ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Page 44 of 46 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45, 46  Next

Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by vuksadinare Fri 3 Jan - 19:47

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:veber ja sam cul da si ti nekad bio opaki desnicar :)
a sada kao nije?
ne znam...i on je zbunjola po tom pitanju..
to što ne podržavao lopovski čardak odmah nije desničar? kralju vi svi tkz desničari bi u očima D.Trumpa i USA Republikanca bili proglašeni sovjetskim špijunima sa vašim izjavama i idejama, uključujući i tebe koji si više puta zazivao socijalizam, itd. u USA ti, epikur, bi recimo bili smatrani "liberalima"
jesi gledao film 'hitler' zavrsetak filma kad je postao kancelar

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by dijagram Fri 3 Jan - 20:05

AssadNaPodmornici wrote:jesi za smanjivanje uloge države u Hrvatskoj? ako si za jaku državu a slabe individualce onda si ljevica. ako si za slabu državu a jake individualce onda si desnica. to je od povjesti tako. 

USA desnica - podržava totalnu slobodu govora, slobodu imanja oružja doma, čak i slobodu da građani imaju pravo se organizirati u milicije i pucati na USA policiju i vojsku ako im ovi počnu ukidati građanska prava.  to su osobne slobode.

ekonomske slobode - USA desnica je za totalnu privatizaciju svega, dok recimo Kolinda kenja o nacionalizaciji INE i da država nebi smjela prodati autoceste. USA desnica je za ukidanje ekonomskih regulacija(trump je ukinio 20 000 stranica regulacija ) i smanjivanje poreza, i razbijanje države i privatizaciju. Vi RH "desničari" ste protiv toga.
Većina vas ste ljevičari, iako jedino što vas povezuje sa USA desnicom jest nacionalizam, (iako je i nacionalizam "izum" koji je tek star 150godina). U najbolju ruku vi ste nacional socijalisti, što je ipak radikalna lijeva frakcija, u rusiji su to nacional boljševici
Tocno, jedini desnicar ovdje sam ja. B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest Fri 3 Jan - 20:31

G. Madzar cuvar drzavnog cekera ...

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by epikur37 Fri 3 Jan - 20:36

AssadNaPodmornici wrote:jesi za smanjivanje uloge države u Hrvatskoj? ako si za jaku državu a slabe individualce onda si ljevica. ako si za slabu državu a jake individualce onda si desnica. to je od povjesti tako. 

USA desnica - podržava totalnu slobodu govora, slobodu imanja oružja doma, čak i slobodu da građani imaju pravo se organizirati u milicije i pucati na USA policiju i vojsku ako im ovi počnu ukidati građanska prava.  to su osobne slobode.

ekonomske slobode - USA desnica je za totalnu privatizaciju svega, dok recimo Kolinda kenja o nacionalizaciji INE i da država nebi smjela prodati autoceste. USA desnica je za ukidanje ekonomskih regulacija(trump je ukinio 20 000 stranica regulacija ) i smanjivanje poreza, i razbijanje države i privatizaciju. Vi RH "desničari" ste protiv toga.
Većina vas ste ljevičari, iako jedino što vas povezuje sa USA desnicom jest nacionalizam, (iako je i nacionalizam "izum" koji je tek star 150godina). U najbolju ruku vi ste nacional socijalisti, što je ipak radikalna lijeva frakcija, u rusiji su to nacional boljševici

Ok, ali mi nismo USA, već europska nacionalna država. posve drugi kontinent i kontekst...ja ne znam gdje i zbog čega si ti toliko odlijepio na usa i njihove republikance....
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest Fri 3 Jan - 20:37

Vi ste g. Milanovicu politicki zombi.

G. Kitarovic, ja sam politicki highlander.

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest Fri 3 Jan - 20:38

Uglavnom hrackanje na osobnoj razini. Voditelji bi trebali to prekinuti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by epikur37 Fri 3 Jan - 20:39

Sovak wrote:Uglavnom hrackanje na osobnoj razini. Voditelji bi trebali to prekinuti.

ne pratim...nisam ni drugo trebao...jedno te isto, žvaka.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest Fri 3 Jan - 20:42

epikur37 wrote:
Sovak wrote:Uglavnom hrackanje na osobnoj razini. Voditelji bi trebali to prekinuti.

ne pratim...nisam ni drugo trebao...jedno te isto, žvaka.

Za sada nista od pitanja kao na onom videu sto si mi postao s nekog fb profila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Šandor Winnetou Fri 3 Jan - 20:45

prvo sučeljavanje je zanimljivo i tu se vidjelo koliko je ko spreman i koliko se tko snalazi, ostalo je glupost koju se ne isplati gledati jer se sad već zna gdje će ko pokušati udariti i već ima spremljen gard

_________________
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by vuksadinare Fri 3 Jan - 21:06

bogami koli danas puno bolja i sigurnija...zoki se ponavlja..prenervozan..ne moze se sjetiti sto je rekao prije minutu..cak ga i bago ispravlja..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by RayMabus Fri 3 Jan - 21:09

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 B_200103100
RayMabus
RayMabus

Posts : 181994
2014-04-11


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by vuksadinare Fri 3 Jan - 21:11

moj zoki slabo slabo...sad si u rang skore na onom suceljavanju....jel na ovom suceljavanju zoki izgubio izbore
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Šandor Winnetou Fri 3 Jan - 21:12

vuksadinare wrote:bogami koli danas puno bolja i sigurnija...zoki se ponavlja..prenervozan..ne moze se sjetiti sto je rekao prije minutu..cak ga i bago ispravlja..
vjerojatno nije dovoljno dugačku lajnu pošmrkao

_________________
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by T. Fri 3 Jan - 21:15

tre wrote:
vuksadinare wrote:bogami koli danas puno bolja i sigurnija...zoki se ponavlja..prenervozan..ne moze se sjetiti sto je rekao prije minutu..cak ga i bago ispravlja..
vjerojatno nije dovoljno dugačku lajnu pošmrkao
Il je greškom potega sodu bikarbonu...
Nema trećega... scratch
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by vuksadinare Fri 3 Jan - 21:17

sto su zokija buhe napale..non stop se ceska nateze odijelo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by T. Fri 3 Jan - 21:18

vuksadinare wrote:sto su zokija buhe napale..non stop se ceska nateze odijelo
Kaže da je danas bio na račanovom grobu...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest Fri 3 Jan - 21:19

marcellus wrote:
Ra wrote:
On je bahata seljačina i uopće me ne zanima je li štemer ili nije. Uostalom, to je za ovu funkciju totalno nebitno. 
Samo sam se referirala na upadicu o ženskim sisama i ženskoj ljubomori. Bilo je poprilično plitko i nisko za jednog novinara. :)


ma ne kaj bi žene bile ljubomorne :D 


ne govorim iz perspektive novinara nego iz perspektive nekog ko desetljećima živi sa ženama (i ima dvije kćerke, mlađa je ljubomorna)

u muškim društvima baš nikad nisam primijetio da postoje manifestacije ljubomore kakve su klasika među ženama
Kajgod. Perspektiva ti je za neku stvar jer nisi jedini koji živi u ženskom okruženju. 

To je zato kaj si ne vidite pimpeke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by vuksadinare Fri 3 Jan - 21:27

moj zoki danas si puko ko kokica..izgubio si mec u petom setu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by vuksadinare Fri 3 Jan - 21:31

fakat ga buhe jebu :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by AssadNaPodmornici Fri 3 Jan - 21:31

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:jesi za smanjivanje uloge države u Hrvatskoj? ako si za jaku državu a slabe individualce onda si ljevica. ako si za slabu državu a jake individualce onda si desnica. to je od povjesti tako. 

USA desnica - podržava totalnu slobodu govora, slobodu imanja oružja doma, čak i slobodu da građani imaju pravo se organizirati u milicije i pucati na USA policiju i vojsku ako im ovi počnu ukidati građanska prava.  to su osobne slobode.

ekonomske slobode - USA desnica je za totalnu privatizaciju svega, dok recimo Kolinda kenja o nacionalizaciji INE i da država nebi smjela prodati autoceste. USA desnica je za ukidanje ekonomskih regulacija(trump je ukinio 20 000 stranica regulacija ) i smanjivanje poreza, i razbijanje države i privatizaciju. Vi RH "desničari" ste protiv toga.
Većina vas ste ljevičari, iako jedino što vas povezuje sa USA desnicom jest nacionalizam, (iako je i nacionalizam "izum" koji je tek star 150godina). U najbolju ruku vi ste nacional socijalisti, što je ipak radikalna lijeva frakcija, u rusiji su to nacional boljševici

Ok, ali mi nismo USA, već europska nacionalna država. posve drugi kontinent i kontekst...ja ne znam gdje i zbog čega si ti toliko odlijepio na usa i njihove republikance....
i u EU su ista pravila

evo ADF koji je desna stranka, na čelu te stranke je lezba, i zalažu se za manje poreze njemcima, slobodu nošenja oružja i slobodu govora. jedino kod nas na balkanu  socijalisti postali nacionalisti pa su sada nacional socijalisti a tvrde da su desničari ,a bivši socijal demokrati u pravilu desnije ekonomski od desničara..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Šandor Winnetou Fri 3 Jan - 21:40

T. wrote:
tre wrote:
vuksadinare wrote:bogami koli danas puno bolja i sigurnija...zoki se ponavlja..prenervozan..ne moze se sjetiti sto je rekao prije minutu..cak ga i bago ispravlja..
vjerojatno nije dovoljno dugačku lajnu pošmrkao
Il je greškom potega sodu bikarbonu...
Nema trećega... scratch
ima, diler mu uvaljao puno šećera u prahu.
Zoka zato misli da su mu uvaljali drogu u koks!

_________________
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 44 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 46 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45, 46  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum