ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by vuksadinare 29/10/2019, 18:45

max123 wrote:nije za ništa novo, jastreb se svako malo pa zaleti na srpsku stranu.tako je već sve bošnje proglasio srbima.proglasio bi na i b-hercegovačke rvate srbima.ali tu bi mu muku i epi i ostali bosanci odkazali simpatije.ne znam koja mu je pizda materina, ili je dete oficira ili 100% srbo, ili jednostavno trazi neku paznju ...
,..ima neku jebaljku iz aleksinca..ali mislim da ima krajisko srpske krvi..opcinjen je njima a napose korenicom kao da ima korijene od tamo..ko bi ga znao..mislim da je hrvat ali da mu je majcina strana krajiska :)

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by crvenkasti 29/10/2019, 19:08

Jel mogu sad napisat da sam Hrvat?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by vuksadinare 29/10/2019, 19:12

crvenkasti wrote:Jel mogu sad napisat da sam Hrvat?
ko ti brani iruda ti Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by dijagram 29/10/2019, 19:15

AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:Jedno je sigurno, opsesija srbima a i slično sa suprotne strane, nije zdravo niti može šta dobra donijeti.
sa time da postoji razlika. u RH je manjina opsjednuta Srbima(to uključuje i tebe i vuka) , a u Srpskim medijima, youtube, i komentariam po društvenim mrežama.. oni su ospjednuti sa Hrvatskom u obliku mržnje itd

evo da sada otvorim kurir rs ili informer našao bi negdje nešto o hrvatskoj u naslovnici.. otvoriti hrvatske najčitanije medije, boli koga kurac za srbiju
a boli, ima par novinarcica koji uredno trpaju vijesti iz sumadije, stare navike:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by crvenkasti 29/10/2019, 19:19

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:Jel mogu sad napisat da sam Hrvat?
ko ti brani iruda ti Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 1f602

Već mi je pomalo glupo... zašto to pišem?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by Sora 29/10/2019, 20:01

Srbi se nece osvećivati 
Jer su u proteklom ratu sudjelovali kao agresori a njihov  izlazak iz hrvatske je dio dogovirene razmjene stsnovnistva 
E sad 
Uvijrk je moguc sukob , lokalni balkanski sukob 
Kao i na bliskom istoku 
Samo dakako nece proci bez mješanja sa strane 
A za to ne vidim sansu pogotovu sko Srbija uđe u EU

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by £otk@ 29/10/2019, 22:16

Dobro sad, da li je Hrvat ili Srbin, svejedno. Mislio sam da mi jest sugradjanin i Srbin. Činjenica je da je odlično upoznat sa Kordunom i Banovinom.

Slažem se i sa epikurom - jastreb je vrlo dobar, korektan, načitan i pravopisno gotovo savršeno artikuliran forumaš.

Ono što je poanta mojeg posta, a što kad pratim srpske medije, posebno Pink, Informer, čitam komentare...pa da, ja se slažem sa jastrebom. Oni se svakako žele osvetiti na bilo koji način, i što prije.

Nemojmo biti naivni, nije to stvar nacionalizma, niti su Srbi izmislili revanché ne kao emociju, već kao nužan nacionalni cilj povratka na početne položaje, makar na 1919.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by £otk@ 29/10/2019, 22:25

vuksadinare wrote:
max123 wrote:nije za ništa novo, jastreb se svako malo pa zaleti na srpsku stranu.tako je već sve bošnje proglasio srbima.proglasio bi na i b-hercegovačke rvate srbima.ali tu bi mu muku i epi i ostali bosanci odkazali simpatije.ne znam koja mu je pizda materina, ili je dete oficira ili 100% srbo, ili jednostavno trazi neku paznju ...
,..ima neku jebaljku iz aleksinca..ali mislim da ima krajisko srpske krvi..opcinjen je njima a napose korenicom kao da ima korijene od tamo..ko bi ga znao..mislim da je hrvat ali da mu je majcina strana krajiska :)

Dobro, nije ništa na onoj temi senzacionalno napisao, ja o tome često razmišljam.

Napisao sam da nije petokolonašenje, već otvoreni stav, na koji ima pravo, i ako misliš da nije u pravu i da se Srbi neće barem pokušati osvetiti Hrvatskoj, odgovori argumentima.

Ma što vi pravaši i Suljo mislili ovo nije NDH ni nasljednik NDH, niti si ti vlastan otvarati teme kao tužitelj, prieki sud i izvršitelj.

Smiri vučko. Neka djeneral otvori opet temu za longija :)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by £otk@ 29/10/2019, 22:26

Ajebemu KIC!!!!

Pa koliko ti godina imaš???
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by Hektorović 29/10/2019, 22:27

£otk@ wrote:Vidio sam rečenicu i reagirao na temi.

Nije to petokolonašenje, jer je Jastreb Srbin. Da je Hrvat i da, štojaznam, piše ubi Srbina po zidovima ili da suradjuje sa BIA-om to bi bilo petokolonašenje.

Bio je otvoreniji nego inače, ali to je konzistentno sa njegovim opusom na forumu.

Nadalje, čak je i u pravu. Srbi bi se vrlo rado osvetili. I danas pamte Oluju kao nacionalnu sramotu, a kivni su jer su dobili medjunarodne sankcije a Hrvatska medjunarodno priznanje. Jer je Hrvatska u NATO savezu, a njih je NATO bombardirao. Jer je Hrvatska u EU, a oni se ne miču.

I jer, nemojmo se lagati, Hrvatska se provukla ispod radara iako je udio Srba smanjila 1991 i 1995 sa 12,5 (minimalno) na 4 (što djeneral veli, dobrim dijelom starci po pasivnim krajevima).

Ja da sam Srbin itekako bi razmišljao o osveti Kosovarima, Bošnjacima i Hrvatima.

Srbi, mislim na Srbijance, uopće ne doživljavaju Bošnjake... pa čak i jedno 30% u RS ih ne doživljava (Oni što glasaju za Mektića i Šarovića)...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by Hektorović 29/10/2019, 22:37

epikur37 wrote:U ovoj stvari ću stati u obranu jastreba i ja, a vi niste normalni jer pušite vucinine liste pete kolone kroz jutarnju mamurnu maglu :)

Jastreb je jugonostalgicar ali hrvat (kao da je to tako rijedak fenomen) a pored svega naš dugogodišnji forumaš, korektan i oriđinal.

Jastreb je na pozicijama jedno 25-30% stanovništva


Last edited by Hektorović on 29/10/2019, 22:39; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by Hektorović 29/10/2019, 22:39

£otk@ wrote:Ma što vi pravaši i Suljo mislili ovo nije NDH ni nasljednik NDH, niti si ti vlastan otvarati teme kao tužitelj, prieki sud i izvršitelj.

Smiri vučko. Neka djeneral otvori opet temu za longija :)

Haha danas mi je vučko prijetio banderom

malo se žešće uživljava.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by £otk@ 29/10/2019, 22:41

Hektorović wrote:
£otk@ wrote:

Ja da sam Srbin itekako bi razmišljao o osveti Kosovarima, Bošnjacima i Hrvatima.

Srbi, mislim na Srbijance, uopće ne doživljavaju Bošnjake... pa čak i jedno 30% u RS ih ne doživljava (Oni što glasaju za Mektića i Šarovića)...

Srbijanci se dijele na “jedan od pet miliona” i na radikalno-naprednjačku scenu - politički gledano. Prvi bježe prema EU po ukrajinskom receptu. Drugi značajan dio glasova pobiru na revanšističkom resentimanu izbjeglica, ruralnih krajeva i medijima nasapunane javnosti. To ti je ona ekipa koja viče “Nož, žica, Srebrenica!”.

Ne gledam na njih kao na jedinstveni politički monolit kao što su npr. Slovenci.

Sigurno da i oni imaju svoju gradaciju. Pažljivim iščitavanjem medija da se zaključiti da na Kosovare gledaju kao na poluljude, Bošnjake preziru, a Hrvate naprosto mrze.

Njihovi mediji, svaki dan, doručak, ručak i večera. Činjenica je da su naši mediji ipak uglavnom lijevo-liberalni, ali ni oni više ne brane neobranjivo. Njihovi saveznici su DS, Čedomir Jovanović i slični, koje ja smatram daleko opasnijima nego ove klaune koji su im zasjeli na vlast.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by £otk@ 29/10/2019, 22:43

Hektorović wrote:
£otk@ wrote:Ma što vi pravaši i Suljo mislili ovo nije NDH ni nasljednik NDH, niti si ti vlastan otvarati teme kao tužitelj, prieki sud i izvršitelj.

Smiri vučko. Neka djeneral otvori opet temu za longija :)

Haha danas mi je vučko prijetio banderom

malo se žešće uživljava.

Vidio sam i to.

Nevjerojatno, što si on (a i mnogi drugi u rl, nažalost) dozvoljava.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by Hektorović 29/10/2019, 22:48

£otk@ wrote:

Srbijanci se dijele na “jedan od pet miliona” i na radikalno-naprednjačku scenu - politički gledano. Prvi bježe prema EU po ukrajinskom receptu. Drugi značajan dio glasova pobiru na revanšističkom resentimanu izbjeglica, ruralnih krajeva i medijima nasapunane javnosti. To ti je ona ekipa koja viče “Nož, žica, Srebrenica!”.

Ne gledam na njih kao na jedinstveni politički monolit kao što su npr. Slovenci.

Sigurno da i oni imaju svoju gradaciju. Pažljivim iščitavanjem medija da se zaključiti da na Kosovare gledaju kao na poluljude, Bošnjake preziru, a Hrvate naprosto mrze.

Njihovi mediji, svaki dan, doručak, ručak i večera. Činjenica je da su naši mediji ipak uglavnom lijevo-liberalni, ali ni oni više ne brane neobranjivo. Njihovi saveznici su DS, Čedomir Jovanović i slični, koje ja smatram daleko opasnijima nego ove klaune koji su im zasjeli na vlast.

Tamo Adem Vuchiqi ima totalnu kontrolu većine medija, osim onih u stranom vlasništvu. Tabloidi su za tu "krezubu" Srbiju. 

Iako Srbija ima jednu Politiku, koja je ozbiljna dnevna novina, a to Hrvatska nema, nego ima samo ove polutabloide. 


Mislim da je najveći problem pravaške desnice totalna medijska nesposobnost, kad je Bujica krajnji domet. Iako pravaša, tvrđih ili blažih ima 25-30% u stanovništvu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by £otk@ 29/10/2019, 23:02

Hektorović wrote:Tamo Adem Vuchiqi ima totalnu kontrolu većine medija, osim onih u stranom vlasništvu. Tabloidi su za tu "krezubu" Srbiju. 

Iako Srbija ima jednu Politiku, koja je ozbiljna dnevna novina, a to Hrvatska nema, nego ima samo ove polutabloide. 


Mislim da je najveći problem pravaške desnice totalna medijska nesposobnost, kad je Bujica krajnji domet. Iako pravaša, tvrđih ili blažih ima 25-30% u stanovništvu.

Oni barem imaju Bujicu, HDZ nema ni to. Mi smo tu puno deficitarniji od njih.

Ostatak je naravno protiv HDZ-a, bome i Hrvatske, na globalnom planu guraju lijevoliberalnu agendu fašizma političke korektnosti, domaća ekspozitura je urbani (anti)fašizam.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by £otk@ 29/10/2019, 23:05

I Srbija je imala Politiku kad je Hrvatska bila daleko, daleko od toga da postane država.

Večernji list drži neki standard i nivo, ali to je bez okusa i mirisa, nema tog erosa koji Politika ima.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by Hektorović 29/10/2019, 23:07

£otk@ wrote:Oni barem imaju Bujicu, HDZ nema ni to. Mi smo tu puno deficitarniji od njih.

Ostatak je naravno protiv HDZ-a, bome i Hrvatske, na globalnom planu guraju lijevoliberalnu agendu fašizma političke korektnosti, domaća ekspozitura je urbani (anti)fašizam.

Pa što je općenito problem medijskog djelovanja u Hrvata?

Pa evo, Hrvati u BiH nisu u stanju unatoč brojnim pokušajima, napraviti pristojnu TV, bilo državnim ili privatnim novcem. Srbi imaju par, Bošnjaci još više.

Sve se svodi na neke pojedinačne, individualne inicijative.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by kaya 29/10/2019, 23:20

Vučko je predsjednik prijekog suda hrvatskog uljudbenog pokreta. 
Nema zajebancije.
Svatko tko se ogriješio o hrvate optužen je i ima da se izjasni o svojoj optužbi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by epikur37 29/10/2019, 23:25

kaya wrote:Vučko je predsjednik prijekog suda hrvatskog uljudbenog pokreta. 
Nema zajebancije.
Svatko tko se ogriješio o hrvate optužen je i ima da se izjasni o svojoj optužbi.

mala oš ti banderu!

ZDS
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by epikur37 29/10/2019, 23:25

ako dođe škoro najebali ste petokolonaši...ali prvo Pupovac

;D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 5 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum