ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Page 3 of 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Serbinho-3 7/12/2020, 23:30

Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Jezic1

Kad te ova sastavi.


Muska lezbejka, prepoznam ja to odmah...
može onda stručno pojašnjenje ;)
kakva je to muška, a kakva ženska lezbejka?


Zensku je tesko prepoznati, jer ne odaju spoljni utisak, dok

muske prepoznam i na daljinu.

Veceras u IKEA jedna isto, sto mi je dala hranu, snimim ja nju,

ista prica, mada je ljubazna, sto joj malo kvari prosek...

Znam ih odlicno, bolje od njih samih...


Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Serbinho-3 7/12/2020, 23:31

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Jezic1

Kad te ova sastavi.


Muska lezbejka, prepoznam ja to odmah...
Ne znam. Iz okolice Rijeke je , od malih nogu plivanje , takva je građa al u rukometu imaš takvu poziciju probijača obrane di mora biti čvrsta građa. Od svoje 18 je u reprezentaciji dakle od 2011 , sad joj je 27 godina , igra u Mađarskoj , kapetanica je reprezentacije.




Naivan si ti...

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 23:34

Rukomet ima  7 igrača , golman + 6 igrača s tim da kad napad trening može golmana na klupu i onda 7 igrača ide u napad. Imaš lijeve i desne bokove , visoke šutere u napadu koji s visoka priko obrane mogu dat gol i probijaće koji moraju biti robusni i kruže i traže rupu u obrani i onda između dva igrača se bacaju i u padu pucaju prema golu.

U muškoj reprezentaciji to je nama ovi :

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Marin-sipic-potpisao-ugovor-s-ppd-zagreb-d033e4bc4fe1c651c30d0edea069b06e_view_article_new

Marin Šipić

Poanta je da to ne može igrat netko tko je krh nego mora biti robustan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 23:37

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Jezic1

Kad te ova sastavi.


Muska lezbejka, prepoznam ja to odmah...
Ne znam. Iz okolice Rijeke je , od malih nogu plivanje , takva je građa al u rukometu imaš takvu poziciju probijača obrane di mora biti čvrsta građa. Od svoje 18 je u reprezentaciji dakle od 2011 , sad joj je 27 godina , igra u Mađarskoj , kapetanica je reprezentacije.




Naivan si ti...

U suštini me ne zanima jer ako je tako kako kažeš ja to ne mogu promijeniti pa šta da se s time bavim ???
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 23:40

U rukometu bez takvog profila igrača ne možeš kreirat napad. Ona je jače građe , plivanje od malih nogu , sportašica , trenira , tribaju joj mišići tu.

To je takvi profil igrača na toj poziciji. Moraš ga imat ako želiš kreirat napad.

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 3052442_20190216230216_5c688c81b789684e9f09a317jpeg_ff
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 23:51

Nisu sve cure manekenke po građi. Imaš te jače građe , deblje malo , masnije itd.

Ženski ragbi klub Nada iz Splita

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 8/12/2020, 00:01

To ti je takva pozicija u rukometu. Dok kod ragbija je poželjno da su sve jače ovdje imaš nekoliko profila tjelesne građe i mentalnog sklopa.

Ragbi Split i Sinj utakmica

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Zene_Nada_Mladost

U košarci ti je bitna visina al i šut.

Rukomet je jedan od rijetkih sportova koji traži više profila tjelesne građe

Ćamila , visina metar i 94

Vanjski šut

Ova visoka na snimci , igra u Francuskoj

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Untitled-design_xPulr31

RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 8/12/2020, 00:04

Ćamila Mičijević

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 O_5903973_1280

Metar i 94 , samo ti ga skuca s oblaka priko njihove obrane

https://sportske.jutarnji.hr/sn/sport-mix/rukomet/mostarka-je-prosla-pakao-s-ozljedama-i-postala-junakinja-hrvatske-svjetski-prvak-veliki-je-izazov-15035295

RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 8/12/2020, 00:17

Sutra u šest navećer

https://www.novosti.rs/sport/ostali-sportovi/942865/obradovic-pred-hrvatsku-dalje-sve-zavisi-nas-bice-teska-utakmica

Nemam taj Planet sport al nije bitno , pratit ću tekstualno. U suštini Srbija je i dalje favorit iako je oslabljena. Mi nismo uopće nismo favoriti nigdje
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 8/12/2020, 00:24

Zadovoljan sam ovim dosad viđenim. Drago mi je da su i one dočekale svojih pet minuta slave nakon duge suše od deset godina. Rukomet se ionako igra najviše u Europi tako da i na svjetskom dominiraju reprezentacije iz Europe ( svake godine je il EP ili SP ).

Ne forsiram ženske sportove jer smatram da nema smisla da tu potroše godine a sportski geni pa nemaju djecu koja sutra mogu isto igrat taj sport. Zato to ne forsiram i nisu mi medalje bitne tj nisu bitne ako je žrtva ta da radi karijere ne stignu kreirat familiji. To je kontra produktivno jer gubiš odlične sportske gene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 8/12/2020, 00:40

Uglavnom nikad kod tih ženskih sportova to forsirati da ona radi karijere zanemari kreiranje obitelji jer onda gubiš vrhunske sportske gene i djecu koja bi već za 15 godina mogla ako se odluće igrat juniore i nakon par godina seniore i opet imaš vrhunske igrače.

To je kontra produktivno da one ne kreiraju obitelj jer su se fokusirale na karijeru. Svi gube tako jer se radi o vrhunskim sportskim genima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 8/12/2020, 01:05

Uglavnom sad kad su se nakon 10 godina plasirale u drugi krug imaju još pet utakmica. U nas se ne prati ni muški klupski rukomet a kamo li ženski no reprezentacije se prate i upravo tu dobivaju vidljivost.

Ništa nikome u Hrvatskoj ne znači kad neki naš rukometni klub osvoji nešto u Europi il neki igrač j nekom klubu vani nešto osvoji. To kod nas nema nikakvu vrijednost al zato reprezentacija ima. To svi prate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 8/12/2020, 01:14

Tko su cure koje su oduševile Hrvatsku i cijeli rukometni svijet ;
Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 893f1497-36e0-479f-98ed-57fa65585cda


https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2236916
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 8/12/2020, 01:22

Sutra Srbija i onda drugi krug i još pet utakmica i pratimo. Vidljivost su dobile. Do jučer nitko nije ni znao da to postoji a sad nikome ne moraš objašnjavat tko je Katarina Ježić , Valentina Blažević , Tea Pijević , Ćamila Mijičević i još njih par.

To ti ostaje za cili život. To se pamti
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 8/12/2020, 01:40

Rukomet se u nas prati jednom godišnje. U prvi mjesec. Mjesec rukometa kad igra muška reprezentacija. Rukometna groznica. Jedna od najjačih muških rukometnih ekipa svijeta.

I sad su i one digle prašinu a to je već dva puta godišnje da se pažnja usmjerila na taj sport. I muškim rukometašima je to drago da nije samo jedan put godišnje rukomet praćen.

Ma odlično sve. Čista petica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 8/12/2020, 01:50

I dobro je da su malo prodrmale kavez jer rukomet se dominantno igra u Europi i najače reprezentacije su Skandinavija , zapadna Europa , nešto Mađarska itd dakle više manje njih par i sad ove na koje nitko nije računa napravile šou i sad je to tamo dar mar i šok u svijetu rukometa.

Al dobro je to za rukomet ženski u cijelini da nema spavanja i opuštanja. Sutra igra Nizozemska i Mađarska za opstanak a njima je to sad šok jer se u njih to prati. Ono ka lako ćemo a sad borba za opstanak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 8/12/2020, 02:07

Nizozemska zlato na sp prošle godine a prije toga isto dvi medalje na sp

Zadnje Ep bronca a prije toga srebro. Njima će to biti šok ako sutra ispadnu.

Mađarska od kad se ovo igra u ovskvom formatu a to ima 30 godina nikad nije ispala u prvom krugi , jedno zlato i tri bronce na ep. Ako ispadnu to in je šok.

Srbija nema na ep medalju al ima na sp dvije , njima će biti poraz to ako ispadnu od Hrvatske. To če ih više bolit nego samo ispadanje.

Sutra je luda noć.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 8/12/2020, 02:24

Prvo igramo mi i Srbija pa nakon toga oni. To je tako radi tv prava da se mogu obe dvi utakmice prenosit. Gol razlika je na strani Nizozemske za dva gola.

Srbija mora navijat da Mađarska dobije Nizozemsku no čak i u tom slučaju ako izgube od nas gledat će se gol razlika. Dakle pobjeda Sebije nad Hrvatskom ne garantira odma prolaz Srbiji jer Nizozemska može dobit Mađarsku a da gol razlika bude na strani Nizozemske.

Ovo je bez računanja da utakmice ostanu nerješeno di se dobiva po jedan bod a ne dva kao u slučaju pobjede.

Nema luda noć sutra. Ništa se ne zna sve do samog kraja tko će koga i tko će ispast na kraju.

Matematički su najveće šanse ispadanja kod Srbije no i to je knap jer nije ni Nizozemska daleko od ispadanja a i Mađarska isto može ispast no imaju bolju gol razliku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 8/12/2020, 03:23

Sutra u isto vrijeme kad mi igramo igra i Crna Gora i Slovenija. CG je i bod dovoljan za prolaz. Cg ima zlato iz EP 2012.

Igraju im i dvi Dalmatinke u reprezentaciji , Batinić golman i Pletikosić


Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 5275811_-mal1316_ls-s

https://www.vijesti.me/sport/rukomet/492555/batinovic-nismo-mogle-da-trcimo-s-dankinjama

Uglavnom one su druga skupina pa se nećemo susresti jer nismo favoriti za u polufinale di bi se eventualno mogli i susresti tj di se susreću ove dvije skupine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Serbinho-3 8/12/2020, 04:28

RayMabus wrote:To ti je takva pozicija u rukometu. Dok kod ragbija je poželjno da su sve jače ovdje imaš nekoliko profila tjelesne građe i mentalnog sklopa.

Ragbi Split i Sinj utakmica

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Zene_Nada_Mladost

U košarci ti je bitna visina al i šut.

Rukomet je jedan od rijetkih sportova koji traži više profila tjelesne građe

Ćamila , visina metar i 94

Vanjski šut

Ova visoka na snimci , igra u Francuskoj

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Untitled-design_xPulr31



Moze one biti i masna i misicava, pa opet hetero...

Nema to veze, jednostavno se vidi koja je muska lezbejka.

Nebitno u celoj prici, jer ispada da od muve pravimo slona.

Svako moze biti sto hoce i koga briga.

Licno nemam problema sa time.

Znaju malo vise da komanduju, to kod mene ne prolazi,

pre ili kasnije skapiraju i Mirna Backa.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Serbinho-3 8/12/2020, 04:30

RayMabus wrote:Sutra Srbija i onda drugi krug i još pet utakmica i pratimo. Vidljivost su dobile. Do jučer nitko nije ni znao da to postoji a sad nikome ne moraš objašnjavat tko je Katarina Ježić , Valentina Blažević , Tea Pijević , Ćamila Mijičević i još njih par.

To ti ostaje za cili život. To se pamti


Camila Romsko ime?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 3 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum