ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by Guest 10/3/2020, 19:30

max123 wrote:
Gnječ wrote:
max123 wrote:istarski kmečonja u panik modusu...

srbendo kuš.
srči bre pesak.pizda ti materina..

šta je bre srbo? i da staviš deset ustaških uniformi na sebe opet si srbenda.

Guest
Guest


Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by max123 10/3/2020, 19:31

shatzi,odkad si ti u italiji?
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by Noor 10/3/2020, 19:32

max123 wrote:shatzi,odkad si ti u italiji?
ako na istru mislis..vec 5 let :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by max123 10/3/2020, 19:33

Noor wrote:
max123 wrote:shatzi,odkad si ti u italiji?
ako na istru mislis..vec 5 let :)
pa ća si skrivila,jadnice...:(
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by Guest 10/3/2020, 19:36

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
a ne, ne..nisam gost, shvati vec jednom da nisam na GO i tu sam od 2015 :)
niti sam arogantna, daj prihvati zafrkanciju jbt, ovo za tunel i Y ti je istina,  a ne podjeb


ne ne nije to tvoja kuća ti si gost uvijek ćeš bit furešta isto kao što bih ja bio furešt u nekoj rvackoj ojebini. nemožeš me prevarit ima u tvojim upisima dosta prijezira i arogancije prema istrijanima onako ovlaš  lagano površnom oku neprimjetno.
pa nije mi kuca, jasna stvar, nisam to ni rekla, imam privremeni boravak samo, gdje je problem?
ma daj esko...nisi u pravu, kakav prijezir, meni su istrijani dragi, volim dijalekt, običaje, istarsku kuhinju..prirodu....al ok

privremeni boravak? tko je u Istru došao nikad više nije otišao. evo ti ih ovi iz slavonije i vukovara ima više vukovaraca u puli nego u vukovaru. a još tužnije je to da oni Istru uopće ne doživljavaju ma da su tu već 30 godina nit ih zanima kultura, jezik, običaji itd. ništa od toga oni i dalje šprehaju svojim slavonskim hrvatskim dijalektom  isto to rade i đezbari bosanci rvati i svi su se getoizirali nema miješanja slavonci sa slavoncima, bosanci sa bosancima, đezbari sa đezbarima, srbi sa srbima, šiptari sa šiptarima a mi istrijani sa svima njima naravno da se njima MORAMO prilagođavati.

ima ponekad u tvojim upisima arogantnog podbadanja no dobro.

pa privremeni, da..dok ne završi projekt, nista ja tu ne mogu..to je takav posao, ali nemam se namjeru preseliti, bar ne još. ja potpuno razumijem tvoju ogorčenost i averziju prema došljacima, jer ih stvarno ima previše. to je okupacija otprilike kao migranti u njemackoj, samo sto ipak nema terorizma, al manjinskog kriminala bome ima puno.
eto, ja cu onda reci da sam ipak gost i da cu ubrzo partiti doma. da, bit ce mi zao, odužilo se to i imala sam dovoljno vremena istru jako zavoljeti :)

ideš tamo gdje te posao zove to je u tvom poslu normalno. meni ne smetaju normalni ljudi bilo koje nacije, vjere, boje svjetonazora itd...meni strahovito smetaju budale a takvih u rvackoj ima pun kurac i ogroman broj tih budaletina se političkom voljom vrha i ratom prelilo u Istru. oni su sada doslovno istisnuli domicilno stanovništvo na margine a to se nije desilo ni pod fašističkom vlašću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by Noor 10/3/2020, 19:37

max123 wrote:
Noor wrote:
max123 wrote:shatzi,odkad si ti u italiji?
ako na istru mislis..vec 5 let :)
pa ća si skrivila,jadnice...:(
znas, iskreno...ja to shvacam nagradom :)
tako mi je pao grah, 5 predivnih nezaboravnih godina :x

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by max123 10/3/2020, 19:40

ajmo kmečonja,ruke gore.opacupa...

max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by Noor 10/3/2020, 19:41

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:

ne ne nije to tvoja kuća ti si gost uvijek ćeš bit furešta isto kao što bih ja bio furešt u nekoj rvackoj ojebini. nemožeš me prevarit ima u tvojim upisima dosta prijezira i arogancije prema istrijanima onako ovlaš  lagano površnom oku neprimjetno.
pa nije mi kuca, jasna stvar, nisam to ni rekla, imam privremeni boravak samo, gdje je problem?
ma daj esko...nisi u pravu, kakav prijezir, meni su istrijani dragi, volim dijalekt, običaje, istarsku kuhinju..prirodu....al ok

privremeni boravak? tko je u Istru došao nikad više nije otišao. evo ti ih ovi iz slavonije i vukovara ima više vukovaraca u puli nego u vukovaru. a još tužnije je to da oni Istru uopće ne doživljavaju ma da su tu već 30 godina nit ih zanima kultura, jezik, običaji itd. ništa od toga oni i dalje šprehaju svojim slavonskim hrvatskim dijalektom  isto to rade i đezbari bosanci rvati i svi su se getoizirali nema miješanja slavonci sa slavoncima, bosanci sa bosancima, đezbari sa đezbarima, srbi sa srbima, šiptari sa šiptarima a mi istrijani sa svima njima naravno da se njima MORAMO prilagođavati.

ima ponekad u tvojim upisima arogantnog podbadanja no dobro.

pa privremeni, da..dok ne završi projekt, nista ja tu ne mogu..to je takav posao, ali nemam se namjeru preseliti, bar ne još. ja potpuno razumijem tvoju ogorčenost i averziju prema došljacima, jer ih stvarno ima previše. to je okupacija otprilike kao migranti u njemackoj, samo sto ipak nema terorizma, al manjinskog kriminala bome ima puno.
eto, ja cu onda reci da sam ipak gost i da cu ubrzo partiti doma. da, bit ce mi zao, odužilo se to i imala sam dovoljno vremena istru jako zavoljeti :)

ideš tamo gdje te posao zove to je u tvom poslu normalno. meni ne smetaju normalni ljudi bilo koje nacije, vjere, boje svjetonazora itd...meni strahovito smetaju budale a takvih u rvackoj ima pun kurac i ogroman broj tih budaletina se političkom voljom vrha i ratom prelilo u Istru. oni su sada doslovno istisnuli domicilno stanovništvo na margine a to se nije desilo  ni pod fašističkom vlašću.
razumijem te, vidim...čujem, pričam ja s domaćima
ima mafijaških klanova koji obračunavaju po ulicama, jucer je opet nešto bilo

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by kic 10/3/2020, 19:43


nijedna karantena više nema smisla

od sad ubuduće će se i gripa shvatiti ozbiljni, čim kihneš: aj na bolovanje

i to je dobro
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by Guest 10/3/2020, 19:46

kic wrote:
nijedna karantena više nema smisla

od sad ubuduće će se i gripa shvatiti ozbiljni, čim kihneš: aj na bolovanje

i to je dobro

mogu se okladit da će bit ovako: čim kihneš: otkaz.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by Guest 10/3/2020, 19:49

max123 wrote:ajmo kmečonja,ruke gore.opacupa...


ajd odjebi sa tim ratnim debilanama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by kic 10/3/2020, 19:52

Gnječ wrote:
kic wrote:
nijedna karantena više nema smisla

od sad ubuduće će se i gripa shvatiti ozbiljni, čim kihneš: aj na bolovanje

i to je dobro

mogu se okladit da će bit ovako: čim kihneš: otkaz.
pa evo neki vozač kamiona iz Šibenika je dobio otkaz jer nije htio vozit u Italiju

mada suludo je cijelu državu kao Italiju stavit u karantenu, neizvedivo i nema smisla više, cijela Europa je zaražena
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by veber 10/3/2020, 19:57

jastreb wrote:Istrijani su sami krivi. Umjesto da ustraju poslije oslobođenja na osnivanje 7.jugoslavenske republike Julijske krajine,koja bi obuhvaćala Istru,Slovensko primorje,pa čak i Trst,Opatiju,a možda i Rijeku,oni su se raskinuli između Italije,Hrvatske i Slovenije.

Eto,nakon raspada SFRJ,imali bi sve temelje za samostalnost.

A sad trubite o nekoj autonomiji,regiji i sličnim bedastoćama.
jebomater tuđmanu i frendu mu picerijašu.
trebalo nam je dva dana. u biti 36h

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by jastreb 10/3/2020, 20:51

veber wrote:
jastreb wrote:Istrijani su sami krivi. Umjesto da ustraju poslije oslobođenja na osnivanje 7.jugoslavenske republike Julijske krajine,koja bi obuhvaćala Istru,Slovensko primorje,pa čak i Trst,Opatiju,a možda i Rijeku,oni su se raskinuli između Italije,Hrvatske i Slovenije.

Eto,nakon raspada SFRJ,imali bi sve temelje za samostalnost.

A sad trubite o nekoj autonomiji,regiji i sličnim bedastoćama.
jebomater tuđmanu i frendu mu picerijašu.
trebalo nam je dva dana. u biti 36h
Dosadan si vise s tim pizdarijama. 

Kako ti vise ne dojadi?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by veber 10/3/2020, 21:00

zašto bi mi dojadilo?
jesi li dezerter, abolilran, u mirovini?
još opet propagiraš četnike i stoku od srblja.
ti si za mene i dalje dezerter.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by jastreb 10/3/2020, 21:05

veber wrote:zašto bi mi dojadilo?
jesi li dezerter, abolilran, u mirovini?
još opet propagiraš četnike i stoku od srblja.
ti si za mene i dalje dezerter.
E sad ću baš u inat.

Uvijek ste bili ljubomorni i zavidni na one bolje od sebe.

Tu u prvom redu mislim na Židove i Srbe.

Židovi su vam napravili banke,trgovinu i industriju,te razvili znanost,a prije svega fiziku,matematiku i tehniku.  Pa i književnost.  Onda je došao onaj vaš iskompleksirani kaplar i ostalo je povijest.

Glede Srba,uvijek ste zavidjeli visokoj dinarskoj crnokosoj pojavi,koja je prema vama bila kao jablan među borićima,pa ste se i na njih ustremili 1914,a sve kao hvala što su vam 300 godina čuvali cara i Beč.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by veber 10/3/2020, 23:07

eto.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati - Page 3 Empty Re: Čardak briljira: Smjestit ćemo karantenu u hotel pored turista, neće im to smetati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum