ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Page 32 of 37 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37  Next

Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by vuksadinare Mon 23 Nov - 20:26

Maras brise u moskvu kako sam citao...ionako se prica da je njihov ubacen covjek ovdje..

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by epikur37 Mon 23 Nov - 20:26

r_nevjesta wrote:
michaellcmacha wrote:za tebe se ne brinem ti si ionak rekla da imaš namjeru zbrisati čim se pomorske prilike ustabile, ali stoji da me živo boli k, za tvoju i sigurnost bilo koga sličnog tebi.... nek te brane maras i rošavi.... ja ću sa svojom ekipom voditi brigu o svojima bližnjima.... a vama mirno more želim u gumenom čamcu...
a ne, ostat ću i zamotana u zavjesu klanjati prema istoku :P btw, to je bila šala, evakuacija dolazi u obzir samo ako jako zagusti. i kakvim gumenim čamcem, pa ne idem na Brač, nego na Novu Kaledoniju :D
Mi smo planirali za Austaliju, Kaledonija ti je francuski otok, ne znam baš...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by neva Mon 23 Nov - 20:33

epikur37 wrote:Mi smo planirali za Austaliju, Kaledonija ti je francuski otok, ne znam baš...
ma to sam se samo šalila, mislim da je NC dovoljno daleko, otok 'na kraju svijeta'..a i znam jednog Francuza iz Noumea koji mi se bio vatreno udvarao i još mi povremeno piše, pa sam se zato sjetila B-)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by neva Mon 23 Nov - 20:36

vuksadinare wrote:Maras brise u moskvu kako sam citao...ionako se prica da je njihov ubacen covjek ovdje..
  :^0 ei, Vuki, jel' ti uzimaš šta za te tvoje paranoje, dobro te peru
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by kic Mon 23 Nov - 20:37

r_nevjesta wrote:
epikur37 wrote:Mi smo planirali za Austaliju, Kaledonija ti je francuski otok, ne znam baš...
ma to sam se samo šalila, mislim da je NC dovoljno daleko, otok 'na kraju svijeta'..a i znam jednog Francuza iz Noumea koji mi se bio vatreno udvarao i još mi povremeno piše, pa sam se zato sjetila B-)
nek stane u red :P nova kaledonija, polinezija?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by kic Mon 23 Nov - 20:40

r_nevjesta wrote:
vuksadinare wrote:Maras brise u moskvu kako sam citao...ionako se prica da je njihov ubacen covjek ovdje..
  :^0 ei, Vuki, jel' ti uzimaš šta za te tvoje paranoje, dobro te peru
xaxa prejako, maras, nas gorbacov bez fleke na celi :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by L'âme Mon 23 Nov - 20:41

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:u svakom trenutku sam u kontaktu sa 100-njak ljudi u koje imam bezgranično povjerenje... svi do jednoga smo bili ili gardisti ili pripadnici sjp... uglavnom smo nastanjeni na uskom prostoru i vrlo smo blizu jedni drugima i ako nas snađe ugroza tog tipa mi ćemo ako ništa u vrlo kratkom vremenu se ekipirati i imati s čim odgovoriti na tu ugrozu, iskustva imamo, motiv će jedino ovaj put biti samo i isključivo opstanak naših najbližih jer ih drugi neće imati tko braniti....

Nema, sad smo NATO, ideš ti meni u Belgiju na prvu crtu bojišlise.
bojisnica bi nam bila malo blize..i isao bi i ti,ne samo miha..mi bismo doma radile streljivo i oruzje..malo i pojacano rađale.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by neva Mon 23 Nov - 20:42

kic wrote:nek stane u red :P nova kaledonija, polinezija?
da, negdje tamo gdje je i wrag rekao laku noć :D po slikicama izgleda kao ugodni tropski otok nedaleko N. Zelanda, mislim da se uglavnom bave ribolovom i uzgajanjem ovaca, idila :)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by neva Mon 23 Nov - 20:44

kic wrote:xaxa prejako, maras, nas gorbacov bez fleke na celi :D
ma odmah mu vidiš u očima, Putinovac, staljinist, KGB-ovac, izdajica, lisica i krtica :P
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by crvenkasti Mon 23 Nov - 20:45

maggie13 wrote:
bojisnica bi nam bila malo blize..i isao bi i ti,ne samo miha..mi bismo doma radile streljivo i oruzje..malo i pojacano rađale.

Tko bi im bio otac?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Guest Mon 23 Nov - 20:48

crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:
bojisnica bi nam bila malo blize..i isao bi i ti,ne samo miha..mi bismo doma radile streljivo i oruzje..malo i pojacano rađale.

Tko bi im bio otac?


neki srbin... i ti postavljas glupa pitanja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by L'âme Mon 23 Nov - 20:50

crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:
bojisnica bi nam bila malo blize..i isao bi i ti,ne samo miha..mi bismo doma radile streljivo i oruzje..malo i pojacano rađale.

Tko bi im bio otac?
predvidivo,crveni:D
Ovi sto bi dolazili po oruzje,streljivo..izmjenjivali bi se,odmah da ti kazem..ti sam ne bi mogao obavljati tu duznost..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by crvenkasti Mon 23 Nov - 21:05

maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:
bojisnica bi nam bila malo blize..i isao bi i ti,ne samo miha..mi bismo doma radile streljivo i oruzje..malo i pojacano rađale.

Tko bi im bio otac?
predvidivo,crveni:D
Ovi sto bi dolazili po oruzje,streljivo..izmjenjivali bi se,odmah da ti kazem..ti sam ne bi mogao obavljati tu duznost..

Unproforci opet.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by L'âme Mon 23 Nov - 21:08

crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:
bojisnica bi nam bila malo blize..i isao bi i ti,ne samo miha..mi bismo doma radile streljivo i oruzje..malo i pojacano rađale.

Tko bi im bio otac?
predvidivo,crveni:D
Ovi sto bi dolazili po oruzje,streljivo..izmjenjivali bi se,odmah da ti kazem..ti sam ne bi mogao obavljati tu duznost..

Unproforci opet.
nema toga ovaj put..;)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by abraham Mon 23 Nov - 21:35

Evo sada nesto lakse za pred spavanje. Kajin se ogalasava u Dnevno..?..? Bilo kako bilo ali nije zgoreg procitati.

Damir Kajin · Works at Croatian Parliament
ISTRA u 30 točaka od 2012.

1. Smrt Martine Duras
2. Kompostana Buzet- Stipančić, Krota
3. Kamenolom Rakalj- Giancarlo Galan (ministar u tal. Valati) i tužba protiv Kajina
4. Hypo, 30-ak ljudi iz Istre sa primljenim novcima
5. Droga, uhvaćeni Istrijani u Urugvaju sa 2.3 tone kokaina, počišćen PU odjel za borbu protiv narkotika, u Beogradu zatvoren Darko Šarić čiji su najbliži suradnici iz Pule
6. Gradonačelnik jednoga grada koj je proveo više od godine u zatvoru
7. Prokurist klana Jakupi iz redova SDP-a
8. Poreč, Mornarica- 300.000 Eura reketa. Kupujem od sirotinje po 1 E, prodajem za 50.
9. Brtonigla, zemlja. Cijela Općina preuzeta od ljudi IDS-a i Hypo banke
10. Prodaja turističkog punkta ispod Labina od prvih ljudi IDS-a za 1.5 mil. Eura
11. U dolini Raše preuzetih 180 hektara mimo zakona (brat)
12. Marija Kapetanka, reket od 600.000 Eura, brat Shimona Peresa izraelskog predsjednika, Mariji u Rommelovoj ofenzivi ubijeno 7 članova najuže obitelji i takvu ju reketare
13. Katarina, Monumenti, Barbariga, Dragonera.
14. San Giorgio- kupim za 148.000kn, a potom dobijem pod hipotekom 350.000 Eura
15. Izvlačenje novaca za PR Manjguru iz javnih poduzeća Grada Pule
16. Gračišće, kamenolomi, kupnja nekretnina 22.222 kuna
17. Šogorica kupuje od Mittona za 900.000 luna, a prodaje za 25 milijuna kuna
18. Karigi iz Karigadora od Crkve kupili za 11 Euro, mogu graditi 800 ležajeva na Veloj Punti 100m od mora
19. Uljara Vodnjan, Puris
20. Financiranje medija i kampanje
21. Zastara- DORH 21 milijun kuna kojega mora platiti država
22. 8 X atentat na Kosa?
23. Koncesije
24. Brat od pročelnika naspram Rivijere preuzima plaže i tuži Kajina
25. 7 milijuna kuna Cipar- Amsterdam –Buzet- Beograd
26. 50 ljudi lokalne samouprave teže je od 2 milijuna Eura
27. Na intelektualne usluge, fešte, PR, medije, istra troši 70 milijuna kuna godišnje
28. List, 500.000 Eura reketa
29. Privatizacija Istre od socijalističkih direktora, kuponska privatizacija....
30. Izjava Joanovića da u Istri nema kriminala, kontrola pravosuđa od politike te nadzor Glasa Istre. Evo npr. Kupnja aviona u Americi za 800-1.500 dolara, a carinjene u Hrvatskoj Krk- Pula za 5 milijuna dolara. Zašto da se plaća veća carina?

Štetu koju su počinili prvi ljudi IDS-a, SDP-a, DORH-a, pravosuđa i policije Istri i građanima ovih prostora, samo kroz spomenute slučajee može se procjeniti na 3-4 mlrd kn. To je onoliko novaca koliko se u godinu dana u Istri izdvoji za zdravstvo, socijalu, školstvo i 50.000 umirovljenika. Zato Istra stagnira, zato nema investicija, ako netko reketari brata Shimona Peresa, nitko neće doći ulagati u Istru. Istra je pokradena, sve je to bilo moguće, a pogotovo ne poduzimanjem pravosudnih radnji zbog kontroliranih medija, takvog izvlačenja novaca Hrvatska ne pamti. Među ovih 30 slučajeva nismo spomenuli onaj dvorac u Vojvodini. Pogledajte RTS. Dokle tako? Zbog ove politike centralne vlasti i DORH-a, generacije Isrijana će stradati. Pogledajte Buzet. Ostao je crna rupa na karti pogodovanja Istre i Hrvatske. Zbog izvlačenja novaca sudi se prvim ljudima županije. Izvlači se novac iz komunalnih poduzeća, Buzet je postao prijestolnica off shore kompanija. Cipar- Amsterdam- Buzet- Beograd. Vesna Pusić u Sovinjaku, a i Sovinjak je dio Grada Buzeta, tuži susjede za 47 kvadrata i hvala Bogu gubi spor, pa od Grada bez mrlje postajemo Grad slučaj. Bolje se ne može. Damir Kajin,

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by abraham Mon 23 Nov - 21:35

Miozda izgleda nepovezano sa slucajem iz Vukovara ali mozda i nje. Neovisni DORH, policija, mediji.Muahahahahahaa Kila mozga..

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by michaellcmacha Mon 23 Nov - 21:37

r_nevjesta wrote:
vuksadinare wrote:To je ono sto je borkovic nekidan porucio iz vukovara kad vas pocnu samarati sa svih strana mi ne zelimo sudjelovati...dakle u stroj cete morat zvati na silu i one s prizivom savjesti..nema druge...sto je borkovic htio reci...gotovi smo u slucaju bilo kakvog napada
ye, gotovi smo, nema nam spasa jer ti, Miha i Borković ne želite sudjelovati :L
malo si tupasta za osobu koja ima o sebi visoko mišljenje........ slobodno ne računajte na nikog iz populacije koju nemilice pljujete omalovažavate a usput ponekog i zatučete.... a ti si zajedno sa ostatkom beskrupuloznog ološa nađi unutar svojih i sebi bliskih ko će imat muda stati pred koljače... samo nije vam to 3d film u cinemaskopu... ovo je puno realnije, onako zaudara na svašta nešto i podosta izaziva nelagodu koja se hoće protegnuti do užasa..... ako vas ima sretno vam bilo moj savjet nakupujte si megatron petardi  pa malo vježbajte da ne žmirite kad budete u prilici koristiti štektalice.... uputno je gledati u paljbenom smjeru da se ne potučete između sebe.... ako pak računate na onih 16 000 profija ili na rankovićeve milicajce onda ste prdnuli na rosu... još ćete preklinjati da vas pustimo na green hill slobodni teritorij...al ne bude išlo... propusnicu temeljem dosad viđenog ne budete dobili, a čisto sumnjam da bi ju u novonastalim okolnostima bili voljni zaslužiti... krv je zajeban ulog, za kojeg vi nemate polog....tako da gumenjak i plutaj....;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by L'âme Mon 23 Nov - 21:38

Nemoj tako..sdp-ovi koalicijski partneri ne kradu,ne lazu,ne varaju..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Guest Mon 23 Nov - 21:39

miha, ljubi te brat, biologija te malo kara. ne mozes sve ono sto si mogao pre 20 godina...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by debotoijusto Mon 23 Nov - 21:42

michaellcmacha wrote:
r_nevjesta wrote:
vuksadinare wrote:To je ono sto je borkovic nekidan porucio iz vukovara kad vas pocnu samarati sa svih strana mi ne zelimo sudjelovati...dakle u stroj cete morat zvati na silu i one s prizivom savjesti..nema druge...sto je borkovic htio reci...gotovi smo u slucaju bilo kakvog napada
ye, gotovi smo, nema nam spasa jer ti, Miha i Borković ne želite sudjelovati :L
malo si tupasta za osobu koja ima o sebi visoko mišljenje........ slobodno ne računajte na nikog iz populacije koju nemilice pljujete omalovažavate a usput ponekog i zatučete.... a ti si zajedno sa ostatkom beskrupuloznog ološa nađi unutar svojih i sebi bliskih ko će imat muda stati pred koljače... samo nije vam to 3d film u cinemaskopu... ovo je puno realnije, onako zaudara na svašta nešto i podosta izaziva nelagodu koja se hoće protegnuti do užasa..... ako vas ima sretno vam bilo moj savjet nakupujte si megatron petardi  pa malo vježbajte da ne žmirite kad budete u prilici koristiti štektalice.... uputno je gledati u paljbenom smjeru da se ne potučete između sebe.... ako pak računate na onih 16 000 profija ili na rankovićeve milicajce onda ste prdnuli na rosu... još ćete preklinjati da vas pustimo na green hill slobodni teritorij...al ne bude išlo... propusnicu temeljem dosad viđenog ne budete dobili, a čisto sumnjam da bi ju u novonastalim okolnostima bili voljni zaslužiti... krv je zajeban ulog, za kojeg vi nemate polog....tako da gumenjak i plutaj....;)
koja masta , u satoru se nakon dugo vremena skupilo dvocifren broj ljudi nekim slucajem i evo vec glancas cizme i peglas crnu robu..mali savjet , kupuj robu od materijala koji nije potriba peglat , manji racun za struju i pregrst slobodna vremena
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by michaellcmacha Mon 23 Nov - 21:43

maggie13 wrote:Nemoj tako..sdp-ovi koalicijski partneri ne kradu,ne lazu,ne varaju..
sve poštenjak do poštenjaka, i domoljub do domoljuba.... samo ih još treba zamisliti u militarnom izdanju sa šahovnicama i bog te veselio... hrvatska more mirno spavat... a tko se probudi pričat će, ako se itko probudi....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 32 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 37 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum