Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Page 10 of 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 10 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 16/12/2020, 02:33

Nerješeno sa Španjolskom

Od Rusije izgubile samo s golom razlike i još dobile Švedsku sa šest razlike.

Nisu one baš tako slabe s obzirom na veličinu države. Uz Srbiju koja se na ovom EP nije ni plasirala u glavni krug jedna od jačih ženski rukometnih reprezentacija ovdje na ovim prostorima.

...

Kako joj je ova odma spustila jer zna da je ova četnjikuša i da sere po njima u stilu kao nešt ti vas.

RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 16/12/2020, 02:41

Na srpskim portalima čestitaju a jedan komemtar govori sve :

Eto bar nismo izgubli od tamo nekih luserki.

...

A o čemu se radi ? Srbija Hrvatskoj nije mogla dat gol 14 minuta i to je njima ono šok jer ne kuže šta je.

Pazi sad ovo : Njemačka deset minuta nije uspila Hrvatskoj dat gola na ovoj utakmici

E to ti je to ; Eto barem nismo izgubili od nekakvih luserki.

Niste.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus 16/12/2020, 02:45

Lakše je ipak kad znaš s obzirom da Srbija uz Cg ima jednu od najjačih ženskih rukometnih reprezentacija ovdje a Hrvatska je tu nigdje pa onda onih 14 minuta bez da su dali gol nama da nije stvar u njima.

Nijemce ga nisu dale deset minuta na ovoj utakmici.

E to ti je to , lakše je kad znaš da nije u tebi problem nego su ove jednostavno to šta jesu i zato su u polufinalu.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus 16/12/2020, 02:52

Nije sramota izgubiti od polifinaliste a i kad vidiš da ni jedne Nijemice u utakmici koja vodi u polufinale nisu deset minuta uspile dat gol onda ni onih 14 srpskih minuta bez gola na Hrvatsku sad ne izgleda tako drastično loše i jasno je da je stvar negdje drugdje.

Zid.

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcTxqLoLxSFsr_qq6SiUAtHJ7KmJthrx2jTtwA&usqp=CAU

Oko koje je još i izvrsna obrana koja ometa i usporava protivnički napad.

Post by RayMabus 16/12/2020, 03:55

Drago mi jje da su prošle u polufinale jer bi me nakon svega viđenog ražalostilo da nisu

Povijest je ispisana

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 10 CB15354

RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus 18/12/2020, 18:19

Gledam utakmicu al 15-minuta a 8:3 za Francusku. Kažnjavaju svaki propust a obrana im je prejaka i em odlična golmancia em se odma vraćaju u bunker i blokiraju napad protivnika.

Mi ne možemo dat gol jer i kad pucamo ova golmanica to skine.

Ne očekujem ovdje pobjedu jer se vidi razlika da su ovdje sve profesionalke i ne praštaju ništa. Ništa od finala.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus 18/12/2020, 18:25

I već dvi stative za redom. Ne možemo im gola dat. 11:4

Vidi se razlika. Ipak su ovo aktualne evropske prvakinje i sve do jedna profesionalke i trener može rotirat i odmarat i uvik ima profesionalke dok mi to ipak ne možemo pratit.

No obrana i ova golmanica su ono nemoguća misija.

Uglavnom protiv te ekipe igraš.

28 minuta a rezultat 14:5 dakle sve je rješeno odma u prvom poluvremenu i sad igraš samo za gušt.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus 18/12/2020, 18:45

Poluvrijeme 15:5 , razlika deset golova a s obzirom kakva im je obrana i da ove greške ne praštaju ovu utakmicu možeš prekrižit i većeras gledat tko će izgubiti u dvoboju Danske i Norveške i onda borba za broncu no ja san i ovako zadovoljan i da ne osvojimo ništa jer nam je i sam ulazak povijesni uspjeh i kad se pogledaju neki odnosi tu uvik ćeš imat četiri ženske rukometne reprezentacije koje će u Europi dakle i u svijetu bit puno jače od nas tako da nam je već sam ulazak u polufinale dakle među prvih četiri ko da smo osvojili zlatnu medalju ovdje u ovom sportu ( ženski rukomet ).

Šteta onih stativa i šta je prevelika razlika jer ovako sad nema nekog gušta gledat ovo drugo poluvrijeme kad znaš da ne mogu ovaj rezultat preokrenit sad kad je ovako velika razlika a obrana im je vrhunska i ne praštaju nit jednu grešku.

Post by Noor 18/12/2020, 19:01

tre wrote:brže su od nas, naše u grču i neprepoznatljive. Ipak je pritisak polufinala prevelik za njih. Svejedno ih volimo i navijamo dalje.

Post by RayMabus 18/12/2020, 19:08

Dobra im je ova golmanica francuska. Opet je obranila udarac. Onda imaju i odličnu obranu i to je to. Francuska ima najajću obranu na svijetu. Zato i jesu zadnjih par godina u samom vrhu.

Šteta one tri stative , čisto onako da je malo rezultat napetiji jer ovako je sve riješeno u prvom poluvremenu s obzirom da su one ipak klasa a gol im je izrazito teško dat.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus 18/12/2020, 19:13

Pa šta ova francuskinja brani ovo je nevjerovatno. Napad na gol čisti ona digne nogu visoko i stopalon to obrani.

Ne ne ovoj ne možeš dat gola.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by Šandor Winnetou 18/12/2020, 19:16

50ta minuta i tek prvo isključenje za ovu grubu francusku plus nekoliko penala za ionako prejaku francusku za nas. Mislim čemo to :(

Male
2017-12-31

Post by RayMabus 18/12/2020, 19:19

A dobro je. Kad uzmeš da nemamo ni međunarodnog iskustva i da smo s ovom Francuskom igrali do sad mislim samo jedanput te da smo u početku bili nepoznanica zbog čega se treneri protivničkih ekipa nisu znali ni postsvit a ovi trener je do sad proučija sve s ima paletu profesiinalaca s kojima može kombinirati šta god oće i onda je napravija šta veću razliku odma na početku i s obzirom kakva im je obrana to više nije moguće ni stić dakle iša je ciljano na to da odma u početku iznenadi jer je pročita sve kroz prijašnje utakmice s drugima i to ti je to.

RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus 18/12/2020, 19:30

Jedna bijelkinja na golu , jedna u obrani i onda brojim pet crnkinja drži obranu.

Ajd ovo je ona priča dobili nas Francuzi a Francuze jedva da i možeš izbrojat na parketu.

No dobro je aj kad sve pogledaš , ovu utakmicu triba prekrižit jer to je tako i to je jednostavno realnost ovdje.

Francuska Hrvatska 30:19

Da imamo malo više međunarodnog iskustva ne bi ovo bilo - 11 , vidilo se odma u prvih petnajst minuta da nam fali iskustvo igranja na ovako visokoj razini.

Post by Šandor Winnetou 18/12/2020, 21:03

n_razbojnik wrote:ubi nas reprezentacija Afrike, slijedeci puta Musu na crtu, barem da po kilazi bude egal
:tu

Male
2017-12-31

Post by RayMabus 18/12/2020, 23:15

Norveška Danska 27:24 dakle samo 3 razlike a nas su Norvežanke dobile mislim nekih 12 razlike il tako nešto pa onda je zaključak onaj koji svi znamo a to je da smo od ove četiri momčadi mi sad i po ovim omjerima najslabije.

Ukratko ne treba se nešto previše nadati ni u nedilju nego odigrat neku normalnu utakmicu da ne izgubimo s previše razlike i to je to.

Ja san zadovoljan i s ulaskom u polufinale jer bi mi bilo ža da nakon svega nisu ušle , napravile povijesni rezultat i nagrađene s direktnim plasmanom na SP i dvije utakmice na državnoj tv.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus 18/12/2020, 23:24

Na zadnja četiri SP nismo uopće bili tako da smo ovim sad prekinili sušu a od 1995 od kada smo prvi put uopće nastupili kao reprezentacija bili smo 1995 , 1997 , 2003 , 2005 , 2007 i 2011 a najbolji rezultat nam je šesto mjesto s SP-a u ženskom rukometu iz 1997.

1990 smo kao reprezentacija Jugoslavije bili drugi dakle srebrna medalja i tu su igrale neke od igračica koje su onda igrale i ovih idućih godina kad smo dobili pravo na natjecanje odnosno počeli se prijavljivati i na ova natjecanja.

Dobro je jer nije ni to loše da imaš osiguran plasman na iduće SP i ne moraš se zamarati s time tj kvalifikacijama oćeš li nećeš li upast.