ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Page 4 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Serbinho-3 Tue 8 Dec - 3:30

RayMabus wrote:Sutra Srbija i onda drugi krug i još pet utakmica i pratimo. Vidljivost su dobile. Do jučer nitko nije ni znao da to postoji a sad nikome ne moraš objašnjavat tko je Katarina Ježić , Valentina Blažević , Tea Pijević , Ćamila Mijičević i još njih par.

To ti ostaje za cili život. To se pamti


Camila Romsko ime?

Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 4:01

Razlog zašto imaš rukometašice iz Dalmacije u reprezentaciji CG je više. Prvo nije to košarka pa ćeš iz Amerike na lopate dovodit crnkinje kako ti se prohtije nego se rukomet kao sport dominantno igra u Europi a okolo slabije. Onda ne prati se to toliko a niti puno cura to želi igrati pa uz to Cg je mala država pa ima mali bazen ljudskih resursa odakle bi nalazila kakve takve rukometašice koje mogu paprirat u Europi. Treći razlog je šta nema ni u Hrvatskoj puno profesionalnih klubova koji su financijski moćni da mogu igrat u Europi pa onda il Lokomtiva Zagreb il Podravka Koprivnica a u Cg ima Budućnost Podgorica koji im igra ligu šampiona ( svaka država ima pravo po jednog u ligi šampiona Evrope ). Pa onda tamo igraju jer im je blizu pa nakon par godina imaju pravo na sportsko državljanstvo ako žele igrat u reprezentaciji Cg a ovima i onako fali a one žele biti vidljive tako da ok , druže snađi se.

To je tako s tim sportom kad su cure u pitanju , nema puno izbora tko oće profesionalnu karijeru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 4:06

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Sutra Srbija i onda drugi krug i još pet utakmica i pratimo. Vidljivost su dobile. Do jučer nitko nije ni znao da to postoji a sad nikome ne moraš objašnjavat tko je Katarina Ježić , Valentina Blažević , Tea Pijević , Ćamila Mijičević i još njih par.

To ti ostaje za cili život. To se pamti


Camila Romsko ime?
Rođena u Njemačkoj , porijeklom iz Mostara , od malih nogu igra rukomet u Hrvatskoj.

....


SportSport.ba
Mostarka u jednom od najboljih svjetskih klubova
Karijeru nastavlja u Francuskoj
Ćamila Mičijević, hrvatska reprezentativka u rukometu koja je porijeklom iz Mostara, napravila je transfer života.

A. Pašić
12.05.20. 16:11

Mostarka u jednom od najboljih svjetskih klubova

Posljednje četiri sezone ova 25-godišnja rukometašiac je provela u Mađarskoj nastupajući za Dunajvaros, a u jeku pandemije koronavirusa stigao joj je poziv od jednog od najboljih svjetskih klubova - Metza.

Sa klubom koji je prošle sezone sudjelovao na završnici Lige prvaka, Mičijević je dogovorila saradnju i već je predstavljena kao novo pojačanje za narednu sezonu.

"Pratimo Ćamilu već dugo i uvijek smo vjerovali u njezin potencijal. Mislimo da je Metz idealno mjesto da to pokaže. Njezina kvaliteta na poziciji trojke u obrani bit će nam iznimno važna, a očekujemo njezin doprinos na oba kraja terena. Može zabiti s distance i bit će opasnost za protivnike", izjavio je predsjednik Thierry Wiezman.

Iako je rođena u Njemačkoj, Ćamila je, inače, svoju rukometnu karijeru započela u našoj zemlji. Prošla je školu Lokomotive, odakle je otišla u hrvatski Zamet i od tada je krenuo njezin uspon.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 4:12

BiH nema svoju žensku rukometnu reprezentaciju odnosno ima na papiru al nikad nigdje nisu učestovali i ona igra u Hrvatskoj od svoje 18 godine i tu je igrala do 2016 i sad igra u jačim klubovima po Europi.

Ženska ima visinu , metar i 94 , svjetska klasa

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 6cb4023a327d6d23cdf0
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 4:15

Još kad skoči...

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 8e9ec04d6da9dbb4525b

RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 4:46

U BiH je muški rukomet i dosta pračen jer Hrvati iz Hercegovine imaju rukometnu tradiciju i dosta igraju taj sport tj igra se u toj zoni dole oko Neretve. Budu pune dvorane po Bosni kad se igraju mečevi najajči ekipa pošto prate taj muški rukomet. Ženski ne a onda Srpkinja iz BiH će ić igrat za Srbiju , Hrvatica iz BiH za Hrvatsku a onda ove Bošnjakinje koje su svjetska klasa nemaju di ni igrat ako oće ozbiljnu karijeru i onda ono u Hrvatskoj je to malo ipak organiziranije iako se ni u nas ne prati taj ženski rukomet al ima jak muški pa postoji organizacija itd.

Postoje ti temelji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 5:05

Oduševljen sam ovim dosad viđenim u Danskoj jer su priredile pravi šou. Ne očekuje nitko od njih medalju nit ćemo forsirat taj ženski rukomet nit općenito ženske sportove jer bitnije je da usklade to s drugim obavezama dakle obitelj i to nego sad da gonjaju neke karijere radi tamo neki medalja.

Nek ovako svako tri četiri godine naprave neki šou palac gore. Ja super zadovoljan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 6:17

Kad je rukomet u pitanju kod nas je muški rukomet alfa i omega. To znači da ne postoji neki drugi rukomet osim toga ( alfa i omega ) No to u praksi nije točno jer paralelno s time i u sjeni toga imaš rukomet za curice koji se ne prati.

Rukomet je gladijatorski sport. Nije za mekušce.

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 13407208_623160814508099_5726209992046697473_n

No nećemo ga ( ženski rukomet ) forsirat u Hrvatskoj upravo zato jer znamo kakvi je to sport. On je tu reda radi i da curice imaju svoju verziju toga tko hoće. A ako šta pometu tu i tamo onda je to plus no nema forsiranja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 6:26

Srbija je ostala bez ključne igračice , šest mjeseci mirovanja

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 45333_andrea-lekic-0712-2020_f

https://www.novosti.rs/sport/ostali-sportovi/942932/andrea-lekic-novosti-devojke-usrecite-medaljom

Ljute se reprezetantivke Srbije

https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/rukomet/dragana-cvijic-izjava-rukometasice-evropsko-prvenstvo-andrea-lekic-povreda/1brs8fm

Navodno nisu imale dovoljno vremena za pripremu i ograničavaju im kretanje zbog čega nisu zagrijane i dešavaju im se povrede.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 7:53

Baš me zanima ta većeras utakmica sa Srbijom koja je ipak još uvik favorit.

Rukomet je grub sport i u osnovi muški sport tako da ne želim forsiranje a pošto ima mnogoljudniji zemalja u Europi to znači da ako imaju koliko toliko razvijen rukomet imaju veću bazu za novačenje kadra i više love pa prva tri mjesta u EP otpisujem dakle niks medalja a ulazak u polufinale mi je garantirano četvrto mjesto i to mi je zlatna medalja , peto mjesto je srebrna a šesto bronca.

Kod muških to ne vrijedi , tu se forsiranje i traži i to je pod normalska stvar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 8:08

Iako jasno meni da su one sportašice i teže uspjehu i potvrdi tog uspjeha al mene to ne zanima. Ne zanima me priča da jedne godine nešto osvojiš a onda idućih deset te nema nigdje nego da svaki put uđeš u drugi glavni krug pa se bori za četvrto mjesto.

Upravo takvo razmišljanje nekih igračica koje su igrale za reprezentaciju prije po sistemu sanja medalju a ne utakmicu koja slijedi pa se ne koncentria na nju pa kad izgubi onda je stav ako nema medalje onda ništa je i dovelo do toga da nas deset godina nije ni bilo nigdi u ženskom rukometu.

Takve ambiciozne koje ako nije medalja onda ništa mi nisu poželjne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 8:23

Evo gdje možete gledati rukometašice protiv Srbije na EP

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2236965

Planet sport 1

Ljute se mnogi jer nema na HRT a realno nije ni bilo interesa kad zadnjih deset godina nije ni bilo rezultata . Planet sport pogodija s ovom šemom da prenosi rukomet šta može pošto ipak ova muška je praćena pa to ipak bude na tv jer svi to gledaju.

Al dobro , nek se digla prašina i oko ovoga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 8:50

Spremite se na rukometnu ludnicu. Na stranu pesme Tompsona , većerašnji meč Srbija Hrvatska će biti kao nijedan do sad.

https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/rukomet/rukomet-rukometasice-srbija-hrvatska-najava-kada-se-igra-ko-prenosi/t4v0fz2
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 9:03

Desi li se da se većeras Srbija provuće a šta je scenarij u kojem najvjerojatnije ispada Nizozemska to nije samo plasman u drugu grupnu fazu natjecanja za dalje prema medalji nego je to i izbacivanje svjetskog prvaka s EP jer ga je i Srbija isto dobila utakmicu prije.

Dvostruko slavlje. Rasulo. Duplo slavlje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 9:10

Nizozemska i Mađarska , dvi velesile u ženskom rukometu navijaju za Hrvatsku jer njima ne odgovara da Srbija pobjedi al Srbija je blagi favorit.

Mađarska nikad u povijesti ovog natjecanja nije se desilo da se nisu kvalificirali u ovu grupnu fazu.

Na aparatima su
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 9:13

Svi drugi osim ovo dvoje i naravno Hrvatske navijaju većeras  za Srbiju jer ako se desi da ispadne Nizozemska riješili su se svi jednog velikog konkurenta na lovu na medalju.

Svi prate ovo većeras.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Šandor Winnetou Tue 8 Dec - 9:19

RayMabus wrote:Svi drugi osim ovo dvoje i naravno Hrvatske navijaju većeras  za Srbiju jer ako se desi da ispadne Nizozemska riješili su se svi jednog velikog konkurenta na lovu na medalju.

Svi prate ovo većeras.
mi moramo za sebe igrati da prenesemo 4 boda u drugu fazu jer nas to može lansirati u polufinale, boli nas kiki kako će ko od ostalih proći i ko će ispasti

_________________
Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 9:39

tre wrote:
RayMabus wrote:Svi drugi osim ovo dvoje i naravno Hrvatske navijaju većeras  za Srbiju jer ako se desi da ispadne Nizozemska riješili su se svi jednog velikog konkurenta na lovu na medalju.

Svi prate ovo većeras.
mi moramo za sebe igrati da prenesemo 4 boda u drugu fazu jer nas to može lansirati u polufinale, boli nas kiki kako će ko od ostalih proći i ko će ispasti
Normalna stvar.

Samo kažem šta je ulog većeras i zašto će cili svit ovo pratit odnosno ovaj rukemetni svit i tko uopće iti malo prati rukomet.

Nizozemska je prva klasa ekipa , nekim čudom smo ih mi dobili dva razlike a radi se o :

2019 zlato na SP

2018 bronca na EP

2017 bronca na SP

2016 srebro na EP

2015 srebro na SP

...

Sami su tri medalje. Svima je jasno šta je ulog većeras.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 10:16

Odlično su raspoložene i drago mi je zbog njih

https://sportske.jutarnji.hr/sn/sport-mix/rukomet/upoznajte-hrvatske-heroine-one-spremaju-novo-cudo-necemo-stati-mi-zelimo-biti-totalna-senzacija-15035595

Ja sam već sad jako zadovoljan viđenim a sve ostalo je samo plus na tu priču.

Realista sam pa sam svjestan i jačine ovih svih drugih ekipa. Meni je sve super sad nakon ovoga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 15:37

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 45517_w-56542272_f

https://www.novosti.rs/sport/ostali-sportovi/943137/hrvatica-koje-srbiji-preti-najveca-opasnost-obrijana-glava-lepotica-zagrljaju-brutalni-misici-foto

Novosti rs o Katarini Ježić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Šandor Winnetou Tue 8 Dec - 18:09

propustile smo otići u par navrata na +3 a onda smo došli na -4 i na kraju 14-14 poluvrjeme.
Sutkinje puštaju srpkinjama duže napade, ne znam zašto.

_________________
Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 4 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum