ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak! - Page 2 Empty Re: Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak!

Post by Kermit 26/11/2015, 18:03

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Kakvo ravnanje računa...bože, pa tako razmislja tvoja glava...ja samo komentiram kretanja u svjetskoj i regionalnoj politici.
Ti si licemjer...isto zelis samo se pravis fina roba...fol gospodin...kameleon
a jebiga vuče, koliko se ja sjećam, a dobro se sjećam, kad sam ga ja raskrinkao još prije dvije godine ti si prvi skakao u njegovu obranu....vi ili nikako ili sa kasnim paljenjem skužite da je upravo to ekipa koji će nas koštati glave.... ja sam takvima radio negativne provjere ali šta vrijedi kad su potplaćivali i provlačili se. svi bili jadni i kmečali i na konto tog se infiltrirali, a sad kurčeviti.... probaj samo izračunati koliko je takav i njemu slični oštetio ovu državu otkad ju je ko metilj kontaminirao.... i svi do jednoga su protiv hrvatske... isti kurac islamisti ili oni...
Ko je nama dobro raspoložen hahaha

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak! - Page 2 Empty Re: Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak!

Post by michaellcmacha 26/11/2015, 18:03

marcus-t wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Kakvo ravnanje računa...bože, pa tako razmislja tvoja glava...ja samo komentiram kretanja u svjetskoj i regionalnoj politici.
Ti si licemjer...isto zelis samo se pravis fina roba...fol gospodin...kameleon
a jebiga vuče, koliko se ja sjećam, a dobro se sjećam, kad sam ga ja raskrinkao još prije dvije godine ti si prvi skakao u njegovu obranu....vi ili nikako ili sa kasnim paljenjem skužite da je upravo to ekipa koji će nas koštati glave.... ja sam takvima radio negativne provjere ali šta vrijedi kad su potplaćivali i provlačili se. svi bili jadni i kmečali i na konto tog se infiltrirali, a sad kurčeviti.... probaj samo izračunati koliko je takav i njemu slični oštetio ovu državu otkad ju je ko metilj kontaminirao.... i svi do jednoga su protiv hrvatske... isti kurac islamisti ili oni...
Je da. Ironija što Hrvatsku najviše sjebaste i opljačkaste vi koji su kao "Za Hrvatsku" !  Šta bi bilo tek da ste protiv? :D
ti ćeš mi se ubuduće obraćat preko posrednika... aj bok...;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak! - Page 2 Empty Re: Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak!

Post by Trinity 26/11/2015, 18:05

A da se svi skupa držite teme ?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak! - Page 2 Empty Re: Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak!

Post by Guest 26/11/2015, 18:15

vuksadinare wrote:Ovaj epikur je opsjednut bosnkacima
rusima i sto ti ja sve ne znam...daj vise uzmi.lopatu i zatuci kakvog muslimana jer si zbog njih morao napustit tuzlu i rodni kraj...fakat ce ti lakse bitii

i ti si opterecen srbima, pa sta?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak! - Page 2 Empty Re: Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak!

Post by Guest 26/11/2015, 18:18

ugl. balije su po internetu jako radosni i veći turci od erdogana u ovom trenutku. zaboraviše da batina ima 2 kraja i da će vrlo verovatno ponovo kmečati ,,genocid, genocid'' kao kada oni, ili oni za koje navijaju, po običaju dobiju po pički.. B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak! - Page 2 Empty Re: Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak!

Post by AlfaOmega 26/11/2015, 18:36

Jel istina da se RS sve više integrira u BiH?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak! - Page 2 Empty Re: Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak!

Post by vuksadinare 26/11/2015, 19:27

stenjalica wrote:
vuksadinare wrote:
stenjalica wrote:
epikur37 wrote:Ovaj vucina opterecen epikurom, asilom, ratovima :p
Oženio bosanku a nema veliki kurac..ahaaaaaa,,kopa rov za 3 ww a nemere jebat,,ahhaaa
i najviše sad drkće kome če se prikloniti Petrov?
Evo tvog opisa...lincina...koji samo kuka..ima dva metra vola bi mogao pojist...kuka kako nema posla...ima ima ko ga zeli naci...ali jbg ne mozemo svi u urede i ne znam u grijace prostorije
tebe je Bog kaznio i ne vuci me za jezik,,koda nepišem kosi svoj red vidim sad i van radnog vrimena pišeš,,biće kradeš negdi wi-fi
Tssss.....pa normalno da pisem van radnog vrimena kad sam na roditeljskom dopustu iducih 5 mjeseci...ako znas sto je to....triba li ti sta para imam dva zicera u planu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak! - Page 2 Empty Re: Sarajevski mediji ponosno bruje: Ruski avion oborio je pilot Bošnjak!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum