ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo mitropolit Amfilohije

Page 23 of 32 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 32  Next

Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Hektorović 1/11/2020, 15:57

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:pa nemaju hrvati i srbi zajednički interes... oni samo mogu u svom zamašnjaku malo i hrvate iskoristiti da se njihovo klatno jače zanjiše.... naravno hrvati će pri tom njihanju otpasti i survati se u provaliju...
Najbolje je da po ovim pitanjima  vi ništa ne činite. Barem ušutite, i to će pomoći...
To što vi govorite su argumenti neprijatelja, kojima smo ostavljeni na milost i nemilost.

E pa to.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 1/11/2020, 15:57

epikur37 wrote:Gene, pomalo griješiš glede sovaka,

on je zdravo nacionalno tkivo

nijanse na stranu


Jok .. ja slušam cajke i tancam užičko za razliku od Generala.

A prije podne tko zna .... stavljam fes na glavu i tamburam sevdah.

Ili guslam o Anti Paveliću.

Ono .... :roll .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by kaya 1/11/2020, 16:00

Serbinho-3 wrote:POKRIĆE GA ZEMLJA IZ JASENOVCA Mitropolit Amfilohije je imao poslednju želju

Može, možete nam i poslati prah od amfilohija. Prosut ćemo ga iznad jasenovca ako mu draže. Tita nam. Nećemo u wc.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by michaellcmacha 1/11/2020, 16:00

Sovak wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:

znači nemam se čega odreći, jer

... nikad nisi te ljude smatrao svojim

nikad nisi hrvatsku vidio kao hrvat nego običan purger opće prakse.

A Hrvat je i onaj iz Razvođa i onaj iz Šujice, jer Hrvati su narod.

Da je tvoje pitanje Hrvatske ne bi ni bilo...ganjao bi i dan danas Manolića i jašio udbaške utvare .

Hrvatska je i Vareš, i Žepće i Usora i Kiseljak... to su prave sadašnje granice...

Ti svi ljudi svojim srcem žive u Hrvatskoj, jedino je adresa u dokumentima BiH.


Idemo ... probijaj onda koridore do Žepča, Vareša, Usore .... možeš i do Drine.

I tko je onda tu pravaš?

Luda kuća.
ma ta dva klošarčića sve bi rad rekli da je hrvatska izdala hrvate u BiH iako činjenice sveukupno kad se sagledaju govore suprotno... ja osobno iznimno cijenim doprinos hrvata iz BiH u obrani HR i sve bih dao da smo mogli izboriti se za jedan zaokruženi prostor u BiH koji bi bio hrvatski entitet ali to uz najbolju volju uz svjesno guranje iznimnih borbenih potencijala u pogibelj zbog pogrešne geostrateške procjene od strane USA nije prošlo... da je prošlo, imali bi proširenu hrvatsku sa cijelom zapadnom hercegovinom i još povuci crtu od travnika do drvara uključujući jajce... kako su za obranu hrvatske ginuli hercegovački i bosanski hrvati tako su za ovo što sam naveo kao krajnji cilj ginuli hrvati iz hrvatske i nitko sretniji od nas koji smo to sve prolazili da smo u tom naumu sa našim vrhovnikom i uspjeli... nismo jebiga i tomu se više ne može ništa možda i za slijedećih 100 pa i 300 ili 500 godina, ali ova dvojica hoće sad pa makar i sa četničkom bandom u đuture da sjebu šefa, stanicu i kilometar pruge i da nam dovuku srbiju na na granicu kod Dvora na Uni...  jebem ti kretene nedojebane...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by crvenkasti 1/11/2020, 16:01

marcellus wrote:

četnik je četnik da ga jebeš.

Da nema njega, život bi bi sranje.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by epikur37 1/11/2020, 16:02

obala razuma wrote:
epikur37 wrote:
Sovak wrote:

Zajednički interes?

Može.

Jasno razgraničen do posljednjeg milimetra.

Ako ga prejde - zna se.

i opet
x
ti ka češka sobarica 



vazda more 

samo da socijalističke stekovine ostanu 


ZA SMRT


Kolega, 

Ivanka potjeraj mu još jedno pivo.

danas sam raspoložen dobro

koga god što zanima tu sam

miha ne biži, javi e
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 1/11/2020, 16:03

Hektorović wrote:
Sovak wrote:
Zajednički interes?

Može.

Jasno razgraničen do posljednjeg milimetra.

Ako ga prejde - zna se.

O tome i mi pišemo

Granice već imamo.


Suze za Amfilohijem koji je lešinario oko Dubrovnika 1991. nisu štivo koje ja pišem.

Suprotno tebi, vrlo sam jasan i precizan u odnosu na Srbe i u odnosu na Muslimane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by marcellus 1/11/2020, 16:03

Hektorović wrote:
Sovak wrote:
Zajednički interes?

Može.

Jasno razgraničen do posljednjeg milimetra.

Ako ga prejde - zna se.

O tome i mi pišemo

Granice već imamo.

ne, nemate.

Srbi imaju granice. Entiteta. Vi imate Komšića.

_________________
Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Eroo 1/11/2020, 16:04

Hektorović wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:pa nemaju hrvati i srbi zajednički interes... oni samo mogu u svom zamašnjaku malo i hrvate iskoristiti da se njihovo klatno jače zanjiše.... naravno hrvati će pri tom njihanju otpasti i survati se u provaliju...
Najbolje je da po ovim pitanjima  vi ništa ne činite. Barem ušutite, i to će pomoći...
To što vi govorite su argumenti neprijatelja, kojima smo ostavljeni na milost i nemilost.

E pa to.
Nevjerojatno je koliko nisu svjesni  ni uže a još manje šire okolice, kao ni vremena u kojem živimo.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by epikur37 1/11/2020, 16:05

marcellus wrote:
Hektorović wrote:
Sovak wrote:
Zajednički interes?

Može.

Jasno razgraničen do posljednjeg milimetra.

Ako ga prejde - zna se.

O tome i mi pišemo

Granice već imamo.

ne, nemate.

Srbi imaju granice. Entiteta. Vi imate Komšića.
važno da vi nemate

mi ćemo se snaći
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by abraham 1/11/2020, 16:05

Daklem,trechi che se uz pomoch Srpskog elementa u BiH otcjepiti i pripojiti DNRH koja che pak biti dio Austrougarske, koja che pak granichiti sa istochnjim rimskim carstvom na chelu kojeg che sjediti Putin u glavnom gradu Komstantinopolu, gjde che stolovati i bivshi rimski papa. Predvidio general Losho a potvrdila trojica forumasha. Ja kazhem , kila mozga ili


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by abraham 1/11/2020, 16:08

Ukoliko se plan izjalovi u prvu ruku te duo Plenkovich i Milanovich ne odrade posao na scenu stupa josh jedan jak duo Gorilla Magillla i Mli Resner uz svesrdu pomoch doajena rvatske politichke misli Njonje Malog. Muhahahhahaaaa 
Ako su bosanski Hrvati pushteni niz vodu a jesu (mozhemo raspravljati kako i za shto) nema sumnje da che ova do sada najjach nacionalna postava vratiti stvari na svoje mjesto...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by epikur37 1/11/2020, 16:17

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Hektorović wrote:
Sovak wrote:Hohohoaaahahahahahah jebote .... pa je l' ja o Turcima pišem afirmativno ili ti o Srbima?

Je l' ja zazivam hrvatsko-bošnjačko savezništvo ili ti zazivaš srpsko-hrvatsko mriješćenje jebem te avangardnoga?


Okrećeš pilu naopako.

Deklariran sam jasno i bez ikakvih kalkulacija.

Možeš vrtiti sve moje postove i ako nađeš i jedan cvjećarski častim te sred Banje Luke ćevapima.

Ako uspijem prijeći granicu kod Stare Gradiške bez srpske ''apsane''.

A ti si proaktan.

Aj zdra'o.

Gdje pišem afirmativno o srpskoj kulturi i srbima? Gdje govorim o savezništvu? bratstvu jedinstvu?

Jedino pišem o iskorištavanju zajedničkih interesa, i to je sve
pa nemaju hrvati i srbi zajednički interes... oni samo mogu u svom zamašnjaku malo i hrvate iskoristiti da se njihovo klatno jače zanjiše.... naravno hrvati će pri tom njihanju otpasti i survati se u provaliju...
Najbolje je da po ovim pitanjima  vi ništa ne činite. Barem ušutite, i to će pomoći...
To što vi govorite su argumenti neprijatelja, kojima smo ostavljeni na milost i nemilost.


x

dobro je starino da si se i ti pokrenuo
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Eroo 1/11/2020, 16:21

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Hektorović wrote:
Sovak wrote:Hohohoaaahahahahahah jebote .... pa je l' ja o Turcima pišem afirmativno ili ti o Srbima?

Je l' ja zazivam hrvatsko-bošnjačko savezništvo ili ti zazivaš srpsko-hrvatsko mriješćenje jebem te avangardnoga?


Okrećeš pilu naopako.

Deklariran sam jasno i bez ikakvih kalkulacija.

Možeš vrtiti sve moje postove i ako nađeš i jedan cvjećarski častim te sred Banje Luke ćevapima.

Ako uspijem prijeći granicu kod Stare Gradiške bez srpske ''apsane''.

A ti si proaktan.

Aj zdra'o.

Gdje pišem afirmativno o srpskoj kulturi i srbima? Gdje govorim o savezništvu? bratstvu jedinstvu?

Jedino pišem o iskorištavanju zajedničkih interesa, i to je sve
pa nemaju hrvati i srbi zajednički interes... oni samo mogu u svom zamašnjaku malo i hrvate iskoristiti da se njihovo klatno jače zanjiše.... naravno hrvati će pri tom njihanju otpasti i survati se u provaliju...
Najbolje je da po ovim pitanjima  vi ništa ne činite. Barem ušutite, i to će pomoći...
To što vi govorite su argumenti neprijatelja, kojima smo ostavljeni na milost i nemilost.


x

dobro je starino da si se i ti pokrenuo
Ja se ne pokrećem, ja sam stalno u pokretu...perpetum mobile.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by michaellcmacha 1/11/2020, 16:22

Eroo wrote:
Hektorović wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:pa nemaju hrvati i srbi zajednički interes... oni samo mogu u svom zamašnjaku malo i hrvate iskoristiti da se njihovo klatno jače zanjiše.... naravno hrvati će pri tom njihanju otpasti i survati se u provaliju...
Najbolje je da po ovim pitanjima  vi ništa ne činite. Barem ušutite, i to će pomoći...
To što vi govorite su argumenti neprijatelja, kojima smo ostavljeni na milost i nemilost.

E pa to.
Nevjerojatno je koliko nisu svjesni  ni uže a još manje šire okolice, kao ni vremena u kojem živimo.
preduhitrio sam vas pa sam pojasnio o čemu se radi tren prije... ero džaba te epikurčić gura nisi ta za ništa bio ni prije 30 a nisi ni sada... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by epikur37 1/11/2020, 16:24

Eroo wrote:
epikur37 wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Hektorović wrote:
Sovak wrote:Hohohoaaahahahahahah jebote .... pa je l' ja o Turcima pišem afirmativno ili ti o Srbima?

Je l' ja zazivam hrvatsko-bošnjačko savezništvo ili ti zazivaš srpsko-hrvatsko mriješćenje jebem te avangardnoga?


Okrećeš pilu naopako.

Deklariran sam jasno i bez ikakvih kalkulacija.

Možeš vrtiti sve moje postove i ako nađeš i jedan cvjećarski častim te sred Banje Luke ćevapima.

Ako uspijem prijeći granicu kod Stare Gradiške bez srpske ''apsane''.

A ti si proaktan.

Aj zdra'o.

Gdje pišem afirmativno o srpskoj kulturi i srbima? Gdje govorim o savezništvu? bratstvu jedinstvu?

Jedino pišem o iskorištavanju zajedničkih interesa, i to je sve
pa nemaju hrvati i srbi zajednički interes... oni samo mogu u svom zamašnjaku malo i hrvate iskoristiti da se njihovo klatno jače zanjiše.... naravno hrvati će pri tom njihanju otpasti i survati se u provaliju...
Najbolje je da po ovim pitanjima  vi ništa ne činite. Barem ušutite, i to će pomoći...
To što vi govorite su argumenti neprijatelja, kojima smo ostavljeni na milost i nemilost.


x

dobro je starino da si se i ti pokrenuo
Ja se ne pokrećem, ja sam stalno u pokretu...perpetum mobile.

seveda :)

Kad je riječ o hercegbosanskoj stavri tvoj izostanak bi zjapio
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 1/11/2020, 16:27

molim admina da---------- premino -----------u naslovu teme promjeni u krepa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by epikur37 1/11/2020, 16:31

Ovdje izuzimam sovaka, abrahama, isto i trea i sl. Čak s abrahamom se i često pošaketam ali je lik ok. 

Nije li znak patologije da se desnica, koja bi trebala biti nacionalna,  odriče vlastitog naroda, pače kumuje procesima koji anihiliraju isto.

U meni se nije slomilo kad sam pratio esdepenjare koji su protiv Hrvata HercegBosne, nije me razočarao naš debo jer od njega nit ne očekujem podršku.

No kad sam vidio hrvatsku desnicu, redom: vučka, mihu, marcela koji pljuju na svoj anrod i puštaju ga niz vodu.

E onda sam ubrao da nešto dubinski ne štima s tom desnicom.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 1/11/2020, 16:35

epikur37 wrote:Ovdje izuzimam sovaka, abrahama, isto i trea i sl. Čak s abrahamom se i često pošaketam ali je lik ok. 

Nije li znak patologije da se desnica, koja bi trebala biti nacionalna,  odriče vlastitog naroda, pače kumuje procesima koji anihiliraju isto.

U meni se nije slomilo kad sam pratio esdepenjare koji su protiv Hrvata HercegBosne, nije me razočarao naš debo jer od njega nit ne očekujem podršku.

No kad sam vidio hrvatsku desnicu, redom: vučka, mihu, marcela koji pljuju na svoj anrod i puštaju ga niz vodu.

E onda sam ubrao da nešto dubinski ne štima s tom desnicom.
ko od pobrojani nije socijalista
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by epikur37 1/11/2020, 16:40

obala razuma wrote:
epikur37 wrote:Ovdje izuzimam sovaka, abrahama, isto i trea i sl. Čak s abrahamom se i često pošaketam ali je lik ok. 

Nije li znak patologije da se desnica, koja bi trebala biti nacionalna,  odriče vlastitog naroda, pače kumuje procesima koji anihiliraju isto.

U meni se nije slomilo kad sam pratio esdepenjare koji su protiv Hrvata HercegBosne, nije me razočarao naš debo jer od njega nit ne očekujem podršku.

No kad sam vidio hrvatsku desnicu, redom: vučka, mihu, marcela koji pljuju na svoj anrod i puštaju ga niz vodu.

E onda sam ubrao da nešto dubinski ne štima s tom desnicom.
ko od pobrojani nije socijalista


ja sam socijalist odmah da ti kažem 

kapitalistička ekonomija da 

ali država s razmjernom socijalnom ulogom

e sad poimence:

debo je umjereni socijalist kao i ja s tim da je on liberal a ja konzervativac

abraham nije socijalist

marcel isto nije socijalist

tre je kao i ja i debo s tim da je isto kao i ja konzervativac

miha je isto kao i ja i potonji

vucko to ne kuzi i potpisat će se di mu kazemo ;)

vucko sori, malo sam se morao zezazi :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Eroo 1/11/2020, 16:45

Svi sa jednom kašičicom...Najprije mitropolit a onda svi ostali.

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 1337826

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 23 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 32 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 32  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum