ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Page 23 of 46 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 34 ... 46  Next

Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by RayMabus 31/12/2019, 08:32

marcellus wrote:Većina novih članica Europske unije plaće povećava po stopi od šest posto već barem tri godine za redom, prema podacima Europske komisije. Štoviše, u Rumunjskoj, Bugarskoj i Mađarskoj došlo je do eksplozije plaća, koje skaču po 10 do 15 posto godišnje.

Teško je reći da zaposleni u Hrvatskoj dobivaju više nego što zaslužuju, jer su se njihove plaće u prvih deset mjeseci ove godine povećale za 3,6 posto, prema podacima Državnog zavoda za statistiku. Ako se uzme u obzir rast cijena, prosječna neto plaća je realno napredovala 2,9 posto, otprilike istim tempom kao i gospodarstvo. U listopadu je iznosila 6.496 kuna, a u bruto iznosu 8.813 kuna.

Zanimljivo je da na vrhu popisa onih koji su najviše povećali primanja zaposlenih nema ugostiteljstva i turizma, građevinarstva i trgovine. Firme iz tih djelatnosti najviše se žale na manjak radnika, a neke tvrde da ih plaćaju znatno bolje nego prije. Međutim, službena statistika pokazuje drukčije.


Da Hrvatska postupno zaostaje, vidljivo je i iz rasta bruto plaća. Prema Eurostatu, u listopadu su bruto plaću višu od tisuću eura imale Slovenija (1.742 eura), Poljska (1.212), Hrvatska (1.187), Slovačka (1.132) i Rumunjska (1.071 eura). Stoga je Hrvatska gospodarska komora (HGK) ovih dana priznala da su strahovi od gubitka hrvatske konkurentnosti u EU-u zaista neutemeljeni. No, problem je što u zemljama poput Mađarske raste i produktivnost zajedno s plaćama, zahvaljujući stranim ulaganjima koja donose i nove tehnologije i organizacijske metode te kapital koji onda posljedično znatno povećavaju produktivnost. U Hrvatskoj to izostaje.

Neke su države, poput Poljske i Češke, odlučile da više neće biti izvor jeftine radne snage za kompanije iz bogatijih zemalja. Žele povećati dodanu vrijednost vlastite proizvodnje i potaknuti selidbu svojih radnika u profitabilnije i bolje plaćene djelatnosti.

Primjerice, poljski premijer Mateusz Morawiecki ocijenio je kako su liberalne reforme proteklih desetljeća dovele do toga da su “plodovi rasta Poljske uvelike otišli u inozemstvo ili poljskoj gospodarskoj eliti, a ne u novčanike većine građana”. Stoga je vlada u Varšavi nedavno najavila da će se minimalne plaće Poljaka do 2023. povećati 80 posto, na 4.000 zlota, odnosno 7.000 kuna. U Hrvatskoj je za sad prosječna plaća manja od onog što će u Poljskoj uskoro biti minimalac: Hoće li Hrvati uskoro trbuhom za kruhom u Poljsku i Mađarsku?

Nema više šta iseljavat u Poljsku i Mađarsku. Ovo sad kad Austrija otvori tržište rada iduću godinu to je to. Nema više ljudskog resursa.

RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by veber 31/12/2019, 08:33

marcellus wrote:
kaya wrote:
marcellus wrote:
veber wrote:orban je kao i kradezej.
mađari ga vole u pizdu materinu.
lik je na stadionima pobrao ko bandić na areni puta deset.
selo od 5000 ljudi ima stadion od 50 000, valjda da divljač može doći.

plaće u mađarskoj rastu 10-15 posto godišnje, u poljskoj i češkoj 6-10, a u hrvatskoj nula do tri posto, u zadnjem desetljeću.


Orban je za Milanovića starship enterprise.

Mađari su prije orbana imali niti pola našeg standarda, a sad kad odeš u budimpeštu ko da si došo u beč i standard im je iznad našeg.


milanović nas je uspio zadržat u recesiji tri godine dulje nego ostatak eu, to je uspjeh.
Mađarska ti ima plaće manje nego hrvatska, i ima puno industrije.niži im je porez. Al vi ono nećete nižu plaću i industriju? E onda morate imati visoki porez jer aparat se nečim mora uzdržavati...

mađarska ima nešto veće plaće i osjetno veći realni standard

ali je kvaka da su u trenutku dolaska milanovića na vlast plaće u rh bile osjetno veće nego u mađarskoj, a kad je odlazio su se praktički izjednačile.



kvaka je da serete kvake. daj se dogovorite. jel u hrvatskoj bolje ili lošije od zemalja u okruženju?
kako to da njemačka uz isti broj noćenja ima za 2018u 38 milijardi prihoda u sekundarnoj industriji, a hrvatska ima 12 milijardi u primarnoj.
ali kada ja uplatim ex alimentaciju iz njemačke, naši to gledaju kao devizni prihod od turizma. kada ona meni uplati 500€ za frižider nijemci to ne gledaju kao turistički promet.

zato prestanite bulaznit.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by IL Risorto 31/12/2019, 08:33

kaya wrote:Pobjednik ovisi o odazivu a ne ovoj debati. Ako ovi koji žele srušiti hdz lutkicu izađu i zaokruže 1:)
Od lutkice birači izlaze po navici , da ne dođu komunisti na vlast😀.
To što ona nije rekla ništa i što je čitala ivicu i maricu s papira njima nije bitno. Pamet im nije baš jača strana itako .
Njima je bitno da se ona smiješila i bila je mirna kao da je izbor za miss. Mogla je reći i - it s ok i njima je to ok. Oni ne traže sadržaj nego smiješi li se tko.
Srušit je mogu samo ovi koje beskrajno iritira pa će zaokružiti 1 taman da je od nje ostao samo kaputić jučer i da je ovaj i gore nasrnuo na nju.
Ovo je prilično točno.U ovoj bitci između stranačkih uhljeba,gdje bi zaokružili čak  i govno ispred svoje stranke,jedino koga bi mogli motivirati za izlazak na birališta su oni koga su uspjeli iznervirati do te mjere,da iz inata ide zaokružiti ono drugo.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Šandor Winnetou 31/12/2019, 08:34

ebenica wrote:
tre wrote:
ebenica wrote:
tre wrote:
veber wrote:
ajmo biti realni.
dio se iselio jer je hrvatska postala dio eu.

ali svi konstantno zaboravljate, ne želite znati. da je recimo juga, a kasnije hrvatska kao slijednica imala posebne ugovore sa švicarskom, austrijom, njemačkom. mali je uticaj ulaska u eu.

ljudi su jednostavno otišli zbog boljih poslova i ekonomske sigurnosti.
kako god, ljudima se pružila prilika i otišli su gdje misle da im je bolje, jednostavno cijena ulaska u eu.
aj ne seri jebem te mutavog. to je cijena politike koju ovaj glista-hipi bilmez od marčela zagovara i brani od kad postoje forumi, nama ništa ne treba sve treba prodat jedite kolače...gospodarski guru koji s gospodarstvom ima veze ko i ti u penziji.
de dečko oladi i smanji unos ovih opijata zbog kojih si agresivan. Pola iseljenih je otišlo za milanovićeve vlade no to ti stalno nekako bježi ispod radara
kaj si ti baš tolko retardiran? nisi popio lijek za ptsp? ne razumiješ napisano? politika koju marčelo zagovara od kad postoje forumi je ISTA i adezeu i esdepeu, jebo te milanović u šupak skupa s marčelom.
pa njih ne spominješ, ono kao neutralan si a jedva uspjevaš pisati koliko si duboko u milanovićevom šupku

_________________
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Sora 31/12/2019, 08:35

tre wrote:Q
veber wrote:
tre wrote:
veber wrote:
tre wrote:
stampedo je počeo ulaskom u eu i više od polovice iseljenih je otišlo za milanovićevog mandata no nije za to kriv milanović nego otvoreno tržište rada kao što ni plenky nije kriv za nastavak stampeda.
Turizam doznake, eu fondovi kurac palac... nije bitno na koji način smo u plusu, milanče je isto sve imao na raspolaganju pa smo 3,5 godine bili u debelom minusu
ajmo biti realni.
dio se iselio jer je hrvatska postala dio eu.

ali svi konstantno zaboravljate, ne želite znati. da je recimo juga, a kasnije hrvatska kao slijednica imala posebne ugovore sa švicarskom, austrijom, njemačkom. mali je uticaj ulaska u eu.

ljudi su jednostavno otišli zbog boljih poslova i ekonomske sigurnosti.
kako god, ljudima se pružila prilika i otišli su gdje misle da im je bolje, jednostavno cijena ulaska u eu.
ok. ali ne bulazniš o 8000€
moja djeca u biti mladi ljudi, ne vide neku perspektivu u hrvatskoj. govore engleski i njemački. sin završava magisterij iz kemije, ne kao erin princ nego magisteri pravi. kompletno jedno novo područje u industriji koje će utjecat na sustave u računalstvu. nema ni pravog mentora jer je do sada promovirano u eu 10 8doktora u toj grani.
kći mi rastura matematiku i misli nastaviti studirat u njemačkoj jer se ne vidi.
najmlađa je s majkom u new yorku, ne zna ni hrvatski.

tako da bulažnjnja političara u hr, su bulažnjenja.
ma nek bulazni, svi bulazno. Ono što meni smeta je politika svađanja sa svima i svuda koju ovaj budalaš radi
Ma jasno Bolje lizat guzicu 
affraid
Em smo mali  em nemamo ponosa 
Ma mrs budaletini treovska bas si izabrao sta treba smetati

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Maggie19 31/12/2019, 08:35

veber wrote:
tre wrote:
kaya wrote:Ekonomski pokazatelji nisu normalni, iselilo se 300 000 ljudi najmanje ako ne i 500 000. Svaki dan odlaze u stečaj 10, 20, 30 malih i srednjih firmi i obrta. Turizam vam drži glavu iznad vode. Tre...netko te laže...
stampedo je počeo ulaskom u eu i više od polovice iseljenih je otišlo za milanovićevog mandata no nije za to kriv milanović nego otvoreno tržište rada kao što ni plenky nije kriv za nastavak stampeda.
Turizam doznake, eu fondovi kurac palac... nije bitno na koji način smo u plusu, milanče je isto sve imao na raspolaganju pa smo 3,5 godine bili u debelom minusu
ajmo biti realni.
dio se iselio jer je hrvatska postala dio eu.

ali svi konstantno zaboravljate, ne želite znati. da je recimo juga, a kasnije hrvatska kao slijednica imala posebne ugovore sa švicarskom, austrijom, njemačkom. mali je uticaj ulaska u eu.

ljudi su jednostavno otišli zbog boljih poslova i ekonomske sigurnosti.
X

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 31/12/2019, 08:35

tre wrote: Ono što meni smeta je politika svađanja sa svima i svuda koju ovaj budalaš radi
to te smeta stvarno? ne smeta te prijateljstvo s bandićem i mamićem? moral je kod tebe isto nepoznanica?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Sora 31/12/2019, 08:36

A vidim oprali ste pod s marcelom 
scratch

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by veber 31/12/2019, 08:37

marcellus wrote:Vlada u Varšavi je potaknula skok bruto plaće Poljaka za 20 posto u dvije godine. Prosječna neto plaća u Poljskoj sada iznosi oko 870 eura. Valja podsjetiti da poljske obitelji već više od tri godine dobivaju od vlade oko 115 eura mjesečno po svakom djetetu nakon prvorođenog, sve do njegove punoljetnosti, što pridonosi boljem životnom standardu i natalitetu.

je djecu sam radio zbog dječjeg doplatka. to mi je bilo primarno. koliki je u hr 30€?
u njemačkoj nisam pokrenuo za dječji doplatak, a imaju pravo na njega.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by RayMabus 31/12/2019, 08:38

Nema više ljudskog resursa. Ovo s Austrijom iduće godine to je zadnji val.

Ostat će ono šta ostane i ako netko njima misli udarat poreze e onda se moš pozdravit s demografskom obnovom......a Austrija je i dalje blizu i triba radnu snagu.

Ovima šta ostanu nakon 2020 ako udariš poreze onda nema demografske obnove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 31/12/2019, 08:38

tre wrote:pa njih ne spominješ, ono kao neutralan si a jedva uspjevaš pisati koliko si duboko u milanovićevom šupku
pa kaj imam njih spominjat? su oni na vlasti ili kaj? ono kaj spominjem su stvari koje me smetaju a smeta mi da se predsjednik države druži i prijateljuje s nekim protiv koga je dorh pokrenuo bezbroj optužnica. smeta me kaj su ti ljudi koji su njoj mili uteg gospodarstvu i glavni i odgovorni za egzodus ljudi van rh. nitko drugi nego oni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by marcellus 31/12/2019, 08:39

pokojni kuljiš je ovo napisao neposredno prije smrti

https://www.dnevno.hr/kolumnisti/denis-kuljis/milanovic-za-pantovcak-spreman-evo-zasto-je-zoki-najgori-moguc-izbor-za-hrvate-1278197/


_________________
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by marcellus 31/12/2019, 08:40

veber wrote:
marcellus wrote:Vlada u Varšavi je potaknula skok bruto plaće Poljaka za 20 posto u dvije godine. Prosječna neto plaća u Poljskoj sada iznosi oko 870 eura. Valja podsjetiti da poljske obitelji već više od tri godine dobivaju od vlade oko 115 eura mjesečno po svakom djetetu nakon prvorođenog, sve do njegove punoljetnosti, što pridonosi boljem životnom standardu i natalitetu.

je djecu sam radio zbog dječjeg doplatka. to mi je bilo primarno. koliki je u hr 30€?
u njemačkoj nisam pokrenuo za dječji doplatak, a imaju pravo na njega.

milanovićeve demografske mjere su bile jebene, naprdio je dijete pevaljki na krku i onda odlazio tamo vladinim avionom o trošku poreznih obveznika

_________________
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Šandor Winnetou 31/12/2019, 08:40

Sora wrote:
tre wrote:Q
veber wrote:
tre wrote:
veber wrote:
ajmo biti realni.
dio se iselio jer je hrvatska postala dio eu.

ali svi konstantno zaboravljate, ne želite znati. da je recimo juga, a kasnije hrvatska kao slijednica imala posebne ugovore sa švicarskom, austrijom, njemačkom. mali je uticaj ulaska u eu.

ljudi su jednostavno otišli zbog boljih poslova i ekonomske sigurnosti.
kako god, ljudima se pružila prilika i otišli su gdje misle da im je bolje, jednostavno cijena ulaska u eu.
ok. ali ne bulazniš o 8000€
moja djeca u biti mladi ljudi, ne vide neku perspektivu u hrvatskoj. govore engleski i njemački. sin završava magisterij iz kemije, ne kao erin princ nego magisteri pravi. kompletno jedno novo područje u industriji koje će utjecat na sustave u računalstvu. nema ni pravog mentora jer je do sada promovirano u eu 10 8doktora u toj grani.
kći mi rastura matematiku i misli nastaviti studirat u njemačkoj jer se ne vidi.
najmlađa je s majkom u new yorku, ne zna ni hrvatski.

tako da bulažnjnja političara u hr, su bulažnjenja.
ma nek bulazni, svi bulazno. Ono što meni smeta je politika svađanja sa svima i svuda koju ovaj budalaš radi
Ma jasno Bolje lizat guzicu 
affraid
Em smo mali  em nemamo ponosa 
Ma mrs budaletini treovska bas si izabrao sta treba smetati
naravno da ćeš stati uz svađalice i hodajuće katastrofe jer si i sama takva.
Inače ne moraš nikome lizati guzicu da bi stanje bilo normalno, dovoljno je ne svađati se i ne vrijeđati kao što tvoj budalaš to radi. Ono sinoć je bio ogledni primjer kako se posrati po svima u dva sata a bez ikakvog razloga

_________________
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Šandor Winnetou 31/12/2019, 08:42

ebenica wrote:
tre wrote: Ono što meni smeta je politika svađanja sa svima i svuda koju ovaj budalaš radi
to te smeta stvarno? ne smeta te prijateljstvo s bandićem i mamićem? moral je kod tebe isto nepoznanica?
ajde šetaj, nisi zanimljiv sa svojim glupostima

_________________
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 31/12/2019, 08:42

marcellus wrote:pokojni kuljiš je ovo napisao neposredno prije smrti

https://www.dnevno.hr/kolumnisti/denis-kuljis/milanovic-za-pantovcak-spreman-evo-zasto-je-zoki-najgori-moguc-izbor-za-hrvate-1278197/

smeta mi i ovo govno od marčela jer je maliciozno smrdljivo govno, oduvijek bio i ostao. nema debila koji ovo smeće nije branilo i u šupak se zavlačilo, od horvatinčića i cvjetnog, mamića, bandića, todorića, sanadera, jace i ekipe...govno smrdljivo gospodarski guru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 31/12/2019, 08:43

tre wrote:
ebenica wrote:
tre wrote: Ono što meni smeta je politika svađanja sa svima i svuda koju ovaj budalaš radi
to te smeta stvarno? ne smeta te prijateljstvo s bandićem i mamićem? moral je kod tebe isto nepoznanica?
ajde šetaj, nisi zanimljiv sa svojim glupostima
potjeraj me jebote. nisam ti ja glista ko marčelo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Sora 31/12/2019, 08:44

tre wrote:
Sora wrote:
tre wrote:Q
veber wrote:
tre wrote:
kako god, ljudima se pružila prilika i otišli su gdje misle da im je bolje, jednostavno cijena ulaska u eu.
ok. ali ne bulazniš o 8000€
moja djeca u biti mladi ljudi, ne vide neku perspektivu u hrvatskoj. govore engleski i njemački. sin završava magisterij iz kemije, ne kao erin princ nego magisteri pravi. kompletno jedno novo područje u industriji koje će utjecat na sustave u računalstvu. nema ni pravog mentora jer je do sada promovirano u eu 10 8doktora u toj grani.
kći mi rastura matematiku i misli nastaviti studirat u njemačkoj jer se ne vidi.
najmlađa je s majkom u new yorku, ne zna ni hrvatski.

tako da bulažnjnja političara u hr, su bulažnjenja.
ma nek bulazni, svi bulazno. Ono što meni smeta je politika svađanja sa svima i svuda koju ovaj budalaš radi
Ma jasno Bolje lizat guzicu 
affraid
Em smo mali  em nemamo ponosa 
Ma mrs budaletini treovska bas si izabrao sta treba smetati
naravno da ćeš stati uz svađalice i hodajuće katastrofe jer si i sama takva.
Inače ne moraš nikome lizati guzicu da bi stanje bilo normalno, dovoljno je ne svađati se i ne vrijeđati kao što tvoj budalaš to radi. Ono sinoć je bio ogledni primjer kako se posrati po svima u dva sata a bez ikakvog razloga
Ajde onda date ja naučim nesto 

UVIJEK SE TREBA SVAĐATI ALI KONSTRUKTIVNO 
TO JE NORMALNO STANJE 
u politici ..
A Milanovic je takav. On ne podilazi, ne mulja , ne laze. 
Iskren je a to ocito ne prolazi kod HDZeovski birača 
E ali ima nas drugačijih. POSTenih. sunny

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Sora 31/12/2019, 08:45

ebenica wrote:
tre wrote:
ebenica wrote:
tre wrote: Ono što meni smeta je politika svađanja sa svima i svuda koju ovaj budalaš radi
to te smeta stvarno? ne smeta te prijateljstvo s bandićem i mamićem? moral je kod tebe isto nepoznanica?
ajde šetaj, nisi zanimljiv sa svojim glupostima
potjeraj me jebote. nisam ti ja glista ko marčelo.
Ha ha 

lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Maggie19 31/12/2019, 08:46

Sora wrote:
tre wrote:
Sora wrote:
tre wrote:Q
veber wrote:
tre wrote:
kako god, ljudima se pružila prilika i otišli su gdje misle da im je bolje, jednostavno cijena ulaska u eu.
ok. ali ne bulazniš o 8000€
moja djeca u biti mladi ljudi, ne vide neku perspektivu u hrvatskoj. govore engleski i njemački. sin završava magisterij iz kemije, ne kao erin princ nego magisteri pravi. kompletno jedno novo područje u industriji koje će utjecat na sustave u računalstvu. nema ni pravog mentora jer je do sada promovirano u eu 10 8doktora u toj grani.
kći mi rastura matematiku i misli nastaviti studirat u njemačkoj jer se ne vidi.
najmlađa je s majkom u new yorku, ne zna ni hrvatski.

tako da bulažnjnja političara u hr, su bulažnjenja.
ma nek bulazni, svi bulazno. Ono što meni smeta je politika svađanja sa svima i svuda koju ovaj budalaš radi
Ma jasno Bolje lizat guzicu 
affraid
Em smo mali  em nemamo ponosa 
Ma mrs budaletini treovska bas si izabrao sta treba smetati
naravno da ćeš stati uz svađalice i hodajuće katastrofe jer si i sama takva.
Inače ne moraš nikome lizati guzicu da bi stanje bilo normalno, dovoljno je ne svađati se i ne vrijeđati kao što tvoj budalaš to radi. Ono sinoć je bio ogledni primjer kako se posrati po svima u dva sata a bez ikakvog razloga
Ajde onda date ja naučim nesto 

UVIJEK SE TREBA SVAĐATI ALI KONSTRUKTIVNO 
TO JE NORMALNO STANJE 
u politici ..
A Milanovic je takav. On ne podilazi, ne mulja , ne laze. 
Iskren je a to ocito ne prolazi kod HDZeovski birača 
E ali ima nas drugačijih. POSTenih. sunny
Hahahahahahaha
Ovo je tvoj najjaci post ikad ;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Sora 31/12/2019, 08:48

Marcelo i ero su najpokvareniji  tipovi na forumu 
Eto 
Obojica imsju koristi od te svoje pokvarenosti 
Oni su kao u Zagorkinim romanima onaj GRGA COKOLIN 
podlaci i hulje za par 
Skuda Judinih 
Bljak

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 23 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 46 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 34 ... 46  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum