ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by Ringo10 Mon 13 Jan - 5:32

Ahmo Gelić bio je stric moga školskog druga. Ili najbliskiji rođak ne sjećam se više najbolje ali nije ni bitno. 

Bio je noćni čuvar na hidroelektrani Salakovac i bio na smjeni kad su došli ti degenerici ustaški da naprave diverziju. 

Ahmo je herojski poginuo oružjem sprečavajući tu bagru da naprave diverziju.

Nek mu je vječna slava i hvala. Takvi ljudi su istinski heroji a ne ovo terorističko smeće koje danas u Hrvatskoj tretiraju ko heroje.

Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by michaellcmacha Mon 13 Jan - 5:47

Ringo10 wrote:Ahmo Gelić bio je stric moga školskog druga. 

Bio je noćni čuvar na hidroelektrani Salakovac i bio na smjeni kad su došli ti degenerici ustaški da naprave diverziju. 

Ahmo je herojski poginuo oružjem sprečavajući tu bagru da naprave diverziju.

Nek mu je vječna slava i hvala. Takvi ljudi su istinski heroji a ne ovo terorističko smeće koje danas u Hrvatskoj tretiraju ko heroje.
ti si debil i tu nema zbora... oni su teroristi a preteče bande sa peruče su heroji... ako Bog da a trebao bi dati, ološ poput beljaka i tebe i forumskih i vanforumskih kvaziantifašista bi trebalo deratizirati facironom, čisto da nam podrumi budu higijenski čistiji...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by michaellcmacha Mon 13 Jan - 6:03

Ringo10 wrote:Magdalena Novaković studentkinja, nedužna djevojka koja je ostala bez obje noge u beogradskom kinu 20 Oktobar nakon eksplozije bombe podmetnute od strane ustaških razbojnika 13. 07. 1968. godine

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 1973_533_039

Jebala vas takva borba za hrvatsku državu

UDBo, UDBo, premalo si ih poubijala ... Beljak svaka ti čast na hrabrosti
obadvije bombe u beogradu i ta u kinu i ona na kolodvoru nisu imale za cilj ubijati civile nego isključivo nanošenje materijalne štete i ukazivanje da postoje elementi koji su protiv unitarističke srboslavije, onu pak na kolodvoru u zegeu je postavila udba i napakirala potpuno nevinom Jeliću, čijeg je brata kronološki gledano ubila cca 2 godine ranije... za UHU je šteta što nije imala resurse i kapacitete da onomad bar potamani stoku poput tebe i beljaka...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by vuksadinare Mon 13 Jan - 8:04

...kreso beljak je glup..uostalom sam zoki ga je tako definiriao u onom filmicu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by Ringo10 Mon 13 Jan - 8:12

A šta sad, da ja ovdje odgovaram na ove ustaške idiotarije  i da se raspravljam sa ustaškim imbecilima

Ni svrhe ni smisla.

Samo ... jebi ga, šteta što UDBa nije pomlatila još mnogo više toga šljama i ološa.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by vuksadinare Mon 13 Jan - 8:14

Ringo10 wrote:A šta sad, da ja ovdje odgovaram na ove ustaške idiotarije  i da se raspravljam sa ustaškim imbecilima

Ni svrhe ni smisla.

Samo ... jebi ga, šteta što UDBa nije pomlatila još mnogo više toga šljama i ološa.
onda i tuđmana smatras olosem i sljamom jer ga je udba imala na piku...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by Ringo10 Mon 13 Jan - 8:16

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:A šta sad, da ja ovdje odgovaram na ove ustaške idiotarije  i da se raspravljam sa ustaškim imbecilima

Ni svrhe ni smisla.

Samo ... jebi ga, šteta što UDBa nije pomlatila još mnogo više toga šljama i ološa.
onda i tuđmana smatras olosem i sljamom jer ga je udba imala na piku...
Ne znam ja šta je UDBa imala na piku ali Tuđmana očito nije dirala.

A uspoređivati Tuđmana sa tim emigrantskim luđacima je poseban kretenizam.

Ja sam davno slušao predavanje jednog švedskog novinara koji je prisustvovao procesu Barešiću i Brajkoviću.

Kaže čovjek da takvu dvojicu luđaka i fanatika nikad vidio nije. I onakvu mržnju. Ono su, kako reče manijaci i psihopate. Totalno nenormalni likovi.

Zato je i Barešić likvidiran početkom rata. I njega su uklonile hrvatske službe. Neuračunljivi luđak.

A Pavlovića iz grupe Fenix kojeg je sud SFRJ pomilovao pitaj Boga zbog čega, kao eto bio mlad, ubili su ga lokalni kriminalci u Hercegovini.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by Guest Mon 13 Jan - 8:21

Inace ako zelis veliku materijalnu stetu,onda bumbu postavljas tamo gdje moze biti VELIKa materijalna steta..u kinu??..na kolodvoru???stakla,sjedala u cekaonicama,tapacirung...e da,i par stotina ljudi,jerbo,slucajno to su mjesta OKUPLJANJA ljudi....kilo mozga,netko rece.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by Ringo10 Mon 13 Jan - 8:23

Legendovich wrote:Inace ako zelis veliku materijalnu stetu,onda bumbu postavljas tamo gdje moze biti VELIKa materijalna steta..u kinu??..na kolodvoru???stakla,sjedala u cekaonicama,tapacirung...e da,i par stotina ljudi,jerbo,slucajno to su mjesta OKUPLJANJA ljudi....kilo mozga,netko rece.. lol! lol! lol!
Da, i hajde ti sad raspravljaj sa tim kretenima ...

Kaže idiot kako bomba u kinu nije imala za cilj da ubije ... eto pa ti vidi s kim se raspravljaš
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by vuksadinare Mon 13 Jan - 8:25

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:A šta sad, da ja ovdje odgovaram na ove ustaške idiotarije  i da se raspravljam sa ustaškim imbecilima

Ni svrhe ni smisla.

Samo ... jebi ga, šteta što UDBa nije pomlatila još mnogo više toga šljama i ološa.
onda i tuđmana smatras olosem i sljamom jer ga je udba imala na piku...
Ne znam ja šta je UDBa imala na piku ali Tuđmana očito nije dirala.

A uspoređivati Tuđmana sa tim emigrantskim luđacima je poseban kretenizam.

Ja sam davno slušao predavanje jednog švedskog novinara koji je prisustvovao procesu Barešiću i Brajkoviću.

Kaže čovjek da takvu dvojicu luđaka i fanatika nikad vidio nije. I onakvu mržnju. Ono su, kako reče manijaci i psihopate. Totalno nenormalni likovi.

Zato je i Barešić likvidiran početkom rata. I njega su uklonile hrvatske službe. Neuračunljivi luđak.

A Pavlovića iz grupe Fenix kojeg je sud SFRJ pomilovao pitaj Boga zbog čega, kao eto bio mlad, ubili su ga lokalni kriminalci u Hercegovini.
tuđman s edruzio u emigarciji sa onima koje je ubila udba..poznata je njegova dobra suradnja sa brunom busicem koji nije bio terorist ali gle udba ga likvidirala...kao i jos neke koji nisu zagovarali borbu samo extremnim nacinom...tako da tvoja prica pada u vodu..a da udba nije dirala tuđmana cemu onda sve one snimke pracenja tuđmana i njegove obitelji i uzgred na koncu i hapsenje po nalogu udbe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by Ringo10 Mon 13 Jan - 8:27

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:A šta sad, da ja ovdje odgovaram na ove ustaške idiotarije  i da se raspravljam sa ustaškim imbecilima

Ni svrhe ni smisla.

Samo ... jebi ga, šteta što UDBa nije pomlatila još mnogo više toga šljama i ološa.
onda i tuđmana smatras olosem i sljamom jer ga je udba imala na piku...
Ne znam ja šta je UDBa imala na piku ali Tuđmana očito nije dirala.

A uspoređivati Tuđmana sa tim emigrantskim luđacima je poseban kretenizam.

Ja sam davno slušao predavanje jednog švedskog novinara koji je prisustvovao procesu Barešiću i Brajkoviću.

Kaže čovjek da takvu dvojicu luđaka i fanatika nikad vidio nije. I onakvu mržnju. Ono su, kako reče manijaci i psihopate. Totalno nenormalni likovi.

Zato je i Barešić likvidiran početkom rata. I njega su uklonile hrvatske službe. Neuračunljivi luđak.

A Pavlovića iz grupe Fenix kojeg je sud SFRJ pomilovao pitaj Boga zbog čega, kao eto bio mlad, ubili su ga lokalni kriminalci u Hercegovini.
tuđman s edruzio u emigarciji sa onima koje je ubila udba..poznata je njegova dobra suradnja sa brunom busicem koji nije bio terorist ali gle udba ga likvidirala...kao i jos neke koji nisu zagovarali borbu samo extremnim nacinom...tako da tvoja prica pada u vodu..a da udba nije dirala tuđmana cemu onda sve one snimke pracenja tuđmana i njegove obitelji i uzgred na koncu i hapsenje po nalogu udbe
Ne znam ja šta je on radio i sa kim se družio ali terorizmom se bavio nije
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by Ringo10 Mon 13 Jan - 8:32

Recimo da postoji emigracija koja bi imala za cilj rušenje ustavnog poretka Rep. Hrvatske

I onda krenu sa terorističkim akcijama, upadima naoružanih bandi, ubojstvima, diverzijama, ubojstvima veleposlanika i napada na konzularna predstavništva, bombama po kinima i aerodromima ...

STvarno bi bilo čudno kad bi Hrvatska počela sa akcijama likvidacija takvih likova ... i praćenja svakoga ko sa njima komunicira
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by vuksadinare Mon 13 Jan - 8:33

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:A šta sad, da ja ovdje odgovaram na ove ustaške idiotarije  i da se raspravljam sa ustaškim imbecilima

Ni svrhe ni smisla.

Samo ... jebi ga, šteta što UDBa nije pomlatila još mnogo više toga šljama i ološa.
onda i tuđmana smatras olosem i sljamom jer ga je udba imala na piku...
Ne znam ja šta je UDBa imala na piku ali Tuđmana očito nije dirala.

A uspoređivati Tuđmana sa tim emigrantskim luđacima je poseban kretenizam.

Ja sam davno slušao predavanje jednog švedskog novinara koji je prisustvovao procesu Barešiću i Brajkoviću.

Kaže čovjek da takvu dvojicu luđaka i fanatika nikad vidio nije. I onakvu mržnju. Ono su, kako reče manijaci i psihopate. Totalno nenormalni likovi.

Zato je i Barešić likvidiran početkom rata. I njega su uklonile hrvatske službe. Neuračunljivi luđak.

A Pavlovića iz grupe Fenix kojeg je sud SFRJ pomilovao pitaj Boga zbog čega, kao eto bio mlad, ubili su ga lokalni kriminalci u Hercegovini.
tuđman s edruzio u emigarciji sa onima koje je ubila udba..poznata je njegova dobra suradnja sa brunom busicem koji nije bio terorist ali gle udba ga likvidirala...kao i jos neke koji nisu zagovarali borbu samo extremnim nacinom...tako da tvoja prica pada u vodu..a da udba nije dirala tuđmana cemu onda sve one snimke pracenja tuđmana i njegove obitelji i uzgred na koncu i hapsenje po nalogu udbe
Ne znam ja šta je on radio i sa kim se družio ali terorizmom se bavio nije
zns ti dobro kad znas sve o tuđmanu...ako je udba rjesavala ubojstvima one koji su vrsili teroristicku aktivnost zasto je rjesavala ubojstvma one koji nisu htjeli se na takav nacin boriti za svoje idelae...znas zasto?..zato jer ih je tadasnja vlast smatrala puno opasnijim nego ove sa bombom...ovaj sa bombon mozda nije mogao okupiti masu ali ovaj drugi je..i zato je bruno busic i jos neki likvidirani ubojstvom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by vuksadinare Mon 13 Jan - 8:36

...a to glupi beljak nije razmislio prije nego je izvalio ovakvu glupost...ili je utrpao sve u isti kos jer su mu i ovi drugi remetili 'miran san' neki svojim ideoloskim glupostima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by Guest Mon 13 Jan - 8:42

Ringo10 wrote:
Legendovich wrote:Inace ako zelis veliku materijalnu stetu,onda bumbu postavljas tamo gdje moze biti VELIKa materijalna steta..u kinu??..na kolodvoru???stakla,sjedala u cekaonicama,tapacirung...e da,i par stotina ljudi,jerbo,slucajno to su mjesta OKUPLJANJA ljudi....kilo mozga,netko rece.. lol! lol! lol!
Da, i hajde ti sad raspravljaj sa tim kretenima ...

Kaže idiot kako bomba u kinu nije imala za cilj da ubije ... eto pa ti vidi s kim se raspravljaš
Nisu to idioti,niti kreteni..To su zle podmukle osobe,krvoloci..no,kao takvi u javno niti nemaju mooda da priznaju svoja zlodjela..jedino i jesu sposobni na teroristicki nacin djelovati,svakako ne kao regularne snage neke drzave..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by kaya Mon 13 Jan - 8:46

Imajte poštovanja prema prvom ministru policije ili unutrašnjih poslova slobodne samostalne hrvatske, inače šefu udbe u karlovcu boljkovcu i malo manje serite protiv udbe.
:)
Kakva isprika, ostavka, bakrači, koga briga , sladoljev izgleda nema nekog posla ...pa da nema, stalno visi tu u jednom lokalu...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by Sora Mon 13 Jan - 8:50

vuksadinare wrote:prakticno onda ispade kraljevic kao borac protiv velike hrvatske ako je priznavao bh-a kao drzavu u njenim granicama...
Ne fuko 
Velika Hrvatska nije ona koja ukljucuje cijelu BIH 
Nego tudmanova koja ukljucuje samo hercegovnu i valjda bihacku  krajinu. 

Otuda taj logički konflikt kojeg ukazuješ. 
I otuda krvave zablude i teski politicki tereti kpje nosi ova danasnja RH 
O OTUDA SEBI ERO DAJE PRAVO GAZDE NA HRVATIMA. 
MA MRS , more .. 
neces pasje govno

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by Sora Mon 13 Jan - 8:52

vuksadinare wrote:...a to glupi beljak nije razmislio prije nego je izvalio ovakvu glupost...ili je utrpao sve u isti kos jer su mu i ovi drugi remetili 'miran san' neki svojim ideoloskim glupostima..
Nije BELJAK glup nego ti 

I sta da kazem nego glupi Hrvati 
Odim neki 
Covjece da vec desetke godina pušite iste price i spinove a sve vam je Pod nosom ..
Ajme majko

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by Sora Mon 13 Jan - 8:55

Da 

Neprijateljska emigracija NIJE MIROVALA U VRIJEME JUGE 
NIJE 
Podmetali su bombe u OPATIJI u wc na kupalištu 
Eto. 
To se nije znalo jer su radnici turističkog sektora htjeli da se ne zna 
Da juga bude sigurna ..i dalje

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by Ringo10 Mon 13 Jan - 8:55

Samo stotinu...

Šesdeset i nekoliko ustaša i trideset i nekoliko četnika ...

Slabo je to slabo ... razočaran sam
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by vuksadinare Mon 13 Jan - 8:57

kaya wrote:Imajte poštovanja prema prvom ministru policije ili unutrašnjih poslova slobodne samostalne hrvatske, inače šefu udbe u karlovcu boljkovcu i malo manje serite protiv udbe.
:)
Kakva isprika, ostavka, bakrači, koga briga , sladoljev izgleda nema nekog posla ...pa da nema, stalno visi tu u jednom lokalu...
...ako izuzmemo ovo o udbi onda bi vise imao postovanja kad se pozivas na postovanje prema perkovicu nego boljkovcu..kojeg je perkovic vadio nakon sto je suludo poslao neke policajce da izginu kao muhe...i kad je boljkovac lose organizirao zajedno sa spegeljom ono prebacivanje oruzja kad je kos snimio onaj filmic...da perkovic nije reagirao u zadnji trenutak umjesto jednog zapljenjena bi bila i preostala dva slepera
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno - Page 2 Empty Re: Beljak o atentatima UDBA-e: Samo 100? Očito nedovoljno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum