ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Page 2 of 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 08:03

Ova tri sporta : odbojka , košarka i rukomet su dvoranski sportovi šta znači da ako imaš jedan razred onda prvo odbojka , pa im daš košarkaši balun da pucaju , možda ima neka talent za šut i onda tek rukomet najsadnji.

Nikad rukomet prvi nego prvo odbojka pa košarka pa onda tek rukomet.

RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 08:17

Prije 20 godina je bila jača državna ženska rukometna liga no to težak je sport , nije zgodan za kreiranje obitelji a i nema love tu previše i nije toliko atraktivan ko muški rukomet pa onda to palo.

Sad kad se Cg odvojila onda oni su mala zemlja pa im fali igračica pa imaš dvi Dalmatinke igraju im reprezentaciji jer im je to blizu kuće.

Dakle poanta tu nije u medaljama ako to nešto zahtjeva toliki angažman žene da zanemari kreiranje obitelji nego usklađenost toga s drugim stvarima u životu ( obitelj , posao , studij ako studira itd ).

Žene nisu muškarci. Neke stvari su tu drukčije posložene
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 08:28

Sjajna hrvatska vratarka Tea Pijević iz Makarske

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 O_5884667_1280

https://sportske.jutarnji.hr/sn/sport-mix/rukomet/jedan-covjek-u-tisini-je-stvorio-cure-koje-su-sokirale-europu-i-zato-mu-svi-moramo-zahvaliti-15035337
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 09:13

Nismo zadnjih deset godina imali ovaj rezultat tj da smo ušli u drugi krug.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Croatia_women%27s_national_handball_team

No to čak i nije taj šou nego od najslabije ekipe srušit dvije jake od kojih je jedna svjetski prvak i onda još sad utakmica sa Srbijom kojoj je to utakmica odluke.

Medijsku pažnju su privukle šta jest jest. Kad meni koji to ne uopće ne pratim nit mi je ženski rukomet atraktivan za gledanje jer ga smatram muškim sportom jer je grub sport i traži jaki šut onda znači da je dobro.

Da dobro , odlično.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 09:37

Ženska košarka mi je najatraktivnija za gledanje. To baš volim pogledat. Tu nije stvar u tko ima najbrže noge il najjače mišiće odnosno neka fizička sirova snaga nego ima taj faktor šuta. Ako mala šutira ko Magic Jonson to je u rangu s muškima sport jer je tu nekakva fizička sprema samo osnova a bez šuta nema ništa.

Odbojka u Hrvatskoj ima potencijala jer ima odbojka na pijesku pa se kroz turizam to može i financijski pokrit pošto ti sportovi nisu ko nogomet pa da igrači plivaju u lovi nego moraš pogodit di je to atraktivno da privlači sponzore i ulaganje i onda imaš financijsku osnovu kakvi takvu.

Rukomet ni u muškom svijetu nisu neke plaće al je straktivniji za gledanje jer je čisto ono sirova snaga i grub sport pa ima neku gledanost taj fight.

Ženski nema i on se mora oslanjat na taj muški logistički u smislu saveza i trenera i općenito te organizacije.

Zato ih sad triba i financijski nagradit jer su s ovim učinile i muški rukomet vidljivijim medijski jer je isti sport u pitanju. Ja bi im da odma sad svakoj deset tisuća kuna na ruke. Za kavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 11:52

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Jezic1

Kad te ova sastavi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 12:05

Sad na Srbiju jer i ta je utakmica bitna radi bodova

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Handball-women-euro-2018-montbeliard-france-shutterstock-editorial-10010898ap
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 13:32



https://sportske.jutarnji.hr/sn/sport-mix/rukomet/e-ovo-jos-nisam-vidio-hrvatski-rukometas-odusevljen-potezom-nase-vratarke-cestitaju-lino-duvnjak-15035420
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 15:19

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 1f602


https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/rukomet/rukomet-rukometasice-srbija-hrvatska-ustaske-pesme-tompson-video/xzj2rzl?strana=komentari

Neviđeni skandal Hrvatica. Za meč sa Srbijom se spremale uz ustaške pesme.

...

Niije za meč sa Srbijom nego nakon pobjede nad svjetskim prvakom Nizozemskom.

Al naslov je koma. Smijeh
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by vuksadinare 7/12/2020, 15:22

RayMabus wrote:Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 1f602


https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/rukomet/rukomet-rukometasice-srbija-hrvatska-ustaske-pesme-tompson-video/xzj2rzl?strana=komentari

Neviđeni skandal Hrvatica. Za meč sa Srbijom se spremale uz ustaške pesme.

...

Niije za meč sa Srbijom nego nakon pobjede nad svjetskim prvakom Nizozemskom.

Al naslov je koma. Smijeh
...netko je rekao od srba...i utakmice su svojevrsni rat sa hrvatima...nisu obicne utakmice..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Noor 7/12/2020, 16:41

hehe, moja Lara im zabila 9 komada cheers

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Šandor Winnetou 7/12/2020, 17:13

Noor wrote:hehe, moja Lara im zabila 9 komada cheers
odma je za snajku kapariši sunny

_________________
Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Noor 7/12/2020, 18:26

tre wrote:
Noor wrote:hehe, moja Lara im zabila 9 komada cheers
odma je za snajku kapariši sunny

eh, baš mene tko pita :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Šandor Winnetou 7/12/2020, 18:32

Noor wrote:


eh, baš mene tko pita :D
khm khm ako je tako.. drunken :x

_________________
Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 23:00

Norveška , Rumunjska i Njemačka nam dolaze u grupu iz druge skupine a sutra mi i Srbija te Mađarska i Nizozemska da se vidi tko od ovih troje ispada. Uglavnom kako god okreneš jaka glavna skupina. Norvežanke su sedam puta bile evropski prvaci dakle ostalo je jedno mjesto za nekog od ovih ostalih pet i tko će biti drugi i otić u polufinale. Šanse su nam realno skoro nikakve al nije bitno. Nek samo igraju i nek se zabave i to je to. Cilj su već postigle , privukle su medijsku pažnju i postale vidljive i napravile rezultat kakvog nije bilo u zadnjih deset godina jer nas nije bilo nigdi. Doduše u nas je muški rukomet broj jedan jer je to grub sport pa onda se to prati a ovo nije al eto kad već ima onda nek malo i one prorade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Serbinho-3 7/12/2020, 23:05

Kako to ove Svetske Sampionke a ne mogu nikoga dobiti?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Serbinho-3 7/12/2020, 23:06

RayMabus wrote:Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Jezic1

Kad te ova sastavi.


Muska lezbejka, prepoznam ja to odmah...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 23:11

Serbinho-3 wrote:Kako to ove Svetske Sampionke a ne mogu nikoga dobiti?
Ne znam , ne pratim to al zadnjih pet su u samom vrhu , sve neke medalje. Možda korona pa oslabljene al i mi smo ih jedva dobili u završnici. Imali smo raspoloženu golmanku taj dan koja je obranila par napada i radio nam je i napad i onda u zadnjim minutama gol prednosti pa još jedan i 27;25.

Mislim ono jedva smo ih dobili , nije baš da smo ih dobili lako. Drama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Noor 7/12/2020, 23:15

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Jezic1

Kad te ova sastavi.


Muska lezbejka, prepoznam ja to odmah...
može onda stručno pojašnjenje ;)
kakva je to muška, a kakva ženska lezbejka?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 7/12/2020, 23:22

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Jezic1

Kad te ova sastavi.


Muska lezbejka, prepoznam ja to odmah...
Ne znam. Iz okolice Rijeke je , od malih nogu plivanje , takva je građa al u rukometu imaš takvu poziciju probijača obrane di mora biti čvrsta građa. Od svoje 18 je u reprezentaciji dakle od 2011 , sad joj je 27 godina , igra u Mađarskoj , kapetanica je reprezentacije.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Serbinho-3 7/12/2020, 23:30

Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Jezic1

Kad te ova sastavi.


Muska lezbejka, prepoznam ja to odmah...
može onda stručno pojašnjenje ;)
kakva je to muška, a kakva ženska lezbejka?


Zensku je tesko prepoznati, jer ne odaju spoljni utisak, dok

muske prepoznam i na daljinu.

Veceras u IKEA jedna isto, sto mi je dala hranu, snimim ja nju,

ista prica, mada je ljubazna, sto joj malo kvari prosek...

Znam ih odlicno, bolje od njih samih...

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 2 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum