ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by epikur37 29/10/2019, 23:25

ako dođe škoro najebali ste petokolonaši...ali prvo Pupovac

;D

epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by £otk@ 29/10/2019, 23:27

kaya wrote:Vučko je predsjednik prijekog suda hrvatskog uljudbenog pokreta. 
Nema zajebancije.
Svatko tko se ogriješio o hrvate optužen je i ima da se izjasni o svojoj optužbi.

Priekog kajo priekog...

Već si zaglibila ;)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by Hektorović 29/10/2019, 23:30

£otk@ wrote:
kaya wrote:Vučko je predsjednik prijekog suda hrvatskog uljudbenog pokreta. 
Nema zajebancije.
Svatko tko se ogriješio o hrvate optužen je i ima da se izjasni o svojoj optužbi.

Priekog kajo priekog...

Već si zaglibila ;)

Kaja si je sama potpisala presudu :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by £otk@ 29/10/2019, 23:36

Hektorović wrote:Pa što je općenito problem medijskog djelovanja u Hrvata?

Pa evo, Hrvati u BiH nisu u stanju unatoč brojnim pokušajima, napraviti pristojnu TV, bilo državnim ili privatnim novcem. Srbi imaju par, Bošnjaci još više.

Sve se svodi na neke pojedinačne, individualne inicijative.

Ne znam.

Nije samo to - kod nas zapravo nema novinara. Pišu se kolumne ili postoje nekakve talk-show emisije, gdje je bitnije krojiti mišljenje nego pribaviti informaciju.

Istraživačko novinarstvo postoji u tragovima. Mediji ne služe informiranju nego dezinformiranju.

Dobro, tako je i u SAD-u.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by kaya 29/10/2019, 23:38

£otk@ wrote:
kaya wrote:Vučko je predsjednik prijekog suda hrvatskog uljudbenog pokreta. 
Nema zajebancije.
Svatko tko se ogriješio o hrvate optužen je i ima da se izjasni o svojoj optužbi.

Priekog kajo priekog...

Već si zaglibila ;)
Gotova sam.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by Hektorović 29/10/2019, 23:40

£otk@ wrote:
Hektorović wrote:Pa što je općenito problem medijskog djelovanja u Hrvata?

Pa evo, Hrvati u BiH nisu u stanju unatoč brojnim pokušajima, napraviti pristojnu TV, bilo državnim ili privatnim novcem. Srbi imaju par, Bošnjaci još više.

Sve se svodi na neke pojedinačne, individualne inicijative.

Ne znam.

Nije samo to - kod nas zapravo nema novinara. Pišu se kolumne ili postoje nekakve talk-show emisije, gdje je bitnije krojiti mišljenje nego pribaviti informaciju.

Istraživačko novinarstvo postoji u tragovima. Mediji ne služe informiranju nego dezinformiranju.

Dobro, tako je i u SAD-u.

Ma nemamo mi niti dobre talking heads

HRT 4 je očajno amaterski projekt news kanala

Kažem, nemamo niti svoju verziju Politike, u biti Vjesnik.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by epikur37 29/10/2019, 23:41

£otk@ wrote:I Srbija je imala Politiku kad je Hrvatska bila daleko, daleko od toga da postane država.

Večernji list drži neki standard i nivo, ali to je bez okusa i mirisa, nema tog erosa koji Politika ima.

Politika je bila dobra, rado sam pratio, kao u ostalom i naš Vjesnik.

No ali nevidljiva ruka, ovo ono...

Od hr medija, još od matice ozbiljnije upratim Vijenac.


Stanje u medijima samo prati rasulo u društvu, identitetu i interesnim skupinama.

Nisu mediji krivi, već je na socijalnom planu razbijena slika...

Na psihijatriji smo učili da deliričan svijet izgleda kao razbijeno ogledalo...e pa to je to.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by epikur37 29/10/2019, 23:56

Preveliki je utjecaj medija i prevelika ovisnost o njima. U moru partikularnih interesa i cijelog spektra ideologija, kad je sve povezano i dostupno, čisto s antropološke strane to je već jedna vrsta ludila.

Stvar se ne može zaustaviti, niti može nazad...ovo će ići u entropiju i kaos nakon kojeg ćemo smisliti nove tabue i nove dogme.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by darth_vader 30/10/2019, 00:01

Srbofili Epi, Kaja, Lotka i General napadaju Vučka... znao sam oduvijek da pete kolone kod nas ima toliko, da nema toliko vrba pa taman se do Drine dobacili... B-)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by epikur37 30/10/2019, 00:03

jasambrend wrote:Srbofili Epi, Kaja, Lotka i General napadaju Vučka... znao sam oduvijek da pete kolone kod nas ima toliko, da nema toliko vrba pa taman se do Drine dobacili... B-)


Nakon svakog cirkusa, svaka normalna vlast se prvo obračun s vama, radikalima.

Tko će s vama praviti pristojnu državu i otvarati perspektivu.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by darth_vader 30/10/2019, 00:13

epikur37 wrote:
jasambrend wrote:Srbofili Epi, Kaja, Lotka i General napadaju Vučka... znao sam oduvijek da pete kolone kod nas ima toliko, da nema toliko vrba pa taman se do Drine dobacili... B-)


Nakon svakog cirkusa, svaka normalna vlast se prvo obračun s vama, radikalima.

Tko će s vama praviti pristojnu državu i otvarati perspektivu.

Svakim upisom se sve veći četnik u tebi otkriva... :carryon

Uhljebu. blackboard
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by vuksadinare 30/10/2019, 03:54

Hektorović wrote:
£otk@ wrote:Ma što vi pravaši i Suljo mislili ovo nije NDH ni nasljednik NDH, niti si ti vlastan otvarati teme kao tužitelj, prieki sud i izvršitelj.

Smiri vučko. Neka djeneral otvori opet temu za longija :)

Haha danas mi je vučko prijetio banderom

malo se žešće uživljava.
ako moze stanojko mogu i ja :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by vuksadinare 30/10/2019, 03:57

£otk@ wrote:
vuksadinare wrote:
max123 wrote:nije za ništa novo, jastreb se svako malo pa zaleti na srpsku stranu.tako je već sve bošnje proglasio srbima.proglasio bi na i b-hercegovačke rvate srbima.ali tu bi mu muku i epi i ostali bosanci odkazali simpatije.ne znam koja mu je pizda materina, ili je dete oficira ili 100% srbo, ili jednostavno trazi neku paznju ...
,..ima neku jebaljku iz aleksinca..ali mislim da ima krajisko srpske krvi..opcinjen je njima a napose korenicom kao da ima korijene od tamo..ko bi ga znao..mislim da je hrvat ali da mu je majcina strana krajiska :)

Dobro, nije ništa na onoj temi senzacionalno napisao, ja o tome često razmišljam.

Napisao sam da nije petokolonašenje, već otvoreni stav, na koji ima pravo, i ako misliš da nije u pravu i da se Srbi neće barem pokušati osvetiti Hrvatskoj, odgovori argumentima.

Ma što vi pravaši i Suljo mislili ovo nije NDH ni nasljednik NDH, niti si ti vlastan otvarati teme kao tužitelj, prieki sud i izvršitelj.

Smiri vučko. Neka djeneral otvori opet temu za longija :)
ja sam i sud i usud...petokolonasi su mi boljka...bolje da si cetnik nego petokolonas..bar imas vise sanse za prezivjet..dobro ne volim nasilje ako nisam jako izazvan..ali petokolonas je puno veca sramota nego cetnik bit..petokolonastvo je izdaja vlastitog naroda ili vlastite drzave
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by vuksadinare 30/10/2019, 04:01

Hektorović wrote:
£otk@ wrote:Ma što vi pravaši i Suljo mislili ovo nije NDH ni nasljednik NDH, niti si ti vlastan otvarati teme kao tužitelj, prieki sud i izvršitelj.

Smiri vučko. Neka djeneral otvori opet temu za longija :)

Haha danas mi je vučko prijetio banderom

malo se žešće uživljava.
zasluzeno...bolje nego sjekirom :) ..kako su srbi rjesavali svoje petokolonase...bar sam human :) ...mozes i birat banderu  lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by vuksadinare 30/10/2019, 04:02

£otk@ wrote:
Hektorović wrote:
£otk@ wrote:Ma što vi pravaši i Suljo mislili ovo nije NDH ni nasljednik NDH, niti si ti vlastan otvarati teme kao tužitelj, prieki sud i izvršitelj.

Smiri vučko. Neka djeneral otvori opet temu za longija :)

Haha danas mi je vučko prijetio banderom

malo se žešće uživljava.

Vidio sam i to.

Nevjerojatno, što si on (a i mnogi drugi u rl, nažalost) dozvoljava.
naravno...poludim kad nanjusim petokolonastvo :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by vuksadinare 30/10/2019, 04:09

Hektorović wrote:
£otk@ wrote:

Srbijanci se dijele na “jedan od pet miliona” i na radikalno-naprednjačku scenu - politički gledano. Prvi bježe prema EU po ukrajinskom receptu. Drugi značajan dio glasova pobiru na revanšističkom resentimanu izbjeglica, ruralnih krajeva i medijima nasapunane javnosti. To ti je ona ekipa koja viče “Nož, žica, Srebrenica!”.

Ne gledam na njih kao na jedinstveni politički monolit kao što su npr. Slovenci.

Sigurno da i oni imaju svoju gradaciju. Pažljivim iščitavanjem medija da se zaključiti da na Kosovare gledaju kao na poluljude, Bošnjake preziru, a Hrvate naprosto mrze.

Njihovi mediji, svaki dan, doručak, ručak i večera. Činjenica je da su naši mediji ipak uglavnom lijevo-liberalni, ali ni oni više ne brane neobranjivo. Njihovi saveznici su DS, Čedomir Jovanović i slični, koje ja smatram daleko opasnijima nego ove klaune koji su im zasjeli na vlast.

Tamo Adem Vuchiqi ima totalnu kontrolu većine medija, osim onih u stranom vlasništvu. Tabloidi su za tu "krezubu" Srbiju. 

Iako Srbija ima jednu Politiku, koja je ozbiljna dnevna novina, a to Hrvatska nema, nego ima samo ove polutabloide. 


Mislim da je najveći problem pravaške desnice totalna medijska nesposobnost, kad je Bujica krajnji domet. Iako pravaša, tvrđih ili blažih ima 25-30% u stanovništvu.
pun kurac mi je hrvata liberala koji i jesu bili temelj jugoslavenstva i svog zla kasnije...i vi danasnji hdzovci..cast izuzecima ili onom dijelu koji je zanemaren neoliberalnom i briselskom azdajom plenkijevstinom..znate li da je pozvao vucica 19.11.2019 na obljetnice pada i zlocina u vukovaru i borovu naselju..pa jel on normalan..on,zoki koji izjavi da u vukovarskoj koloni nije mjesto pristojnima..dakle sve one majke,zene,ocevi,sestre ubijenih su nepristojni. .ma bandera najveca i dobro omascen strik
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by vuksadinare 30/10/2019, 04:12

kaya wrote:Vučko je predsjednik prijekog suda hrvatskog uljudbenog pokreta. 
Nema zajebancije.
Svatko tko se ogriješio o hrvate optužen je i ima da se izjasni o svojoj krivici
:tu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by vuksadinare 30/10/2019, 04:15

epikur37 wrote:ako dođe škoro najebali ste petokolonaši...ali prvo Pupovac

;D
sto bi ih trebalo slaviti?..svatko ce ponjeti svoj teret odgovornosti za izreceno i ucinjeno..mora se jebiga ako hocemo konacno boljitak i jaku i sigurnu drzavu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by darth_vader 30/10/2019, 05:35

Vučina samo ti njih zapisuj u teku...sve one što sam nabroja plus Ero i Veber... četnike nećemo još u prvom valu dirati, a Crvenkasti je ionako Hrvat... Yodica se još premišlja, on bi moga na preodgajanje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by vuksadinare 30/10/2019, 07:28

jasambrend wrote:Vučina samo ti njih zapisuj u teku...sve one što sam nabroja plus Ero i Veber... četnike nećemo još u prvom valu dirati, a Crvenkasti je ionako Hrvat... Yodica se još premišlja, on bi moga na preodgajanje...
pqa lakse je meni sa cetnicima,muđehidima i inima nego sa petokolonasima..taj ti iza leđa radi...tj je opasniji od ovh pobrojanih jer im teren priprema..za ove zna da su neprijatelji i stoje ispred mene za ove ne znas sto ujutro misli popodne i navecer...peta kolona inace u ratnim uvjetima ne tretira se kao zarobljenik vec cip cap..ali i u mirnodopskim..sumnjam da putin drzi na zivotu rusku petu kolonu...pojela ga noc..zapeo negdje u pustopoljinama sibira...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by epikur37 30/10/2019, 10:01

jasambrend wrote:
epikur37 wrote:
jasambrend wrote:Srbofili Epi, Kaja, Lotka i General napadaju Vučka... znao sam oduvijek da pete kolone kod nas ima toliko, da nema toliko vrba pa taman se do Drine dobacili... B-)


Nakon svakog cirkusa, svaka normalna vlast se prvo obračun s vama, radikalima.

Tko će s vama praviti pristojnu državu i otvarati perspektivu.

Svakim upisom se sve veći četnik u tebi otkriva... :carryon

Uhljebu. blackboard

Cetnici su seljaci ja sam ljoticevac i uberuhljeb.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao? - Page 6 Empty Re: Pazite ovu petokolonasku recenicu izrecenu ovdje:Srbi ce vam se gadno osvetiti.Tko je to izrekao?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum