ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo mitropolit Amfilohije

Page 24 of 32 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Next

Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Eroo 1/11/2020, 16:45

Svi sa jednom kašičicom...Najprije mitropolit a onda svi ostali.

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 1337826

Eroo

Posts : 78067
2016-07-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Hektorović 1/11/2020, 16:47

Eroo wrote:Svi sa jednom kašičicom...Najprije mitropolit a onda svi ostali.

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 1337826

Ovo abraham podržava

Švedski model na kvadrat :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Eroo 1/11/2020, 16:48

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
Hektorović wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:pa nemaju hrvati i srbi zajednički interes... oni samo mogu u svom zamašnjaku malo i hrvate iskoristiti da se njihovo klatno jače zanjiše.... naravno hrvati će pri tom njihanju otpasti i survati se u provaliju...
Najbolje je da po ovim pitanjima  vi ništa ne činite. Barem ušutite, i to će pomoći...
To što vi govorite su argumenti neprijatelja, kojima smo ostavljeni na milost i nemilost.

E pa to.
Nevjerojatno je koliko nisu svjesni  ni uže a još manje šire okolice, kao ni vremena u kojem živimo.
preduhitrio sam vas pa sam pojasnio o čemu se radi tren prije... ero džaba te epikurčić gura nisi ta za ništa bio ni prije 30 a nisi ni sada... ;)
Ne smeta  ako sam ti ja problem, ali ovdje pričamo o nečem drugom.
Ne prolazi nagađanje kao kod korone...

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78067
2016-07-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Hektorović 1/11/2020, 16:49

epikur37 wrote:U meni se nije slomilo kad sam pratio esdepenjare koji su protiv Hrvata HercegBosne, nije me razočarao naš debo jer od njega nit ne očekujem podršku.

No kad sam vidio hrvatsku desnicu, redom: vučka, mihu, marcela koji pljuju na svoj anrod i puštaju ga niz vodu.

E onda sam ubrao da nešto dubinski ne štima s tom desnicom.


Zato je zoki nakon onoga u mostaru bio prijatno iznenađenje, jednostavno od HR ljevice niti ne očekuješ ništa drugo nego da statiraju sarajevskoj "raji" i Exyu stereotipovima iz 80tih...

No kad desnica, koja bi trebala biti suverena i državotvorna, uzme Hasu kao glavnog ideologa...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Eroo 1/11/2020, 16:50

Hektorović wrote:
Eroo wrote:Svi sa jednom kašičicom...Najprije mitropolit a onda svi ostali.

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 1337826

Ovo abraham podržava

Švedski model na kvadrat :D

Možda je prcjednik na ovo pomislio kad je  karijes spomenuo...prenosi se na isti način i jednako brzo  kao i korona. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78067
2016-07-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Hektorović 1/11/2020, 16:59

Eroo wrote:

Možda je prcjednik na ovo pomislio kad je  karijes spomenuo...prenosi se na isti način i jednako brzo  kao i korona. :D

Gledam fotke, jedino Dodo i Adem Vuchiqi sa maskama, distanca 0... Ide uskoro krdo. Podgorica za desetak dana sa slomom zdravstvenog sustava.

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 171287

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 F_9204701_1024

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 9204643

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 9204703
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by epikur37 1/11/2020, 17:00

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:U meni se nije slomilo kad sam pratio esdepenjare koji su protiv Hrvata HercegBosne, nije me razočarao naš debo jer od njega nit ne očekujem podršku.

No kad sam vidio hrvatsku desnicu, redom: vučka, mihu, marcela koji pljuju na svoj anrod i puštaju ga niz vodu.

E onda sam ubrao da nešto dubinski ne štima s tom desnicom.


Zato je zoki nakon onoga u mostaru bio prijatno iznenađenje, jednostavno od HR ljevice niti ne očekuješ ništa drugo nego da statiraju sarajevskoj "raji" i Exyu stereotipovima iz 80tih...

No kad desnica, koja bi trebala biti suverena i državotvorna, uzme Hasu kao glavnog ideologa...


Ne može to.

Ima tu likova koji su iz BiH  a negiraju vlastito porijeklo.

To ne ide.

Hrvatska nacija je preduboko impregnirana Hrvatima iz HercegBosne.

Kako kulturno, intelektualno, politički i državotvorno.

Pa pička mu materina!

Jesmo li isti narod ili nismo, treba li ova država zasukati rukave i za naše ljude tamo, reći stop majorizaciji i sl.

Osobno, hrvatska desnica mi je najveće životno razočarenje.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Hektorović 1/11/2020, 17:02

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 9204701
Balkan

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 2020-07-31T105521Z_1135575550_RC2A4I9URSNT_RTRMADP_3_HEALTH-CORONAVIRUS-SAFRICA-RESPONSE

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 ?app=portal&sig=51bb5d0af651d7aec4a10085af72a45b1861319cd3f8649845ba7095250d4d73
Afrika
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Hektorović 1/11/2020, 17:04

epikur37 wrote:


Ne može to.

Ima tu likova koji su iz BiH  a negiraju vlastito porijeklo.

To ne ide.

Hrvatska nacija je preduboko impregnirana Hrvatima iz HercegBosne.

Kako kulturno, intelektualno, politički i državotvorno.

Pa pička mu materina!

Jesmo li isti narod ili nismo, treba li ova država zasukati rukave i za naše ljude tamo, reći stop majorizaciji i sl.

Osobno, hrvatska desnica mi je najveće životno razočarenje.

1/3 Hrvatske direktno je iz BiH, kad malo dublje zakopaš dođeš do 2/3

Tuđmanizam je jedina ideologija koja je mogla stvoriti i državu, i povijesna ljevica i povijesna desnica su niškorisne i nesposobne.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Eroo 1/11/2020, 17:08

epikur37 wrote:Ovdje izuzimam sovaka, abrahama, isto i trea i sl. Čak s abrahamom se i često pošaketam ali je lik ok. 

Nije li znak patologije da se desnica, koja bi trebala biti nacionalna,  odriče vlastitog naroda, pače kumuje procesima koji anihiliraju isto.

U meni se nije slomilo kad sam pratio esdepenjare koji su protiv Hrvata HercegBosne, nije me razočarao naš debo jer od njega nit ne očekujem podršku.

No kad sam vidio hrvatsku desnicu, redom: vučka, mihu, marcela koji pljuju na svoj anrod i puštaju ga niz vodu.

E onda sam ubrao da nešto dubinski ne štima s tom desnicom.
Kad netko nešto ne razumije ne treba mu ni zamjeriti.
Mene slomiju oni plaćeni intervjui sarajevskim medijima(i Al jazeeri) dobro plaćenih osoba a la Mesić, Kosorova itd...
ZG visoka politika je ipak shvatila da je i šutnja dobra (nedizanje telefona s pozivnim iz SA).
Šutnja im je u ovom slučaju zlata vrijedna.
Priča o "mačku, gavranu i vrapcu" se podrazumijeva.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78067
2016-07-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 1/11/2020, 17:41

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:


Ne može to.

Ima tu likova koji su iz BiH  a negiraju vlastito porijeklo.

To ne ide.

Hrvatska nacija je preduboko impregnirana Hrvatima iz HercegBosne.

Kako kulturno, intelektualno, politički i državotvorno.

Pa pička mu materina!

Jesmo li isti narod ili nismo, treba li ova država zasukati rukave i za naše ljude tamo, reći stop majorizaciji i sl.

Osobno, hrvatska desnica mi je najveće životno razočarenje.

1/3 Hrvatske direktno je iz BiH, kad malo dublje zakopaš dođeš do 2/3

Tuđmanizam je jedina ideologija koja je mogla stvoriti i državu, i povijesna ljevica i povijesna desnica su niškorisne i nesposobne.

to je onih 2/3 štetočina izbosne o kojima stalno pišem takvi gdje god dođu naprave pustoš pljačkaju korupcija itd. vratite se ubosnu pizda vam materina pa ćete imati entitet kojeg treba okružiti žilet žicom pod naponom od 110KV iskopati okolo vašeg entiteta duboki kanal i ubaciti krokodile i pirane. sa vanjske strane staviti minska polja i izvan tog radijusa mitraljeska gnijezda. AMEN!

a vidi ih tko bi rekao tako slatkorječivi a tako perfidni paraziti gusari.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 1/11/2020, 17:47

Gnječ wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:


Ne može to.

Ima tu likova koji su iz BiH  a negiraju vlastito porijeklo.

To ne ide.

Hrvatska nacija je preduboko impregnirana Hrvatima iz HercegBosne.

Kako kulturno, intelektualno, politički i državotvorno.

Pa pička mu materina!

Jesmo li isti narod ili nismo, treba li ova država zasukati rukave i za naše ljude tamo, reći stop majorizaciji i sl.

Osobno, hrvatska desnica mi je najveće životno razočarenje.

1/3 Hrvatske direktno je iz BiH, kad malo dublje zakopaš dođeš do 2/3

Tuđmanizam je jedina ideologija koja je mogla stvoriti i državu, i povijesna ljevica i povijesna desnica su niškorisne i nesposobne.

to je onih 2/3 štetočina izbosne o kojima stalno pišem takvi gdje god dođu naprave pustoš pljačkaju korupcija itd. vratite se ubosnu pizda vam materina pa ćete imati entitet kojeg treba okružiti žilet žicom pod naponom od 110KV iskopati okolo vašeg entiteta duboki kanal i ubaciti krokodile i pirane. sa vanjske strane staviti minska polja i izvan tog radijusa mitraljeska gnijezda. AMEN!

a vidi ih tko bi rekao tako slatkorječivi a tako perfidni paraziti gusari.

o pas ti guzicu.... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Eroo 1/11/2020, 17:48

Gnječ wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:


Ne može to.

Ima tu likova koji su iz BiH  a negiraju vlastito porijeklo.

To ne ide.

Hrvatska nacija je preduboko impregnirana Hrvatima iz HercegBosne.

Kako kulturno, intelektualno, politički i državotvorno.

Pa pička mu materina!

Jesmo li isti narod ili nismo, treba li ova država zasukati rukave i za naše ljude tamo, reći stop majorizaciji i sl.

Osobno, hrvatska desnica mi je najveće životno razočarenje.

1/3 Hrvatske direktno je iz BiH, kad malo dublje zakopaš dođeš do 2/3

Tuđmanizam je jedina ideologija koja je mogla stvoriti i državu, i povijesna ljevica i povijesna desnica su niškorisne i nesposobne.

to je onih 2/3 štetočina izbosne o kojima stalno pišem takvi gdje god dođu naprave pustoš pljačkaju korupcija itd. vratite se ubosnu pizda vam materina pa ćete imati entitet kojeg treba okružiti žilet žicom pod naponom od 110KV iskopati okolo vašeg entiteta duboki kanal i ubaciti krokodile i pirane. sa vanjske strane staviti minska polja i izvan tog radijusa mitraljeska gnijezda. AMEN!

a vidi ih tko bi rekao tako slatkorječivi a tako perfidni paraziti gusari.
:D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78067
2016-07-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by debotoijusto 1/11/2020, 17:58

Sovak wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:dakle ta vaša priča o "trećem" je priča "dogodine u kninu" i "srpsko kosovo". Doslovce.

To je gotova stvar, prošlo svršeno vrijeme, i više nije na stolu kao opcija.


Ali jeste, na tvoju žalost :)

na moju žalost je da je tako kako je. Meni bi bilo draže da se BIH razjebe i svakom svoje, ali to nije opcija - i neće biti u dogledno vrijeme. Odnosno, jest, ali uz podjelu na dva dijela - srpski i muslimanski, bez "trećeg" dijela. Jer ne postoji treći entitet.

Naravno da ne postoji, postoji FBiH čiji su dijelovi HRHB i RBiH.

Zanimljivo je kako lako otupuštaš hrvatski dio i hrvatski narod nizvodu. Praktički odričeš se.

Ali bi lako prijonuo zajedno s Bujancem i Hasančetom i ekipom na Banja Luku.

Smisleno vam je ići protiv Srba ali besmisleno gurati za Hrvate.

Kao što rekoh, jugo-komunistička opcija jednako je štetna i vaša pravaško-islamistička.


Kaj god ... smislenije je srbofiliju prekrivati interesom Hrvata u BiH. :W

Dajmenajme.


Nego reci frendu iz Kaknja neka skine Petreta Hektorovića i metne Vuka Stefanovića Karadžića na avatar.

Može i ono krepano orjunaško govno iz Travnika Andrića.

Bit će mu baš po mjeri.



Jednom za svagda i tebi i tvom srbofiličaru.

Srpska (zapadni dio) može postati problem Hrvatskoj jedino u slučaju da u nekoj budućnosti

budu ti Srbi toliko glupi i da opet posluže Srbiji za neke sumanute ideje o granici na Kupi i tak to.

Tada se krokodilska usta trebaju zatvoriti i riješiti to pitanje zauvijek.


Ukoliko budu dovoljno pametni i ne budu pudlica na lajni Beograda nitko ih neće dirati.

Niti to sada tko i pomišlja. Ako i tko pomišlja, taj je debela politička periferija. 


Drugo, rekel sam više puta kaj treba napravit: crta Krupa - Rama - Mostar (zapadna obala Neretve) - Ravno.

Hrvate sjeverno od te crte prebaciti južno, nehrvate prebaciti sjeverno.

Da, jebem li vas sve po redu - humano preseljenje.

Puno bolje nego klanje ili neobranjivi i nesuvisli jebeni koridori do enklava Viteza, Jajca, Kiseljaka,

Novoga Travnika i čega sve ne.

Hrvatska tako zaokružuje jedan kompaktniji teritorij i Hrvatima koji bi došli jedan normalnijii sigurniji život.

Sve sjeverno i istočno od te crte nas ne treba zanimati osim kako sam gore naveo u sigurnosnom smislu.

Srbi kak Srbi ... je l' - mozga malo, a pameti još manje.

U svakom slučaju nikaj nerješivo.

Svima koji mi vele nakon ovoga da sam cvjećar, kifličar ili koja pička materina jebem sve žeMsko po popisu.

U čvalje.

Uh ... kak sam nepristojan ... jebat ga - nisam ''avangarda'' ...  iz Kaknja.


Bok.


cutin miris trenja na desnici
u desnom kutu pregazene misli 19st. a drugom desnom nacionalorjunasi sto se ufaju u krkana da ih oslobodi

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 R926XLVrkA3v48mooIh0BmIyOqTOZk6e1iExCXvE6q639BO_pw18wvay_yof3YQkWoiHGU2bLR3uOEqTv73gwjjza94wjWu4O4qDDuXAEByhD4Uc9clcp96pNQ
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Eroo 1/11/2020, 18:05

Najveći mi je štos kad Hrvati pričaju o borbi protiv korupcije, a ne poznajem niti 
jednog koji i kad ide liječniku ne traži vezu kao priko reda...Ma begaj bre... :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78067
2016-07-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 1/11/2020, 18:11

Eroo wrote:Najveći mi je štos kad Hrvati pričaju o borbi protiv korupcije, a ne poznajem niti 
jednog koji i kad ide liječniku ne traži vezu kao priko reda...Ma begaj bre... :D

pa to su onih tvojih 2/3 izbosne jučer jugosloveni i komunisti danas su hrvati i ustaše, sutra će biti srbi i četnici, preksutra mujage talibani...za deset dana marsovci...ma sve ide kod vas vi ste bezlični shapeshifting lopine lešinari, oportunisti i vodokradice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by epikur37 1/11/2020, 18:18

Gnjeco ne kmeci
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Eroo 1/11/2020, 18:22

epikur37 wrote:Gnjeco ne kmeci
Kako ne, dobro je to. Dok kmeče znaš da poduzete mjere rade. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78067
2016-07-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 1/11/2020, 18:24

Tre kaze da ja nisam bio borac...mogu reci,kad vidim tko jest,drago mi je... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 1/11/2020, 19:00

znači možemo mi ovdje u Istri početi polirati rapalske kunfine? ne treba ništa graditi svi objekti su još netaknuti svuda po rapalskoj granici ništa nije maknuto jedino moramo isklesati na granične kamene monolite nov naziv za vašu stranu granice umjesto KJ kraljevina jugoslavija stavljamo RH ili NDH?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Eroo 1/11/2020, 19:06

Gnječ wrote:znači možemo mi ovdje u Istri početi polirati rapalske kunfine? ne treba ništa graditi svi objekti  su još netaknuti svuda po rapalskoj granici ništa nije maknuto jedino moramo isklesati na granične kamene monolite nov naziv za vašu stranu granice umjesto KJ kraljevina jugoslavija stavljamo RH ili NDH?
A na drugu stranu? Stavite vi HB, nećete pogrišiti. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78067
2016-07-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 24 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 32 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum