ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Page 7 of 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by Guest 8/12/2015, 19:53

Antif_No1 wrote:
jastreb wrote:Branko Kalanj će biti kao Mirko Rašković.
A zašto ti druže jastrebe ne bi prešao kod nas,marcelus te ne bi dobro platio kao mi.
Polako, nećemo mi njega plaćat, on nije takvog kova.

Njemu treba ponuditi neš't što ne može odbit. Znaš na što mislim.

Guest
Guest


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by veber 8/12/2015, 19:53

Antif_No1 wrote:
veber wrote:
Antif_No1 wrote:
veber wrote:
Antif_No1 wrote:Oni vrbuju maggie a istovremeno imaju Longija koji je ženomrzac,pa to je samo po sebi oksimoron.
zašto?

širokih smo svjetonazora.
Ona tamo ne bi imala takvu autonomiju u izvršenju svojih projekata,bila bi previše sputana za razliku kod nas gdje ima potpuno odriješene ruke.
imala bi, mandatar mi potvrdio.

no, ponoć je skoro pa tu.
nismo most.
Ali ona je naš mandatar,ne možete joj ponuditi bolje od toga.
bit će naš.
big deal.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by Guest 8/12/2015, 19:54

Jastrebe kod nas bi opet imao mladost. Bio bi ko sokol.
Nikakve pare to ne mogu platiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by L'âme 8/12/2015, 19:54

Letim ja za Martinique-- bye ..kolege,pozdravljam vas..prva sjednica nove Vlade kad se vratim..pripremite sve materijale i ne obazirite se na političke protivnike,, :mu

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by IL Risorto 8/12/2015, 19:55

veber wrote:
Antif_No1 wrote:
veber wrote:
Antif_No1 wrote:
veber wrote:
Antif_No1 wrote:Oni vrbuju maggie a istovremeno imaju Longija koji je ženomrzac,pa to je samo po sebi oksimoron.
zašto?

širokih smo svjetonazora.
Ona tamo ne bi imala takvu autonomiju u izvršenju svojih projekata,bila bi previše sputana za razliku kod nas gdje ima potpuno odriješene ruke.
imala bi, mandatar mi potvrdio.

no, ponoć je skoro pa tu.
nismo most.
Ali ona je naš mandatar,ne možete joj ponuditi bolje od toga.
bit će naš.
big deal.
je,kao da bi Longi pristao da mu žena bude šef,pa već sutradan ne bi ste imali kvoruma na prvom zasjedanju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by Guest 8/12/2015, 19:56

maggie13 wrote:Letim ja za Martinique-- bye

adio, i pozdravi galebove


Last edited by deda on 8/12/2015, 19:56; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by veber 8/12/2015, 19:56

maggie13 wrote:Letim ja za Martinique-- bye ..kolege,pozdravljam vas..prva sjednica nove Vlade kad se vratim..pripremite sve materijale i ne obazirite se na političke protivnike,, :mu
prva sjednica će ti biti kod nas.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by jastreb 8/12/2015, 19:56

deda wrote:Jastrebe kod nas bi opet imao mladost. Bio bi ko sokol.
Nikakve pare to ne mogu platiti.
Pa ja ne samo da sam mlad,nego sam i u najvećoj snazi. :no1

Možda ćete mi takvo što moći ponuditi za jedno 15-20 let. :starac
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by v_vlado 8/12/2015, 19:57

meni ministarstvo poljoprivrede....još ima u eu fondovima...biću pošten pola seljacima pola meni...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by veber 8/12/2015, 19:57

Antif_No1 wrote:
veber wrote:
Antif_No1 wrote:
veber wrote:
Antif_No1 wrote:
veber wrote:
Antif_No1 wrote:Oni vrbuju maggie a istovremeno imaju Longija koji je ženomrzac,pa to je samo po sebi oksimoron.
zašto?

širokih smo svjetonazora.
Ona tamo ne bi imala takvu autonomiju u izvršenju svojih projekata,bila bi previše sputana za razliku kod nas gdje ima potpuno odriješene ruke.
imala bi, mandatar mi potvrdio.

no, ponoć je skoro pa tu.
nismo most.
Ali ona je naš mandatar,ne možete joj ponuditi bolje od toga.
bit će naš.
big deal.
je,kao da bi Longi pristao da mu žena bude šef,pa već sutradan ne bi ste imali kvoruma na prvom zasjedanju.
longija ja pocentriram. lako za njega.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by IL Risorto 8/12/2015, 19:58

v_vlado wrote:meni ministarstvo poljoprivrede....još ima u eu fondovima...biću pošten pola seljacima pola meni...
dobro,ajde,dogovorit ćemo nešto ispod stola,ali valjda ti je lakše ideološki podržati našu nego marcelusovu vladu
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by Guest 8/12/2015, 19:59

jastreb wrote:
deda wrote:Jastrebe kod nas bi opet imao mladost. Bio bi ko sokol.
Nikakve pare to ne mogu platiti.
Pa ja ne samo da sam mlad,nego sam i u najvećoj snazi. :no1

Možda ćete mi takvo što moći ponuditi za jedno 15-20 let. :starac

15-20 godina je daleko, mi trebamo članove sad
a i kod nas su ti sve ženske

sutra kad razbojnikova nevjseta vidi da su je upisali bez njenog znanja i volje i ona će se prebaciti tu kod nas, ako zbog ničeg drugog onda zbog sinjskog prkosa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by IL Risorto 8/12/2015, 20:00

veber wrote:
maggie13 wrote:Letim ja za Martinique-- bye ..kolege,pozdravljam vas..prva sjednica nove Vlade kad se vratim..pripremite sve materijale i ne obazirite se na političke protivnike,, :mu
prva sjednica će ti biti kod nas.
Podcjenjuješ moje paraobavještajne sposobnosti,već sutra ću ti pola vlade nečim ucjeniti, :D ne zaboravi da sam na pokojnom net.hr-u,izazvao rat između pdf nogomet i pdf vip. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by veber 8/12/2015, 20:01

i izgubio.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by IL Risorto 8/12/2015, 20:05

veber wrote:i izgubio.
Pa nisam izgubio ja,već Nogomet. farao a mene je Buffy još nagradila dozvolivši mi neke posebene pogodnosti za Iknara.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by veber 8/12/2015, 20:08

klasični gubitnik.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by Guest 8/12/2015, 20:11

veber wrote:klasični gubitnik.

meggie će biti premijerka, to je ono zbog čega večeras nećete spavati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by IL Risorto 8/12/2015, 20:11

Moj dragi kolega jastreb,kojeg neizmjerno cijenim i volim,bojim se da kako se on ipak ne bi uklopio u ovaj naš novi poredak,jer on kao kršćanski mistik nikada ne bi odbacio stara učenja i zablude,te prihvatio novi svjetski poredak,stoga poziv jastrebu trenutno je na suspenziji sve do konzultacija s mag i dedom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by Guest 8/12/2015, 20:15

dobro ako jastreb ima neke svoje principe preko kojih ne može, onda ćemo to poštovati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by veber 8/12/2015, 20:16

deda wrote:
veber wrote:klasični gubitnik.

meggie će biti premijerka, to je ono zbog čega večeras nećete spavati
želje.
do ponoći neka se odluči.

premijerka ne bu bila, jednostavno.

tik-tak, kuca ura.
ponoć je blizu.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by IL Risorto 8/12/2015, 20:20

deda wrote:dobro ako jastreb ima neke svoje principe preko kojih ne može, onda ćemo to poštovati
Dobro,načelno ćemo poštovati,barem dok potpiše.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Oporba i nesvrstani na ex-iskon - Page 7 Empty Re: Oporba i nesvrstani na ex-iskon

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum