ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina - Page 3 Empty Re: Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina

Post by Serbinho-3 Wed 1 Jan - 10:55

RayMabus wrote:Kog brige za žene. Iomako se danas pola njih ne ženi a pola tih šta se oženi se razvede. Ne bitne su.

Italija je kaput.

Italijanke i fakultet, ima ih, ne bas toliko.

Generalno, fakultet ti je samo pokusaj gladnog bednika da udje u Dvorac sa bogatom trpezom i nacvrca se.

Vise je to vezano za komunizam, sto je bila precica za bedu da se preko noci, oslobodi iste i postane neko i nesto.

Zapad, generacijama se stvara imovina i ime, familije koje su bile najbogatije po Firenci pre 4 veka i sada su medju najbogatijima.

Neko pokusava na fakultet da se proda, neko na misice, neko na auto, neko na tetovazu, neko na dobru garderobu, svi se nude preko necega.

Da se vratim na Italijanke, koje generalno ne postoje, vec ja to delim na regije.

One su ti manje vise u fazonu da urade nekoga na dete, zavrse ono sto im treba i nastave da glume neke ribice, ko da su klinke.

Vrh inteligencije tetovaza, sedne u neki Smart, Fiat 500, skupi beda da ode do Balija, malo da se pokaze preko Fejsa i glumi neku ribu na istom.

Ovo isto kazem Italijankama, takodje i da Italija nema buducnost posle post ratnih generacija, koje su se mucile i stvarale.

Danasnje se ne skidaju sa vutre, piju, klosarske generacije, ciji ce se uticaj na zemlju tek osetiti, tako da Italiji trenutno stranci jos najvise odgovaraju da vuku zemlju napred.

Poslodavac kada vidi ponudu licno, ko radi, izaberu strance, .ebe se Italijanu da radi, ako bas nije gladan.

Serbinho-3

Posts : 27342
2014-08-25


Back to top Go down

Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina - Page 3 Empty Re: Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina

Post by mutava baštarda Wed 1 Jan - 10:58

Ja jedva čekam kada će kod nas doći referendumsko pitanje hoćemo li uvesti dva miliona inženjera s BI i Afrike ili ostati bez mirovina.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina - Page 3 Empty Re: Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina

Post by RayMabus Wed 1 Jan - 11:01

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Kog brige za žene. Iomako se danas pola njih ne ženi a pola tih šta se oženi se razvede. Ne bitne su.

Italija je kaput.

Italijanke i fakultet, ima ih, ne bas toliko.

Generalno, fakultet ti je samo pokusaj gladnog bednika da udje u Dvorac sa bogatom trpezom i nacvrca se.

Vise je to vezano za komunizam, sto je bila precica za bedu da se preko noci, oslobodi iste i postane neko i nesto.

Zapad, generacijama se stvara imovina i ime, familije koje su bile najbogatije po Firenci pre 4 veka i sada su medju najbogatijima.

Neko pokusava na fakultet da se proda, neko na misice, neko na auto, neko na tetovazu, neko na dobru garderobu, svi se nude preko necega.

Da se vratim na Italijanke, koje generalno ne postoje, vec ja to delim na regije.

One su ti manje vise u fazonu da urade nekoga na dete, zavrse ono sto im treba i nastave da glume neke ribice, ko da su klinke.

Vrh inteligencije tetovaza, sedne u neki Smart, Fiat 500, skupi beda da ode do Balija, malo da se pokaze preko Fejsa i glumi neku ribu na istom.

Ovo isto kazem Italijankama, takodje i da Italija nema buducnost posle post ratnih generacija, koje su se mucile i stvarale.

Danasnje se ne skidaju sa vutre, piju, klosarske generacije, ciji ce se uticaj na zemlju tek osetiti, tako da Italiji trenutno stranci jos najvise odgovaraju da vuku zemlju napred.

Poslodavac kada vidi ponudu licno, ko radi, izaberu strance, .ebe se Italijanu da radi, ako bas nije gladan.
Da , slažem se. Zato san i reka : Ma koje Italijanke ? Uvezi Filipince i posli će se oni sami naseljavat i eto žena ko u priči. Pesto puta bolje od Italijanki.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina - Page 3 Empty Re: Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina

Post by RayMabus Wed 1 Jan - 11:04

mutava baštarda wrote:Ja jedva čekam kada će kod nas doći referendumsko pitanje hoćemo li uvesti dva miliona inženjera s BI i Afrike ili ostati bez mirovina.
Pa već uvozimo. Od ove godine nema kvota za strance.

https://faktograf.hr/2019/11/05/ukidaju-se-kvote-za-strane-radnike-od-iduce-godine-potpuna-liberalizacija-uvoza-radne-snage/

Al nije bitno , mi ćemo i ovako i onako u Austriju a ovi ne znaju jezik pa ne mogu ni radit neke poslove nego samo one koji Hrvati ionako neće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina - Page 3 Empty Re: Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina

Post by mutava baštarda Wed 1 Jan - 11:11

RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:Ja jedva čekam kada će kod nas doći referendumsko pitanje hoćemo li uvesti dva miliona inženjera s BI i Afrike ili ostati bez mirovina.
Pa već uvozimo. Od ove godine nema kvota za strance.

https://faktograf.hr/2019/11/05/ukidaju-se-kvote-za-strane-radnike-od-iduce-godine-potpuna-liberalizacija-uvoza-radne-snage/

Al nije bitno , mi ćemo i ovako i onako u Austriju a ovi ne znaju jezik pa ne mogu ni radit neke poslove nego samo one koji Hrvati ionako neće.
ako se počnu gnijezditi onda su to glasovi SDPu...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina - Page 3 Empty Re: Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina

Post by RayMabus Wed 1 Jan - 11:32

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:Ja jedva čekam kada će kod nas doći referendumsko pitanje hoćemo li uvesti dva miliona inženjera s BI i Afrike ili ostati bez mirovina.
Pa već uvozimo. Od ove godine nema kvota za strance.

https://faktograf.hr/2019/11/05/ukidaju-se-kvote-za-strane-radnike-od-iduce-godine-potpuna-liberalizacija-uvoza-radne-snage/

Al nije bitno , mi ćemo i ovako i onako u Austriju a ovi ne znaju jezik pa ne mogu ni radit neke poslove nego samo one koji Hrvati ionako neće.
ako se počnu gnijezditi onda su to glasovi SDPu...
Dobiju li oni državljanstvo neće ti to ode ostat nego ić u Njemačku.

Mora osan godina živit ode i znat hrvatski jezik

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Hrvatsko_državljanstvo

Neće ti ostat ode ako imaju eu papire.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina - Page 3 Empty Re: Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina

Post by RayMabus Wed 1 Jan - 12:18

Demografski problemi se mogu rješit samo masovnim useljavanjem a kad je tako onda gledaš šta useljavaš da ti posli ne bi pravili probleme. Znači crnci i Arapi rampa a Filipinci i slični naprijed.

Ima Njemačka jake plaće pa nemaju dice. Neće van nitko ženit Europaljanke. To ti je na fakultetima. Ja san jednu odjeba zbog toga a mislija san s njom ozbiljno. To ti je karijera. Onda vidiš a šta ako završi faks ? A ti ga nemaš. Škllovanija od tebe. Ti si seljo beljo.

Moraš nać nešto šta ćeš volit i šta će te poštivat.

O tome se radi. Prvo voliš te mlađe a ne neke dođe u tridesetu pa bi ona tražila budalu koja će joj nakrcat dite i drugo ove s fakultetkma te neće poštivat ako i ti nisi taj film jer ona stremi na nešto više.

Šta će meni tvoje više ? Skuvaj ručak , počisti pokuči i posli mi se naguzi u sobi. To je sve šta mi triba od ženske u kući.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina - Page 3 Empty Re: Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina

Post by Serbinho-3 Wed 1 Jan - 12:48

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27342
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina - Page 3 Empty Re: Italijani od Nove godine u penziju idu s 67 godina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum