ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Page 7 of 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Sora 23/4/2020, 10:13

Ringo10 wrote:
Sora wrote:osobno sam se upoznala s hosovcem kad se izvukao iz bosanskog broda i pričao kako su morali predati srbima 

iskreno, prošla sam svašta i svakakve ljude srela 
ovo je bio jedan od najogorčenijih likova koje sam srela 

pametan mladi dečko, student , poštenjačina 
e sad, šta reći 
to je za cijelu političku analizu ....
A to za Bosanski Brod je cijela legenda ... da je prodat i predat po dogovoru

Teško da je to tako

Srbi su napadali ko mahniti i razbili su naše na tom ratištu

Jer taj koridor im je goli opstanak značio ... i dovukli su sve što su imali od oružja i oruđa.. i nisu se štedili
nisam od onih koji vjeruju u legende 
također ne pamtim detalje 
također vjerujem u svoje uši i ono što čujem
čovjek je došao na more, na oporavak 
i ispričao kako su se predali 
a nije vrag da bi se baš tak izvuko u došao na more ..da je bila takva bitka kak ti veliš

Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by dzango 23/4/2020, 10:13

RayMabus wrote:Kome smeta nek mu smeta. Šta ću mu ja ? Reka je istinu.

Zašto skaču na sve četiri kad je reka istinu ?

Sad se ka svi prave blesavi da nisu oni. Jok ja sam.
Jeste bezveze. Sami se dičili ustaštvom a sad se vređaju kada im kažeš da su ustaše.

_________________
Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by vuksadinare 23/4/2020, 10:15

drugo kd je vec spomenuo tu plocu onda nema pojma za sudbinu stradalih na toj ploci..koji su nstradali u jasenovcu pocetkom 10 mjeseca 1991 kad su cetnici i jna tj banjalucki korpus pokrenuli opci napad na sve linije u zapadnoj slavoniji od jasenovca preko novske do pakraca i daruvara...jasenovac je tada branila grupa hos-ovaca i jedan dio 'tigrova' pripadnika 1 gardijske brigade...nije ih bilo puno sve zajedno sedamdesetak...cetnici i banja lucki korpus je izveo napad rano ujutro prvo iz svih topnickih raspolozivih sredstava i sa hrvatske strane i jos vise preko save sa bosanske strane...nakon granatiranja pod okriljem magle uslo je desetak tenkova i oklopnih vozila i oko 300 pjesaka...razvila se teska borba ali zbog jacine neprijatelja nas esnage su s epocele povlaciti...posljednja je ostala ta grupa od petnaestak hos-ovaca koja je stitila povlacenje ali zbog magle i teske vatre ostali su odsjeceni...a imali su nekoliko ranjenih..od kojih dvojicu teze od te dvojice bio je taj slovenac kojem su cetnici nakon zarobljavanja iskopali oci...nekoliko ih je poginulo izvlaceci se ili su zalutali..a jedan se i danas vodi kao nestali koji je pogrijesio smjer i vjerojatno bio zarobljen i ubijen...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Ringo10 23/4/2020, 10:20

Sora wrote:
Ringo10 wrote:
Sora wrote:osobno sam se upoznala s hosovcem kad se izvukao iz bosanskog broda i pričao kako su morali predati srbima 

iskreno, prošla sam svašta i svakakve ljude srela 
ovo je bio jedan od najogorčenijih likova koje sam srela 

pametan mladi dečko, student , poštenjačina 
e sad, šta reći 
to je za cijelu političku analizu ....
A to za Bosanski Brod je cijela legenda ... da je prodat i predat po dogovoru

Teško da je to tako

Srbi su napadali ko mahniti i razbili su naše na tom ratištu

Jer taj koridor im je goli opstanak značio ... i dovukli su sve što su imali od oružja i oruđa.. i nisu se štedili
nisam od onih koji vjeruju u legende 
također ne pamtim detalje 
također vjerujem u svoje uši i ono što čujem
čovjek je došao na more, na oporavak 
i ispričao kako su se predali 
a nije vrag da bi se baš tak izvuko u došao na more ..da je bila takva bitka kak ti veliš
PA prešli su Savu. Tu su imali odstupnicu i izvukli se

Kakva predaja i prodaja, to su gluposti ... ko bi predao nešto a za uzvrat da dobije NIŠTA

RAzumijem ogorčenje jer su kolale svakakve glasine ali Brod je izgubljen na bojnome polju. KAo i Derventa, Brčko  i B. Šamac...

KAo i Odžak koji je kasnije vraćen pregovorima u Daytonu

Jedino se Orašje održalo iako je i njemu malo falilo ...ali nije bilo Srbima previše važno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by michaellcmacha 23/4/2020, 10:35

Sora wrote:
Ringo10 wrote:Jebala ih endehazija i 2. Svjetski rat ...

Propade turisticka sezona i ode proracun u pizdu materinu 
A gledaj cime se oni bave
kakvi oni
milanović je šutio do sad i kad je rekao jednu riječ pogrešnu , skoče mu za vrat

tko se bavi tim 
ovakvi ko mikakaramika 
opsjednuti svojim zaslugama u ratu i kako su htjeli za državu dati život 
jbt 
pa tu se iz govna pravi pita 
rata nije trebalo, u rat su išli napaljeni i zaluđeni mladi dečki i dezinformirani i nabiti mržnjom prema srbima i muslimanima
a da je pri tom bilo nejasno puno toga , i ciljevi, i s kim se ustvari vodi rat jer s miloševićem se cijelo vrijeme pregovara , itd 

za taj rat s tak mutnim ciljevima i baš puno pogrešnih koraka..sad bi svi trebali klečati 
ma dajte se zbrojite 
teško da i sami u sebi u sebi nalazite da ste potpuno ČISTI u pogledu rata 
i zadovoljni s rezultatom, o čemu piše legendović
kobilo glupa... rata nije trebalo, ali u rat nisu išli napaljeni i zaluđeni nego primorani... ja nisam bio dragovoljac jer sam čitav život sanjao da će biti rata pa onda i ja ratovati s guštom, nego mi je banda popljačkala imovinu, spalila kuću, masakrirala i u ćubar zakopala člana obitelji...ČISTO u pogledu rata NOSI SE U TRI PIČKE MATERINE. USTAŠKE...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by crvenkasti 23/4/2020, 10:38

michaellcmacha wrote:nikog mog taj mali četnički ološ neće biti u prilici ni ozljediti danas sutra a kamoli usmrtiti... to je ono na što skot crvenkasti pizdi jer bi on rado da im se omogući da budu u prednosti kad opet izbije fajt..

Ako nas Srbija napadne i ako se pokaže da smo ovaj put slabiji, ja opet postajem Srbin.

A ti? Opet milicioner?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Ringo10 23/4/2020, 10:41

Hrvatima se možda može svašta prigovoriti ...

Ali ...

Rat nisu Hrvati počeli, niti su Jugu Hrvati razjebali niti su iz čiste zajebancije išli u osamostaljenje i neovisnost

I nisu išli ni u rat iz zajebancije nego zato što su bili primorani da ratuju za svoj goli opstanak

Hrvati su 1990 glasali za Tuđmana i HDZ jer su bili uplašeni videći da od SKH vodjstva nema ništa i da su se hrvatski komunisti usrali od straha pred Miloševićem i njegovim velikosrpskim pohodom 

Hrvatima je tad trebao jak i karizmatičan vođa ... i pojavio se Tuđman 

I Hvala Bogu za to

Račan je shvatio da nije u stanju da se Srbiji i velikosrpstvu suprotstavi i da nema karizmu za tako nešto

I svaka mu čast što je tad predao vlast


Last edited by Ringo10 on 23/4/2020, 10:46; edited 2 times in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by michaellcmacha 23/4/2020, 10:44

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:nikog mog taj mali četnički ološ neće biti u prilici ni ozljediti danas sutra a kamoli usmrtiti... to je ono na što skot crvenkasti pizdi jer bi on rado da im se omogući da budu u prednosti kad opet izbije fajt..

Ako nas Srbija napadne i ako se pokaže da smo ovaj put slabiji, ja opet postajem Srbin.

A ti? Opet milicioner?
NAPUŠI SE KURCA, unatoč ovim debilima poput milanovića vi nikad više nećete biti u situaciji da budete nadmoćni u odnosu na hrvatsku, a milicioneri ti jebali sve živo i mrtvo, koji god bili..
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by vuksadinare 23/4/2020, 10:45

.....jedno je jasno....a jos gore sto nije bilo politickih govora na komemoraciji zoki je jedini politizirao skup i to neprimjerenim rijecima...da li je bio nadrogiran ne znam...ali znam da je izrecen u trenutku kad je hdz preuzeo vodstvo ispred sdp-a..a iz sdp-a dolazile optuzbe da vise izlazi u susret hdz-u i desnici nego ljevici....i jasno je dakle da je tu vjrojatno postojala namjera da se zasoli i da se napravi neki vid raskola odnosno kako s ekaze kohabitacije koja je u vrijeme potresa i korone postojala ali ocito je nekom jako smetala..nije tesko pogoditi kome
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Ringo10 23/4/2020, 10:47

vuksadinare wrote:.....jedno je jasno....a jos gore sto nije bilo politickih govora na komemoraciji zoki je jedini politizirao skup i to neprimjerenim rijecima...da li je bio nadrogiran ne znam...ali znam da je izrecen u trenutku kad je hdz preuzeo vodstvo ispred sdp-a..a iz sdp-a dolazile optuzbe da vise izlazi u susret hdz-u i desnici nego ljevici....i jasno je dakle da je tu vjrojatno postojala namjera da se zasoli i da se napravi neki vid raskola odnosno kako s ekaze kohabitacije koja je u vrijeme potresa i korone postojala ali ocito je nekom jako smetala..nije tesko pogoditi kome
Mislim da sad stvarno nije vrijeme za palamuđenja o 2. svjetskom ratu, endehaziji, ustašama i partizanima
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by michaellcmacha 23/4/2020, 10:51

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:.....jedno je jasno....a jos gore sto nije bilo politickih govora na komemoraciji zoki je jedini politizirao skup i to neprimjerenim rijecima...da li je bio nadrogiran ne znam...ali znam da je izrecen u trenutku kad je hdz preuzeo vodstvo ispred sdp-a..a iz sdp-a dolazile optuzbe da vise izlazi u susret hdz-u i desnici nego ljevici....i jasno je dakle da je tu vjrojatno postojala namjera da se zasoli i da se napravi neki vid raskola odnosno kako s ekaze kohabitacije koja je u vrijeme potresa i korone postojala ali ocito je nekom jako smetala..nije tesko pogoditi kome
Mislim da sad stvarno nije vrijeme za palamuđenja o 2. svjetskom ratu, endehaziji, ustašama i partizanima
to bi neki normalan savjetnik trebao reći idiotu koji se pretrgao da postane predsjednik slučajne države....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Noor 23/4/2020, 10:56

michaellcmacha wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:.....jedno je jasno....a jos gore sto nije bilo politickih govora na komemoraciji zoki je jedini politizirao skup i to neprimjerenim rijecima...da li je bio nadrogiran ne znam...ali znam da je izrecen u trenutku kad je hdz preuzeo vodstvo ispred sdp-a..a iz sdp-a dolazile optuzbe da vise izlazi u susret hdz-u i desnici nego ljevici....i jasno je dakle da je tu vjrojatno postojala namjera da se zasoli i da se napravi neki vid raskola odnosno kako s ekaze kohabitacije koja je u vrijeme potresa i korone postojala ali ocito je nekom jako smetala..nije tesko pogoditi kome
Mislim da sad stvarno nije vrijeme za palamuđenja o 2. svjetskom ratu, endehaziji, ustašama i partizanima
to bi neki normalan savjetnik trebao reći idiotu koji se pretrgao da postane predsjednik slučajne države....
slučajni predsjednik, šta drugo

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by vuksadinare 23/4/2020, 10:57

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:.....jedno je jasno....a jos gore sto nije bilo politickih govora na komemoraciji zoki je jedini politizirao skup i to neprimjerenim rijecima...da li je bio nadrogiran ne znam...ali znam da je izrecen u trenutku kad je hdz preuzeo vodstvo ispred sdp-a..a iz sdp-a dolazile optuzbe da vise izlazi u susret hdz-u i desnici nego ljevici....i jasno je dakle da je tu vjrojatno postojala namjera da se zasoli i da se napravi neki vid raskola odnosno kako s ekaze kohabitacije koja je u vrijeme potresa i korone postojala ali ocito je nekom jako smetala..nije tesko pogoditi kome
Mislim da sad stvarno nije vrijeme za palamuđenja o 2. svjetskom ratu, endehaziji, ustašama i partizanima
....vazan je tajming...tema nije bitna da nije bilo jasenovca i komemoracije bilo bi na drugom mjestu...pitanje je samo vremena kako sam rekao...zoki je sebi ovim iskopo put da ne dobije drugi mandat...jer ocito je prevladalo strancarenje...ili stranacki interesi...drugi razlog je vjerojatno egoisticnosti sa kojim zoki obiluje i vjerojatno mu je islo na zivce sto nije u prvom planu...ali onda jbg nije s etrebao kandidirati za predsjendika...a zna dobro kakve su ovlasti predsjendika a kakve premijera...uglavnom zasro je sve i sad se prica o onom o cemu se ne bi trebalo pricati u ovo vrijeme...ali mi koji poznajemo zokija nismo iznenđeni njegovim postupkom i reakcijom...vise smo iznenađeni kako se uspio toliko kontrolirati ili ga je drugi kontroliro pa pustio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by crvenkasti 23/4/2020, 11:01

michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:nikog mog taj mali četnički ološ neće biti u prilici ni ozljediti danas sutra a kamoli usmrtiti... to je ono na što skot crvenkasti pizdi jer bi on rado da im se omogući da budu u prednosti kad opet izbije fajt..

Ako nas Srbija napadne i ako se pokaže da smo ovaj put slabiji, ja opet postajem Srbin.

A ti? Opet milicioner?
NAPUŠI SE KURCA, unatoč ovim debilima poput milanovića vi nikad više nećete biti u situaciji da budete nadmoćni u odnosu na hrvatsku, a milicioneri ti jebali sve živo i mrtvo, koji god bili..

Pusti ti to, eno vidiš da Rusi i Kinezi preuzimaju svijet. A gdje su najprije su počeli graditi? Po Srbiji.

A naši Hrvati još i navijaju za njih.

Jebiga.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by crvenkasti 23/4/2020, 11:08

dzango wrote:
Jeste bezveze. Sami se dičili ustaštvom a sad se vređaju kada im kažeš da su ustaše.

Ti to ne razumiješ.
Mi se ponosimo što smo ustaše, ali nas je sramota što smo ustaše.

U kurac.
Sad, kad pročitam ovo što sam napisao, vidim i ja da je bezveze.
Nije mi lako, ali što mogu. To sam odlučio.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by vuksadinare 23/4/2020, 12:12

gle...bilo je vise postrojbi u domovinskom ratu...zng,policija,HOS,NZ...svatko je isao tamo gdje su mu mogli dati oruzje i primiti ga pogotovo u pocetku...bilo je bitno boriti se...francuz nicolier je prvo otisao u zng...nisu ga primili jer u tom trenutku nisu imali oruzje za njega...isao je glavnim kolodvorom i ugledao prostorije hsp-a i plakat da traze dragovoljce usao unutra..primili ga dali mu uniformu i oruzje..i otisao je na bojiste..je'l on ustasa?..mozda nikad nije ni cuo za ustase prije hos-a...j sam otisao u hos jer su trazili dragovoljce za bosnu....ja sam se prijavio..jer hos nije imao uvjet na pocetku da prvenstveno prijavljivanja imaju hrvati rođeni u bh-a kao sto je trazio ured hvo-a u zagrebu..tako da olako detekzirati nekog da je otisao u hos jer je bio nostalgican za ndh-a je nepoznavanje cinjenica...sto govori a vec sam rekao da o domovinskom ratu govore takve besmislice oni koji tad nisu ni prismrdili ne hos-u nego bilo kojoj hratskoj postrojbi..a nisu se ni trudili..iz njima znanih razloga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by vuksadinare 23/4/2020, 12:16

...pa evo primjera..uzmimo primjer beljaka mislim njegovu izjavu jel istinita ili nije sad je nebitno...on kaze da se isao prijaviti u hos...ali nije bi ustasonostalgican nego nije bio primljen u zng jer je bilo puno prijavljenih a oruzja malo pa je cuo da hos ima oruzje i trze dragovoljce..dakle ako je beljak bio u hos-u on bi po toj vokaciji bio ustasonostalgican...i ne treba mu s epriznati status branitelja..evo na ovom primjeru vidimo svu besmislenost one izjave zokija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by vuksadinare 23/4/2020, 12:18

...zato je plenkovic mudriji i pametniji od zokija i ne prica takve besmislice jer bi znao da bi samim time sebe u govna uvalio zato jer je on isto tda postupao ko zoki...no shvatio je da je ponekad mudrije sutjeti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Guest 23/4/2020, 12:20

dopizdili ste više. shavite da ste nesposobni u bilo kom obliku i agregatnom stanju isto kao i srbi. nesposobni ste kao ustaše, nesposobni ste kao komunisti, nesposobni kao katolici, nesposobni kao političari, nasposobni u totalitarizmu, nesposobni u demokraciji, nesposobni voditi državu...mislim da ste za sve više-manje nesposobni osim za lagati i krasti isto kao i srbi, bosanci, hercegovci, crnogorci, makedonci, slovenci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by vuksadinare 23/4/2020, 12:21

a realno vjerujem da zokija pece savjest i an danas sto je napravio eskivazu '91 i jebe ga kompleks i zato cesto svasta lupeta u svezi '91...misleci da ce mu tako lakse biti i naci neku utjehu...nije on jedini takav ima jos takvih...ali problem za razliku od drugih on je na vlasti i zato takvo izvaljivanje nebuloznih prica ima svoju tezinu i nastanu problemi prvenstveno za njega samog
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by vuksadinare 23/4/2020, 12:29

https://kamenjar.com/pismo-majke-jean-michela-nicoliera-milanovicu-moj-sin-je-otisao-u-vukovar-kada-ste-vi-otisli-iz-hrvatske-sramite-se/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 7 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum