ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo mitropolit Amfilohije

Page 28 of 32 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next

Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by vuksadinare 2/11/2020, 14:17

abraham wrote:
vuksadinare wrote:
abraham wrote:Jebo te pa tip se vech raspao a vi josh uvijek o njemu. Dajte mu trg u Zagrebu vishe. Onaj Cvjetni meni vuche na djecu cvjecha , na hashishare i tako shto. Na reakciju a i na nacionalizma. Eto taj prijedlog treba dati Radi i ekipi. Tako se radi ekumena....
koliko negativac realno je povijesna osoba sa ovih prostora naravno ne u pozitivi..jedan od vodecih huskaca pa realno i poticatelja ratnih sukoba..kako s kraja osamdesetih tako i devdesetih a nije bas ni posustajao ni u u 21 stoljecu sto se tice huskanja,velikosrpstva...
Gonite ga u pizdu materini, kolega. Nije vrijedan jedne nano sekunde osim ako nije zajebancija u pitanju. Onima koji ga zahle zehelim da krenu njegovim stopama i to je to. Ostalo kila mozga i zvakanje itog sijena.....
gonili bi ga mi..ali ima jedna veliki problem sto dansnji vladari u srbiju doslovno naricu za njim po sistemu..'druze amfilohije nikad sa tvog puta skrenit necemo'...znaci problem je sto ce zivjeti i dalje ali u ovim drugima...

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by abraham 2/11/2020, 14:19

vuksadinare wrote:
abraham wrote:
vuksadinare wrote:
abraham wrote:Jebo te pa tip se vech raspao a vi josh uvijek o njemu. Dajte mu trg u Zagrebu vishe. Onaj Cvjetni meni vuche na djecu cvjecha , na hashishare i tako shto. Na reakciju a i na nacionalizma. Eto taj prijedlog treba dati Radi i ekipi. Tako se radi ekumena....
koliko negativac realno je povijesna osoba sa ovih prostora naravno ne u pozitivi..jedan od vodecih huskaca pa realno i poticatelja ratnih sukoba..kako s kraja osamdesetih tako i devdesetih a nije bas ni posustajao ni u u 21 stoljecu sto se tice huskanja,velikosrpstva...
Gonite ga u pizdu materini, kolega. Nije vrijedan jedne nano sekunde osim ako nije zajebancija u pitanju. Onima koji ga zahle zehelim da krenu njegovim stopama i to je to. Ostalo kila mozga i zvakanje itog sijena.....
gonili bi ga mi..ali ima jedna veliki problem sto dansnji vladari u srbiju doslovno naricu za njim po sistemu..'druze amfilohije nikad sa tvog puta skrenit necemo'...znaci problem je sto ce zivjeti i dalje ali u ovim drugima...
Kolega,m udri vodza i koalicijski partneri vode brigu oko toga. Vashe je da ne prekopavate vrt duboko i da je drnch uvijek pri ruci. Jelte....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Ringo10 2/11/2020, 14:23

NA srpskim TV programima samo o Amfilohiju kenjaju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 2/11/2020, 14:24

Ringo10 wrote:NA srpskim TV programima samo o Amfilohiju kenjaju
ka unda vi o titi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by michaellcmacha 2/11/2020, 14:24

baš to htjedoh reći... vodit računa da su ampule na suhom i pakunzi uljnim filmom premazani...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by vuksadinare 2/11/2020, 14:26

inace...interesantno ne zna se bas puno o njegovom zivotu tj obitelji...sto je neuobicajno..navodno mu je obitelj bio poboznickog karaktera...ali stric mu je bio tezi komunist staljinistickog karaktera navodno stradao u titovoj cistki..u inforbirou...nekakv blizi rođak mu je bio cetnicki vojvoda i malo tezi koljac koji je haracio po crnogorskom dijelu snađaka i tromeđi bosne,srbije i crne gore...ali i da je u rodu sa posljendjim četnikom na tlu komunisticke jugoslavije Vladom Šipčićem kojeg su zvali jos 'gorskim vukom'...mada to nije potvrđeno ali amfilohije s ekako kazu svjedoci volio hvaliti da je u nekom rodu sa njim...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by marcellus 2/11/2020, 14:28

Ringo10 wrote:NA srpskim TV programima samo o Amfilohiju kenjaju

jebiga, za sve je kriv Đinđić... kad je htio provest lustraciju bilo je "pa nemoj pa nećemo lustraciju pa nije lepo..." i na kraju ga ti koje nije lustrirao smaknuli i vratili srbiju u srednji vijek tj. osamdesete.

a da, zaboravih reći, nije ni u hrvatskoj puno drukčije, samo što je Tuđman umro bez da su ga ubili... i vratilo se sve ono jugoslavensko i udbaško

_________________
Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by jastreb 2/11/2020, 14:33

vuksadinare wrote:inace...interesantno ne zna se bas puno o njegovom zivotu tj obitelji...sto je neuobicajno..navodno mu je obitelj bio poboznickog karaktera...ali stric mu je bio tezi komunist staljinistickog karaktera navodno stradao u titovoj cistki..u inforbirou...nekakv blizi rođak mu je bio cetnicki vojvoda i malo tezi koljac koji je haracio po crnogorskom dijelu snađaka i tromeđi bosne,srbije i crne gore...ali i da je u rodu sa posljendjim četnikom na tlu komunisticke jugoslavije Vladom Šipčićem kojeg su zvali jos 'gorskim vukom'...mada to nije potvrđeno ali amfilohije s ekako kazu svjedoci volio hvaliti da je u nekom rodu sa njim...
Taj je Šipčić bio obični razbojnik,a ne junak kako ovi danas seru.

Posljednji četnici na tom rajonu osim Šipčića bili su Srpko Medenica, Božo Bijelić, Stanimir i Borivoje Tasić.

Ove su grupe toliko dozlogrdile ljudima svojim ubojstvima i pljačkama,da su ljudi onoga kraja odahnuli ad su likvidirani.

Najveću ulogu u likvidaciji imao je doktor Milan Dragutinović,koji se ubacio među njih kao da je nekakav čovjek za vezu sa Jevđevićem iz inozemstva.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by vuksadinare 2/11/2020, 14:37

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:inace...interesantno ne zna se bas puno o njegovom zivotu tj obitelji...sto je neuobicajno..navodno mu je obitelj bio poboznickog karaktera...ali stric mu je bio tezi komunist staljinistickog karaktera navodno stradao u titovoj cistki..u inforbirou...nekakv blizi rođak mu je bio cetnicki vojvoda i malo tezi koljac koji je haracio po crnogorskom dijelu snađaka i tromeđi bosne,srbije i crne gore...ali i da je u rodu sa posljendjim četnikom na tlu komunisticke jugoslavije Vladom Šipčićem kojeg su zvali jos 'gorskim vukom'...mada to nije potvrđeno ali amfilohije s ekako kazu svjedoci volio hvaliti da je u nekom rodu sa njim...
Taj je Šipčić bio obični razbojnik,a ne junak kako ovi danas seru.

Posljednji četnici na tom rajonu osim Šipčića bili su Srpko Medenica, Božo Bijelić, Stanimir i Borivoje Tasić.

Ove su grupe toliko dozlogrdile ljudima svojim ubojstvima i pljačkama,da su ljudi onoga kraja odahnuli ad su likvidirani.

Najveću ulogu u likvidaciji imao je doktor Milan Dragutinović,koji se ubacio među njih kao da je nekakav čovjek za vezu sa Jevđevićem iz inozemstva.
...pa jbg..ak se dugo skrivao mislim d aje likvidiran 1955 ili 1956 i nije bas bio 'neomiljen'...ocito je imao dosta jataka koji su ga skrivali i nisu cinkirali..dapace svjedoci kazu da je znao slobodno zalaziti i u gradove i sa kurvama provoditi vrijeme...knojevci i udbasi su organizirali navodno nekoliko velikih hajki bez uspjeha sto dokazuje da je ipak bio simpatiziran..kasnije istragama je utvrđeno da je zimovao po selima i vecim urbanim mjetsima bez vecih problema..jer tko bi opstao 10,11 godina u onim surovim srnogorskim i sanđackim vrletima bez obilatije pomoci a sigurno bi ga stanovniic prokazivali d aje bio takav pljackas i zvjerka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by jastreb 2/11/2020, 14:40

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:inace...interesantno ne zna se bas puno o njegovom zivotu tj obitelji...sto je neuobicajno..navodno mu je obitelj bio poboznickog karaktera...ali stric mu je bio tezi komunist staljinistickog karaktera navodno stradao u titovoj cistki..u inforbirou...nekakv blizi rođak mu je bio cetnicki vojvoda i malo tezi koljac koji je haracio po crnogorskom dijelu snađaka i tromeđi bosne,srbije i crne gore...ali i da je u rodu sa posljendjim četnikom na tlu komunisticke jugoslavije Vladom Šipčićem kojeg su zvali jos 'gorskim vukom'...mada to nije potvrđeno ali amfilohije s ekako kazu svjedoci volio hvaliti da je u nekom rodu sa njim...
Taj je Šipčić bio obični razbojnik,a ne junak kako ovi danas seru.

Posljednji četnici na tom rajonu osim Šipčića bili su Srpko Medenica, Božo Bijelić, Stanimir i Borivoje Tasić.

Ove su grupe toliko dozlogrdile ljudima svojim ubojstvima i pljačkama,da su ljudi onoga kraja odahnuli ad su likvidirani.

Najveću ulogu u likvidaciji imao je doktor Milan Dragutinović,koji se ubacio među njih kao da je nekakav čovjek za vezu sa Jevđevićem iz inozemstva.
...pa jbg..ak se dugo skrivao mislim d aje likvidiran 1955 ili 1956 i nije bas bio 'neomiljen'...ocito je imao dosta jataka koji su ga skrivali i nisu cinkirali..dapace svjedoci kazu da je znao slobodno zalaziti i u gradove i sa kurvama provoditi vrijeme...knojevci i udbasi su organizirali navodno nekoliko velikih hajki bez uspjeha sto dokazuje da je ipak bio simpatiziran..kasnije istragama je utvrđeno da je zimovao po selima i vecim urbanim mjetsima bez vecih problema..jer tko bi opstao 10,11 godina u onim surovim srnogorskim i sanđackim vrletima bez obilatije pomoci a sigurno bi ga stanovniic prokazivali d aje bio takav pljackas i zvjerka
Iz straha .   Zimovali bi u zemunicama. Ljudi su ih se bojali,a ne ih voljeli. Pa najviše su pobili srpskih domaćina. Klali su. Pljačkali. Imali su nešto jataka,ali jako malo. Kasnije nisu vjerovali nikome.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by vuksadinare 2/11/2020, 14:42

...navodno kako je istragom utvrđeno da je imao neki status u tamosnjem narodu jer je u poslije ratnim vremenima vecinom ubijao nesrbe..hrvate i muslimane..koji su bili u milicijskoj ili vojnoj sluzbi...i da su mu oni bili glavni cilj...ubijen je u navodnom pokusaju bijega iz zemlje na zeljeznickoj stanici da li u podgorici ili niksicu ne mogu s esjetiti..neki kazu da ga je prokazala ljubavnica a netko da je njegov plan za bijeg otkrio ubacen agent...i postavljenja mu je klopka...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by vuksadinare 2/11/2020, 14:48

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:inace...interesantno ne zna se bas puno o njegovom zivotu tj obitelji...sto je neuobicajno..navodno mu je obitelj bio poboznickog karaktera...ali stric mu je bio tezi komunist staljinistickog karaktera navodno stradao u titovoj cistki..u inforbirou...nekakv blizi rođak mu je bio cetnicki vojvoda i malo tezi koljac koji je haracio po crnogorskom dijelu snađaka i tromeđi bosne,srbije i crne gore...ali i da je u rodu sa posljendjim četnikom na tlu komunisticke jugoslavije Vladom Šipčićem kojeg su zvali jos 'gorskim vukom'...mada to nije potvrđeno ali amfilohije s ekako kazu svjedoci volio hvaliti da je u nekom rodu sa njim...
Taj je Šipčić bio obični razbojnik,a ne junak kako ovi danas seru.

Posljednji četnici na tom rajonu osim Šipčića bili su Srpko Medenica, Božo Bijelić, Stanimir i Borivoje Tasić.

Ove su grupe toliko dozlogrdile ljudima svojim ubojstvima i pljačkama,da su ljudi onoga kraja odahnuli ad su likvidirani.

Najveću ulogu u likvidaciji imao je doktor Milan Dragutinović,koji se ubacio među njih kao da je nekakav čovjek za vezu sa Jevđevićem iz inozemstva.
...pa jbg..ak se dugo skrivao mislim d aje likvidiran 1955 ili 1956 i nije bas bio 'neomiljen'...ocito je imao dosta jataka koji su ga skrivali i nisu cinkirali..dapace svjedoci kazu da je znao slobodno zalaziti i u gradove i sa kurvama provoditi vrijeme...knojevci i udbasi su organizirali navodno nekoliko velikih hajki bez uspjeha sto dokazuje da je ipak bio simpatiziran..kasnije istragama je utvrđeno da je zimovao po selima i vecim urbanim mjetsima bez vecih problema..jer tko bi opstao 10,11 godina u onim surovim srnogorskim i sanđackim vrletima bez obilatije pomoci a sigurno bi ga stanovniic prokazivali d aje bio takav pljackas i zvjerka
Iz straha .   Zimovali bi u zemunicama. Ljudi su ih se bojali,a ne ih voljeli. Pa najviše su pobili srpskih domaćina. Klali su. Pljačkali. Imali su nešto jataka,ali jako malo. Kasnije nisu vjerovali nikome.
...tu ima dosta nepouzdanih informacija...ali neuobicajn je da s eskrivao na relativno malom prostoru toliko godina...zapravo odlucio s eza bijeg kad mu je gotovo unsitena grupa..i spao je na jendog ili dva covjeka kojima se vise nije dalo tlaciti za ovoga svjesni da im se skroz priblizio kraj...te se odlucio za bijeg u italiju...u emigraciju...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by jastreb 2/11/2020, 14:52

vuksadinare wrote:...navodno kako je istragom utvrđeno da je imao neki status u tamosnjem narodu jer je u poslije ratnim vremenima vecinom ubijao nesrbe..hrvate i muslimane..koji su bili u milicijskoj ili vojnoj sluzbi...i da su mu oni bili glavni cilj...ubijen je u navodnom pokusaju bijega iz zemlje na zeljeznickoj stanici da li u podgorici ili niksicu ne mogu s esjetiti..neki kazu da ga je prokazala ljubavnica a netko da je njegov plan za bijeg otkrio ubacen agent...i postavljenja mu je klopka...
Ubili su nešto Muslimana,ali su daleko najviše pobili Srba. Koje Hrvate???  Pa tamo Hrvata nije ni bilo.  Baš imam knjigu o njima.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by FRANK 2/11/2020, 14:52

Uglavnom se meni cini da dva "privremena" bosanska katolika sa cetnickim pedigreom duboko kukaju i placu za svojim duhovnim ocem.
Uz posvetu
SAD SE SETA I PO PAKLU SKITA ODE KVRAGU SA OVOGA SVITA

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by vuksadinare 2/11/2020, 14:56

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:...navodno kako je istragom utvrđeno da je imao neki status u tamosnjem narodu jer je u poslije ratnim vremenima vecinom ubijao nesrbe..hrvate i muslimane..koji su bili u milicijskoj ili vojnoj sluzbi...i da su mu oni bili glavni cilj...ubijen je u navodnom pokusaju bijega iz zemlje na zeljeznickoj stanici da li u podgorici ili niksicu ne mogu s esjetiti..neki kazu da ga je prokazala ljubavnica a netko da je njegov plan za bijeg otkrio ubacen agent...i postavljenja mu je klopka...
Ubili su nešto Muslimana,ali su daleko najviše pobili Srba. Koje Hrvate???  Pa tamo Hrvata nije ni bilo.  Baš imam knjigu o njima.
...m nesto sam citao..kazem hrvate koji su bili tamo na sluzbi u miliciji i vojsci..ne starosjedioce...drugo sluzbovao je za vrijeme onog rata pod najokorjelijim cetnickim vojvodom te tromeđe i sanđaka..spasojem dakicem za kojeg se veze da je likvidirao i britance koji su dosli u misiji..a da je njegova brigada poklala najvise muslimana u sanđaku i bosni...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by vuksadinare 2/11/2020, 14:58

da je od tog spasoja dakica zazirao i sam đurisic koji mu je bio nadređen jer je uzivao zastitu samog draze pa je njegova postrojba doslovno autonomno djelovala na tom prostoru i radili su sto su htjeli...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by jastreb 2/11/2020, 14:59

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:...navodno kako je istragom utvrđeno da je imao neki status u tamosnjem narodu jer je u poslije ratnim vremenima vecinom ubijao nesrbe..hrvate i muslimane..koji su bili u milicijskoj ili vojnoj sluzbi...i da su mu oni bili glavni cilj...ubijen je u navodnom pokusaju bijega iz zemlje na zeljeznickoj stanici da li u podgorici ili niksicu ne mogu s esjetiti..neki kazu da ga je prokazala ljubavnica a netko da je njegov plan za bijeg otkrio ubacen agent...i postavljenja mu je klopka...
Ubili su nešto Muslimana,ali su daleko najviše pobili Srba. Koje Hrvate???  Pa tamo Hrvata nije ni bilo.  Baš imam knjigu o njima.
...m nesto sam citao..kazem hrvate koji su bili tamo na sluzbi u miliciji i vojsci..ne starosjedioce...drugo sluzbovao je za vrijeme onog rata pod najokorjelijim cetnickim vojvodom te tromeđe i sanđaka..spasojem dakicem za kojeg se veze da je likvidirao i britance koji su dosli u misiji..a da je njegova brigada poklala najvise muslimana u sanđaku i bosni...
Ne znam. Neki dan sam pročitao knjigu Poslednji odmetnici koju su napisali neki Boro Čuškar,Nikola Bugarčić i Savo Pređa,u kojoj su navedena imena ubijenih. I najviše ubijenih su Srbi,uglavnom komunisti ,vojnici,policajci i odbornici. U jednoj akciji ubili su nekoliko Muslimana.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by jastreb 2/11/2020, 15:00

vuksadinare wrote:da je od tog spasoja dakica zazirao i sam đurisic koji mu je bio nadređen jer je uzivao zastitu samog draze pa je njegova postrojba doslovno autonomno djelovala na tom prostoru i radili su sto su htjeli...
Svi su četnici radili što su htjeli.  To i nije bila vojska pod jednom komandom kao partizani.

Svaki je od tih "vojvoda" radio što je htio. Tako su npr.četnici Uroša Drenovića čak bili na ustaškom platnom spisku.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by FRANK 2/11/2020, 15:02

Meni je impresivno ovo jastrebovo poznavanje cetnicko partizanskog pokreta.
Cak mi je jos impresivnije i njegovo sakriveno simpatiziranje sela i seljaka odanih cernickom pokretu.
Dok mu sami spomen  Ustasa i seljaka odanih Ustaskom pokretu mu povisuje tlak kolesterol i secer.
Shvacam da krv nije voda ali eto

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by FRANK 2/11/2020, 15:05

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:da je od tog spasoja dakica zazirao i sam đurisic koji mu je bio nadređen jer je uzivao zastitu samog draze pa je njegova postrojba doslovno autonomno djelovala na tom prostoru i radili su sto su htjeli...
Svi su četnici radili što su htjeli.  To i nije bila vojska pod jednom komandom kao partizani.

Svaki je od tih "vojvoda" radio što je htio. Tako su npr.četnici Uroša Drenovića čak bili na ustaškom platnom spisku.
Zar ti mislus da su gospoda poput Andrije Artukovica Mladena Lorkovica Vjekoslava Vrancica Mehmeda Mehicica imali kontakt sa neobrijanim koljacima???
To mi vise prilici onim idiotima poput Ive Lole Ribara Josipa Krasa Viktora Bubnja one splitske izdajnice Palmine i one pijane radodajke Nade Dimic

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by jastreb 2/11/2020, 15:05

FRANK wrote:Meni je impresivno ovo jastrebovo poznavanje cetnicko partizanskog pokreta.
Cak mi je jos impresivnije i njegovo sakriveno simpatiziranje sela i seljaka odanih cernickom pokretu.
Dok mu sami spomen  Ustasa i seljaka odanih Ustaskom pokretu mu povisuje tlak kolesterol i secer.
Shvacam da krv nije voda ali eto
Ono što sam napisao za Grdovića,vrijedi i za tebe.

Smanji bumbat,ostia!
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 28 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 32 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum