ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by RayMabus 29/10/2019, 13:56

RayMabus wrote:Američki presjednik ima najviše dva mandata. Dodiku paše Trump al je poanta je da će nakon njega doć Demokrate koji će opet obrušit na Balkan dakle to ne pomaže nego triba udarit na američku doktrinu a ona se udara tako da Turska odklizi Rusima a u Njemačkoj i Francuskoj i drugim članicama NATO dođu neke nove političke snage kojima više ne odgovara post ww2 američka dominacija na evropskom tlu.
Zato sad fino Erdogana na sud za ljudska prava jer će ga to još više udaljiti od zapada a približit Rusima.

Napad je najbolja obrana.

Napadamo centralu u Pentagonu koja želi građansku BiH s ciljem da ista uđe u NATO.

Uzimamo im Tursku.

Šahovski potez.

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by kaya 29/10/2019, 14:17

vuksadinare wrote:,..doci cemo do tog trenutka za koji moment... :)
Sigurno neki antidržavni element koji ruši socijalizam i samoupravljanje i treba ga staviti na goli otok.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by £otk@ 29/10/2019, 15:44

Vidio sam rečenicu i reagirao na temi.

Nije to petokolonašenje, jer je Jastreb Srbin. Da je Hrvat i da, štojaznam, piše ubi Srbina po zidovima ili da suradjuje sa BIA-om to bi bilo petokolonašenje.

Bio je otvoreniji nego inače, ali to je konzistentno sa njegovim opusom na forumu.

Nadalje, čak je i u pravu. Srbi bi se vrlo rado osvetili. I danas pamte Oluju kao nacionalnu sramotu, a kivni su jer su dobili medjunarodne sankcije a Hrvatska medjunarodno priznanje. Jer je Hrvatska u NATO savezu, a njih je NATO bombardirao. Jer je Hrvatska u EU, a oni se ne miču.

I jer, nemojmo se lagati, Hrvatska se provukla ispod radara iako je udio Srba smanjila 1991 i 1995 sa 12,5 (minimalno) na 4 (što djeneral veli, dobrim dijelom starci po pasivnim krajevima).

Ja da sam Srbin itekako bi razmišljao o osveti Kosovarima, Bošnjacima i Hrvatima.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by jastreb 29/10/2019, 15:58

£otk@ wrote:Vidio sam rečenicu i reagirao na temi.

Nije to petokolonašenje, jer je Jastreb Srbin. Da je Hrvat i da, štojaznam, piše ubi Srbina po zidovima ili da suradjuje sa BIA-om to bi bilo petokolonašenje.

Bio je otvoreniji nego inače, ali to je konzistentno sa njegovim opusom na forumu.

Nadalje, čak je i u pravu. Srbi bi se vrlo rado osvetili. I danas pamte Oluju kao nacionalnu sramotu, a kivni su jer su dobili medjunarodne sankcije a Hrvatska medjunarodno priznanje. Jer je Hrvatska u NATO savezu, a njih je NATO bombardirao. Jer je Hrvatska u EU, a oni se ne miču.

I jer, nemojmo se lagati, Hrvatska se provukla ispod radara iako je udio Srba smanjila 1991 i 1995 sa 12,5 (minimalno) na 4 (što djeneral veli, dobrim dijelom starci po pasivnim krajevima).

Ja da sam Srbin itekako bi razmišljao o osveti Kosovarima, Bošnjacima i Hrvatima.
Gledaj. Ostavimo ASrbe po strani kao neki samostalni faktor. Oni sami nemaju snage ni za kakvu osvetu.

Srbi neće krenuti ovamo tenkovima iz Beograda i zauzimati Vukovbar i Vinkovce. Ne.

To i ne bi bila nikakva osveta,već suludi čin i još jedna agresija,za koju oni nemaju ni ljudstva ni snage,ni volje. Sami Srbi uopće(osim nekih zagriženih četnika iz naših krajeva)uopće se ne bakću Hrvatskom.

Mislio sam,kako će se povijest opet ponoviti i kako ćemo mi glupi Hrvati,po tko zna koji put u nekom sukobu biti na pogrešnoj strani,a Srbi na pobjedničkoj,te će nas uz svoje pobjedničke saveznike namlatiti kao nitko do sad.

Sami Srbi i sami Hrvati neće se samostalno "ćerati".   Ne moraju se čak ni "dodirivati" tijekom nekog sukoba,ali će,u to sam siguran,ušetati u Hrvatsku sa pobjedničkim silama. Hrvatska će se opet držati nekih saveznika koji ne mare za nju ko pijan plota.

Samo tada neće biti ni Tita,ni Staljina,ni kralja ,nirti nekakvog jugosl.odbora da brine o nama.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by vuksadinare 29/10/2019, 16:08

jastreb wrote:
£otk@ wrote:Vidio sam rečenicu i reagirao na temi.

Nije to petokolonašenje, jer je Jastreb Srbin. Da je Hrvat i da, štojaznam, piše ubi Srbina po zidovima ili da suradjuje sa BIA-om to bi bilo petokolonašenje.

Bio je otvoreniji nego inače, ali to je konzistentno sa njegovim opusom na forumu.

Nadalje, čak je i u pravu. Srbi bi se vrlo rado osvetili. I danas pamte Oluju kao nacionalnu sramotu, a kivni su jer su dobili medjunarodne sankcije a Hrvatska medjunarodno priznanje. Jer je Hrvatska u NATO savezu, a njih je NATO bombardirao. Jer je Hrvatska u EU, a oni se ne miču.

I jer, nemojmo se lagati, Hrvatska se provukla ispod radara iako je udio Srba smanjila 1991 i 1995 sa 12,5 (minimalno) na 4 (što djeneral veli, dobrim dijelom starci po pasivnim krajevima).

Ja da sam Srbin itekako bi razmišljao o osveti Kosovarima, Bošnjacima i Hrvatima.
Gledaj. Ostavimo ASrbe po strani kao neki samostalni faktor. Oni sami nemaju snage ni za kakvu osvetu.

Srbi neće krenuti ovamo tenkovima iz Beograda i zauzimati Vukovbar i Vinkovce. Ne.

To i ne bi bila nikakva osveta,već suludi čin i još jedna agresija,za koju oni nemaju ni ljudstva ni snage,ni volje. Sami Srbi uopće(osim nekih zagriženih četnika iz naših krajeva)uopće se ne bakću Hrvatskom.

Mislio sam,kako će se povijest opet ponoviti i kako ćemo mi glupi Hrvati,po tko zna koji put u nekom sukobu biti na pogrešnoj strani,a Srbi na pobjedničkoj,te će nas uz svoje pobjedničke saveznike namlatiti kao nitko do sad.

Sami Srbi i sami Hrvati neće se samostalno "ćerati".   Ne moraju se čak ni "dodirivati" tijekom nekog sukoba,ali će,u to sam siguran,ušetati u Hrvatsku sa pobjedničkim silama. Hrvatska će se opet držati nekih saveznika koji ne mare za nju ko pijan plota.

Samo tada neće biti ni Tita,ni Staljina,ni kralja ,nirti nekakvog jugosl.odbora da brine o nama.
....a ko ce tu ratovati?...rusi?..kinezi?...ameri?..ne tico prepelico..opet ce ratovati ako napominjem ako dođe do toga oni koji zive na prostorima...uvalit ce nam oruzje..i pucajte...jedino mogu ovi doci tipa dragovoljci i slicno..takvih se uvijek nađe i takve je najlakse poslati..ali neke operativne i narocito vece postrojbe nece...uglavnom nitko od velikih sila nije zainteresiran da tu gubi ljudstvo po ovim nedođijama...osim svaba realno nitko tu nije ni ratovao...kako u prvom tako i u drugom svjetskom ratu a ni u ovom posljednjem osim sto su iz zrakoplova i raktema iz daljine raketirali srbiju...pjesastvo jok niti nece
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by jastreb 29/10/2019, 16:16

vuksadinare wrote: 
....a ko ce tu ratovati?...rusi?..kinezi?...ameri?..ne tico prepelico..opet ce ratovati ako napominjem ako dođe do toga oni koji zive na prostorima...uvalit ce nam oruzje..i pucajte...jedino mogu ovi doci tipa dragovoljci i slicno..takvih se uvijek nađe i takve je najlakse poslati..ali neke operativne i narocito vece postrojbe nece...uglavnom nitko od velikih sila nije zainteresiran da tu gubi ljudstvo po ovim nedođijama...osim svaba realno nitko tu nije ni ratovao...kako u prvom tako i u drugom svjetskom ratu a ni u ovom posljednjem osim sto su iz zrakoplova i raktema iz daljine raketirali srbiju...pjesastvo jok niti nece
Ne mora tu nitko ni ratovat. Pa to ti ja i kažem.

Dovoljno je da se mi angažiramo negdje i odemo kao 43.u Staljingrad,ili nešto slično. Uglavnom,siguran sam da ćemo biti na nekoj fgubitničkoj strani.

Naš će saveznik biti poražen na nekim drugim frontovima daleko od nas i ostaviti nas na cjedilu.

E onda dolaze pobjednici.     Dolaze ovdje bez ispaljenog metka.  I to je to.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by AssadNaPodmornici 29/10/2019, 16:32

jastreb wrote:
vuksadinare wrote: 
....a ko ce tu ratovati?...rusi?..kinezi?...ameri?..ne tico prepelico..opet ce ratovati ako napominjem ako dođe do toga oni koji zive na prostorima...uvalit ce nam oruzje..i pucajte...jedino mogu ovi doci tipa dragovoljci i slicno..takvih se uvijek nađe i takve je najlakse poslati..ali neke operativne i narocito vece postrojbe nece...uglavnom nitko od velikih sila nije zainteresiran da tu gubi ljudstvo po ovim nedođijama...osim svaba realno nitko tu nije ni ratovao...kako u prvom tako i u drugom svjetskom ratu a ni u ovom posljednjem osim sto su iz zrakoplova i raktema iz daljine raketirali srbiju...pjesastvo jok niti nece
Ne mora tu nitko ni ratovat. Pa to ti ja i kažem.

Dovoljno je da se mi angažiramo negdje i odemo kao 43.u Staljingrad,ili nešto slično. Uglavnom,siguran sam da ćemo biti na nekoj fgubitničkoj strani.

Naš će saveznik biti poražen na nekim drugim frontovima daleko od nas i ostaviti nas na cjedilu.

E onda dolaze pobjednici.     Dolaze ovdje bez ispaljenog metka.  I to je to.
kako kada je većina Hrvata bila na strani antifašista, zar vi tako tvrdite? u ostalom i rusi su surađivali sa nacistima, i srbi još i više
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by jastreb 29/10/2019, 16:42

AssadNaPodmornici wrote:  
kako kada je većina Hrvata bila na strani antifašista, zar vi tako tvrdite? u ostalom i rusi su surađivali sa nacistima, i srbi još i više
Gledaj,1941-45 imali smo jak antifašistički pokret. Najjači u okupiranoj Europi. I to nije bio tek nekakav pokret kao u Norveškoj,Belgiji,ili Češkoj,već jedna država u malom. Tito je imao državu sa svim njenim atributima. Da su svi Hrvati bili na strani NDH,ne usuđujem se ni zamisliti što bi od nas bilo.

Danas mi nemamo nikakav pokret koji bi recimo Hrvate udaljio od službene politike RH u eventualnom ratu. To ne postoji,a i ako postoji,radi se o beznačajnoj brojci.

Postoji i treća opcija,da se poraženi Hrvati u posljednjoj etapi rata prebace u suprotni tabor,ali ja u to slabo vjerujem.

U Makedoniji,u Crnoj Gori,ili u Grčkoj,sve je moguće. Tamo bi  već na samom početku sukoba došlo do jasne diferencijacije i mislim da bi dobar dio vojnika odbio ratovati za NATO interese.

Čak i u jednoj Italji,ili u Francuskoj,političari nisu toliko zagrizli za NATO kao mi.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by kaya 29/10/2019, 17:01

Jastrebe, oprosti al zašto se ti pravdaš zato što te neki koji žive u prošlom stoljeću prozivaju za veleizdaju? 
Ako želiš da im ja odgovorim umjesto tebe a ti se braniš šutnjom reci pa budem...brzo će završiti diskusija.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by jastreb 29/10/2019, 17:03

kaya wrote:Jastrebe, oprosti al zašto se ti pravdaš zato što te neki koji žive u prošlom stoljeću prozivaju za veleizdaju? 
Ako želiš da im ja odgovorim umjesto tebe a ti se braniš šutnjom reci pa budem...brzo će završiti diskusija.
:ashamed
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by Maggie19 29/10/2019, 17:59

£otk@ wrote:Vidio sam rečenicu i reagirao na temi.

Nije to petokolonašenje, jer je Jastreb Srbin. Da je Hrvat i da, štojaznam, piše ubi Srbina po zidovima ili da suradjuje sa BIA-om to bi bilo petokolonašenje.

Bio je otvoreniji nego inače, ali to je konzistentno sa njegovim opusom na forumu.

Nadalje, čak je i u pravu. Srbi bi se vrlo rado osvetili. I danas pamte Oluju kao nacionalnu sramotu, a kivni su jer su dobili medjunarodne sankcije a Hrvatska medjunarodno priznanje. Jer je Hrvatska u NATO savezu, a njih je NATO bombardirao. Jer je Hrvatska u EU, a oni se ne miču.

I jer, nemojmo se lagati, Hrvatska se provukla ispod radara iako je udio Srba smanjila 1991 i 1995 sa 12,5 (minimalno) na 4 (što djeneral veli, dobrim dijelom starci po pasivnim krajevima).

Ja da sam Srbin itekako bi razmišljao o osveti Kosovarima, Bošnjacima i Hrvatima.
To je to, otprilike.
Jedino sto se jastreb ponekad izjasnjavao da je Hrvat, sto je (u konacnici) nebitno.
Vidi pod: crvenkasti.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by kaya 29/10/2019, 18:14

Ne, to otprilike uopće nije to. 
Lotka ne zna a ti opet gubiš objektivnost pa etiketiraš, znači za tebe nema opravdanja, za lotku ima.
Jastreb je Hrvat kao prvo. Ako je bitno uopće. I ne znam koji kurac vam se pravda u tom lovu na vještice zbog nekakve rečenice..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by epikur37 29/10/2019, 18:18

U ovoj stvari ću stati u obranu jastreba i ja, a vi niste normalni jer pušite vucinine liste pete kolone kroz jutarnju mamurnu maglu :)

Jastreb je jugonostalgicar ali hrvat (kao da je to tako rijedak fenomen) a pored svega naš dugogodišnji forumaš, korektan i oriđinal.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by kaya 29/10/2019, 18:20

epikur37 wrote:U ovoj stvari ću stati u obranu jastreba i ja, a vi niste normalni jer pušite vucinine liste pete kolone kroz jutarnju mamurnu maglu :)

Jastreb je jugonostalgicar ali hrvat (kao da je to tako rijedak fenomen) a pored svega naš dugogodišnji forumaš, korektan i oriđinal.
Pa jbt...izvukli čovjeku rečenicu i glumataju narodni prijeki sud, kao svatko ima nešto za reći , na 5 strana
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by Maggie19 29/10/2019, 18:23

Kaya, ne mozes bit svakom loncu poklopac.
U stvari mozes, ali si pomalo i dosadna vec.
Svstko ima pravo na svoje misljenje i nikome ne treba tvoja procjena, interpretacija, ni vrednovsnje.


Nitko jastreba ne zlostavlja, a zna se i sam izjasnit/branit.
:-)
Ovi je neki njegov i vukov"okrsaj".
Oni se prate po forumu i takmice.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by kaya 29/10/2019, 18:27

Maggie19 wrote:
Svstko ima pravo na svoje misljenje i nikome ne treba tvoja procjena, interpretacija, ni vrednovsnje.
Ne piši gluposti - vidi pod crvenkasti.
Nije to mišljenje nego gluposti.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by kaya 29/10/2019, 18:32

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:bosna je centar svijeta, a oko bosne su drugi centri svijeta. tuzlanski kanton, mostar, republika srpska, republika srbija i kosovska mitrovica
sve bitke svijeta, sve se vrti oko ovih imena, trump i putin ne spavaju noćima jer neznaju kome će pripasti tuzla i prnjavor,
Haha...ovo nisam vidjela 😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by vuksadinare 29/10/2019, 18:35

jastreb wrote:
AssadNaPodmornici wrote:  
kako kada je većina Hrvata bila na strani antifašista, zar vi tako tvrdite? u ostalom i rusi su surađivali sa nacistima, i srbi još i više
Gledaj,1941-45 imali smo jak antifašistički pokret. Najjači u okupiranoj Europi. I to nije bio tek nekakav pokret kao u Norveškoj,Belgiji,ili Češkoj,već jedna država u malom. Tito je imao državu sa svim njenim atributima. Da su svi Hrvati bili na strani NDH,ne usuđujem se ni zamisliti što bi od nas bilo.

Danas mi nemamo nikakav pokret koji bi recimo Hrvate udaljio od službene politike RH u eventualnom ratu. To ne postoji,a i ako postoji,radi se o beznačajnoj brojci.

Postoji i treća opcija,da se poraženi Hrvati u posljednjoj etapi rata prebace u suprotni tabor,ali ja u to slabo vjerujem.

U Makedoniji,u Crnoj Gori,ili u Grčkoj,sve je moguće. Tamo bi  već na samom početku sukoba došlo do jasne diferencijacije i mislim da bi dobar dio vojnika odbio ratovati za NATO interese.

Čak i u jednoj Italji,ili u Francuskoj,političari nisu toliko zagrizli za NATO kao mi.
mi smo zagrizli jer imamo razloga....na koncu ratovi ce se vise voditi na lokalnij razini ili ogranicenog karaktera sve drugo bi bio globalni tj nuklearni rat a onda svi idu gore
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by max123 29/10/2019, 18:36

nije to ništa novo,jastreb se svako malo pa zaleti na srpsku stranu.tako je već sve bošnje proglasio srbima.proglasio bi on i b-hercegovačke rvate srbima.ali tu bi mu epi i ostali bosanci odkazali simpatije.ne znam koja mu je pizda materina,il je dete oficira ili 100% srbo,ili jednostavno trazi neku paznju...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by kaya 29/10/2019, 18:41

Jastreb je - h r v a t .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by vuksadinare 29/10/2019, 18:45

max123 wrote:nije za ništa novo, jastreb se svako malo pa zaleti na srpsku stranu.tako je već sve bošnje proglasio srbima.proglasio bi na i b-hercegovačke rvate srbima.ali tu bi mu muku i epi i ostali bosanci odkazali simpatije.ne znam koja mu je pizda materina, ili je dete oficira ili 100% srbo, ili jednostavno trazi neku paznju ...
,..ima neku jebaljku iz aleksinca..ali mislim da ima krajisko srpske krvi..opcinjen je njima a napose korenicom kao da ima korijene od tamo..ko bi ga znao..mislim da je hrvat ali da mu je majcina strana krajiska :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 4 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum