabus wrote:A da staviš žiro račun.

Rekao sam svoju situaciju , ne radim al mi porez na stanove ističe krajem ove godine i da tek tamo u drugi mjesec ću imat mogućnost da imam viška para. Sad mi je ostalo tisuču kuna do kraja mjeseca al nije mi problem izdvojiti 200 kuna ako ti to šta znači.

Stavio žiro račun , adresu i kome oćeš da se šalje i gotovo.

Svatko od nas stotku ili dvije uplati i skupi se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by kaya 2/1/2021, 17:38

michaellcmacha wrote:Najstarijeg sina mi svako jutro oko 6 otpeljamo na nasip gdje sad vrši sanaciju istog i onda na večer odemo po njega... Za njega nam nije problem gorivo jer je blizu, ali zato dolazi sav doslovno do brade blatnjav i mokrih nogu, jer do samog mjesta sanacije doslovno prolaze kroz živo blato... Tako da bih za njega trebao nekakve gojzerice da su nečemu, broja 43,5
Ja šaljem, 43 i pol jel ? A kako ću poslati, javi na pp
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by Guest 2/1/2021, 17:41

Kaj ste za pinku dogovorili?

Na PP mi javite.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by kic 2/1/2021, 17:44


ako se skanjivas objavit podatke miha, necemo daleko bojim se :D

stavi bar broj računa, ili možemo ovako, da ti se svako zainteresirani uplatitelj javi na pp, i ti po diskreciji i svojoj odluci daj podatke tj broj računa kome želiš

ne znam, samo razmisljam kako da ti olaksam
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by RayMabus 2/1/2021, 17:50

Pa ne triba njegovo ime uopće. 

Triba mi žiro račun.

Kad san sla dici Ukrajine da dođu na litovanje u Hrvatsku bilo je samo kome šalješ : Za djecu Ukrajine

Ne triba mi uopće njegovo ime , napisat ču za pomoć Sisku u potresu

Žiro račun mi pošalji
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by debotoijusto 2/1/2021, 17:53

kad se organizirate inbox/ovdje nesto trece broj racuna ubodem kintu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


darth_vader likes this post

Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by kic 2/1/2021, 17:55


pa da, nek stavi broj računa, i ja ću editirati prvi post na temi da svi mogu vidjeti..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Maggie19 likes this post

Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by Guest 2/1/2021, 17:55

kic wrote:
ako se skanjivas objavit podatke miha, necemo daleko bojim se :D

stavi bar broj računa, ili možemo ovako, da ti se svako zainteresirani uplatitelj javi na pp, i ti po diskreciji i svojoj odluci daj podatke tj broj računa kome želiš

ne znam, samo razmisljam kako da ti olaksam

Tak je najbolje.

Na PP.


Last edited by Sovak on 2/1/2021, 18:03; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by RayMabus 2/1/2021, 17:55

Doduše oni su bili udruga registirana pa je to tako išlo a ne znam kako ide ako je privatno lice.

Kako god okreneš mora imat žiro račun. Tek kad to imam mogu ić na poštu pa ću pitat jel triba i ime. Ako je njegov žiro račun onda njemu to sida na račun.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by RayMabus 2/1/2021, 17:58

kic wrote:
pa da, nek stavi broj računa, i ja ću editirati prvi post na temi da svi mogu vidjeti..
Možda nema čovik žiro račun. A nije mu priša. Ionako sutra ne radi pošta. Sutra mu sto posto neću uplatit. Ima dan fore. Nije mu priša nigdi.

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO MUllQN5xaohqjzJQtYyXK5kUq--1edwG0A4fzDrHRWitZDDxfhOWE9Qj2JIreqcJM4C874ngwrQxQRmduAjn29ZKtb4JOgWyDnRLylZhd0uuaTy04YiNWfX8oeUsNKgpstd5JS4


Last edited by RayMabus on 2/1/2021, 17:59; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by kic 2/1/2021, 17:59

RayMabus wrote:Doduše oni su bili udruga registirana pa je to tako išlo a ne znam kako ide ako je privatno lice.

Kako god okreneš mora imat žiro račun. Tek kad to imam mogu ić na poštu pa ću pitat jel triba i ime. Ako je njegov žiro račun onda njemu to sida na račun.

ja preko netbankinga kad uplaćujem ne pita me puno podataka, iznos i polijeću već
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by T. 2/1/2021, 18:05

Tko može uplatit koju kintu nek mu pošalje p.p. i dobit će podatke za vrstu uplate koju može obaviti...
Nemaju svi internet bankarstvo...
Netko može tako, netko općom uplatnicom, poštanskom uplatnicom, western unionom, ima bezbroj načina...
Reko je čovjek da treba na više mjesta pomoć...
Raštrkani su, ne vide se uopće, trče, voze, pomažu a nemaju za gorivo...
Neće stavljat javno tuđa imena, prezimena i adrese...
Ima svega danas...

_________________
EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by RayMabus 2/1/2021, 18:09

Koliko vidim kod žiro račun trebaju podaci osobe a kod bankovnog ( i ban ) računa ne mora jer banka već ima njegove podatke.

Ja sam pripremija 200 kuna pa ti sad vidi.

Internet bankarstvo mi je komplicirano priko mobitela ( nemam kompjuter u kući ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO Empty Re: EVO KAKO REKOH, UKOLIKO ZATREBA JAVIT ĆU SE JAVNO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum